Fórum - Zobrazit téma - Léčení s shamballou - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Léčení s shamballou
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Léčení s shamballou
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 3:19 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:


Nakonec návod, jak pokračovat dál se Shamballou 1024 je v manuálu pro stupeň 4. Razz


Přesně tak. V podstatě to jsem udělal, jen tu žádost jsem si trochu pozměnil, což je jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 3:50 pm    Předmět: Citovat

Lightworker:

"Mirku jestli máš zkušenosti, tak je sem napiš sám za sebe. Je úplně něco jiného, než že jsi slyšel, že..."

Nic jiného Mílo nedělám. To, že Ty to nechápeš, je jiná věc.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 3:59 pm    Předmět: x Citovat

To je přesně ono: energetický maglajz. Jeden majitel superenergie vedle druhého se přetahují, čí energie je právě ta nejlepší.
Už mi to úplně chybělo.
Docela by mě zajímalo, jak se ty děvuchy zbavovaly reiki a v čem jim to vlastně překáželo?
Jo a ještě tu nebylo vysvětleno, co znamená Boží energie, která zase má být ta nej? Co je ta ostatní zač?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 4:31 pm    Předmět: Citovat

rendyy napsal:

To je nádhera... Very Happy Proč se nikde neučí, jak se obracet na zdroj bezpodmínečné lásky a vynechat tak takovou tu někdy ne příliš dobrou omáčku, teorie a spoustu dalších věcí, které kolem léčení energiemi jsou?

Kurzíky by pak mohly být spíš o předávání zkušeností z praxe, než o nových druzích energií a zasvěcování do nich.

Třeba by to pak bylo příliš jednoduché...? Idea


Na zdroj bezpodmínečné lásky se můžeš napojit jednoduše. Vyčisti si všechny strachy a pak jseš ve frekvenčním pásmu lásky. Láska je nepřítomnost strachu a když nemám strach, miluji bez podmínek. To je přeci jednoduché. A na to nepotřebuji žádné zasvěcení.

Pokud někdo má potřebu být zasvěcen do bezpodmínečné lásky, je to taky dobře, neboť alespoň v tom okamžiku spojení s touto energií ji může zažít a vědět, že se k ní může někdy dostat i sám a natrvalo. Tam teď všichni můžeme jít do frekvence lásky.

No není to až tak jednoduché s tím zasvěcováním pro všechny lidi. Jsou samozřejmě tací, kteří to dovedou (ale k tomu je potřeba jiná úroveň vnímání a zkušenosti s více druhy energií) a jsou ještě pořád ti, kteří potřebují vedení. A je dobře, že tomu tak je. Ale časem se to určitě může dorovnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Lightworker:

"Mirku jestli máš zkušenosti, tak je sem napiš sám za sebe. Je úplně něco jiného, než že jsi slyšel, že..."

Nic jiného Mílo nedělám. To, že Ty to nechápeš, je jiná věc.

Mirek


tím je myšleno vlastní prožití, vlastní zasvěcení - tak jsem to myslel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 4:53 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:

Pokud někdo má potřebu být zasvěcen do bezpodmínečné lásky, je to taky dobře, neboť alespoň v tom okamžiku spojení s touto energií ji může zažít a vědět, že se k ní může někdy dostat i sám a natrvalo. Tam teď všichni můžeme jít do frekvence lásky.


A jak se zasvěcuje do bezpodmínečné lásky? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 5:10 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Vyčisti si všechny strachy.


Lighte, jakže jsi na tohle "vyčištění" šel?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 7:17 pm    Předmět: Citovat

Lightworker:

"...tím je myšleno vlastní prožití, vlastní zasvěcení - tak jsem to myslel."

Věci, které na tady RW sdílím, prožité mám. Když tady něco říkám, tak vím, co říkám a dělám to se vší zodpovědností. Jestli jsi měl na mysli zasvěcení do Šambaly, tak to nemám. O tom ale můj příspěvek nebyl.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 10:41 pm    Předmět: španělská vesnice Citovat

Hatla matla patla........nerozumím, nechápu, mluvím jinou řečí.......asi jsem na jiné vibrační úrovni..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 9:12 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
Já bych to shrnula asi takhle: „Lidi netahejte se o ty kyblíčky na pískovišti, jestli je lepší červený, nebo modrý a nebo oranžový….každému se holt líbí ten jeho nejvíc, NO A CO????“

Energií je spousta, já mám zasvěcení do Reiki, Shambally, Ra-Sheeby od mistra a o Zovirah jsem si poprosila nahoru a Kristovské energie mi přišly samy při meditaci.
Každá je krásná, každá trochu jinak…
Ale fakt je ten, že začít práci s energií pomocí Reiki se mi zdá úplně nejlepší. (Já osobně jsem 3 roky pracovala pouze s ní a po dalších začala pokukovat až po 3. st. Reiki)

Člověk se prostě naučí s energií zacházet a při správném přístupu mistra se naučí i spoustu jiných věcí, jako třeba poznat nerovnováhu v těle, naučí se meditovat a se svým tělem se domluvit….a to mi připadá „hodně“ důležité…
Někdo s Reiki vystačí celý život, někoho to táhne dál…Jestli ono to nebude tím, že jsme JEDINEČNÍ, každý jsme tak trochu jiný a svůj…

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 10:52 am    Předmět: Citovat

rendyy napsal:
Lightworker napsal:

Pokud někdo má potřebu být zasvěcen do bezpodmínečné lásky, je to taky dobře, neboť alespoň v tom okamžiku spojení s touto energií ji může zažít a vědět, že se k ní může někdy dostat i sám a natrvalo. Tam teď všichni můžeme jít do frekvence lásky.


A jak se zasvěcuje do bezpodmínečné lásky? Very Happy


no jak jsem byl už v tom zasvěcování, tak jsem to tak tu taky napsal. Byla to odpověď na tu Amálku, co jsi citovala. Všichni tuto frekvenci máme v sobě a můžeme se na ni napojit, nepotřebuji jít pro to ke zdroji. Rádo by mě zajímalo, co si představuje někdo pod zdrojem? Very Happy

Ale tuto frekvenci začneme automaticky prožívat čím dál tím víc, když se zbavíme strachů.

Pro Tooru,

psal jsem už to tu několikrát, že nejlepší metoda, jakou jsem kdy poznal, je metoda RUŠ. Proto ji taky vyučuji. Je to metoda, kdy vědomě přijímám všechno, co mi vadí, z čeho mám strach, negativní emoce, negativní pocity, nefunkční vztahy, staré vzorce chování atd. Toto všechno nám pak vytváří, když to neřešíme, nemoci a projevuje se to pak i na fyzice. Prostě se tím vyčistí všechno v hlavě a i v podvědomí. Proto si troufám i říkat, že se tím můžeme zbavit karmy. Ta energie na to, je teď tu a co kdysi dokázal Buddha, můžeme teď i my. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 12:16 pm    Předmět: Citovat

Lightworkere, pěkně prosím, byl bys ochotný mi zaslat ten svůj nový manuál? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 12:44 pm    Předmět: Citovat

Přijď na seminář a pak ho určitě dostaneš Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
že nejlepší metoda, jakou jsem kdy poznal, je metoda RUŠ. Proto ji taky vyučuji. Je to metoda, kdy vědomě přijímám všechno, co mi vadí, z čeho mám strach, negativní emoce, negativní pocity, nefunkční vztahy, staré vzorce chování atd. Toto všechno nám pak vytváří, když to neřešíme, nemoci a projevuje se to pak i na fyzice. Prostě se tím vyčistí všechno v hlavě a i v podvědomí. Proto si troufám i říkat, že se tím můžeme zbavit karmy. Ta energie na to, je teď tu a co kdysi dokázal Buddha, můžeme teď i my. Wink


Ano, metoda Ruš nám může být v jisté fázi nápomocná.

Může nám momentálně pomoci odložit kus toho „rance“, co jsme si za život(y) nabalili, a který sebou neustále taháme...tj. pomoci „odlehčit“ (duši i tělu), abychom nabrali dech, měli možnost něco pochopit...
Vše je "jen" jednou z dalších šancí, příležitostí, uvědomit si, že lze „být“ jinak.

Nepostará se, abychom si tu svoji „kuličku“ okamžitě nezačali válet znovu, že ten odložený bágl zmizí, a že se pro něj nevrátíme, a znovu si ho něvědomky nenaložíme na záda.
V podstatě vždy záleží na tom, v jaké „fázi“ se zrovna nacházíme, možnosti našeho pochopení této fázi odpovídají. Tohle se nakonec týká jakékoli zkušenosti a naší způsobilosti k jejímu dalšímu zúročení.

Tak také v tomto případě záleží na naší připravenosti na změnu trvalou, tedy na té naší tzv. praxi všedního dne , tj. na naší pozornosti (jak o něm hovoří Budhova nauka), a kterou to v žádném případě nenahradí, a karmu nevymaže.
Aby bylo možné vědomě přijímat to, co vnímáme jako nepříjemné, musím si jakékoli nelibosti být nejdřív vědom (včetně jejích pravých příčin), a tohle „uvědomování“ se nestane rázem, je procesem, procesesm, který je zároveň také cílem.
Neexistuje „metoda“, která nás může nějakým mávnutím kouzelného proutku natrvalo vytáhnout z naší „nevědomosti“.

Existují však okolnosti, které nám můžou ukázat, kde bychom v této „fázi“ být mohli, resp. být měli. Jestli tuhle výzvu pochopíme, tedy jestli bude i ono odlehčení a volnost dýchání dlouhodobé, to záleží na míře našeho pochopení, respektive na onom zásadním pochopení nutnosti praxe „proměny“.
….jednou z daných „okolností“ může být pro někoho třeba právě „RUŠ“, může….


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 3:57 pm    Předmět: Citovat

Moc pěkně jsi to Katko napsala.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund