Fórum - Zobrazit téma - samoliecenie - preco to na mne nefunguje? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - samoliecenie - preco to na mne nefunguje?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

samoliecenie - preco to na mne nefunguje?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 9:09 pm    Předmět: Citovat

hmmmm...ako tak nad tym vsetkym uvazujem...ja nemam problem uvidiet ten problem, len sa ho zlaknem a schovavam si ho "na potom" Embarassed ale to sa hromadi...a sposobuje mi zapaly...

mam dvojku, zasvatenie prebehlo naraz do oboch stupnov...nic zvlastne som necitila, mozno par dni som bola "otapena", okolo kvetov v obyvacke u mojho priatela som videla fialovu auru...

zacala som byt precitlivela, vela veci ma ovela viac zacalo trapit...asi som nechcela a velakrat doslova ani nemohla zmenit svoj zivotny styl:(...bolo mi vycitane, ze aka som "zrazu mudra", ze vsetko viem...tak som prepadla tomu, ze asi maju pravdu a ze si vymyslam...potom prisli aj "konfrontacie" s katolikmi, ktori ma riadne dokazali vystrasit (toto uz nastastie mam ciastocne poriesene)...

moj otec chce, aby som zila lepsi zivot ako on a mysli si, ze skola mi to zabezpeci...nevidi skutocny dovod, preco som nestastna a "stale chora"...hovori, ze som urobila chybu a ze to "nie je pre mna" toto liecenie, ani masirovanie...ze ma to znici...ze ja s mojou inteligenciou by som mala byt asi riaditelkou banky Confused ...proste neviem...nechape, ze mna trapi to, ze este stale potrebujem jemu (aj sebe) dokazovat svoju hodnotu a za nieco sa ospravedlnovat...ach jaj, ako pekne to zo mna vyliezlo...sama depka...

ale uz sa mi to pise lepsie, nez by to bolo kedysi...to je plus:)

btw. reiki mam asi 4 roky...

pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 3:16 pm    Předmět: Citovat

Jen se Sanyo vypovídej a uleví se Ti. Tady bez problémů mužeš, protože Tě chápeme. Vždyt přitom na něco důležitého můžeš přijít. Jak jsi psala, tak jsi to neměla lehké, bylo to takové od zdi ke zdi. Nemám nic proti náboženství, je to kokeckonců určitý vývoj lidstva a předky bychom měli mít v úctě. To však neznamená, že s nimi musíš souhlasit a vůbec se nechat zastrašovat. U mně takébyl jeden zkoušel to na mně všelijak. Nebral jsem mu jeho názor. Jakmile jsem začal o Reiki a jiných pravdách, tak se pěkně ježil. Zkrátka to neustál. Půjčil mi knihy a některé dokonce daroval. Přijal jsem je, tak jsem mu chtěl také nějako půjčit. Jenže nechtěl ani slyšet. No prostě jak jdeš dál svou cestou, jen tak Tě z ní něco nevykolejí. A o Reiki ještě něco. Jak jsem byl zasvěcen, tak také nastaly problémy. Problémy to ale nebyly, byla to konfrontace s tím, co ve svém životě odmítáš přijmout. Byla to taková období, kdy se řešila jednotlivá témata. A já je vědomě zpracovával. Pořád máme co zpracovávat. Tato období jsou moc důležitá pro další vývoj. Tak hodně úspěchů, ahojky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

Ještě něco pro Tebe Sanayo. Promin, ale konzultoval jsem Tvou situaci s kamarádem reikistou a došly jsme k závěru, že zřejmě máš jen 1.stupen Reiki. Cítili jsme to oba intenzivně. Zřejmě jak jsi byla zasvěcena, tak něco nebylo v pořádku, anebo bylo. Jak se to vezme. Možná to druhé. Připadá nám, že tím pádem nemůžeš pracovat s mentálním tělem. Zajímalo by mně jak to cítíte vy ostatní zůčastnění. Moc Tě zdravím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 6:54 pm    Předmět: Citovat

riki...waw...

ten posledny prispevok ma prekvapil...uz som pocula od jedneho kamarata, ze bol u svojej liecitelky...a bavili sa o reiki, tak sa "kukla" na neho...ze vraj daco ten majster "pobabral" (a to mal chalanisko mat uz trojku) - ze nie je mozne, aby absolutne nic necitil...a takisto mi je trochu cudne, pri jeho snahe, ze sa uz lieci z roznych chorob 2 roky...proste kazdy den sa reikuje...(mozne je vsetko myslim...)

no a ako to vlastne zistim, co mam a co nie? Confused odla vas...mala by som ist za tou liecitelkou (raz som ju uz videla) a opytat sa jej to aj ja? viem, ze mi to nemozete prikazat, ale za kazdy nazor bude vdacna...mam dojem, ze sa stale hrabem v tom istom bahienku, ako pred tymi 4 rokmi...trochu jasnejsie iste veci vnimam - to je asi logicke, prirodzeny vyvoj...a jednotka predsa moze takto posobit...

no neviem, nieco nie je v poriadku...len neviem, co...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 7:46 pm    Předmět: Citovat

Sanayo, k té léčitelce můžeš jít, ale něco mně napadlo. Jestli chceš můžeme něco zkusit. Něco mi můžeš napsat, stanovíme si určitou dobu, třeba 21.00, dej vědět něco navrhni a já Ti přes řádky dvojku Reiki pošlu. Schválně, co budeš cítit. Ahojky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 10:06 pm    Předmět: Citovat

Mě taky něco napadlo, jestli chceš, dej mi svoje datum, čas a místo narození a já se Ti podívám na horoskop a jak to vypadá z toho pohledu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

takze som znova tu...

priklanam a nateraz ku klasickej medicine...

doterajsim pristupom to so mnou ide dolu vodou...odlietam z tela kamsi prec...telo uz akoby nechcelo, nemalo sa coho drzat, ale dusa chce, lebo vie, ze tu ma este poslanie...

aspon s reiki musim prestat...mozno som divna, ale asi toto bude ta spravna cesta...inak sa zblaznim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 3:52 pm    Předmět: Citovat

Vzpomínám si, jak jsem tady někomu radila, jak se uzemnit, ach jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 4:06 pm    Předmět: Citovat

Annaka, viem... Embarassed Crying or Very sad

Dakujem za pripomenutie...problem je v tom, ze neverim tomu, co "viem", ignorujem posolstva, ktore ku mne prichadzaju, signaly tela a rady Bozie...vcera mi to docvaklo, co robim zle...

Tak tu mam odplatu...

PS: vcera v skole sme kreslili seba ako dvere - som padla na zadok zo spatnej vazby...a nikto z nich nie je ezoterik, ani slepy...iba ja Embarassed

Ok, teraz mi je kusok lepsie na dusi, idem si uvarit cajicek...

PS2: Annaka, si moj "strazny anjelik" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Samolibek
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.8. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 9:16 am    Předmět: Citovat

"dakujem za rady...naozaj uz potrebujem zazrak... "

Také mi samoléčba nejde, resp. nejde mi tak, jak já chci, nefunguje to tak, abych já to viděl. A také mívám pocit, že už potřebuji zázrak. mohu to mít úplně jinak než ty, ale podezírám se z toho, že jdu HLAVNĚ po tom zázraku. Vlastně chci, aby už jsem měl všechno vyřešené. (kdosi ti psal, že máš možná příliš témat)
Jak se mohutně soustředím na UŽ absolutní, konečné, vítězné vyřešení VŠEHO, nedaří se nic... A čím déle se snažím, tím snad méně než nic. Kineziologie, konstelace, reiki, harmon. čaker, modlitby, afirmace. Cosi ve mě vyžaduje mít právo být bez problémů a někdy pak už ani nepomáhá pomoc zvenčí. Mám v tom jistě nepokoru, nepřijetí toho, co je. Květa Fialová říká, že za každou nemoc poděkuje a hezky ji přivítá. I když zkouším třeba i takovéto roztomile moudré infantilnosti též, prostě to asi dělám stále jen s vidinou toho bezproblémového cíle.
Možná to máme podobné v tom, že jsme oba tak zafixovaní na ten výsledek a utíká nám reálná přítomnost. Mě to potvrzují i časté (bezdůvodné) průjmy - že už se prý chci předčasně všeho zbavit.
Teď zkouším mít v kapse kámen a pokaždé, když ho nahmátnu, poděkuji za první věc, co mě napadne. Milou i nepříjemnou.
až někam pokročíš, napiš ještě, prosím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 11:44 am    Předmět: Citovat

"Jak se mohutně soustředím na UŽ absolutní, konečné, vítězné vyřešení VŠEHO, nedaří se nic... A čím déle se snažím, tím snad méně než nic. Kineziologie, konstelace, reiki, harmon. čaker, modlitby, afirmace. Cosi ve mě vyžaduje mít právo být bez problémů a někdy pak už ani nepomáhá pomoc zvenčí. Mám v tom jistě nepokoru, nepřijetí toho, co je."

Človíčku, Ty jsi teda naivní. Nikdo není bez problémů, i ti největší z lidí trpěli a podléhali nemocem. Mít všechno vyřešené? To už by Tě tady na Zemi nesmělo vůbec nic poutat, ani ta Tvoje touha po absolutní svobodě. Čím více kopeme, tím více se zamotáváme do sítě!

Uč se žít všímavě, v přítomném okamžiku. S pokorou, radostně a s vděčností. Pracuj, ale výsledky své práce (i práce na sobě) odevzdávej vesmíru, Bohu, prostě, jak to cítíš.

Vždyť Ty to sám víš.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 3:08 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Ok, teraz mi je kusok lepsie na dusi, idem si uvarit cajicek...

No tak jéje, drž se kočko a už se netrap.!



Citace:
PS2: Annaka, si moj "strazny anjelik" Wink

A Ty zase můj, ani nevíš, jak moc mě Tvá věta zahřála u srdce.



Vypadá to, že se rozcházíme s partnerem.
Slova jako Tvoje mi dávají velkou sílu a chuť do života, děkuju Ti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 11:38 pm    Předmět: Citovat

Citace:
sunnyi napsal:
"
Človíčku, Ty jsi teda naivní. Nikdo není bez problémů, i ti největší z lidí trpěli a podléhali nemocem. Mít všechno vyřešené? To už by Tě tady na Zemi nesmělo vůbec nic poutat, ani ta Tvoje touha po absolutní svobodě. Čím více kopeme, tím více se zamotáváme do sítě!

Uč se žít všímavě, v přítomném okamžiku. S pokorou, radostně a s vděčností. Pracuj, ale výsledky své práce (i práce na sobě) odevzdávej vesmíru, Bohu, prostě, jak to cítíš.

Vždyť Ty to sám víš.

Mirek


Pod to se podepisuju. Vzhedem k tomu, že Samolibka dobře znám a vidím, co všechno DOBRÉHO se mu v životě děje, tak o to víc nerozumím tomu, že to sám nevidí.......... Říkám mu to skoro každý den. Ale je to netrpělivý stvořeníčko, jako malý dítě, který by chtělo mít všechno hned, zadarmo a bez problémů.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 6:48 pm    Předmět: Citovat

heh, tak potom Samolibko je moje stratene dvojca Wink

nuz, co narobime s tou naivnostou, aj na takych svieti slnko, aj pada dazd, aj reiki aj vsetko...veru, mame sa co ucit...preto teraz nechavam vyssie sfery na pokoji a idem riesit svoje kazdodenne malickosti...ako virusy v PC, ked potrebujem dokoncovat pracu a tak:)

Annaka, myslim na Teba...vsetko bude ako ma byt...

Ten obrazok je uzasny...srdiecka nam poskakuju radostou navzajom Wink

Drz sa...prajem vela pozehnania Bozieho...pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 10:26 pm    Předmět: Citovat

Citace:
[quote="sanaya"]heh, tak potom Samolibko je moje stratene dvojca Wink

nuz, co narobime s tou naivnostou, aj na takych svieti slnko, aj pada dazd, aj reiki aj vsetko...veru, mame sa co ucit...



Sanayo, no jasně, že na všechny svítí slunko atd a nejen to, i takoví lidé jsou milováni.........i ty Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund