Fórum - Zobrazit téma - Zasvěcení na dálku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zasvěcení na dálku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zasvěcení na dálku

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucita
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.12. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 10:57 am    Předmět: Zasvěcení na dálku Citovat

Moc Vás zdravím!

Je tu někdo, kdo byl zasvěcený tímto způsobem? Můžete to doporučit. Slyšela jsem, že je to plnohodnotná forma zasvěcení a jsou i lepší prožitky, atd.

Děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 3:42 pm    Předmět: x Citovat

Taky zdravím,
vždycky mě zajímá, proč?
Ano funguje to, ale spousta lidí pak vůbec neví o co jde.
Cosi si nastudují sami, cosi z manuálů, pokud je dostanou, ale
ochuzují se o přímý kontakt, zážitek, možnost se rovnou ptát.
Vím, že čas a peníze jsou nedostatkové zboží, ale vynaložený
čas a námaha se vyplatí.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
alonsinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 23.11. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

souhlas se šamankou,přesně o tom jsme se tedˇ bavili na R1 a všechno co šamanka napsala,nám řekla i naše Mistr reiki.Říkala,že se jí kolikrát stalo,že k ní přišli lidé s tím,že mají zasvěcení na dálku,ale nevěděli o tom vůbec nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 5:01 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem na kurz sla vic pro kurz samotny nez pro zasveceni. Jsou veci, ktere sebelepsim textem stazenym z interentu nenahradis. Osobni kontakt je zkratka osobni kontakt stejne jako cas straveny se skupinou.

Na internetu se dozvis vic nez potrebujes ale jak vidis, stejne se znovu a znovu organizuji osobni setkani.

Prace je vzdy na Tobe samotne, ale mistr a ostatni ucastnici na kurzu Ti daji spoustu impulsu. Kdyz se budes zabyvat behem, tak vetsinu kilomteru asi budes polykat sama, skupinovy vybeh je bonus navic. Ted jsem byla na plaveckem kurzu a zjisila jsem, ze plavani je uplne jine, kdyz mu nekdo da smer. To same s tenisem a urcite i jinyma aktivitama.

Pochvala nebo povzbuzeni v pravy cas je umeni. Mistri/treneri/profesionalove podle me maji sve misto v nasich zivotech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 7:02 pm    Předmět: Zasvěcení na dálku či jiné aktivity... Citovat

Jsem z generace,která vždy musela preferovat ,atˇchtěla či ne,osobní kontakt.Internet byl teprve v počátcích...Věřím jen a jen osobnímu předání zkušeností,tedˇpíši i ostatních vědách,umění,atd.Nikdy nemůžeš naučit žáka hrát na jakkýkoliv nástroj bez toho,aniž by jsi předvedla,jak a co ano,co naopak ne.Totéž platí dvojnásob u práce s lidským hlasem...Neumím si představit,ano,znám i takové lidi,co to dělají,že bych po internetu či telefonu předávala zkušenosti.Stačí maličká chyba a může být vše zničeno...I talent od Boha...Mistr,učitel,profesor,atd. musí mít vždy na zřeteli,že dostává do svých rukou dar od Boha a dle toho postupovat.Formovat,ale nedeformovat.Vést,ale nenásilně...Vše chce čas,cesta ke skutečnému mistrovství je dlouhá.A výsledek?Má vypadat tak přirozeně,že ostatní jen řeknou:,,To je dar Boží..."Aya.
Návrat nahoru
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 9:00 pm    Předmět: Re: Zasvěcení na dálku Citovat

Lucita napsal:
Moc Vás zdravím!

Je tu někdo, kdo byl zasvěcený tímto způsobem? Můžete to doporučit. Slyšela jsem, že je to plnohodnotná forma zasvěcení a jsou i lepší prožitky, atd.

Děkuju Smile


Jestli mohu radit - nedělej to . Já jsem to tak udělala, ne z rozmaru, ale z nevědomosti. Po půl roce usilovné práce na sobě jsem sama zjistila, že to nebylo ono a nechala jsem se přesvětit, tentokrát už kontaktně. Teď, po dalším půl roce uvažuju o R 2.

Ale možná je rozdíl v tom, když se nechá zasvětit na dálku člověk, který začíná tak, jako já a nebo člověk, který už má zkušenosti s tím, jak se pracuje s energiemi. Ale to nemohu posoudit. Za sebe říkám NE !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lucita
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.12. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 7:53 am    Předmět: Citovat

Děkuju Vám moc za odpovědi!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

Lucito
znám velice dobře zasvěcování na dálku, neboť jsem si tím prošel sám a mimojiné i zasvěcuji dost často na dálku. Moje první zasvěcení bylo kontaktně, protože jsem to jinak tenkrát neznal a ani je nikdo nenabízel. Pak už byly u mne většinou dálková zasvěcení.

Pamatuji se ještě velice dobře, kdy jsem tu na starém Reikiwebu popisoval zasvěcování do Kundalini reiki, které jsem tenkrát dostával. Pro mnohé to bylo tenkrát "šokující" a nové. Někteří od toho odrazovali, někteří to napodobovali. Nakonec se dálkové zasvěcování rozšířilo úlpně kvantovým tempem. Inu doba je teď úplně jiná, než byla v roce 2003. Laughing

Mnoho lidí cítí potřebu mít zasvěcení jen kontaktně. Je to opravdu dobré a člověk se někdy i něco dozví. Úmyslně to tak píšu, neboť jak často slýchávám, úroveň mistrů je různá a tím i jejich vědění o energiích. A někteří si myslí, že když dostanou učitelské oprávnění, že jsou hned učiteli. Bohužel to tak není...

alonsinka napsal:
souhlas se šamankou,přesně o tom jsme se tedˇ bavili na R1 a všechno co šamanka napsala,nám řekla i naše Mistr reiki.Říkala,že se jí kolikrát stalo,že k ní přišli lidé s tím,že mají zasvěcení na dálku,ale nevěděli o tom vůbec nic.


Ano i tak to je Alosinko. Většinou se tím setkávám u lidí, kteří jsou právě zasvěceni od "rychlých" mistrů, kteří toho nevědí moc, ale myslí si to. Ale není to jen o nich, ale i o těch zasvěcovaných. Každý má jiné pohnutky, proč chce být zasvěcen, anebo proč chce zasvěcovat. Máme i učební úkoly, které nás učí si prožívat některé tu posané věci. Nic se nám neděje náhodou a není špatného zasvěcení. Naštěstí to něděláme sami...


Líbí se mi ale ti, kteří sami poznávají sebe a energii a studují ji i sebe, jak fungují a jak funguje se mnou ta energie. Není to ale pro všechny stejné, někteří mají "talent" (většinou s energiemi v jiných životech už pracovali) a s lehkostí si osvojí jakoukoli energii. Těchto lidí je docela hodně. Někteří jsou na tom o něco hůř, protože jim v tom někdy překáží vlastní pocity a emoce a chtějí být vedeni za "ručičku". V této době jsou tu ale nové energie éry Vodnáře a tyto energie předpokládají svobodu a svobodná rozhodnutí bez vedení (tedy toho vedení z éry Ryb). Je taky zajímavé, že mnoho lidí rádi už vynechávají Usui Reiki a chtějí hned energii Shambally 1024, která jim něco "říká" , přitahuje je a slovo Šambala je aktivuje. Přitahuje je domov...

Od jara tohoto roku je tu na planetě energie 13. Mistra, které nám dávají si vybrat. Buď můžeme jít cestou radosti nebo cestou utrpení. Utrpení je ale pro některé ještě jejich cesta, i když jdou cestou vzestupu.

Energie za nás neudělá nic sama, je to ale velice dobrý nástroj na sebepoznání. Časem pak zjistíte, že se musíte hlavně nejdřív poznat sami a některé věci si vyřešit jinak než s energiemi. Ale až k tomu dojde, tak to budete určitě už vědět nebo přinejmenším tušit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dav
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 11:21 am    Předmět: Citovat

jsem mistr reki zasvěcení na dálku funguje ,ale nedoporučuju neni nad osobní kontakt mistr vše vysvětlí na otázky hned reaguje vše názorně ukáže,součástí semináře moho bít i řízené meditace přiních se nový adepti reiki sklidní a uvolní pak jsoů i lépe připraveni na iniciaci.Já jsem do dnes v kontaktu z mím mistrem z počátku jsme konzultovali telefonicky nebo e_mailem zjískané zkušenosti a prožitky otázky přichází z prvníma zkušenostma z reiki po čase jsme se stali přátelé a zasvěcení do 3 stupně jsem měl v přírodě na jednom kopci a to teprve jsou zážitky.Oto vše je zasvědcení na dálku ochzeno navíc z doslechu vim že lidi co byli zasvědceni na dálku o reiki skoro nic neví a pak hledaj informace kde se dá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund