Fórum - Zobrazit téma - Poradíte? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Poradíte?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Poradíte?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.4. 2005
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 8:54 am    Předmět: Citovat

Naryo, nevím co se stalo v říjnu, ale v září se vrátila do školy, kde měla v předešlém školním roce nějaké potíže (nějaký učitel jim nevysvětlil co po nich chce a jak to má vypadat, jen to nastínil a pak, protože to téměř všichni měly špatně - ó jak nečekané - tak jim to nějak vyčetl nebo dal horší známky, nebo tak něco. Letos jej měla zase mít, ale nakonec je ve skupině, která má na daný předmět jinou učitelku. Měla s tím nějaký psychický problém, "moc si to brala", asi je perfektcionistka. Má staršího bratra, nemyslím si, že by byl nějak úspěšnější, spíš mnohé z věcí neřeší, to se nějak udělá... (maturoval na podzim, "přece nebude chodit do školy a učit se - taková nehoráznost"). Slečna by něco takového neudělala, vše chce mít v pořádku. Její vztah s bratrem není zrovna ideální.
Z regresí má její maminka celkem strach, do toho by nešla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 10:41 am    Předmět: Citovat

Souhlasim s Naryou. Doporucila bych hypnozu pri plnem vedomi (castecna regrese), kde se pomalu dostane k problemu, prozije ho opakovane s pozitivnim "vyresenim". Nevim presne, jak se postupuje, ale prozila jsem to a bylo to asi to nejlepsi, co mi pomohlo vyresit muj problem... Ale pravda je, ze dcera musi chtit sama... Mne bylo 18 kdyz jsem zkousela vyresit "problem", ale nebyla jsem presvedcena, vyresila jsem ho az v 25 Smile Podle mne by bylo nejlepsi vysvetlit to dcere a zeptat se ji, jestli vubec chce pomoct, pokud ne, vsechno ostatni nema smysl Sad
Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund