Fórum - Zobrazit téma - Andělé - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Andělé
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Andělé
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 2:47 pm    Předmět: Citovat

Jeden člověk byl v restauraci a tam se hádal pár.
Štěkali na sebe a skoro se poprali.
Díval se na ně a viděl, že se chystají k odchodu.
A jak šli kolem něho, všiml si, že se jejich nohy téměř nedotýkaly země.
A ta dívka se na něj podívala, usmála se a řekla-
"Věci nejsou takové, jaké se zdají"

Ovlivnilo ho to na celý život.

Nerozumím tomu, můžete mi to prosím někdo vysvětlit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

NA TO JEDNOU PŘIJDEŠ

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 7:42 pm    Předmět: Citovat

Annaka napsal:
NA TO JEDNOU PŘIJDEŠ


Promiň, ale nejsem malé dítě. Prostě mě zarazilo, že se dva lidé hádali skoro do krve a najednou z toho vylezou andělé....Proto jsem to chtěla vysvětlit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 8:20 pm    Předmět: Citovat

Petule, já vzkaz od Annaky pochopila jinak. Byl to vzkaz plný lásky a malinkého úsměvu. Vážně to pochopíš.
S něčím jsem se také setkala a v tu chvíli mi připadalo naprosto nepodstatné jak se jmenuje, kde se tu vzal, odkud přišel, ..... Láska z něj/ní sálala. Navštěvoval mě nepravidelně a nečekaně. Řekl(a) mi heslovitě další radu nebo odpověď na mou otázku a zmizel. Já nad tou radou nebo odpovědí přemýšlela. Do dnes si pamatuji hlavně 2. "Namaluj si energetický obrázek a dej mu název." Další "Věř svým pocitům".
Provázel mě po dobu těžké nemoci. Dle jeho pokynů a jak jsem to nejlépe cítila jsem používala léčivé kameny, ladila jsem kolem sebe barvy, používala Reiki a psala si deníček. Naučil mě i poděkovat za každý den. Doktoři nemohli uvěřit , že se můj zdravotní stav takhle rychle zlepšuje. Když jsem se uzdravila po 8 měsících úplně, bylo mi lékaři řečeno, že mě čekali trv.následky a invalidní důchod. Jednoho všedního dne mě opustil a já mu nestihla ani poděkovat. Snad ví, že mu tisíckrát s láskou děkuji, že tu při mě stál. Razz


Naposledy upravil Edy dne čt leden 15, 2009 10:57 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

Ja znam techto povidek s...... " neni vse jak vypada" nekolik. V kazde je ukryto nejake moudro. Ovsem v tehle at ji ctu seshora dolu, zespodu nahoru ci pozpatku, nic takoveho nenalezam.
Mohla by jsi se prosim Annako snizit a nam "nechapajicim" to skryte tajemstvi "po lopate" odhalit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 5:26 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Mohla by jsi se prosim Annako snizit a nam "nechapajicim" to skryte tajemstvi "po lopate" odhalit?

Skrytá tajemství se polopatě odhalovat nedají, ta se dají pochopit pouze srdcem a pokud to srdce nechápe, tak to není určeno pro něj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 6:47 pm    Předmět: Citovat

Já s tím rezonuju, ale nejde mi to vysvětlit to slovy ani sama pro sebe, možná bych to přirovnala k něčemu jako:
Dokonalost a nedokonalost:
Dokonalost se nemůže stát nedokonalou (vždyť je dokonalost)
avšak pouze v nedokonalosti jsou možné takové alternativy jako je změna, rozvoj, růst. To jest život(změna).
A prý je všechno dokonalé, pouze iluze nedokonalosti nám tu dokonalost zakrývá, abychom tu mohli žít-růst, měnit se, rozvíjet se právě k dokonalosti (i když ta dokonalost už tu všude kolem je včetně nás).

No asi jsem to ještě víc zašmodrchala Shocked i když tohle aspoň trošku podle mě ve slovech vysvětluje, proč se můžou poprat dva andělé tady na Zemi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

Velka a moudra Annako, dekuji ti za tvoji odpoved.
Skryte tajemstvi pribehu mi zustava utajeno ale pochopil jsem jine...
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 8:15 pm    Předmět: Citovat

Nechci vám do toho zasahovat, ale svým způsobem se nějak přerušila nit tohoto nádherného tématu. Nevím o andělech skoro vůbec nic krom jednoho zážitku, u kterého nemůžu říct, že to anděl byl. Vím jen, že to byla skvělá bytost plná lásky. Proto by mne zajímalo, má-li někdo další zkušenost s anděly. Někde jsem se tady na Reikiwebíku dočetla, že andělé (nebo jemnohmotné bytosti) do Reiki nepatří. Snad ano, snad ne. Cesta poznání je u každého jiná, ale vede ke stejnému cíli. Vše souvisí se vším.


Jsem na Reikiwebíku velice krátce, ale zaskočila mě tu ta rivalita a slovíčkaření mnohých. Nemyslím tím zrovna předešlou debatu. Myslím to všeobecně. Jsem sice zelenáč (jak na tomto webu,v Reiki a absolvování dalších kurzů), nehodlám se ani předvádět počtem přečtených knih a nazbíraných zkušeností. Hledala jsem tu prima lidičky, co mají otevřené srdce a nejen pracují s Reiki, ale snaží se tak i žít. Pár se jich tu našlo. Také nejsem dokonalost sama, to fakt ne! Jsme všichni lidé co chybují, učí se, padají a opět vstávají. Proto jsem tu, abych si odnesla pár rad a zkušeností, mohla porovnat to své s vaším. Snad mě za tento příspěvek neukamenujete.
Laughing Laughing
Teď jsem tu nit navíc zase přetrhla já. To nebylo účelem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 8:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Navážu na tvojí nit.I když to taky nebyli andělé.ale kdo ví co jsou a nejsou andělé.Potřeboval jsem nutně udělat něco a k tomu jsem potřeboval nějak se uklidnit a navázat spojení.Mněl jsem pocit a tak jsem udělal sám meditaci s reiki symboly.Vím že nejúčinější jsou ve skupině,ale já byl sám a byl večer,ale duše mrtvých si to žádala.Tak jsem začal s meditací a nejdnou jsem až fizycky cítil,že mne někdo drží za ruce a meditujeme spolu v kruhu.Krásně jsme se pohupovali a v průběhu meditace se stalo.co se mnělo stát.Možná už jsem o tom tady i psal,ale zapadá to sem.Nevím kdo to byl,ale moje informace zněla,že to jsou průvodci reiki.Bylo jich tam se mnou pět a mnělo to i jiný význam než jsem původně očekával.Pro mne to jsou taky andělé-Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

"Proto by mne zajímalo, má-li někdo další zkušenost s anděly."

Někteří lidé tady již o svých zkušenostech s anděly psali. Mám přátele, kteří s anděly běžně komunikují, někteří z nich je i vidí.

Existuje též zasvěcení do takzvaného Andělského reiki - propojení energie Usuiho reiki s energiemi andělskými. A také například Archandělské Seichim reiki - propojení Seichim (egyptského) reiki s archanděly. Jsou to úžasné věci. Někteří lidé mají samozřejmě potřebu škatulkovat, co kam patří či nepatří, to je ale jejich věc. Je to prostě jejich názor, který obvykle nemají podložený vlastní zkušeností, hlubším pochopením. Jak říkáš: "Všechno souvisí se vším." Platón údajně prohlásil, že veškeré učení je rozpomínání se. Jestliže si vzpomeneš a hluboko uvnitř cítíš neochvějnou jistotu, že to je ono, nikdo Tě nemůže nějakým povrchním hodnocením a škatulkováním zviklat. Důvěřuj především sama sobě.

Hodně štěstí.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 3:15 pm    Předmět: Citovat

Každý máme svého andílka, můžeme mít jen jednoho a nebo třeba dvacet.. jsou to ty nejkrásnější bytosti které znám, ale bohužel ne všichni můžou být tak krásní. Každý náš "anděl strážný" je tak veselý, nebo tak smutný.. je to jen podle nás. Podle toho, koho chrání a nad kým bdí, někteří andělé mají polámaná křídla, vypadané peří..
Měli bychom se chovat tak, aby naši andělé byly krásní Idea

Edy, z toho si nic nedělej.. Wink mě to taky odrazovalo a někdy i na hodně dlouho, že jsem se sem nemohla podívat, vím co máš na mysli..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 5:57 pm    Předmět: Andělé Citovat

Wink Wink Wink Wink
Občas jsem se na Reikiwebík nechtěla vrátit. To ta zvědavost a pár skvělích lidiček.
Super příspěvky. Opravdu mohu ovlivnit to, jak vypadá a cítí se můj anděl? Čistě laická otázka. A když ho oslovím a budu se chtít učit pod vedením jemnohmotných bytostí či andělů, neotravuji je? Fakt nevím.
Teď po novém roce se mi začali pomaloučku dít zajímavé věci. Je to v tom smyslu : ptej se a bude ti odpovězeno. Už jsem se s tím setkala, takže nejsem překvapená, ale mám z toho radost. Je mi teď skvěle. Chybělo mi to. Asi to byla duchovní krize a pěkně dlouhá. To jsem včera někde četla na internetu. Ať jsem dělala, co jsem dělala - nic. Nevadí, i to je škola.
Vše souvisí se vším. To není žargon, to je pro mne realita. Od mistra si pamatuji větu, kterou používám "JSME SOUČÁSTÍ JEDNOHO CELKU." Říkám si ji nejčastěji v přírodě nebo stoupne-li mi sebevědomí do nebeských výšin.
Ahojky a s láskou Edy.
Wink Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 7:07 pm    Předmět: Citovat

Annaka napsal:
Citace:
Mohla by jsi se prosim Annako snizit a nam "nechapajicim" to skryte tajemstvi "po lopate" odhalit?

Skrytá tajemství se polopatě odhalovat nedají, ta se dají pochopit pouze srdcem a pokud to srdce nechápe, tak to není určeno pro něj.

¨
Ömlouvám se za off topic, ale nedá mi to ANNAKO, to je fakt pod úroveň, nezlob se na mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 8:37 pm    Předmět: Re: Andělé Citovat

Edy napsal:
Wink Wink Wink Wink
Občas jsem se na Reikiwebík nechtěla vrátit. To ta zvědavost a pár skvělích lidiček.
Super příspěvky. Opravdu mohu ovlivnit to, jak vypadá a cítí se můj anděl? Čistě laická otázka. A když ho oslovím a budu se chtít učit pod vedením jemnohmotných bytostí či andělů, neotravuji je? Fakt nevím.
Teď po novém roce se mi začali pomaloučku dít zajímavé věci. Je to v tom smyslu : ptej se a bude ti odpovězeno. Už jsem se s tím setkala, takže nejsem překvapená, ale mám z toho radost. Je mi teď skvěle. Chybělo mi to. Asi to byla duchovní krize a pěkně dlouhá. To jsem včera někde četla na internetu. Ať jsem dělala, co jsem dělala - nic. Nevadí, i to je škola.
Vše souvisí se vším. To není žargon, to je pro mne realita. Od mistra si pamatuji větu, kterou používám "JSME SOUČÁSTÍ JEDNOHO CELKU." Říkám si ji nejčastěji v přírodě nebo stoupne-li mi sebevědomí do nebeských výšin.
Ahojky a s láskou Edy.
Wink Wink Wink Wink


Edy, to víš že je neotravuješ, on, nebo oni jsou tady pro tebe a tvé modlitby budou vždycky slyšeny a vyslyšeny, jen tomu věř Smile tvůj anděl se na tebe nikdy nebude zlobit, ale to neznamená že pro tebe nemůže trpět (to třeba o těch křídlech..) opravdu záleží jací jsme a tak je potom i těm andělům, takže ano, můžeš ovlivnit jak vypadá..
Víš, jeden muž byl a stále asi je hodně velký materialista a nezajímala ho ani rodina, jen peníze.. jeho žena vídala jeho anděla a bylo jí ho moc líto jak byl zbědovaný, co s ním měl práce... ten muž se ke své ženě nechoval pěkně a ona i přesto všechno mu posílá lásku, jakého anděla myslíš že má ta žena? nádherného, s obrovskými křídly a sněhobílými perutěmi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund