Fórum - Zobrazit téma - dopňkové netradiční simboli - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - dopňkové netradiční simboli
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

dopňkové netradiční simboli
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dav
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 4:05 pm    Předmět: dopňkové netradiční simboli Citovat

ahoj dostal jsem k reiki 4 netradiční symboly kontabilni z reiki a mám s nima dobré zkušenosti zonar,šantí,harth,hosana
znáte je nikdo ,nebo zná nikdo další


Naposledy upravil dav dne po leden 05, 2009 5:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 7:21 pm    Předmět: Citovat

Zonar a Hart patří k tradičním symbolům např. v Karuna Reiki. Těch používaných jsou na stovky. Na svém semináři Reiki 3 předávám dalších 19 symbolů krom 1. - 4. symbolu Reiki - např. z těch nejmenovaných: Halu, Johre, Symboly dlaně Mistra, Ohnivý drak, Mara, Gnosa, YOD atd.
Ale symboly jsou jen symboly - nevyhrává ten, kdo jich "nasbíral" nejvíce!!!!
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 9:59 am    Předmět: Citovat

Karle, Gott sei Dank, já používám stále své tři, tak si mě uklidnil.
Hezký rok 2009, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dav
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 5:06 pm    Předmět: Citovat

já už mám R3, ale jen tak pro zajímavost kolik stojí takovej kurz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 6:58 pm    Předmět: Citovat

to dav:
Prosím tě, řádíš tady jako ruka zákona Very Happy .....co kdybys nám o sobě raději něco pověděl. Prozraď o sobě co uznáš za vhodné...možná nám to pak pomůže zaujmout lépe stanovisko ke tvým příspěvkům..... Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
agni
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 11.1. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 11:02 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Zonar a Hart patří k tradičním symbolům např. v Karuna Reiki. Těch používaných jsou na stovky. Na svém semináři Reiki 3 předávám dalších 19 symbolů krom 1. - 4. symbolu Reiki - např. z těch nejmenovaných: Halu, Johre, Symboly dlaně Mistra, Ohnivý drak, Mara, Gnosa, YOD atd.
Ale symboly jsou jen symboly - nevyhrává ten, kdo jich "nasbíral" nejvíce!!!!
Very Happy

Prosím, má někdo z vás k dispozici symbol MERKA Fa Ka Lish Ma, ANSUI a Květ života?Jak vypadají a jakou mají náplň?Narazila jsem na to v literatuře,ale nikdy jsem předtím o nich neslyšela.Jen abych byla v obraze.Možná jsou to některé ze symbolů,které užíváme ale mají jiný název.Damao,myslela jsem,že Gnosa se používá jen spolu s Iavou a Čou ku rei k Planetárnímu léčení,můžeš prosím napsat jakou má samostatnou náplň?Díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 11:41 pm    Předmět: Citovat

Ale kdeže! Opakuji: není smysluplné nasbírat mnoho všelijakých symbolů a pak nevědět, co si s nimi počít. Pokud jde o spojování různých symbolů - někdy to má své opodstatnění, jindy ne. Protože symboly jsou především určeny pro jemné naladění naší mysli, neplatí nějaká přesná pravidla.
Doporučuji všem - i Tobě - aby sis s jednotlivými symboly nejprve trochu pobyla - meditace, energetická cvičení - to může být velmi užitečné. Člověku pak snázeji dojde, jak to vlastně je.
Skutečnému umění se nenaučíš z knížek ani "z druhé ruky" - je třeba si udělat vlastní zkušenost. Radím: přestaň honit další a další symboly a pořádně si pocvič s těmi, co Ti byly předány. Hodně krásných zážitků i zkušeností přeju. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
agni
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 11.1. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 10:13 am    Předmět: Citovat

Damao,souhlasím s tebou že není třeba se stát sběrateli symbolů a, že o tom reiki není.Sama používám jen pár, které mám vyzkoušené a jsou pro mě blízké. Myslela jsem to jen pro moji orientaci,spíše zájem o různé verze symbolů z různých kultur a jejich variace,které nepoužívám,jen si doplňuji přehled,jak se ve světě za pomoci různých symbolů reiki šíří.
Třeba Rama je někde nazývá Mara a má mírně jiné rýsování,nebo dlaňový Palm master-také má více verzí,nebo Raku-někde rýsován jako Oh.drak a jinde se rýsuje jako blesk,nebo rozdílný vzhled mistrovského symbolu.Ale na názvy těch symbolů o kterých jsem psala jsem narazila poprvé.Přesto děkuji a přeji hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 3:54 pm    Předmět: Citovat

Agni:
Mer Ka Fa Ka Lish Ma tuším vypadá jako takový had Smile Myslím, že to nějako čistolo DNA... pokud se nemýlím. Teď jsem ho našel v googlu na této stránce :
http://www.users.globalnet.co.uk/~drdas/french/p1071.htm
Razz
Zasvěcovala mě do toho Iveta Woodová v rámci Hatnamon reiki.
O planetárním léčení u Iava jsem se dozvěděl asi po půl roce uspěšného žití s Iavou. O Gnose jsem to neslyšel. Oboje jsem ke spokojenosti používal (používám) na sobě, nikoli na planetách Smile
O Květu života jsem našel tohle:
http://www.jajanka.estranky.cz/clanky/okem-boha-hora/4_-dil---kvet-zivota
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
agni
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 11.1. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 5:22 pm    Předmět: Citovat

Psychedeliku moc děkuji za odkazy.díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Z dalších symbolů jsem hodně používal Iavu a musím říci, že je to úžasný symbol. Zonar také zajímavě působí. Ale nakonec mě to vrátilo ke třem základním symbolům.
Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
agni
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 11.1. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 8:27 pm    Předmět: Citovat

Riki,Iavu samostatnou vůbec neumím používat, ani neznám její náplň.Dostali jsem kombinaci GNOSA + ČOU KU REI + Iava a to pouze pro Planetární léčení-údajně slouží pouze k tomuto účelu.Můžeš mi prosím popsat použití Iavy-jak vypadá a rýsovaní znám.To stejné je u Gnosy-samostané její použití vůbec neznám.
Jinak také používám většinou základní symboly Reiki a jen v určitých případech Zonar při problémech s5.čakrou,Hart pro srdeční oblast problémů a Hosanu pro spirituální léčbu-nebo hluboké čištění čehokoliv a některé další ojediněle-při problémech s páteří Ohn.draka.Dříve, když jsem se se symboly učila pracovat a ověřovala jsem si jak působí na mě, nebo ostatní, tak jsem jich využívala více,hlavně při dálkovém působení třeba Shanti.Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 10:59 am    Předmět: x Citovat

Planetární léčení... řeknu vám, že se těším na den až budu taky tak daleko, že nebudu mít co řešit u sebe a budu mít jen a jen prostor pro léčení celého vesmíru!

Jako starý známý šťoural hodně přemýšlím o příčinách. Momentálně o tom, co všechno může být za tím, že se pořád lidi pídí za dalšími a dalšími symboly, zasvěceními a další a další a další...

mudrlant šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 1:32 pm    Předmět: Citovat

nedá mi to abych nepoužila své oblíbené ovládací schéma DOTAZOVATEL Very Happy

to planetární léčení, to jako ty léčíš nemocné planety anebo planety léčí tebe???? Question Question Question Shocked Shocked Wink Wink


Poslouchám teď povídání pana Eduarda Tomáše (link viz téma Zajímavé internetové odkazy) kde mj. jiné zmiňuje, že všechny ty sexy věci jako jasnovidectví apod. jsou jen objíždky od přímé cesty....
Míla Tomášová, která mnohé z těchto věcí uměla, prý prosila, aby jí tyto dary byly odňaty a nestrhávalo ji to z přímé cesty, kterou chtěla jít. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 6:03 pm    Předmět: Citovat

"Jako starý známý šťoural hodně přemýšlím o příčinách. Momentálně o tom, co všechno může být za tím, že se pořád lidi pídí za dalšími a dalšími symboly, zasvěceními a další a další a další..."

K tomu mě ihned vyvstaly věty Terrence McKenny, velkého obhájce rostlinných halucinogenů. V jedné kapitole píše o esoterice, new age a cestování za všelijakými gurui a mistry. Terrce říká, že lidé prostě rádi cestují, kdežto halucinogeny to není čekání léta, to je otázka hodiny a poznání člověk musí čelit. (Terrence to napsal krásněji Smile )
Nemám v úmyslu rozvádět diskusi o halucinogennech (ale líbí se mi Terrencovo "duchovní práci nenahradí užívání psychedelik, psychedelika nenahradí duchovní práci". Na druhou stranu: myslím, že nikdo netvrdí, že duchovní práce psychedelika nahradí, bohužel naopak to je časté Smile ). Ale myslím, že to má něco s Tvojí úvahou společného. Někdy je snažší shánět se po tom a onom symbolu, čekat zázrak od symbolu, který ještě nemám, zabývat se novými a novými technikami, nebo prostě jen ztichnout a hluboko se ponořit a přitom ztratit "sama sebe"...
Sám si podobné otázky pokládám. Jedna z věcí je, že si rád hraji a objevuji. Pokud pro mě něco není zábavou, je to povinností a tu moc dlouho nevydržím dělat. Reiki je pro mě zábava, život a objevování. Energie mě učí různým pohledům na věc, ukazují mi své pohledy. Přijde mi to zajímavé... Jsou to rozkošené milenky Razz Různí učitelné téže Pravdy.
Už sem to sem psal stokrát a říkám si... proč to sem pořád dokola píšu? Nemám co dělat? Potřebuji na sebe upozornit? Nebo proč?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund