Fórum - Zobrazit téma - Srazík - leden 2009 - Kalek - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Srazík - leden 2009 - Kalek
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Srazík - leden 2009 - Kalek
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 8:58 pm    Předmět: Srazík - leden 2009 - Kalek Citovat

Takže všichni lidičkové, kteří se chystáte přijet za námi na Kalek na první lednový víkend, jste srdečně zváni.

Kalek je malá příhraniční vesnička, která leží cca 20 km od města Chomutov (na hranicích mezi Horou Sv. Šebestiána a Horou Sv. Kateřiny).
Cest na Kalek vede několik (3 po běžně přístupných cestách a několik po lesních cestách, které zná jen někdo Cool. V zimě doporučuji cestu přes Chomutov a dále směrem na Blatno, Mezihoří (je tam sjezdovka s umělým zasněžováním) a Kalek. Určitě ne přes Šebestiána - tam není cesta udržovaná... Stejně tak cesta přes Jirkov a Boleboř není v zimě udržovaná... A pozor na navigaci, ta (co já vím) většinou všechny směrovala právě přes Šebík...
Kdyby někdo chtěl přijet busem, tak není problém, ale jezdí asi jen 2x denně z autobusového nádraží v Chomutově z nástupiště směr Načetín.
Pro ty, kdo by jeli autem - NEZAPOMEŇTE SI S SEBOU pro jistotu PŘIBALIT SNĚHOVÉ ŘETĚZY a o zimních pneu se asi v zimě zmiňovat nemusím, na horách jsou povinné...

AUTEM:
1) Pokud přijedete do CV od Mostu, pak se dáte prvním sjezdem za značkou "CHOMUTOV" směrem do centra. Jede se kolem čerpací stanice (Shell myslím). Je to takový přiblblý kruhový objezd, kde dáváte přednost i když jste na kruháči... přes něj přejedete "rovně" a pojedete dolů z kopečka. Dojedete na světelnou křižovatku, na níž se dáte vlevo a pojedete až na konec této jednosměrky (cestou už potkáte ceduličku směr Kalek). Na konci jednosměrky odbočíte vpravo a pak už jedete skoro pořád jen do kopce po hlavní silnici směrem na Kalek.
2) Pokud přijedete směrem od Prahy (Loun, Postoloprt, Žatce), pojedete pořád rovně (po Pražské ulici) směr centrum přes jeden kruhový objezd, dvoje semafory (na druhých pojedete stále rovně, ale už ulicí Palackého) až na další kruhový objezd. Na něm se dáte vpravo, projedete kolem nákupního centra (mimo jiné je ta Billa) až na další světelnou křižovatku. Na ní se dáte vlevo na ulici Blatenskou a projedete ještě jednu světelnou směrem na Kalek a dostanete se na stejný kopec jako v návodu na cestu z Mostu.
Pak už je cesta společná:
Vyjedete z Chomlutova, projedete Blatno, Radenov, Mezihoří a pak už jen Kalek. Až dorazíte do Kalku, přejedete přes potok a dorazíte na křžovatku tvaru T. Na ní se dáte vpravo a pojedete zase přes potok a pak kolem Penzionu "U Vítků", klubu "U Drexlerů" (obojí nalevo), pak kolem místní restaurace "U Sovy" a pak pojedete pořád do kopce. Minete kostel Sv. Václava (vlevo) a pojedete pořád rovně do kopce ještě asi 800 metrů (vpravo plechový přístřešek, pak vpravo sousedovic chalupa, pak vpravo maringotka a kadibudka a pak) po pravé straně najdete naší chaloupku s číslem 2.

tady je odkaz s popisem cesty z Map
http://www.mapy.cz/#x=130617296@y=137713408@z=16@mm=FP@sa=r@st=sr@ssq=rcjomutov@sss=1@ssp=130028544_136371200_131869696_137966592@srq=route(fast,toll):obec%20Chomutov,%20okres%20Chomutov%3Eobec%20Blatno,%20okres%20Chomutov%3EKalek%20ev.%C4%8D.%202,%20obec%20Kalek,%20okres%20Chomutov


AUTOBUSEM:
jak jsem psala - z autobusového nádraží v Chomutově. Na něj se dostanete bud' autobusem z místa startu Wink nebo z hlavního vlakového nádraží asi po 10ti minutách chůze. Když vystoupíte z nádraží, dáte se vlevo a autobus. nádraží potkáte na pravé straně, nemůžete ho minout.
Nástupiště směr Načetín (to je ještě jedna stanice za Kalkem) bývalo hned v té první řadě (nebo poslední - podle toho, odkud na něj koukáte). Už dlouho jsem busem nejela, tak už si to moc nepamatuji. Ale na Vaše přání se tam ráda stavím.
No a až dojedete do Kalku, vystoupíte vlastně kousíček od výše zmíněné křižovatky tvaru T a pak se dáte kousíček zpátky, ale neodbočíte na silnici, po které přijedete, ale budete pokračovat rovně až projdete přes potok ... a pokračujete podle výše uvedeného popisu (asi 2 km). Nebo mi dáte vědět, kdy dorazíte a já na Vás budu čekat na zastávce - podle počtu pasažérů pěšky nebo autem Wink .

Tak a tady je jízdní řád:
http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/

Uf, tak a je to tady snad všechno.

Není to všechno - není třeba, abyste si s sebou tahali spacáky a jiné "zbytečnosti". Postelí, ložního prádla, dek a polštářů máme dost... Tedy uvidíme podle počtu zúčastněných. Twisted Evil Ale nebojím se, že bychom to nezmákli s tím,co tam máme...

Tak a teď je to snad už opravdu všechno. Jestli jsem něco zapomněla, tak se ptejte...

Moc se na Vás těším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 8:45 am    Předmět: Citovat

Ahojky Jájo
díky za perfektně popsanou cestu, to snad už najdeme, hihi.
Jen ten odkaz, co jsi dala, myslel jsem, že jsi se spletla a proto je odkaz jen zpolovičky modrý, ale když jsem to zkusil vložit u svého příspěvku "správně", tak mi vyšla stejná věc
Takže lidičky, zkopírujte celý odkaz a pak na novou stránku. Budete to mít i se značenou cestou od Chomutova k Jáje

Zdárek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 8:54 am    Předmět: Citovat

Jejda, Houbiku, ještě že Tě máme. Já si to nezkontrolovala... Embarassed Takže díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 9:01 am    Předmět: Citovat

Rádo se stalo, Jájo
Ještěže máme Jáju a možnost setkání v její kouzelné chatičce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 9:22 am    Předmět: Citovat

...no, v chatičce... počkej, až ji uvidíš...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 3:04 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak nevím co si myslet, hehe.
Ať to je jakkoliv, já jsem nenáročnej.
Jediné, co bych asi nezkousnul - přílišný přepych
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 3:07 pm    Předmět: Citovat

...tak o přepychu si můžeš nechat jenom zdát...

... a myslet si můžeš to, že ta chatička má 210 m2 zastavěné plochy ( rozuměj 21 metrů dlouhá a 10 metrů široká Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 3:15 pm    Předmět: Citovat

Jéé, takhle malá chaťulínečka ?
Uff, nějak se ta diskuze zvrhává v chatování (tedy četování )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 8:03 pm    Předmět: Citovat

Jéjéjéjéjé,moc se na Vás všeci těším.Krásný víkend v horách....hmmm,má fantazie ohledně toho nezná meze.Mohli by jsme v sobotu na výlet závějemi,a třeba aj toho sněhuláka postavit.Hehééé

Mějte se moc krásně a brzy na viděnou,zdravím Vás Džarmííí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 9:30 am    Předmět: Citovat

Tak jsem z předchozího vlákna vytáhla, že byste dorazili (prozatím) v tomto složení:

Punkt
Houbík
Smart
Džarmí
Okénko ?
Polgara ?

Platí to?
Přibude ještě někdo?
A máte už přibližnou představu, kdy asi dorazíte? Jestli v pátek, nebo už ve čtvrtek nebo až v sobotu... nebo jindy...

Vím, je to hodně dopředu Shocked , ale já totiž od příštího týdne budu na netu jen tak sporadicky - páč právě už budeme jen na Kalku (kde nemám přístup na net) Sad Budem tam už od 22.12. až do 4.1.. Takže nevím, jak a kdy se k netu dostanu. Proto bych ráda měla alespoň trochu představu, abych se tam na Vás mohla připravit... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:19 am    Předmět: Citovat

Ja dorazim urcite a chtela bych se strefit tak, abych Vas co nejvic potkala Wink .
Dzarmi a ostatni, jak to planujete Vy? zatim se muzu prizpusobit....

Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 1:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jarko,

my jsme si s přítelkyní Lenkou říkali, že bychom také rádi přijeli. Jenomže zatím nevíme, jestli bude mít Lenka volno. Takže je to hodně nejisté. Pokud by nevadilo, že bychom se domluvili telefonicky až nějak krátce před tím, tak je určitá naděje, že by nám to mohlo vyjít. Tak prosím napiš, jestli je to možné. Telefon na mě je: 777 181 776. Dík.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Mirku a všichi ostatní.
během příštího týdne se tady ještě vyskytnu - až do pátku - každý den, ale pak už mě zastihnete spíš jen na telefonu. Takže na Kalek je pevná 474650479, nebo mobilní telefony na mě jsou: Vodafone 775154607 a O2 607231673 - na mobily prosím spíš SMS, páč je tam dost mizerný signál a tak byste se nemuseli dovolat (ale na SMS to většinou stačí). Můžete volat téměř kdykoliv Razz
Tak zatím pa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

Dík, Jarko,

dáme vědět a těšíme se, že to třeba vyjde.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

Hoj Sunnyi,
jelikož je mým přáním se s Vámi setkat,a má přání se mi plní,tak bych docela počítala s tím,že se tam uvidíme . Very Happy

Hoj Jarý,
myslím,že by jsme rádi přijeli už v pátek a zůstali až do neděle,možná do pondělí do rána,protože bude lepší a snadnější spoj.Zavoláme až se sejdu s Houbíkem,takhle na dálku se domlouvat není snadné,kor když stále někde poletuju.

Moc se těším,přeji krásné dny Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund