Fórum - Zobrazit téma - náhoda? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - náhoda?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

náhoda?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
babi
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.7. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 2:03 am    Předmět: náhoda? Citovat

Stal se mi zajímavý případ. Posílala jsem na dálku mojí kamarádce reiki. Pracovala jsem se symboly reiki II. Měla jsem nasvícenou svíčku a ve druhé místnosti svítila pouze tlumená lampa. Měla jsem pocit, že musím poprosit o symbol DKM, což jsem udělala. V tom se ozvala rána za mými zády a světlo zhaslo. Se svíčkou jsem šla k pojistkám, byl vyhozen celý rodinný domek. Nahodila jsem hlavní jistič, ale po příchodu do místnosti, ve které jsem před tím byla, jsem zjistila že nejdou světla, ani v místnosti, kde byla lampa. Byla ještě spadlá pojistka pro světla pouze v těchto dvou místnostech. Nahodila jsem ji a šla hledat prasklou žárovku. V obou místnostech byly všechny žárovky v pořádku. Kamarádka mi volala, že ležela na posteli, v době, kdy vypadlo světlo dostala ránu, jakoby zasažená elektrickým proudem, až jí to shodilo z postele. Bydlíme od sebe víc jak 300 km.
Neví, prosím Vás někdo, co mohlo být příčinou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 12:46 am    Předmět: Citovat

No náhoda to určitě není - ale prosím Tě, proč sis myslela, že potřebuješ symbol DKM? Ten k působení Reiki vůbec nepotřebuješ! Nebude to tím, že jsi chtěla víc než je nutné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
babi
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.7. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 7:53 pm    Předmět: Citovat

Damao, z Tvých odpovědí je cítit velké moudro. Jsem babka v důchodu, zajímám se již přes dvacet let různými způsoby alternativní medicíny. Upozorňuji, neberu peníze. Léta jsem pracovala pouze s mojí bioenergií a intuicí. Prošla jsem si určitým životním obdobím, kdy jsem si myslela, jakým jsem jurou, myslela jsem si, že snad spasím lidstvo. Pak mne to seklo. Ve 45 letech rozpad manželství, zákeřná choroba, dvě operace střev a klinická smrt. Výstraha, jako vyšitá. Najednou přišla pokora. Uvědomila jsem si, co to znamená "díky za každé nové ráno", ať je hezky nebo zima. Začala jsem cítit vůni květin a slyšela zpívat ptáky, vidět rosu, poslouchat řeč stromů a radovat se z maličkostí. No, nevím proč to píši, odpusťte, kdo to čtete, staré bábě trochu sentimentu.
Chci se vrátit k reiki. Reiki mne oslovilo tím, že mohu být kanálem energie, a tím se nevyčerpávat.Mám pouze II. stupeň reiki a reiki kundalini mistrovský stupeň. Symboly reiki mistra znám, na internetu je mnoho možností v několika jazycích se s nimi seznámit.
Damao, chtěla bych se Tě zeptat, to, co se mi stalo, možná, že jsem opravdu chtěla něco, co mi nepatří, vím velice dobře, že symbol DKM je pouze klíčem k další cestě, nechtěla jsem použít tento symbol k léčení, jenom mi něco stále říkalo, popros o tento symbol. Tak jsem to udělala a v tom se to stalo. Myslíš, byla to opět výstraha, mně to tak nepřišlo, ale nechci si povyšovat ego. Děkuji za Tvůj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 10:24 pm    Předmět: Citovat

No, podívej se na to tak, že to bylo varování, že máš zatím trpělivě sbírat zkušenosti.
Nemusíme dělat velké věci, stačí ty malé, pokud je děláme s velkou láskou - jak říkala Matka Tereza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
akjam
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 28.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 12:27 pm    Předmět: Citovat

Tím kanálem bys mohla být i bez reiki, ale u tebe se stalo to, že jsi chtěla někomu moc pomoci za každou cenu a ještě na to možná nebyl úplně čas.
Takže jsi dostala takové upozornění. Protože to chtění někdy člověka uzavírá pro opravdové vnímámí. To chtění pak může být silnější, jestli mi rozumíš? A je jedno, jestli je to v dobrém, ku pomoci druhému, protože člověk by měl mít rád především sám sebe a pak dokáže mít i rád druhého. Protože, jak dokáže člověk mít rád druhého, když necítí lásku k sobě. To, že mu jen někdo řekne, že je hodný a že je fajn, dost lidí dělá kvůli tomu, že si tím nahrazují lásku k sobě, kterou neumí najít.
Ale tím, že jsi prošla okamžikem klinické smrti, by to pro tebe snad neměl být problém, protože víš, že smrtí tvůj život nekončí a ty jdeš dál se učit, ty jako duše dál existuješ.

Majka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
linea
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.11. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 3:12 pm    Předmět: Citovat

a co zkusit změnit úhel pohledu. Jsi skvělá jak jsi. Tak nedumej co je špatně a co ne, strach je úplně zbytečný. Tato příhoda je jen příhoda. Nic víc. Jak si jí vysvětlíš? Buď že to bylo špatně, varování a bůhví co ještě a už je tu strach. Nebo, no pání, to byla šlupka a zasměj se. Symbol je taky jen symbol. Možná příjdeš na to, že ho vlastně vůbec nepotřebuješ. A funguje to skvěle. Bez omezení a strachů. Proč to nezkusit? Hodně úsměvů do toho co děláme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 4:04 pm    Předmět: Citovat

Jednou jsem byla na Phowě, meditačním odloučení, kde jsme se učili, jak
vystřelovat svoje vědomí do srdce Buddhy.

Bylo to pět dní, kdy jsme meditovali od rána do večera a poslední den, kdy jsme spolu s lámou vykřikli slabiku, která dostane vědomí z těla, praskly žárovky.

Lidé začali jásat a tleskat.

Vzali jsme to jako potvrzení síly meditace.

Možná, že to, co Babi zažila, bylo přesně totéž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
akjam
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 28.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 8:25 pm    Předmět: Citovat

Jen si myslím, že opravdu čistá energie nemá potřebu něco ničit nebo poškozovat.

Majka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 10:52 pm    Předmět: Citovat

Bez toho, aby se hrozny rozdrtily, by nevzniklo víno.
Bez toho, aby požár spálil les, by se les nedokázal obnovovat.
Bez toho, aby vybuchla supernova, by nevzniklo zlato.

Opravdu čistá energie je destruktivnější mnohem častěji, než se zdá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
babi
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.7. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 11:32 pm    Předmět: Citovat

Díky za Vaše úvahy, vedou mne všechny k hlubokému zamyšlení. Ale co řeknete tomu, že se mi to včera stalo opět. Použila jsem jenom zesilovací symbol, zalila mne světle fialová barva, před očima mi odspodu nahoru kontrasně černě probíhaly nějaké symboly, nevím jaké, potom opět rána a celý dům bez světla. Jako v nějakém hororu, a to jsem před tím prosila i děkovala a žádala mé vyšší Já i mé pomocníky. Je to ještě reiki? Dnes tu byl elektrikář, vše je v pořádku, pouze mi řekl, že zde musel být pravděpodobně nějaký velký zkrat, ale kde, neví. Na koncentraci energie nevěří. Ráno jdu do kostela, nesmějte se mi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 11:56 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Ale co řeknete tomu, že se mi to včera stalo opět. Použila jsem jenom zesilovací symbol, zalila mne světle fialová barva, před očima mi odspodu nahoru kontrasně černě probíhaly nějaké symboly, nevím jaké, potom opět rána a celý dům bez světla.

Jsi koryto pro Reiki, je to tak?
A Reiky je mocná energie, souhlasíš?
A když je to koryto hluboké a prudké a dokáže přijmout hodně energie
a Ty to posílíš...co myslíš, že se stane?
Samozřejmě, že je to ještě Reiki, ale Ty do toho asi přidáváš velkou část sebe, hodně chceš, aby se to povedlo a tím děláš tu energii zbytečně prudkou.
Zjemni, nezesiluj a bude to OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 12:22 am    Předmět: Citovat

Jednou se mi stalo něco podobného.Ale to jsem cítila,že někdo přišel na návštěvu se svým ne moc harmonickým vědomím.
Přijde mi zvláštní,že by se reiki takto chovala.Pokud cítím reiki velice silně,neděsí mě a už vůbec nic nepuká.Hledala bych příčinu někde jinde.

Džarmí Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
babi
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.7. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 2:02 am    Předmět: Citovat

Annako, souhlasím s tebou, reiki je silná energie a především inteligentní, sama ví kolik, jak a kam. Proto jí dávám přednost při léčení před svojí energií, kundalini cítím jako jemnější, s vyššími vibracemi.Než jsem měla reiki, tak mi lidé při léčení často padali na zem, již jenom při detekování, když jsem hledala porušení energetického obalu. Dnes, s použitím reiki, otevřu si srdeční čakru, položím jim ruce na ramena, když stojí, tak od pasu nahoru se sami točí, mohu odejít vedle, pokud sedí nebo leží, tak do pěti minut usnou.Mohu pracovat a nejsem vyčerpaná jako dříve. Používám ještě i jiné metody, ale poslední dobou jsem dávala přednost reiki, a proto mne to, co se mi stalo, dost zarazilo.
Buď to byla skutečně tak silná koncentrace, nebo jsem si sahla někam, kam jsem neměla. Člověk se stále učí, jsem ráda, že jste zde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
babi
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.7. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 2:04 am    Předmět: Citovat

Džarmi, i s tebou souhlasím, budu hledat, nedá mi to spát
babi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 11:46 pm    Předmět: Citovat

Damao:

"...prosím Tě, proč sis myslela, že potřebuješ symbol DKM? Ten k působení Reiki vůbec nepotřebuješ!"

A na to jsi přišel jak?

babi:

"vím velice dobře, že symbol DKM je pouze klíčem k další cestě, nechtěla jsem použít tento symbol k léčení, jenom mi něco stále říkalo, popros o tento symbol."

A odkud to tak velice dobře víš?

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund