Fórum - Zobrazit téma - Andělé - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Andělé
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Andělé
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 10:12 pm    Předmět: Citovat

Petule napsal:
... to je fakt pod úroveň, nezlob se na mě.


Ahoj Petule,
promiň, ale nerozumím tomu co jsi napsala. Sad

Co konkrétně je pod úroveň, pod jakou, resp. pod čí úroveň?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
babi
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.7. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 12:08 am    Předmět: Citovat

Je to již hrozně dávno, více než šedesát let, když jsem byla malou holčičkou, mne naučila moje babi takovou modlitbičku, možná že ji někteří znáte
"Andělíčku, můj strážníčku, opatruj mi mou dušičku.Opatruj ji ve dne, v noci, od zloby a od zlé moci. Duši, tělo opatruj, andělíčku, strážce můj."
A pak se říkalo: "opatruj maminku, tatínka, babičku ....", prostě všechny, které jsem měla ráda. Nad postelí, u babičky, kde jsem často spávala, visel obrázek se dvěma malými dětmi, s chlapečkem a holčičkou, kteří přecházejí přes most, a nad nimi letěl jejich strážný andílek. Také jste někteří možná někde viděli. Toho andílka jsem si, jako malé dítě, přivlastnila. Prostě byl můj, mluvila jsem s ním, zdávalo se mi o něm, hrávala jsem si s ním, cítila jsem jeho pohlazení, radoval se se mnou , ale i hádal.Byl se mnou, byl tu pro mne, byl mojí součástí. Babička s dědou byli oba nábožensky založení, toto vše akceptovali. Moji rodiče však ne, bájná fantazie malého dítěte. Byl začátek padesátých let, babička musela sundat obrázek, měla jsem již mladší sestru, tu nesměla ani naučit tu prostou dětskou modlitbu před spaním. A tak šel čas a život běžel mílovými kroky, na andílky jsem zapomněla, brala jsem to jako hezkou pohádku.
V roce 1995 jsem se seznámila s ruskou léčitelkou Ninou, s babou neskutečně čarodějnou. Učila se u Džuny, u sibiřských šamanů a co já vím, kde ještě. Jasnovidka, léčitelka, bylinkářka, používala k léčení všechny možné způsoby alternativního léčení, které se dnes nabízejí.
Moje léčení pomocí bioenergie,to se dalo i logicky vysvětlit.
Metody léčení a její úspěchy se nedají rozumem absolutně pochopit a vysvětlit. Zažila jsem s ní věci, které mne doslova posadily , s odpuštěním, na prdel! Ale o tom nechci psát, chci se vrátit k andělům. Léčila mimo jiné i pomocí modlitby a andělských energií.
Vyprávěla mi o nich, o jejich světě, o tom, že každý člověk má svého nebo své anděly, kteří jenom čekají, až budou o něco požádáni.Ale to bylo jenom povídání, chtěla jsem je vidět. Řekla mi, nebuď netrpělivá, mluv s nimi v duchu, poslouchej odpovědi, žádej je o pomoc, až bude čas, tak je uvidíš. Kdykoliv budeš sedat do auta, řekni si 3x anjel moj, buď sa mnoj, je to afirmace, která je povzbudí k činnosti, aby se
ti nic nestalo- Je to zajímavé, od té doby, kdykoliv sedám do auta, si to v podvědomí spustím, od té doby jsem žádnou nehodu neměla. Před tím jsem měla nehod nepočítaně. Ale to zde uvádím jenom jako příklad, jak také může pomoc fungovat.Dá se to říci i česky, ale nerýmuje se to tak.
Tak jsem občas andílky, serafínky, nebo i archanděle žádala o různé pomoci. Žádné předepsané modlitby jsem neznala, používala jsem své, andílci makali, já jsem prosila a děkovala, někdy ji i nadávala, ale stále jsem je neviděla.
Až při iniciaci I.stupně reiki. Páni, byla to nádhera, nebudu zde popisovat vše co jsem při tom prožila, slova na to nemám. Jenom Vám chci napsat o setkání s anděly. Začalo to tak, že na mne padala bílá peříčka, jemná a nadýchaná, jako malé vločky, ty se postupně zvětšovaly, slyšela jsem krásnou a tichou, dá se říci líbeznou hudbu, déšť z peří houstnul, pak se objevilo nádherné světle modré světlo, a nade mnou se začali vznášet andělé. Jemné, štíhlé, jakoby podlouhlé bytosti ve světlounce fialových hábitech, jakoby v polokouli nade mnou, ne v desítkách, ale ve stovkách létali z prave strany na levou, nemělo to konce, jakoby nade mnou byl baldachýn z andělů. Po nějaké době jsem měla pocit, že letím hodně vysoko, okolo jemné zlaté světlo a něco jako orloj, a v něm se mi představovali archandělé.Pak již se děly zase jiné věci. Ale toto setkání byla pro mne obrovská odměna za ty roky čekání.
A pak,. babo věz, patří andělé do reiki, či nepatří?
Od zasvěcení I. stupně reiki vím, že jsou , občas je vidím u jiných lidí, někdy cítím jejich vůni a přítomnost, a někdy jdu spát s tou malou a prostou modlitbičkou z dětských let.
Babi


Naposledy upravil babi dne čt leden 15, 2009 12:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 6:13 am    Předmět: Citovat

Babi, děkuji za krásné povídání...asi jsi tím něco ve mě probudila Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

Babi,
krásný příspěvek.
Doufám, že tě někdy někde potkáme Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 3:38 pm    Předmět: Citovat

Babi, jsi andílek..děkuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 11:32 am    Předmět: Citovat

babi napsal:

"Andělíčku, můj strážníčku, opatruj mi mou dušičku.Opatruj ji ve dne, v noci, od zloby a od zlé moci. Duši, tělo opatruj, andělíčku, strážce můj."
A pak se říkalo: "opatruj maminku, tatínka, babičku ....", prostě všechny, které jsem měla ráda. Nad postelí, u babičky, kde jsem často spávala, visel obrázek se dvěma malými dětmi, s chlapečkem a holčičkou, kteří přecházejí přes most, a nad nimi letěl jejich strážný andílek. Babi

Připomněla jsi mi moji prababičku, taky jsem od ní dostala obrázek. Byla z Moravy, takže hluboce věřicí tím hezkým upřímným způsobem. Tehdy jsem to moc nechápala, takže myslím že obrázek jsem časem dala pryč,ale tak jistá si uplně nejsem. Zkusím se podívat až se dostanu k rodičům.

babi napsal:

A pak,. babo věz, patří andělé do reiki, či nepatří?
Babi

No, já používám takové přirovnání. Světlo a můry. Potřebuje světlo ke své existenci můry? Takže já prostě beru že andělé nebo jiné "bytosti" se prostě přirozeně vyskytují všude tam, kde se pracuje s Reiki nebo podobnou věcí pocházející z "nebe" a pro dobré Reiki je mít nepotřebuješ, natož je používat aby ti Reiki lépe svítilo. Ale když už se vyskytnou, tak je pozvat jako vzácnou návštěvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Ludmila
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 4:00 pm    Předmět: Citovat

Nám se jednou stal taky takový podivný zážitek...chystali jsme se s manželem na Bezděz,ale nějak jsme sešli z cesty a ztratili se v lese.
Najednou se odněkud vynořila skupinka rusky hovořících dětí(4myslím). Snažili jsme se snimi nějak dorozumět, nakonec se zadařilo anglicky, spíše teda rukama nohama,ale rozuměli ¨jsme si..
Dovedli nás pod Bezděz a pak se jednou cestou zpět zase ztratili někde v lese. tenkrát mi to zase tak zvláštní nepřišlo,a le když nad tím poslední dobou přemýšlím, jsem přesvědčena, že to byli andělé, kteří nám přišli na pomoc,...protože proč by byli v lese nějaké ruské děti, které odtud nejsou a znají to tady lépe než my atd... no prostě zváštní pocit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ludmila
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 5:36 pm    Předmět: Citovat

Hyter napsal:
Ja znam techto povidek s...... " neni vse jak vypada" nekolik. V kazde je ukryto nejake moudro. Ovsem v tehle at ji ctu seshora dolu, zespodu nahoru ci pozpatku, nic takoveho nenalezam.
Mohla by jsi se prosim Annako snizit a nam "nechapajicim" to skryte tajemstvi "po lopate" odhalit?


tak nějak si taky připadám, taky mě to neoslovilo.,..chápu ten smysl, to ano, ale neoslovilo mě to¨. Jde o to. že v hádajícíhc lidech hledat anděly...to je docela neobvyklé a pokud toho muže to setkání ovlivnilo na celý život, tak ne pro tu proměnu, ale pro to setkání, že v nich poznal anděly...tak jsem to pochopila, ale žádné "poučení" pro mě z toho nevyplynulo... četla jsem podobný příběh, ovšem o bezdomovci a ten byl napsán srozumitelně a k zamyšlení, v tomhle to marně hledám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 8:51 am    Předmět: Citovat

Ahoj, znáte pohádku o malinké duši?
Na tu si vždycky vzpomenu, když mě někdo hodně vytáčí a taky si připomínám čtyři dohody. O nich se tu taky psalo.
Chodím na tenhle webík už skoro rok, ale fakt je, že sem moc nepíšu. Vždycky mě někdo rozcupoval, když jsem něco připsala a já se naštvala just ne...mě už tu neuvidíte..
Ale vždycky mi to nedalo za čas jsem se sem vrátila.
A naštěstí je tu vývoj a já se asi trošku posunula, takže mě to už nezlobí...
V té pohádce je možná odpověď i pro vás.
Very Happy Very Happy Very Happy nenechte se otrávit...

Malinká duše
Byla jednou jedna Malinká duše, která řekla Bohu: „Já vím, kdo jsem!“ A Bůh řekl: „To je skvělé! Kdo tedy jsi?“ A malinká duše vykřikla: „Jsem světlo!“ Bůh se zeširoka usmál „To je pravda!“ zvolal. „Ty jsi světlo.“Malinká duše byla velmi šťastná, protože zjistila to, co měly zjistit všechny duše v Království. „Oh,“ řekla Malinká duše: „to je vážně paráda!“Ale brzy, když už věděla, kým je, jí to nestačilo. Malinká duše uvnitř sebe cítila touhu, že chce skutečně být tím, čím je. A tak šla zpět k Bohu (což není špatný nápad pro všechny duše, které chtějí vědět, kým skutečně jsou) a řekla: „Ahoj Bože! Teď, když vím kdo jsem, mohu tím také být?“A Bůh řekl: „Chceš říct, že toužíš být tím, kým už jsi?“ „No,“ řekla Malinká duše, „jedna věc je vědět, kým jsem a úplně jiná věc je tím skutečně být. Chci cítit, jaké to je být Světlem!“ „Ale ty už jsi Světlo.“ Zopakoval Bůh a znovu se usmál. „Ano, ale chci zjistit, jaký je to pocit,“ křičela Malinká duše. „Dobrá,“ řekl Bůh a smál se pro sebe, „předpokládám, že jsem to měl vědět. Ty jsi byla vždy dobrodružná.“ Pak se ale výraz ve tváři Boha změnil. „Je tu ale jedna věc…“ „Co?“, zeptala se Malinká duše. „No, neexistuje nic než Světlo. Víš nevytvořil jsem nic než Světlo. Víš nevytvořil jsem nic než to, čím jsi, takže není žádný jednoduchý způsob, jak bys mohla zažít sama sebe jako toho, kým skutečně jsi, protože není nic, čím nejsi.“„Hm?“, Malinká duše teď byla trochu zmatená.„Podívej se na to takhle,“ řekl Bůh, „jsi jako svíčka ve slunci. Ano jsi opravdu tam. Spolu s miliony a triliony dalších svíček, které tvoří slunce. A slunce by nebýt tebe nebylo sluncem. Ale nebylo by jím ani bez jakékoliv jiné svíčky… a pak by už vůbec nebylo sluncem, protože by tak jasně nesvítilo. Ale jak poznat sám sebe jako světlo, když jsi uprostřed něj – to je otázka.“„No,“ napřímila se Malinká duše: „Ty jsi Bůh, tak něco vymysli!“ Bůh se znovu usmál. „Už jsem to vymyslel,“ řekl.“ Protože nevidíš sama sebe jako světlo, když jsi ve světle, obklopím tě temnotou.“„Co je to temnota?“ zeptala se Malinká duše a Bůh odpověděl: „To je to, čím nejsi.“„Budu se temnoty bát?“ zakřičela Malinká duše. „Jenom, pokud se rozhodneš,“ odpověděl Bůh. „Ve skutečnosti není nic, čeho by ses musela bát, pokud se ale nerozhodneš, že je čeho se bát. Víš, všechno si jen vymýšlíme. Předstíráme.“„Aha,“ řekla Malinká duše a už se cítila o něco líp.Potom Bůh vysvětlil, že abychom mohli vůbec něco prožít, musí se objevit pravý opak. „Je to veliký dar,“ řekl Bůh „protože bez něj byste vůbec nemohli vědět, jaké všechno je. Bez zimy byste nemohli poznat teplo, bez toho, co je nahoře – to, co je dole, bez rychlého pomalé. Nemohli byste znát levé bez pravého, co je tam bez tady, teď bez potom.“ „Takže,“ uzavřel Bůh „když jsi obklopena temnotou, nehroz pěstí a nezvyšuj hlas a temnotu neproklínej. Raději buď světlem v temnotě a nerozčiluj se kvůli tomu. Potom budeš vědět, kým skutečně jsi a stejně tak to budou vědět všichni ostatní. Nech své světlo zářit tak, aby všichni věděli, jak jsi jedinečná!“ „Chceš říct, že je v pořádku, aby ostatní viděli, jak jsem jedinečná?“ zeptala se Malinká duše.„Ovšem!“ zvolal Bůh. „Je to naprosto v pořádku! Ale pamatuj si, že jedinečná neznamená lepší. Každý je jedinečný svým vlastním způsobem! Avšak mnoho jiných to možná zapomnělo. A poznají, že je v pořádku být jedinečný, pouze když uvidí, že to být jedinečná je u tebe v pořádku.“„Oh,“ řekla Malinká duše a tančila a poskakovala a smála se a skákala radostí. „Mohu být tak jedinečná, jak jen chci!“ „Ano, a můžeš začít hned teď“, řekl Bůh, který tancoval a skákal a smál se spolu s Malinkou duší. „Kterou částí jedinečného chceš být?“„Kterou částí jedinečného?“ zopakovala Malinká duše. „Tomu nerozumím.“ „Dobrá,“ řekl Bůh, “být světlem znamená být jedinečný a jedinečnost má řadu částí. Je jedinečné být laskavý. Je jedinečné být jemný. Je jedinečné být tvořivý. Je jedinečné být trpělivý. Můžeš přijít ještě na jiné věci, jak být jedinečná.“Malinká duše chvíli tiše seděla. „Dokážu přijít na spoustu věcí, jak být jedinečná!“ zvolala potom. „Je jedinečné pomáhat. Je jedinečné sdílet. Je jedinečné být přátelský. Je jedinečné být ohleduplný k ostatním.“ „Ano,“ souhlasil Bůh, „a ty můžeš být všemi těmito věcmi anebo jakoukoliv částí jedinečného, kterou si přeješ, a to kdykoliv. To je to, co znamená být Světlem.“„Vím, čím chci být, vím, čím chci být!“ oznámila Malinká duše s velkým nadšením. „Chci být tou částí jedinečného, která se jmenuje odpouštějící. Není jedinečné být odpouštějící?“ „Ale ano,“ ujistil Bůh Malinkou duši. „To je velice jedinečné.“ „Dobrá,“ řekla Malinká duše. „To je to, čím chci být. Chci být odpouštějící. Chci se takovou zažít.“„Dobře,“ řekl Bůh, “ je ale jedna věc, kterou bys měla vědět.“ Malinká duše už začínala být trochu netrpělivá. Vždycky to vypadalo, jako by byly nějaké komplikace. „A co?“ vzdychla Malinká duše. „Neexistuje nikdo, komu je třeba odpustit.“ „Nikdo?“ Malinká duše nemohla uvěřit tomu, co bylo řečeno. „Nikdo!“ zopakoval Bůh. „Všechno co jsem udělal, je dokonalé. „V celém stvoření není ani jedna duše, která je méně dokonalá než ty. Podívej se kolem sebe.“V té chvíli si Malinká duše uvědomila veliký dav, který se sešel. Duše přišly z daleka – z celého Království, protože se rozneslo, že Malinká duše vede tento jedinečný hovor s Bohem a všichni chtěli vědět, co se povídá. Když se Malinká duše dívala na bezpočet dalších duší, které se sešly, musela souhlasit. Žádná se nezdála být méně dokonalou než byla samotná Malinká duše. Kouzlo duší, které se sešly a jas jejich Světla byl takový, že se na ně Malinká duše téměř nemohla podívat.„Komu chceš potom odpouštět?“ zeptal se Bůh. „Panečku, to nebude žádná legrace!“ Zabručela Malinká duše. „Chtěla jsem se zažít jako ten, kdo odpouští. Chtěla jsem vědět, jaký je to pocit, být takto jedinečná.“ A Malinká duše se naučila, jaké to asi je, když je smutná.V té chvíli ale přistoupila z davu Přátelská duše. „Neměj obavy, Malinká duše,“ řekla Přátelská duše, „pomohu ti.“„Pomůžeš?“ rozzářila se tvář Malinké duše. „Ale co s tím můžeš udělat?“ „Mohu ti dát někoho, komu můžeš odpustit,“ zašvitořila Přátelská duše. „Mohu přijít do tvého příštího života a udělat něco, abys mi mohla odpustit.“„Ale proč? Proč bys to chtěla udělat?“ zeptala se Malinká duše. „Ty, která jsi tak dokonalou bytostí! Ty, která máš tak vysokou vibraci, že to vytváří Světlo tak jasné, že se na tebe téměř nemohu podívat! Co by tě mohlo přimět snížit svou vibraci, aby se tvé jasné Světlo stalo temným a hustým? Co by tě mohlo přimět – tebe, která jsi tak lehounká, že můžeš tančit po hvězdách a pohybovat se po Království rychlostí myšlenky – abys přišla do mého života a učinila se tak těžkou, abys mohla udělat tuto zlou věc?“„To je jednoduché,“ řekla Přátelská duše „udělala bych to, protože tě miluji. Nebuď tak ohromená,“ řekla Přátelská duše,“ty jsi to pro mne také udělala. Nepamatuješ si to? Tančily jsme spolu, ty i já, už tolikrát. Tančili jsme spolu po řadu věků. Hrály jsme si spolu po všechny časy a na mnoha místech. Pouze si to nepamatuješ. Obě jsme byly vším. Byly jsme v tom Nahoře i Dole, byly jsme v tom Vlevo i Vpravo. Byly jsme Tady a Tam, byly jsme v tom Nyní i Tenkrát. Byly jsme muž i žena, byly jsme dobrý i zlý, byly jsme obětí i viníkem. Tak jsme se ty a já sešly v minulosti mnohokrát, každá přinášejíc té druhé přesnou a dokonalou příležitost vyjádřit a zažít to, kým skutečně jsme. Takže…“ vysvětlovala Přátelská duše ještě trochu víc „přijdu do tvého příštího života a budu tentokrát tou špatnou. Udělám něco skutečně hrozného a ty se pak můžeš zažít jako ten, kdo odpouští.“„Ale co uděláš?“ zeptala se Malinká duše trochu nervózně „co bude tak hrozné?“ „Ó,“ odpověděla Přátelská duše a zamrkala, „něco už vymyslíme“.Pak se zdálo, že Přátelská duše zvážněla a tichým hlasem řekla: „Víš, v jedné věci máš pravdu. Budu muset zpomalit svou vibraci a stát se velice těžkou, abych mohla tu nepěknou věc udělat. Budu muset předstírat, že jsem něčím, čím vůbec nejsem. Takže bych tě na oplátku o něco poprosila.“ „Cokoliv, cokoliv!“ zakřičela Malinká duše a začala tančit a zpívat. „Budu moci odpouštět, budu moci odpouštět!“ Potom Malinká duše viděla, že Přátelská duše je velice tichá. „O co jde?“ zeptala se, „co já pro tebe mohu udělat? Jsi takový anděl, že to pro mne chceš udělat!“„Samozřejmě, že Přátelská duše je anděl!“ přerušil ji Bůh. „Každý je anděl, pamatuj si, neposlal jsem ti nikoho jiného než anděly.“„V té chvíli, kdy tě uhodím a srazím,“ odpověděla Přátelská duše, „v té chvíli ti udělám to nejhorší, co si dovedeš představit, právě v té chvíli.“ Přátelská duše se ztišila ještě víc. „Vzpomeň si, kým skutečně jsem.“„Oh, ano, vzpomenu!“ zakřičela Malinká duše. „Slibuji! Budu si tě vždy pamatovat takovou, jaká jsi právě teď!“„Dobře,“ řekla Přátelská duše, „protože, jak víš, budu tak moc předstírat, že zapomenu sama na sebe. A pokud si mě nebudeš pamatovat takovou, jaká skutečně jsem, možná si na to nebudu moci dlouho vzpomenout. A pokud zapomenu , kdo jsem, možná zapomeneš, kdo jsi ty a budeme obě ztraceny. Potom budeme potřebovat, aby přišla další duše a připomněla nám oběma, kdo jsme.“„Ne, nebudeme!“ slibovala Malinká duše. „Budu si tě pamatovat! A poděkuji ti za to, že mi přinášíš dar – příležitost, abych mohla zažít sebe jako toho, kým jsem.“A tak bylo dohodnuto. A Malinká duše šla vpřed vstříc dalšímu životu, nadšena tím, že je Světlo, což je velice jedinečné, a nadšena tím, že je částí jedinečného, která se nazývá Odpouštění. A Malinká duše napjatě čekala, aby mohla zažít sebe sama jako Odpuštění a poděkovat jakékoliv další duši, která jí to umožní. A kdykoliv během tohoto nového života, kdykoliv se na scéně objevila nová duše, ať přinášela radost nebo smutek – a zvlášť pokud přinášela smutek – pomyslela Malinká duše na to, co řekl Bůh: „Neposlal jsem ti nikoho jiného než anděly. Neale Donald Walsh


a není to krása??? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 1:41 pm    Předmět: Andělé Citovat

Není to tak dávno, co jsem o Andělích nevěděla vůbec nic. Někde v popředí na tomto vláknu je čteníčko do Babi. Obsahuje krásný příběh s modlitbičkou. Moc mě to oslovilo. Navíc vysvětlení od Bathory bylo opravdovým impulsem na cestě za poznáním zpomalit a přičichnout k této kytičce jménem Andělé.
Lidičky zlatí, je to super! Ono to funguje. Andílci vážně jsou. Dnes a denně se o tom přesvědčuji (a nejen já). Jsou úžasní. A na své cestě za poznáním se mi jde hned veseleji. Jdou se mnou. Opět mám chuť tančit (i když to neumím), mám chuť zpívat (přestože nadání nemám), mám chuť malovat (nevím co), mám chuť smát se (ačkoliv je mi smutno), chce se mi plakat (ale mám radost). Mám radost, že jsem.


Přeji krásný den s Láskou Edy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jaaboo
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 6.3. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 3:48 pm    Předmět: Citovat

zdravím všechny,
po přečtení opravdu krásného příspěvku od babi si dovolím napsat také jednu svoji životní zkušenost.
loni na začátku října se mojí ségře stala náhlá mozková příhoda a to tak, že se jí mozek natvrdo "resetl" a zůstala na půl těla ochrnutá.
podotýkám, že jí je 38let. před tímto se objednala na seminář Angel´s Light-tedy archandělské energie. tam už nedošla a místo ní jsem tam šla já(náhody neexistují). nezvratným faktem zůstává, že klasická medicína si nevěděla rady-pouze udržovala stav věci, ale neléčila. Lektorka na tomto semináři jí začala tyto energie posílat na dálku, po absolovování II. i já a světe div se, ona se začala regenerovat takovým fofrem, že dneska po 4měsících na ní člověk, který ji nezná, nepozná, že něco takového prodělala. stejně tak tyto energie a je úplně jedno jestli jsou to archandělé nebo reiki nebo cokoliv dalšího působí na celé moje okolí. na protivného šéfa, na energetické upíry.... a opravdu platí - popros a bude ti dáno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 4:13 pm    Předmět: Citovat

Tak to je působivý příběh Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jaaboo
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 6.3. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 5:48 pm    Předmět: Citovat

díky, možná to vyznělo jako z laciného románu, ale já- realista na nevím kolikátou jsem byla díky téhle zkušenosti donucená pochopit, že život je o úplně jiných hodnotách než dnešní materiální doba káže...ať žijí andělé-i ti z masa a kostí Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 3:26 pm    Předmět: Citovat

fdh napsal:

je zajímavé kolik lidí žije život tak jak by měli, ale vůbec ho nežijí... ti co mě nechápou, pokusím se vysvětlit...

líbila se mi citace, kterou jsem použil výše... uvedený mnich žije, tak, že by měl být trpělivý, čte si o tom různí knížky, ale vůbec tak nežije, tzn. že i přes všechnu snahu v četbě se tak nechová... na něco si hraje, studuje to, ale nežije to... spousta lidí ví jak by se měla chovat, každého hned poučuje o tom, že by měl být takový a takový a když dojde na ně (jako tady na toho mnicha), ukáže se, že oni taky ví, jak by se měli chovat a žít, ale nežijí tak... a je to škoda...


ahoj,
moc hezká poznámka. je to bohužel tak. zdá se, že všichni tak nějak vědí, co se má, nemá dělat. a přesto žijí jinak, nebo úplně obráceně. je to stejné, jako s hledáním toho, jak by to mělo být. myslím, že lidé to již našli. dávno. většina těch odpovědí (ne-li všechny) byly již zodpovězeny v knihách jako je Bible, I-ťing, Tao Te Ťing, Korán atd. a přesto žijeme stále jinak a hledáme to tajemství života. PROČ???? vždyť se to zdá být tak zbytečné žít jinak, když víme, jak to má být. tak PROČ???? proč vědomě děláme věci, které ubližují jiným, proč děláme vědomě věci, které ubližují nám samým? kéž by se lidé začali vracet k těm starým pravdám, tolika tisíci let prověřených a přesto stále opomíjených. čím to je, že nedáme na rady těch "starých, moudrých"? proč neposloucháme své rodiče, prarodiče, i když víme, že mají pravdu. a přesto to uděláme po svém a pak na stará kolena si říkáme: "že já tenkrát neposlechl maminku, babičku..." dává to nějaký smyls? nebo je to cena, kterou platíme za pokokrok???? kdo ví?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jaaboo
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 6.3. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 3:51 pm    Předmět: Citovat

přání je to výborné, ale člověk se bohužel neumí poučit z chyb jiných nebo poslechnout rady těch zkušenějších. tak to prostě v životě zařízené není. když člověk dostane něco zadarmo a bez námahy, tak si toho z principu vážit nebude. už jen proto, že ho to nestálo žádnou námahu, prostě nic nemusel obětovat pro tu danou věc-ať finančně nebo citově...
ono se náramně dobře radí všem ostatním-taková ta invaze vtipných myšlenek posléze-ale sami na sobě chyby sobecky vidět nechceme a nebudeme. jde to opravdu svést na pokrok? mám trošku obavu, že tak jednoduché to nebude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund