Fórum - Zobrazit téma - Léčení s shamballou - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Léčení s shamballou
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Léčení s shamballou
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:01 pm    Předmět: Citovat

Lightworkere, nejsou ti dva Tvoji žáci? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 8:13 pm    Předmět: Citovat

Rendyy,
vůbec je neznám. Už je tu v Čechách x-tá generace nových učitelů Shambally, znám jen ty, které jsem zasvěcoval nebo zasvěcuji. Dokonce jsou snahy "najít" další druhy Shambally (12D, 2002,3110). Je ale jenom jedna Šambala, "jedno město". Ta dostala tenkrát pojmenování Shamballa 1024, podle počtů jejich symbolů v roce 2003. Jak ale postupujeme v práci, léčení a hraní si s energií, tak se automaticky rozšiřuje o další a další symboly. Jak planeta a lidi postupují vibračně nahoru, tím se rozšiřují i všechny energie o další vibrační hodnoty, protože je vždy zachován správný energetický spád. To je vlastně neustálá navýšená úroveň energie nad úrovní vibrační úrovně Země a lidí.

A ten dotyčný (12D, 2002,3110) dostal jen další možnost potenciálu Shambally, vyhodnotil to jako novou energii a zviditelnil ji. Nemůžu dostat něco, na co vibračně vůbec nemám. Pokud moje vědomí dosahuje 7 dimenze, nemohu dostat plné zasvěcení do 12 dimenzí (12D). To samé platí o dalších energií 2002 a 3110. Až dosáhnu určitých vibračných hodnot, budu mít automaticky 2002 , 3110 nebo 12288 symbolů Razz Nehledíc na to, že pro svůj manuál překopíroval věci z manuálu Shambally 1024 a jeden mnou přeložený článek o Vnitřní Zemi Agartha z fóra www.instantheal.com - http://www.instantheal.com/viewtopic.php?t=101&sid=f1570184575da39036e441979181204a. Laughing

Měli bychom zde vlastně spíš hovořit o iniciaci do té které energie, než o zasvěcení. Iniciaci proto, protože jsme na začátku do každé energie iniciováni a pak pokračujeme s touto energií dále naší prací, hraním si s ní, s čištěním se, léčením a tak podobně. Dostaneme vlastně jen potenciál té které energie. Pak našim úsilím a prací s ní, se přibližujeme neustále k „plnému“ potenciálu té které energie. Pokud se s ní léčím a čistím a i jinak čistím než jenom s energiemi, jde to mnohem rychleji, než když s ní pracuji jen občas. Když nepracuji vůbec a ani se jinak nečistím, sice se maličko budu posouvat vpřed jako každý jiný, kteří nemají iniciaci do žádné energie, ale bude to spíš točení se v kruhu.

U Shambally je to naštěstí taky tak. To že do ní je někdo iniciován, neznamená ani, když má všechny 4 stupně, že má plný potenciál této energie. Shamballa je duchovní zasvěcení (iniciace) a jako taková dává potenciál, že můžeme toho někdy dosáhnout. Za ty roky, co Shamballu mám, jsem zjistil, že ani samotná energie nás sama o sobě nevyčistí, že proto musíme sami ještě něco udělat. Pokud najdeme tu správnou metodu, pak postupujeme velice rychle naším duchovním vývojem. Přichází doba, kdy můžeme dokončit tu naši rozehranou karmu a dualitu.

Teď se ještě vrátím k tomu přeposlanému mailu předtím. Protože Shamballa je iniciace pro živé bytosti, nestane se, že by, jak autoři tohoto mailu doufají, byla zasvěcena Česká republika do této energie. Myslím si, že spíš neví, jak tato energie působí, a že jejich zasvěcení zůstane jenom při meditaci a posílání energie světla na toto místo, tak jak se dělají i ostatní světové meditace. Nedokážu si ani představit, že by nerespektovali svobodnou vůli lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 8:43 pm    Předmět: Citovat

Lightworkere, tím chceš říct, že zasvěcování do těch nových druhů shambally je vlastně zbytečné? Docela by mě zajímalo, jestli Ty sám jsi se do nich nechal zasvětit, nebo ne... Smile

Uf, ale zní to složitě. A nemůže to potom tak být i s klasickou reiki? Že iniciací do klasické reiki vlastně získáváme potenciál a pak už jen objevujeme, co to ta reiki vlastně je? A různé nové systémy reiki jsou takové výtažky původního celku, abychom si mohli osahat malé dílky velké skládanky, přitom když bychom byli trpěliví, odevzdaní a měli dostatek důvěry, tak bychom dorostli do stejných možností, jako nabízí všechny možné i nemožné systémy dohromady?

Trocha sci fi před spaním neuškodí... Předem díky za odpověď a doufám, že jsi to aspoň trochu pochopil. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

Rendyy, ano pochopila jsi to u Shambally dobře.

Pro klasickou reiki mám teorii Laughing Tenkrát, když pan Usui byl do této energie iniciován, vládla na Zemi ještě hodně nízká vibrace, ať už lidí tak i planety. Proto byla vybraná část energie z Šambaly (myslím tím energetické město mimo čas a prostor, kde se dávkuje, energie pro Zemi) a byla předána na Zemi, tenkrát pro úroveň vědomí lidí a jejich vibrací. Té energii se začalo pak říkat Usui Reiki.

Po roce 1987, kdy byla Harmonická konvergence, tady jsme se všichni lidi na Zemi dohodli na pokračování v evoluci lidstva (bylo to na nevědomé úrovni) cestou Vzestupu jak lidí, tak i planety Země. Čili zakončení duality a pokračování do další inkarnace s našimi těly, které se předělají na krystalickou strukturu Adam-Kadmon těla. Bez toho, že bychom museli umřít. Motorem karmy je zrození a smrt. Pokud si vyřeším karmu, už se nepotřebuji znova rodit. A tato doba přichází.

Pro tento nový posun lidstva a planety sem musely přijít jiné energie než doposud. Vyšší vibrační urovně energií. A proto po roce 1998 se začaly přes lidi sem pronášet různé nové druhy energií, které měli větší spektrum vibračních úrovní, než měla reiki. Proto se začaly objevovat jedna energie za druhou až přišla i Shamballa 1024. U této energie už nebyly vědomě předávané symboly, kvůli snadnému zneužití jakéhokoli symbolu v tomto období, kdy tu převládaly a ještě jsou temné energie.

U reki jsou jen 4 symboly, které jsou známé a které jsou manipulovatelné a to je všechno, pak možná dalších pár symbolů do jakýchsi stupňů velmistra. A to se ještě nebavím o egregoru Reiki, který dělá to, co je vidět i tu na fóru. Razz

Proto vlastně je teď ta iniciace do Shambally. Dostanu symboly do aury a co pak s nima udělám, je už moje věc. Toto je znamení éry Vodnáře, vše je jednoduché a bez symbolů, je tu svoboda a jednota. Tomu se říká cesta radosti.

Éra Ryb byla o poslušnosti, přijetí vedení se shora, poslouchání gurua nebo jiné autority, uctívání něčeho historicky zaběhnutého starého, vyzdvihování jednotlivce jako cnost, čeho že to dosáhl, když měl ostré lokty Wink , svalování viny na jiné - oběť a agresor. Tomu se teď říká cesta utrpení.

Řekl bych, že klasická reiki tu byla jako příprava na něco většího a to větší už nastalo. A teď jsou tu jiné nástroje, které nám to všechno urychlí a hlavně jsou koncipovány pro toto významné období změn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 1:24 am    Předmět: Citovat

"Proto byla vybraná část energie z Šambaly (myslím tím energetické město mimo čas a prostor, kde se dávkuje, energie pro Zemi) a byla předána na Zemi, tenkrát pro úroveň vědomí lidí a jejich vibrací. Té energii se začalo pak říkat Usui Reiki."

Pro mě Šambala není žádný dávkovač energie. Je to prostě duchovní město v astrálním světě, v těch jeho vyšších, možná i nejvyšších sférách, kde žijí již velice vyspělé duše. Přece jen ale ještě na úrovni ega.

Usuiho reiki je aspekt Světla stvoření, Bezbřehé záře či jak to kdo chce nazvat, proudící k nám přímo ze Zdroje. Nepotřebujeme žádnou Šambalu k tomu, abychom je mohli přijímat.

"Po roce 1987, kdy byla Harmonická konvergence, tady jsme se všichni lidi na Zemi dohodli na pokračování v evoluci lidstva (bylo to na nevědomé úrovni) cestou Vzestupu jak lidí, tak i planety Země."

Evoluce a involuce jsou přirozené cykly ve vesmíru. Já jsem se na něčem takovém rozhodně nedohodl. Ani vědomě, ani nevědomě. Prostě mi nic jiného nezbývá.

"Čili zakončení duality a pokračování do další inkarnace s našimi těly, které se předělají na krystalickou strukturu Adam-Kadmon těla. Bez toho, že bychom museli umřít. Motorem karmy je zrození a smrt. Pokud si vyřeším karmu, už se nepotřebuji znova rodit. A tato doba přichází."

Kdyby to bylo tak jednoduché. Od karmy se nikdo neosvobodí, dokud v něm zbývá jen špetka lpění. Málokomu se to podaří. Už 2500 let je uctíván tentýž Buddha. O žádném dalším po něm, pokud vím, nikdo neví.

Taky si myslím, že Usuiho reiki dost podceňuješ. Ono i dnes, ve Věku Vodnáře, je velice účinné a má velký význam pro rozvoj člověka. Otevírá srdce, dává nám pocítit, co to je Láska. Samozřejmě, musíme s tím dále pracovat, protože pokud s tou energií nerezonujeme, tak to v nás vyvolává konflikt. Vnitřní rozpor. Tím nás ale tlačí k tomu, abychom se sebou něco dělali, pokud ještě nemáme hlubší pochopení, jinou motivaci.

Samozřejmě, spousta lidí to vnímá jinak. Napsal jsem tady, jak to vnímám já.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 8:30 am    Předmět: Citovat

rendyy napsal:
Lightworkere, tím chceš říct, že zasvěcování do těch nových druhů shambally je vlastně zbytečné? Docela by mě zajímalo, jestli Ty sám jsi se do nich nechal zasvětit, nebo ne... Smile


Já mám k tomu tohle:
Kdysi jsem si zkoušel a řekl jsem si o zasvěcení do shambally 2002 a opravdu jsem pociťoval napojování, jako když mne před lety zasvěcoval Míla do Shambally 1024 na dálku. Neřeším, jestli proběhlo či neproběhlo zasvěcení, ale vím, že jsem něco cítil a něco se dělo.
Teoreticky tedy můžu vycházet z toho, že do určitých stupňů, hladin se pak člověk může už dostat sám. A možná takhle vznikly další deriváty shambally.

Zdravím Tě Rendy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 9:26 am    Předmět: Citovat

Kdysi se mě začali lidé ptát, jak je to se Shamballou 12D, 2002 a později 3110. Udělal jsem to samé co Pepa a zjistil jsem, že to je jen malá odnož z energie Shambally 1024. Jednak jsem ji moc necítil a vibračně byla na podobné úrovni, jak jsem ji znal kdysi u Shambally.

Nakonec návod, jak pokračovat dál se Shamballou 1024 je v manuálu pro stupeň 4. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 11:34 am    Předmět: Citovat

Krabas:

"Teoreticky tedy můžu vycházet z toho, že do určitých stupňů, hladin se pak člověk může už dostat sám."

Mám podobné zkušenosti a neplatí to pouze pro Šambalu. Přítelkyně takto přijala zasvěcení do boosterů 10-12 kundalíni reiki, protože mistr měl v té době zasvěcení jen do 9. stupně.

Dále, zasvěcení nemusí být vždy zprostředkováno člověkem. Může k němu dojít i "samovolně", pokud se tomu otevřeme a požádáme. Nebo může být zprostředkováno mistry, kteří jž nežijí na Zemi i jinými vyššími bytostmi.

Příklad: Přítelkyně měla domluvený termín na zasvěcení do Seichim od mistra. A asi čtyři dny před tím dostala zasvěcení přímo od bohyně Isis. Říkala, že by to byla obrovská síla. Bohyně se jí i zjevila a promluvila k ní, dala jí požehnání. Mistr ji potom zasvětil ještě jednou.

Totéž se opakovalo i před plánovaným zasvěcením do druhého stupně Seichim.

Jiný příklad: Jeden známý získal zasvěcení do I. stupně Usuiho reiki jen tím, že projevil zájem a začal se mě na to ptát.

Psychedelik tady o tom v některém tématu velice pěkně píše. Je to důležitá informace. Ukazuje nám, z vlastní zkušenosti, že není třeba žádných složitých rituálů. Stačí se otevřít a s pokorou požádat. Vše ostatní zařídí vesmír. Zasvěcovatele to však nezbavuje odpovědnosti.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 11:40 am    Předmět: Citovat

"Říkala, že by to byla obrovská síla." To je překlep. Byla to obrovská síla.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:

Nakonec návod, jak pokračovat dál se Shamballou 1024 je v manuálu pro stupeň 4. Razz


Co já vím, Lightworkere, tak jsi měl vždycky jen jeden manuál univerzální... Máš snad ještě nějaký jiný?

Ono je to s Tebou složité, něco říkáš a za nějaký čas řekneš, že tenkrát měl někdo "zanesený filtr", tak že už to neplatí... Very Happy Jak má mít potom někdo důvěru k tomu, co říkáš, když za nějaký čas třeba přijdeš zase s novými informacemi, protože někdo další měl filtr zanesený zase nějak jinak... Question

O reconnection se taky píše, že když s tím budeš pracovat, nebudou už potřeba jednotlivé systémy... Jestli jsem to pochopila správně, tak totéž říkáš Ty o shamballe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 1:26 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:

Stačí se otevřít a s pokorou požádat. Vše ostatní zařídí vesmír. Zasvěcovatele to však nezbavuje odpovědnosti.

Mirek

Rád bych tu v návaznosti na citovaný text zmínil odkaz na článek na toto téma, těch způsobů je samozřejmě mnoho, ale kdyby se někdo chtěl inspirovat...

http://novazeme.ning.com/profiles/blogs/prekazky-pocas-cesty-1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 1:40 pm    Předmět: Citovat

Mirku jestli máš zkušenosti, tak je sem napiš sám za sebe. Je úplně něco jiného, než že jsi slyšel, že... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 1:43 pm    Předmět: Citovat

Rendyy je to v tom manuálu, co byl odjakživa.

Ale samozřejmě pro nové lidi, které do Shambally zasvěcuji, jsou i nové poznatky, které jsem tenkrát ještě neměl. Razz A manuál je teď rozdělen na 3 díly pro lepší přehlednost.


Naposledy upravil Lightworker dne st březen 25, 2009 1:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 1:44 pm    Předmět: Citovat

V souvislosti s předchozím příspěvkem... Nedávno jsem se bavila s člověkem, reiki Mistrem s nickem Komorník - tímto ho zdravím Smile, který říkal, že spolu se zasvěcením do reiki dává návod na samozasvěcení do jakéhokoliv druhu další energie... Jestli jsem to pochopila správně.
Takže ono už ani není potřeba žádat o zasvěcení do dalších energií někoho dalšího, jako prostředníka?

Jinak v tom článku byla zmínka, že to neplatí pro lidi, kteří pracují přímo s Božskou energií... Co znamená, že člověk pracuje přímo s Božskou energií?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 1:48 pm    Předmět: Citovat

V komentářích jsem tam našla ještě toto od človíčka s nickem Amálka:

Já jsem žádnými zasvěcováními neprošla a ani nemám tu potřebu. Je pravda, že jsme si na jednom semináři vybudovali každý sám za sebe napojení nahoru, přímo na zdroj bezpodmínečné lásky, takže se kdykoliv můžeme obrátit přímo tam a tu energii použít jak potřebujem... bez dalších prostředníků... Dokonce holčiny, které už měly nějaké to zasvěcení reiky, to najednou cítily jako omezení a potřebovaly se toho nejprve zbavit, aby se mohly napojit na přímo, bez omezení úrovní zasvěcovatele. Když můžu mít to nejlepší, proč se spokojovat s něčím menším Smile

***

To je nádhera... Very Happy Proč se nikde neučí, jak se obracet na zdroj bezpodmínečné lásky a vynechat tak takovou tu někdy ne příliš dobrou omáčku, teorie a spoustu dalších věcí, které kolem léčení energiemi jsou?

Kurzíky by pak mohly být spíš o předávání zkušeností z praxe, než o nových druzích energií a zasvěcování do nich.

Třeba by to pak bylo příliš jednoduché...? Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund