Fórum - Zobrazit téma - Pomoc při panické atace - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pomoc při panické atace
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pomoc při panické atace
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:22 am    Předmět: Citovat

Zkus příště, až ucítíš ten strach, představit si pocit, jako když se noříš do vany plné horké vody...aaaaah.
Ponoř se do toho..aah.
Úplně se tomu poddej.
Nech aby Tě to celé prostoupilo, ten pocit, přesně jako by si se ponořila do
vany plné horké vody, uvolni se do toho.
Uvidíš, co to udělá...a možná budeš HODNĚ PŘEKVAPENÁ Very Happy

Strach je jenom blok.
Čím víc se bojíš, tím víc blokuješ a tím víc to bolí.

Když se tomu úplně poddáš, strach jako čístá intenzivní energie, kterou nebudeš blokovat, se přemění v blaho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 4:01 pm    Předmět: Stavy panické úzkosti Citovat

Možná přidám,což snad nevadí,i jiný způsob na zvládání panické úzkosti.Jistě,že může mít např. konkrétní,orgánové příčiny,např. nemocné srdce,stavy úzkosti,pocitu,že se dusíš,nebo hormonální,v pubertě,v době po porodu,menopauza,endokrinologické poruchy,atd.Ale i tyto orgánové dysfunkce vznikají z nerovnováhy v naší duši...Tam je příčina všeho.Také jsem před lety měla pocity,jak popisuje uživatelka,specielně v metru.Zvládala jsem tyto stavy dýcháním,správné dýchání,ne předechování(pravý opak...),dovede stabilizovat organismus.Zároven odplaví adrenalin,který zužuje nejen cévy a zrychluje puls.Dýchání spočívá i v intervalech,které dodržujeme , ve výdechu bez nádechu,v klidu i ve stresu.A jen maličkost.někdy nám pomůže vnitřní,silní Víra v to,že se NIC nemůže stát,jsme ve spojení s Bohem,takže jsem šla do extrému a dokonce si ,,naordinovala" tyto nepříjemné cesty...Zpočátku opravdu těžké,později ,během pár týdnů bez problémů...Ale je to jen má zkušenost,není to jistě vhodné pro každého...Aya.
Návrat nahoru
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky,
mockrát děkuji za Vaše názory, už je mi trošku lépe díky těm chemickým "srágorám". Ani nevíte, jak jsem byla ráda, že jsem se jich před půl rokem zbavila a teď zas nanovo.
S Damaem už jsem domluvená na terapii, vím, že to bude makačka, ale určitě to stojí za to.
Jen pro zasmání...dnes jsem poprosila manžela, aby jel se mnou nakoupit do obchoďáku, tam se teď fakt sama neodvážím..no a co myslíte, že se stalo? Ztratili jsme se Laughing . To byl tfujtajbl, jsem lítala po Průhonicích z atakou na krku a bylo mi blééé Evil or Very Mad , samo maanžel neměl u sebe telefon, o víkendech ho nenosí. Asi po hodině ho napadlo, že by si ho mohl od někoho půčit, ještě, že si pamatoval moje číslo, ale to už mě málem vezli. Teď už se tomu směju.
Tak díky a páčko.
Karol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 9:54 pm    Předmět: Panická ataka Citovat

No vidíš,léčba ,,šokem"...ještě párkrát... Laughing Vezli,ale neodvezli!Pozitivum! Very Happy Aya.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund