Fórum - Zobrazit téma - U Džoudyho - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - U Džoudyho
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

U Džoudyho

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 11:32 am    Předmět: U Džoudyho Citovat

Původně to mělo být jen malé neorganizované setkáníčko, abychom se rozloučili s Houbíkem, před jeho dlouhou cestou na Nový Zéland. Nakonec se z toho vyklubal nádhernej minisrazík. Těší mě, že jsem poznala Polgaru a Mirka a že jsem se znovu setkala s Miwou, Šamanem a Blankou. Píšu ale hlavně proto, že někomu dlužím pozvání na čaj a nevím komu. Odešla jsem bez placení, jako královna, jako by se nechumelilo. Svádím to na loučení, na přítomný okamžik, prostě na všechno možné , kromě své roztržitosti a zapomětlivosti Embarassed Rolling Eyes Sad . Asi jsem v té době byla v ,,ráji", kde penize nebyly potřeba. Ještě jednou se moc omlouvám a chci to napravit Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 11:57 am    Předmět: Citovat

Hoj Eviku,
nedávno jsem byla U Džoudyho s Punktem a vůbec se ti nedivím,hihi.
Krásně voňavé a příjemné prostředí s výborným čajem a příjemnou obsluhou.To je hned hlava zamotaná.Teď ještě s velepříjemnými lidmi,až ti trochu závidím,že jsi se mohla dnes vidět s mými milovanými Houbíkem a Polgarou. Laughing

Přeji krásný den opět ze Severního Irska

papáájda Džarmíí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 12:34 pm    Předmět: Citovat

Eviku, všechno je OK.
Po tobě vlastně brzo se zvedli ostatní takže jsme u Džoudyho "zavírali" jen já a Houbík. Poslala jsem ti majlík.
Jojo, Houbík je sluníčko. Sice mám v práci celý leden slušný zápřah s přesčasy, takže jsem neplánovala tam být poslední, čas tam však tak úžasně rychle uběhl, že to tak nakonec dopadlo Wink

No a jinak se těším na tu Šárku a Prokopák, co jsme si my "Pražáci" slíbili na jaro. Doufám, že i když bude Houbík na druhém konci světa celý rok, že budeme v těchto příjemných minisrazících pokračovat. Jeho je to totiž zásluha-právě na impuls od něj jsme "slyšeli" a dvakrát se sešli!!! Máš v sobě zváštní nadání, hobite Houbíku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 2:19 pm    Předmět: U Džoudyho Citovat

Ahoj lidičky,
ten včerejší srazík byl moc fajn, jsem ráda, že jsme se viděli a poznala jsem i Houbíka s Polgarou. Vzpomínám, jak již asi Houbík sedí v letadle a letí na druhý konec světa. Snad nám napíše a pošle nějaké fotky.
Evíku, nic si z toho nedělej, ani nevím jak to tam bylo s placením, to jsem nechala na Šamanovi, když jsem se šla podívat na Makovou panenku. A věřím, že to dobře dopadlo, oni by se kdyžtak ozvali.
Podobně jako Ty i já byla duchem trochu mimo realitu, to setkání s Vámi všemi bylo opravdu bezva.
Klidně to můžeme časem zopakovat. A Prokopák a Šárku určitě naplánujeme. Moc se těším.
Mirka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 10:05 am    Předmět: Citovat

Tak už jsem v obraze, dík Blanko.
Možná se někdy dočkáte nějakých fotek Wink . Pokaždé, když jedu z nějaké takové akce, jsem mimo. Z Modré alfy jsem se ,,zakecala " s kolegou a dojeli jsme do depa Very Happy . Z brněnského srazu jsem po příjezdu na Florenc utíkala na vlak, bohužel na opačnou stranu Crying or Very sad . Před měsícem jsem jela k Džoudymu specielně pro konkrétní knížku, kterou jsem nakonec nepřivezla, jelikož jsem se zapovídala s Blankou v čajovně a mezitím zavřeli v knihách Rolling Eyes . No a nakonec tedy odejdu bez placení. Ale pozitivní energie asi ze mě zářila, protože toho využila žena, prosící o malou částku peněz a věděla, že jí neodmítnu Rolling Eyes .
Tak jsem zvědavá příště...

Teď vidím na webu Okenko. Děkujeme za pozdrav a snad se to setkání podaří jindy:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 12:00 pm    Předmět: Citovat

Jsem moc ráda, že jsem se s Vámi všemi mohla potkat a seznámit se. Bylo to velmi , velmi příjemné. Ráda vás zase uvidím. Zvláštní poděkování patří Houbíkovi, který to vše "zorganizoval" a Dzarmi, že se ho zeptala, zda mi také zavolal. Eviku, myslíš, že bys mohla časem někam pověsit fotky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 7:18 pm    Předmět: Citovat


Mirek, Šaman a Blankas .



Evík a Houbík. Lotosový čaj, který jsem pila a nakonec nezaplatila mi moc nechutnal Very Happy .



Miwa( Mirka ) a Polgara ( Stáňa )



Bez komentáře

Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 8:03 am    Předmět: Zélandíček :-) Citovat

Ahojda děckáá ,
Houbík Hobit (hezký dodatek, to už Jarmilka mi takhle říkala, to si ani nebudu chtít nechat odpárat, hihi) zděst.

Tož se po delší době ozývám ...

Hezounké fotečky, pravda pravdoucí. Tedy při slůvkách chváli na mou osobu, jsem se chvíli prsil a chvilku červenal, hehe. Jste moc hodní, že jste všechno zajistili, objednali prostor a tak všeco. Hezky se to hnulo se setkáváním, vždyť o tom by to mělo být. Často si takhle na dálku píšeme, často si ani nerozumíme, takhle naživo zjišťujeme, že ten druhý, je vlastně normální človíček, že ?
A jelikož jste hodní prďolové, můžete se podívat na pár foteček ze Zélandu a kdo bude chtít, může si i něco počíst. Přijde mi to takhle lepší, než stále psát to samé, každému vzlášť. Prostě jsem si udělal svoje stránečky, novější fotky jsou tedy zde http://www.houbik.estranky.cz/fotoalbum/novy-zeland/12_02_2009
Pro ostatní, co nemají sil na čtení, to shrnu. Mám se bájo, bájo jojo

Majte se fajně, rád vzpomínám na naše srazíky a povídáníčko. Na RW sem teď čas opravdu nenašel, tak uvidíme, třebas mě něco osloví a bude i víc času.
Papájda
Houbík Hobit

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 10:43 am    Předmět: x Citovat

houbík: krásné fotečky, uf uf to teplíčko, sluníčko, vodička...
Tady pořád zima a sněžení (i když tu tudle jc cosi prohlašoval o jaru, tak příroda si holt pořád dělá svoje).
Hezky si to užívej

pááá

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 2:08 pm    Předmět: Re: Zélandíček :-) Citovat

Houbik napsal:

Houbík Hobit (hezký dodatek, to už Jarmilka mi takhle říkala, to si ani nebudu chtít nechat odpárat, hihi) zděst.


Malý muž + New Zealand = Hobit

to je bez diskuze myslím hehe,pan Tolkien by z Tebe měl radost myslím..


Houbik napsal:
jsem se chvíli prsil a chvilku červenal, hehe.


jojo,to už ti jde velice dobře Houbíku,děláš pokroky,hihi

Houbik napsal:
novější fotky jsou tedy zde http://www.houbik.estranky.cz/fotoalbum/novy-zeland/12_02_2009
Pro ostatní, co nemají sil na čtení, to shrnu. Mám se bájo, bájo jojo


Papájda
Houbík Hobit



Myslím,že opouštím Severní Irsko a skřítky a stěhuju se za sluncem a hobitama. Very Happy Very Happy Very Happy Cool

Krásný den vám všem přeji

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 1:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Martine,

taky Tě zdravíme. Taky bychom si už rádi užili sluníčka, zatím jen sněží, sněží a sněží a hlásí mrazy. Vypadá to ale krásně a romanticky, jak z Ladových obrázků. Lenka šla před chvílí sypat ptáčkům slunečnicová semínka. U mě na zahradě si jich ani nevšimnou, jsou snad nějací rozmlsaní, nevím. Jen kosi mi tam chodí na jabka.

Měj se krásně! Cool

Zdraví Mirek a Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 2:45 pm    Předmět: u džoudyho Citovat

Ahojky,

teda Houbíku, ty si žiješ!!! Fotečky jsou opravdu nádherné. Díky za ně. Posílám Ti moc pozdravů ze zasněžené Prahy a vzpomínám.
Miwa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 10:07 am    Předmět: Citovat

Ahojda Šamaněnko, Miwo, Jarmilko, Mirku, Lení a ostatní lidičky
Je vždy hezké slyšet hezká slůvka a vzláště od těch, které zná i osobně.
Tož ať Zima a následné Jaro, probíhá jak má a harmonie ať kráčí s vámi, jak pro vás tak i pro ostatní
Houbík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 4:14 pm    Předmět: Citovat

Milý Houbíčku,

děkuji Ti za krásné zprostředkování Nového Zélandu. Fotky jsou moc, moc krásné. Úplně z nich dýchá krásná atmosféra.

Jak budeš mít chviličku, tak nás zásobuj.

Když jsi psal o tom, že máš rád ptáčky, tak se mi vybavilo, jak jsem nedávno usínala a v polospánku jsem viděla, jak:
Seděla jsem na skále a pode mnou se rozprostírala přehrada a v ní mě něco zaujalo. Roztáhla jsem křídla a letěla se podívat (úplně normálka, že jo? ... byla jsem prostě orlem Smile ).
A viděla jsem, jak se topí jeden člověk (ten člověk byl dobře postavený a každému vykládal, jak nejvíce ze všeho opovrhuje HLUPÁKY).
Topil se, volal o pomoc a jeden člověk ho zachránil, zachránil mu život a ten chlapec byl mentálně postižený - "v pánovo nazírání HLUPÁK".
A šel okolo třetí člověk a tomu pánovi řekl, že je pěkný HLUPÁK, když plave takhle daleko a že jsou tam spodní proudy.

Já se v duchu smála a smála, jaký ten život vyvádí legrační kousky. Naše nabubřelá ega a malé nadhledy. Úplně jsem se smála i sama sobě, vím že jsem měla něco takového i u sebe.

Posílám Ti krásný pozdrav...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund