Fórum - Zobrazit téma - Bolest ucha - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Bolest ucha
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Bolest ucha

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 4:36 pm    Předmět: Bolest ucha Citovat

Lidičky, nevíte někdo, co s tím?
Zánět středního ucha nemám, ale bolí to ucho jak čert. Příčin je víc: určitě průvan, taky zastydlá rýma a ty mrazy, které momentálně sužují ČR.
Poraďte mi prosím někdo. Zajímalo by mě Reiki, babské rady, případně i duchovní příčina, no, vlastně cokoliv.
Mívám to několikrát do roka. Drží mě to tak den nebo dva. Teď ale to trvá několikátý den. Dokonce se mi teď stává, že při telefonování (ze všech druhů tel.aparátů) slyším divné vrčení v telefonu. Nevím, asi jsou to elektromagnetické vlny nebo co. To je fuk. Slyším na to malinko jinak - hůř, ale za to slyším ty blbosti okolo, to co nepotřebuji, počítač, lednici....
Nevíte někdo, co s tím? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dav
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

ahoj no uši mentální příčina tak jsem to vyhledal uši schopnost slyšet, takže co nechceš slyšet nebo koho nechceš slyšet.Takže teoreticky by stačilo uvědomit si problém a mělo by to přestat ,ale ono to většinou je složitější co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Měl jsem takové problémy, že se mi pravidelně vracely ušní záněty a byl jsem s tím u ušního lékaře, který mi vždy cosi napsal a to cosi vůbec nefungovalo. Jednou byla sobota a mě ta mastička došla a zrovna se mi silně vrátil zánět. Ten zánět byl vždy tak silný, že mi to ucpalo ucho a já na něj přestal slyšet. Říkal jsem si, že už to horší být nemůže a že zkusím do toho ucha dát něco jiného protizánětlivého, tak jsem tam dal mastičku Voltaren Emulgel (pálí to děsně), co je na klouby a světe div se, zánět během několika minut ustoupil a co víc, už se nevrátil.


Toto napsal Honza na jednom jiném foru.

Neručím za nic, pouze předávám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Jestliže nejde o zánět, zkusil bych ušní svíčky - nejlépe ale bude, když požádáš někoho, aby Ti je zavedl. V lékárnách prodávají drahé. Mohu dát na levnější a velmi dobré - jiné už ani neužívám - jsou to ušní svíčky Valentýnka. Najděte si googlem, nebo mi napište sz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

Dav napsal:" ahoj no uši mentální příčina tak jsem to vyhledal uši schopnost slyšet, takže co nechceš slyšet nebo koho nechceš slyšet.Takže teoreticky by stačilo uvědomit si problém a mělo by to přestat ,ale ono to většinou je složitější co?"
To víš. Tak nějak podobně mi odpověděla i má intuice. Budu se muset asi trošičku sklidnit a "meditovat". Mám toho momentálně nahromaděného v sobě nějak moc. Mám pocit, že tohle je ten účel. Problém si uvědomuji.
Přistihla jsem se, že vůči konkrétním lidem cítím vztek a zášť. To snad ani nejsem já. Momentálně se hledám. Včera mi hodně pomoh Lightworker (snad je to jméno správně) a dnes Samanka na tématu Minulost. Něco se ve mě opět dala do pohybu. Jste všichni Reikisti, takže to chápete. Je to jako uvolnění bloků. Vždyť to znáte. Je mi do breku, chce se mi smát, je mi těžce ale fajn. Jak mi ten Lightworker napsal: "Děkuji za to, že to nemusím prožívat sám/sama", má pravdu.
Díky všem, s láskou EDY.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 10:29 am    Předmět: Mám radost Citovat

JÓÓÓ!!!!! Laughing
Dnes mě nebolí. Je sice trochu zalehlé, ale nebolí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund