Fórum - Zobrazit téma - Andělé - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Andělé
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Andělé
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 1:49 pm    Předmět: Andělé Citovat

Setkal jste se někdo s anděly?

Jednou mi povídal jeden muž na Novém Zélandu tento příběh:



Citace:
Byl jsem lovec divokých prasat a má žena v té době čekala děťátko.
V té době o které mluvím.
A jednou jsem takhle ležel v posteli a najednou vidím nad hlavou u stropu
zářícího andílka jak volá mé jméno.
Zkusil jse probudit ženu, ale než se probrala, anděl už tam nebyl.
Skočil jsem k oknu a zavískal.

A od té doby jsem už žádné zvíře nezabil.

Narodila se holčička a poté, co trochu vyrostla, viděl jsem, že ten anděl byla ona.



Mnohdy ovšem kolem nás procházejí andělé nepoznáni...

Citace:
Pětičlenná rodinka si vyjela na pláž.
Děti si užívaly moře a stavěly hrady z písku, když tu se v dálce objevila jakási stará žena.
Šedé vlasy jí poletovaly ve větru, šaty už měla jen samé špinavé cáry.
Jak šla, sbírala pořád cosi ze země, dávala to do tašky a něco si při tom mumlala.

Rodiče přivolali děti k sobě a nakázali jim, aby se od té staré paní držely dál.
Když je míjela, usmála se na ně.
Nikdo jí však pozdrav neopětoval.

Za pár měsíců se o té stařeně dozvěděli, že ze svého vlastního rozhodnutí zasvětila celý život tomu, že na plážích sbírala skleněné střepy, aby se o ně nepořezaly děti.


Z knihy Modlitba žáby



Jak navázat kontakt s anděly

Prosím své strážné anděly o pomoc. Prosím vstupte do mého života.

Jsem Vám vděčná za Vaši laskavou péči a z vděčnosti ji přijímám.

Ať je má duše otevřená a citlivá na rady andělů.

Ať jasně slyším Váš andělský hlas a otevřu se naší společné komunikaci

Prosím ať Vaše andělské světlo, prosvítí celý můj život.¨

Ať cítím radost andělů a inspirují mne k lásce a pokoře.

(ze stránek: Duchovní Pomoc)

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 8:00 am    Předmět: Citovat

Každý se setkává s anděly, jsou všude kolem nás, stačí jen otevřít srdce a můžeme je spatřit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 2:16 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Každý se setkává s anděly, jsou všude kolem nás, stačí jen otevřít srdce a můžeme je spatřit Smile


Určitě.

Právě proto jsem si říkala, jaké má asi kdo zážitky.

Napadly mě další dva, co mi lidé pověděli.

Jeden člověk byl v restauraci a tam se hádal pár.
Štěkali na sebe a skoro se poprali.
Díval se na ně a viděl, že se chystají k odchodu.
A jak šli kolem něho, všiml si, že se jejich nohy téměř nedotýkaly země.
A ta dívka se na něj podívala, usmála se a řekla-
"Věci nejsou takové, jaké se zdají"

Ovlivnilo ho to na celý život.



Jiný-


Další, v tomto případě student buddhismu četl na lavičce v parku
jednu svatou knihu buddhismu.
A najednou tam přišla nějaká podivná ženská a povídá-
Co to čteš?
On na to
Takovou knihu
A ona
Mno jo a kdo ji napsal?
On na to netrpělivě
Jeden buddhistický mnich
A ona
A očempak to je?
A on, už ale vážně naštvaný, že ho ta ženská takhle vyrušuje
O trpělivosti
A ona na to
Hmm, zdá se, že ty ale moc té trpělivosti nemáš.

Otočil se, aby jí něco řekl..ale už tam nebyla



Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 3:52 pm    Předmět: Citovat

Annaka napsal:


Další, v tomto případě student buddhismu četl na lavičce v parku
jednu svatou knihu buddhismu.
A najednou tam přišla nějaká podivná ženská a povídá-
Co to čteš?
On na to
Takovou knihu
A ona
Mno jo a kdo ji napsal?
On na to netrpělivě
Jeden buddhistický mnich
A ona
A očempak to je?
A on, už ale vážně naštvaný, že ho ta ženská takhle vyrušuje
O trpělivosti
A ona na to
Hmm, zdá se, že ty ale moc té trpělivosti nemáš.

Otočil se, aby jí něco řekl..ale už tam nebyla


je zajímavé kolik lidí žije život tak jak by měli, ale vůbec ho nežijí... ti co mě nechápou, pokusím se vysvětlit...

líbila se mi citace, kterou jsem použil výše... uvedený mnich žije, tak, že by měl být trpělivý, čte si o tom různí knížky, ale vůbec tak nežije, tzn. že i přes všechnu snahu v četbě se tak nechová... na něco si hraje, studuje to, ale nežije to... spousta lidí ví jak by se měla chovat, každého hned poučuje o tom, že by měl být takový a takový a když dojde na ně (jako tady na toho mnicha), ukáže se, že oni taky ví, jak by se měli chovat a žít, ale nežijí tak... a je to škoda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 3:53 pm    Předmět: Citovat

mimo to, tyhle příběhy co zde uvádíte jsou moc hezké a určitě má spousta lidí podobné zkušenosti... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

So svojim anjelickom som v kontakte Smile ale netusila som, akym sposobom spoznam anjelicka mojej dcerky. Boli sme na vylete v Kupeloch, prechadzali sa po parku, mala sedela v kociari a zrazu ukazala prstekom pred seba a hej hej hej... Neviem odkial, kedy, ved som sa pozerala na cestu a okolie, sedela na ceste pred nami biela holubica. Nadherna, velka a pozerala sa priamo na nas. Dcerka mi nieco vysvetlovala (netusim co a bolo to asi prvykrat, co zvatlala viac ako inokedy) a ja som len stala a pozerala sa na tu holubicu. Dcerka sa zrazu otocila ku mne, pozrela som na nu, spat na chodnik a holubica tam uz nebola. Obzerala som sa okolo, ale nikde som ju nevidela, nie je mozne, aby tak rychlo odletela, alebo sa niekde skryla. Ked sme dosli do restauracie, kde nas cakal manzel a rozpravala som mu o tej holubici, neveril mi, ta som sa opytala pani, co tam pracuje dost dlho, ze ci je v Kupeloch biela holubica... Povedala mi, ze ju nikdy nevidela a aj okoliti ludia potvrdili, ze ju nikdy nevideli, a to ze su v parku denne. Tym som sa len utvrdila v tom, ze to bol dcerkin anjelicek. Ja som to citila, ked som tu holubicu zbadala prvykrat... ale aj tak som sa opytala... Nikdy viac som ju nevidela, ale viem, ze je stale pri mojej dcerke a dava na nu pozor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 3:35 pm    Předmět: Citovat

Díky Fdh, určitě má Smile


Lylko, bílá holubice...
jako Duch Svatý


Kdybyste si někdo chtěl vyložit Andělské Karty

http://www.andele.info/andele/karty.htm


Mně vyšlo...

Citace:
Zázraky
Právě teď se všude kolem vás dějí zázraky. Začněte si jich všímat a zažijete jich ještě více.

Prostřednictvím této karty vám andělé říkají, že můžete očekávat zázrak. Možná máte pocit, že byste právě teď nějaký potřebovali, protože si nedokážete představit žádný jiný způsob řešeni. Otevřete se možnosti dovolit Bohu, aby vám pomohl vyřešit problémy překvapivým způsobem. Zázrakům otevřete dveře dokořán v okamžiku. kdy jste ochotni odevzdat své obavy Bohu. Představujte si, jak andělé odnášejí danou záležitost, a pociťujte, jak vám na pomoc přichází Boží moudrost a tvořivost.

Když se uvolníte a odevzdáte Zdroji, můžete si být jisti, že vás v tu chvíli obklopí požehnáni. Buďte otevřeni zázrakům, které vám přijdou do cesty.


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 9:36 pm    Předmět: Annaka Citovat

Dnes jsem musela udělat dost neodkladné práce,takže ,,funguji" jako ,,ve snu"...Chtěla jsem Ti napsat před ,,Andělskými kartami",že ke mně chodí holubi i holubice již několik let a mohu je vzít i do ruky...A to,co bylo v 2.kartě,to potvrdilo...Motýli mně sednou na dlaně,když v létě poletují...1.karta-Požehnání(míchání)...2.karta(můj výběr)-Znamení...To,co jsem ani nechtěla psát,aby to nebylo ,,neskutečné"...Karty potvrdily,takže mohu napsat...Aya.
Návrat nahoru
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2008 8:42 am    Předmět: Citovat

Můžu se zeptat jaká je spojitost andělů s holubicemi? Může znamenat holoubek i nějaké znamení...?

Jednou se mi stalo, že jsem došla domů k paní, kterou učím, a ta mi ukálaza holoubka, který seděl na jejím okně. Prý tam seděl už od večera a kdykoliv se ho pokusla vyplašit, aby odletěl, tak se vrátil. Když jsem k němu došla, dívali jsme se s holoubkem navzájem do očí a on po chvilce odletěl. Jako kdyby tam čekal na můj příchod. Dodnes to moc nechápu, ale táda na to vzpomínám, prtože jsem z toho měla zvláštní pocit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

Holub Tě vyzívá k návratu domů.
A jako andělský posel by Tě mohl vyzívat...
k návratu domů, zpět do Boží náruče.


Holubice je prý znamení "mezi světy".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 12:00 pm    Předmět: Citovat

Annako.Jaký máte zkušenosti s anděli.Někteří je vidí,někteří je slyší a někteří je vnímají jako pocit.Znáš to, venku se utiší vítr a přestane najednou pršet a ty más stísněný pocit,že nejsi v místnosti sám.Neby když vidíš holubici.Ale co když je to jen BÍLÁ PANÍ.nĚKDO Z TVÉHO RODU,KDO JE TVÝM ANDĚLEM STRÁŽNÝM.Je až tak důležité vědět kdo to je.Možná pak přicházíme o to nejcenější.O fantazii.o tajemno, o tu krásu z očekávání.Ale jsou to nádherné zážitky číst si je ve vzpomínkách těch,co je viděli.Tiše jim v duši závidět a jen se modlit aby třeba i já jsem jednou..A když ne, tak neva.Jiní mi dali důkaz a já osobně jsem už svý zažil taky.Třeba když moje kamarádka v Německu mi ve středa napsala po půlnoci mejla a já pořádně nechápal smysl,uprostřed mejlu začala o něčem úplně jiném.Ve čtvrtek mi napsala dalšího meila a končil podpisem TVOJE MAMINKA.V sobotu jsme si večer asi hodinu povídali o tom, že nejdříve nechtěla psát, ale pro mne to udělala a psala,prsty ji sami pobíhali po klávesnici a ani nevěděla co píše a bude psát.Jen mně to dávalo smysl.Pak mi to samí napsala další moje spřízněná duše,moje královna z Liberce.I ona jí řekla,že už jsem dospělý,že se nemusí bát a odejde.Byl to můj anděl.Můj anděl strážný.Moje maminka.V pondělí odešla.Každý z té druhé strany je náš anděl strážný.To je moje jedno z mnoha setkání z anděli.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sapetra
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.1. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 8:15 pm    Předmět: Citovat

ahoj zdravim všechny.já znám archanděli který se používaj při léčení každý je odborník na jiné bloky všichni jsou schopni lečit světelným paprskem Gabryel ten je přez prvek vody takže (močoví měchýř a ledviny),Nataniel prvek dřevo ( žlučník a játra)Michael prvek oheně (srce tenké střevo a k tomu trojtý ohřívač oběhového systému) odsává z těla negativní energiji, Uriel prvek země (žaludku slezina)Rafael prvek kovu označován jako lečitel boží jinak (tlusté strevo a plíce)


voda archanděl Gabryel moudrost boží
dřevo archanděl Natanael transformace do božího světla
oheň archanděl Michael láska boží
země archanděl Uriel soůlad boží
Kov archanděl Rafael lečitel boží

to jsem opsala z knihy
prý stačí je požádat o pomoc oni sami od sebe nemohoů ,ale když je požádáš tak ti pomohou, nikdo říká že je to lepší při meditaci je požádat
mám známoů co dělá andělské semináře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 10:52 pm    Předmět: Citovat

Andělské semináře?

Mohla bys mi o tom říct více?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 10:57 pm    Předmět: Citovat

sapetra napsal:
prý stačí je požádat o pomoc

Ne "prý", ale opravdu jen stačí požádat o pomoc. Můžete žádat všechny anděly, archanděly nebo třeba nanebevzaté mistry, kteří vás napadnou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sapetra
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.1. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 2:42 pm    Předmět: Citovat

ahoj to je pravda já je požádala před spaním o pomoc a pomohli v mísnosti byla taková hrubo hmotná energie že by se dala krájet .Chyba byla že jsem to udělala před spaním pak jsme doma nikdo nemoch do 2 do rána usnout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund