Fórum - Zobrazit téma - Pomoc pro mého kocourka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pomoc pro mého kocourka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pomoc pro mého kocourka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

Srdečně zdravím,milý Houbíku! Very Happy Děkuji a také jsem ráda,když si budeme tykat,i když Kristova léta ,,mám za sebou..." Wink ,ale nevadí.Víme,že věk není podstatný...Mám podobný názor jako Ty.Nemůžeme nikdy vědět vše...A i to je důvodem,že jsem našla tento milý webík,s milými,slušnými a chytrými lidmi...Takových www. je málo...Hezký den přeje Aya.
Návrat nahoru
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

Lylka napsal:
Trosku teraz odbocim, ale chcem sa opytat, ako "pomoct" kocurikom vyrovnat sa s tym, ze mame dcerku?


Hezké odpoledne Lylko... Souhlasím s Ayou. Kočičkám vadí nadměrný hluk (pískání, křik, pláč), rychlé pohyby... ony si zvyknou... Smile Dej tomu nějaký čas. Pokud odběhnou, tak je nech, nedělají to z nenávisti...

----------------------------

U mě zatím žádné novinky. Ráno bylo kocourovi hůře, ale teď je mu už dobře. Já jsem šla dopoledne do práce, ale měla jsem z toho takové výčitky svědomí a návaly paniky jako nikdy. Strašně jsem se bála, že bude chtít odejít a já nebudu s ním, abych mu dala poslední sbohem... Na druhou stranu vidím, že je mu lépe... přesto pořád nevěřím, že bude lépe. Snažím se přesvědčit sama sebe, abych nebyla taková negativistka, ale pokaždé, když se snažím vzbudit sama v sobě naději, ovládne mě strach. Ale jinak se fakt snažím... Teď tu u mě leží na infuzích a spinká bobek malý... nejhorší pocit je ten, když milovaná bytost trpí a vy jí nemůžete pomoci.... Zítra nás čekají testy u lékařky, kdy se rozhodne, zda se bude v léčbě pokračovat... držte palce....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 4:51 pm    Předmět: Citovat

Kocourkovi držím palce a posílám mu, zvířátko si vezme vždy jen co opravdu potřebuje, jestli pro další roky života nebo pro odchod jinam, to nechávám na něm. Kočky odjakživa miluju a je to oboustranná láska Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 8:24 pm    Předmět: Pomoc pro kocourka Citovat

Po pravdě musím napsat,že i já tohle dodnes nezvládám,jsem na tom téměř totožně,jako Ty...Zvládám pobyty v nemocnici,být u lidí,když odcházejí,dobrovolně zůstávám,protože věřím,že Vím,kam jdou...Ale co se týká zvířatek,mnoho směrů říká,možná založím téma,nebo někdo z vás,že zvíře se znovu vrátí ,,pouze" jako zvíře...Myslím,že není možné s jistotou tohle tvrdit...CO je vlastně možné ,,tvrdit s jistotou??? Wink Rána bývají pro nemocné lidi i zvířátka velmi špatná,vegetativní systém se přeladuje......Ale nevzdávej to.Můj pejsek není tedˇ také úplně fit,13 let,bojujeme...Nechceme na chemické preparáty,kortikoidy,tak věřím,že zase ,,zvítězíme".Ale je mně vždy velmi divně,ale on to nesmí cítit.Přej si,aby zůstal...Stavy možná budou kolísat,to je ,,normální".Ale šelmy mají rychlou regeneraci.Vydržte a zkuste posílit játra!!!Bylo dnes v noci zvláštní,mé okolí je zvyklé,někdy a časem napíši více,že v noci,kolem 3.hodiny v noci pod oknem,kam nikdy nechodí,volala a mnoukala velmi silně kočka...Tak jsem na ni mluvila a najednou zmizela... Shocked .Nikdy jsem tuto kočku,bydlím v Praze,zde neviděla...Věř v uzdravení,může z tebe cítit kolísání...A nekladˇ si to za vinu.Děláš vše,co je možné !!! Exclamation Moc myslím na vás oba!Aya.
Návrat nahoru
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Bílé krvninky se nám trošku zlepšily, Ořek nemusí být na infuzích, je veselý a hravý. Nesmírně si ho vážím. Podcenila jsem ho, ale je to velmi statečný bojovník. Posíláme pozdrav....




Děkuji všem za podporu. Já vím, že je to zatím jen vyhraná bitva, ale i tak mám neskutečnou radost....

Ayo, jak se daří pejskovi...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:41 am    Předmět: Citovat

Ami!!! Very Happy Mám velkou radost!Kocourek je silný,dobře rostlý,s jiskrou v očích!Tedˇ pustˇ z hlavy vše pryč,úplně mimo vás 2,však víš,jak jsi zvyklá...Někdy může mít výkyv,byla to smrtelná nemoc,ale měl by tady ještě být...Praktický dotaz:,,Čím ho krmíš?"Mému kocourkovi dělalo dobře,i když já jsem od dětství vegeterián,to jsem ,,asi" věděla moc málo,ale maso nemůžu,to je celý tento život...Ale pro kocourka jsem vždy šla koupit syrové hovězí zadní,nadrobno nakrouhané...Je to šelma,nejpřirozenější způcob stravy-syrové maso.Obrovsky poookřál...To víš,pro mě ,šklebila jsem se, Rolling Eyes ale co bych z lásky neudělalala,že?Jinak Ti chci napsat,že Ty máš obrovskou zásluhu na jeho návratu a samozřejmě na 1.místě,to víme všichni...Boží energie,nebyl jeho čas...Svojí vírou,nadějí a láskou jsi pomohla více než samotné léky!...Pejsek je také lepší,má to také od psychiky,byl velmi týraný a je na mě hodně závislý,takže změna času,cesta,apod.,beze mě,je pro něho stres.Ale vždy,což téměř pokaždé,ho beru s sebou.V noci si lehne,má hlavu na mém čele,toto dělají a dělaly vždy má zvířata,někdy napíši více...Mám skutečně krásný zážitek s koněm,doslova mě Síla prožitku,toho,co můžeme,když vnímáme ,dokázat,ohromila..Držte se,mnoho sil vám oběma...Aya.
Návrat nahoru
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2008 8:45 am    Předmět: Citovat

Doufám Ayo, že se vám daří dobře. Můj kocourek je v pohodě a užíváme si vánoční čas. Tyto Vánoce jsou pro mě o to krásnější, že jsme tu ještě spolu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Orinka, je nádherný a přeju mu plné uzdravení!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 9:38 pm    Předmět: Citovat

Zdravím vás všechny... po pěti měsících... je můj kocourek v té nejlepší kondici... zcela jistě i díky vám.

Přibral a užíváme si život jako nikdy jindy. Na těžkou nemoc se snažíme nemyslet. Znovu vám všem děkuji i za tu nejkratší pozitivní myšlenku, kterou jste nám věnovali. Pomohla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2009 6:36 pm    Předmět: Citovat

Amerio, potěšila mě tvá zpráva, že se tvýmu kočínkovi dobře daří, a z celého srdce mu přeju, ať si plně užívá života, když má tak hodnou paničku a štěstí mu přeje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund