Fórum - Zobrazit téma - Lightworker - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Lightworker
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Lightworker
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 3:41 pm    Předmět: Lightworker Citovat

Již několik let je výraznou postavou na tomto fóru - na starém RW i na tomto novém, Míla Bubník. Ještě poměrně nedávno si člověk, který měl tu odvahu přiznat se k tomu, že je otevřený tomu, zkoumat i jiné energetické systémy, než Usuiho reiki, koledoval o to, že bude vystaven sžíravé kritice a posměškům chytrolínů, kteří si osobovali právo tyto věci hodnotit, aniž by je znali nebo měli jakýkoliv hlubší vhled do jejich podstaty.

Míla Bubník však statečně a vytrvale nastoupil jako rytíř bez bázně a hany do boje s těmito loutkami nevědomosti a historie mu dala za pravdu. Dnes se již málokdo pozastaví nad tím, že se někdo zabývá Shamballou, Karuna Ki, Ra Sheebou apod. Tragikomické na tom je i to, že zmínění mudrlanti často sami používali symboly např. z Karuna Ki, což jim však nebránilo v tom, aby cokoliv, co nepatřilo do Usuiho reiki, odsuzovali. Nedávno si tady jeden z nich vrněl i nad Reconnection.

S Mílou jsem se před několika lety setkal osobně. Přiznám se, že ve mně nevzbudil důvěru. Nebyli jsme prostě "na stejné vlně". Jeho nabídku zasvěcení do Shambally jsem odmítnul. Dnes již vím, že jsem na to zasvěcení nebyl tehdy ještě připraven, a pravděpodobně nejsem dodnes (alespoň donedávna tak tomu ještě bylo). Musím také říct, že jeho způsob vnímání světami není blízký, i když jsem přesvědčen, že má v mnohém pravdu. Rozhodně mu však patří dík za to, že mnohým z nás otevřel cestu k některým úžasným systémům práce s energií, k nimž bychom se jinak dostávali velice obtížně, pokud bychom se o nich vůbec dozvěděli. A to naprosto nezištně.

Já sám jsem se díky Mílovi v poslední době dostal k některým z nich, prostřednictvím jiného úžasného člověka. A musím říct, že jak mě, tak i některé mé blízké to nesmírně obohatilo a všechny bez výjimky nás to výrazně posunulo vpřed na naší duchovní cestě.

Tento příspěvek tedy píši jako dík Mílovi Bubníkovi za jeho statečnou,
vytrvalou a nezištnou práci.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 10:43 am    Předmět: Citovat

Wow, Mirku díky.

Ano poznali jsme se v roce 2005 tady v jedné čajovně v Brně. Byla nás tam převaha a tak se Ti za Tvé pocity ani nedivím Very Happy

Snažím se nacházet neustále něco nového a opravdu je co! Nakonec svět jde dál, ať už s námi nebo bez nás. A tak je možná někdy lepší jít se světem, nebo i maličko před ním.

Jak už jsem psal jinde, prošel jsem spousty všelijakých energetických systémů, různých kurzů a seminářů, a nakonec jsem objevil velice dobrou metodu na zpracování svých negativních emocí a pocitů. Můj dík za ni patří jedné mé velice blízké dušičce, která mě k ní dovedla a se kterou teď všechny ty naše semináře dělám.

Jsme uprostřed největších změn lidstva a tak si to užívejte. Proto jsme sem přišli na tu naši nádhernou modrou planetu, abychom se mohli něco naučit a posunout se dál ve vývoji naší duše. Záleží ale opravdu jen a jen na každém z nás, co s tím uděláme anebo ne.

Od jara minulého roku se začala konečně prozařovat energie 13. Mistra a tato energie nám umožňuje se rozhodnout, jakou cestou Vzestupu půjdeme. Jsou to 2. cesty. Jedna je cesta radosti a ta druhá je cesta utrpení (oběti). Věřím, že jste se už vnitřně rozhodli a že se na té cestě všichni potkáme. Až se někdy později dozvíte, kdo ten 13. Mistr je, budete docela hodně překvapeni Razz Myslím si, že ani ve snu, by vás to nenapadlo Wink

Mohu vám jen ještě říci, že bez sebepoznání to nepůjde a ani jako samouk daleko nedojdete. I když vše má svůj význam a nic se neděje náhodou...

díky všem za přízeň a ještě jednou Ti Mirku děkuji za toto téma Razz

Přejí vám všem mnoho štěstí, radosti, blahobytu a lásky v tomto úžasném roce 2009 plných změn a pravd.


Míla (Miloslav) Bubník alias Lightworker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 11:24 pm    Předmět: Citovat

s tím Reconection si myslel Mirku mne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:


Mohu vám jen ještě říci, že bez sebepoznání to nepůjde a ani jako samouk daleko nedojdete. I když vše má svůj význam a nic se neděje náhodou...



Dovoluji si nesouhlasit, možná by ses divil kam až člověk samouk může dojít... ne vždycky je nutné chodit na všechny kurzy a semináře Idea
Mnohdy je někdo vůbec nepotřebuje, protože někomu můžou veškeré informace chodit přímo ze zhora... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 12:56 pm    Předmět: Citovat

[/quote]

Dovoluji si nesouhlasit, možná by ses divil kam až člověk samouk může dojít... ne vždycky je nutné chodit na všechny kurzy a semináře Idea
Mnohdy je někdo vůbec nepotřebuje, protože někomu můžou veškeré informace chodit přímo ze zhora... Wink[/quote]

Dovoluji si také nesouhlasit, sám člověk může pracovat na sobě, ale informace a zkušenosti moudřejších, občasný seminář je velký zdroj důležitých poznatků, ke kterým by se samouk horko - těžko dopracovával.
Je i spousta lidí, kteří mají napojení hodně silné a přesto se dál učí a vzdělávají.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 10:07 am    Předmět: Citovat

Šamanko, to určitě ano, souhlasím.... myslela sem to tak, že nesouhlasím s tím, že by člověk samouk nemohl nikam dojít, ale je to hlavně myšleno v osobním "duchovním růstu" myslím že taky není zrovna úplně ideální když někdo chodí stále "jen" na semináře atd. a nepracuje sám na sobě.
Hodně odpovědí najdem právě sami v sobě... samozřejmně zkušenosti moudřejších jsou velké plus, ale ne vždy a za každou cenu se musí absolvovat kurzy... někdy stačí hodně málo a člověk si může rozpomenout na něco co kdysi dělával a prostě to znovu umí, aniž by někam musel. Může to tak být, že člověk přijde na kurz a zjistí že to, co se tam učí, on už dávno ví... aniž by to nastudoval třeba v knihách
takhle sem to myslela Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 10:54 am    Předmět: x Citovat

Wink Prostě přiměřeně, přiměřeně, jak pravil klasik Smile

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

Proč se mám stále co učit od svých koček? Předevčírem jsem nevědomky zavřela Aishu na balkoně, venku je mráz. Nějak ale začalo pracovat moje podvědomí, začala jsem ji hledat a balkon otevřela. Ona se na mě nezlobila, ale vítala mě radostně, já jsem ji totiž ty dveře otevřela! Nebylo pro ni důležité, že jsem byla i tou, která je před tím zavřela a nechala ji na mraze.
Až se naučím se pokaždé na Tebe na něho ne ni dívat očima člověka, který není zatěžkám vzpomínkami, potom přestanu hodnotit. Ligtworker určitě byl jiným člověkem než je dnes, protože pracuje jeho systém nabírání zkušeností, nabírání věku. S tím paralelně jde i můj růst. Takže - když jej dnes čtu - čtu ještě tamtoho Lightworkera nebo tohoto Lightworkera nebo stále čtu člověka.... Tehdy jsem se od Lajta nechávala vytočit. Určitě by nedalo Lajtovi práci mě vytočit i dnes. Je jen otázkou, zda je to dnes jeho moje naše cesta.... Díky za Váš čas, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 4:29 pm    Předmět: Citovat

Moc pěkně jsi to napsala, Okénko.

Vždycky záleží na tom, jak dokážeme vnímat to, co máme právě před očima - zda čerstvě, nově, nebo s tím obrovským batohem všeho minulého na zádech. Cool

Občas někdo řekne o někom druhém "no, ten už jiný nebude..." a přitom je to zpravidla on sám, kdo se nechce pohnout z místa.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

"s tím Reconection si myslel Mirku mne?"

Ne, ne Krabasi, Tebe jsem tím nemyslel. V tomto kontextu si Tě nepamatuji.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 9:04 pm    Předmět: Citovat

Mě to právě nesedělo, protože jsem do Shambally zasvěcený už několik let a vůbec s novými energiemi dost pracuju, takže jsem určitě nikdy nepatřil do skupiny těch, kteří by za propagaci nových energií na Mílu útočili a odsuzovali ho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 9:11 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Určitě by nedalo Lajtovi práci mě vytočit i dnes. Je jen otázkou, zda je to dnes jeho moje naše cesta.... Díky za Váš čas, M.


To je hodně ošklivé.

Myslím že není ničí cesta někoho vytáčet. Pokud tě někdo vytáčí, tak je problém jen a pouze na tvé straně (něco, co nemáš u sebe vyřešené - například akceptaci faktu o rozdílnosti lidí).
Zdar při snaze o nevytáčení se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 10:04 pm    Předmět: Ahoj Pepo. Citovat

Krabas napsal:
To je hodně ošklivé.....


Josífku,
já bych to Okénčino "vytáčení" nebrala zas až tak vážně... Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 10:59 pm    Předmět: Citovat

Tak to já zase jo.
Vytočené okénko v téhle zimě Shocked

(omlouvám se, už mi ty mrazy začínají poškozovat obsah lebky Rolling Eyes )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 9:37 am    Předmět: Citovat

Zima se vkrádá
okénkem vytočeným
nevešla by, kdyby nebyla.
Okénko do duše
volá svoje změny,
otevřené jim - tak bych to cítila.

Od prava do leva
síto se přetřese
a co z toho?
bloudění po lese.

Všeobecnost zabalí
to co ukryl smutek,
kdo jde hloub pod skály,
cítí se, že utek?......

Opravdovost, kde jsou Vaše zimy,
chlad pod krustou vzájemnosti,
jiskřivá jasná noc,
a lámají se kosti.

Pořád tady s někým bojujete,
v zimě to víc zvoní
v létě zase kvete
Připraveni hrdě padnout
za principy - světe!

Sami tak tvoříce pricip toho světa,
chybí mi tu chybí
sebezpytná věta.
Držení se tvrdě na pozici,
pozorovatel jasně v pološeru dlící.

Okénko do duše
do hloubky se dívá,
tam žijí víly a anděl krásně zpívá.
Tisíce energií, bůh mnohočetných já.

V zrcadlech utopení,
v bolesti rozložení,
tak jasně trváme si na tom
že jsme nad věcí.

Kvůli čemu, komu
může z Nás už tento stav vytéci?
Žádám o načtení - systém - nepolární kód,
Bože pošli jej - i tady přijde vhod.


S láskou objímám křídly Isidy,
jejda, že bych už zase byla na RW? Hi, veliké obejmutí těm,
kteří to unesou.

Lomikámen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund