Fórum - Zobrazit téma - Přivtělené duše a pod.- jak na ně? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Přivtělené duše a pod.- jak na ně?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Přivtělené duše a pod.- jak na ně?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

Přivtělená duše.
Přátelé, stejně jako Šamance mi toto téma přišlo cizí. O víkendu jsem byla na konstelacích, kde jednou z rolí byla přivtělená duše. Opravdu jsem působila ´´schizofrenii´´ dotyčné osoby. Byl to energetický boj mezi mnou a její duší. Snažila jsem se vlastně o tělo. CO je ale podstatné,
já jsem vlastně byla kdesi a někde domluvena s tímto tělem, že budeme spolu. Jen jsem přišla v nesprávný čas. (čas neexistuje, ale...) Tím chci říci, byla jsem duší přivtělenou (stalo se při upadnutí do bezvědomí a již vystoupení z těla , kdy lékaři už nedoufali v návrat pacientky do života - tam jsem vlétla.Ona se následně probrala už se dvěmi dušemi. Ale byla jsem stále její duše. Ne cizí duše. Ovšem v tomto životě a v tomto těle jsem byla poslána tam, kam patřím. Takže nejsem přesvědčená o ´´cizích´´ duších. Jsou to naše duše, jen v nesprávný čas. Ovšem - tvoříme si tuto situaci sami, to prosím nezapomínejme. Tak díky, že jste si mě dočetli. Hezký den, Míša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 11:53 am    Předmět: Citovat

A ještě poznámka - poslali mě s láskou a úctou tam, kam patřím. To je také podstatné - přístup k těmto věcem. Znovu se mi připomnělo, jak důležité byly např. zádušní mše za zemřelého, rituály rozloučení s mrtvými atd. Jinak dušička neví, kam má jít. Ale s láskou a respektem odejde tam, kde je jí moc dobře.
JIný SW mohu mít v okamžiku, kdy toto chci prožívat. Tam se vždy najde dušička, která přijde, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 12:33 pm    Předmět: Citovat

"Takže nejsem přesvědčená o ´´cizích´´ duších. Jsou to naše duše, jen v nesprávný čas."

Řekl bych Míšo, že tahle Tvoje zkušenost se nedá zobecňovat.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

Mirku, souhlasím, proto jsem psala v prvé osobě. Je to moje cesta, co jsem ´´neobjevila´´, nepopisuji. Páč to není ´´moje ´´pravda. Byť tato jiná pravda v universu existuje. M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 8:36 pm    Předmět: x Citovat

Jednou mi jeden člověk, který se zabývá i těmito terapiemi řekl, že jsou lidi, kteří údajně něco takového mají a normálně s tím v klídku žijí a nemají potřebu něco na toto téma řešit, ani s tím nemají žádný problém.
Prostě tomu nedávají žádnou energii...

Nevím.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 9:57 am    Předmět: přivtělené duše Citovat

Milá Šamanko,
nemám sílu vysvětlovat Ti, co v sobě nebo pro sebe dělám. A brala bych to jako chvástání. Jak jsem psala, je tam podle mě důvod, proč tomu tak je a ráda bych na ten důvod přišla- ne u Tebe, ani u jiných, ale u sebe.
Děkuji za názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Peter0M
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 17.3. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 9:27 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Staré známé: čeho se bojíme to přitahujeme?
Jestli se celá rodina už budíte s tím, že "to" na vás skočí, tak to se divím, že ještě nejste na práškách...
Co takhle vyčistit místnosti a začít se věnovat něčemu jinému než jsou jakési potvory odkudsi na vás útočící? Třeba jak zaměstnat ty zlobící děti něčím smysluplným? Myslet víc na sebe dovnitř než navenek? Pořád nečíhat a nespojovat všechny nepříjemné pocity s tím - už je to tady!
Takový malý nápad.

šamanka

jak prostý a jednoduchý zákon vesmíru.....Smile(Neal Walsh?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 11:21 pm    Předmět: Citovat

Osobně si myslím, že je zavádějící tvrzení o "přivtělenosti". Spíše to vnímám jako nevědomou vazbu na zemřelé z rodu. Tak s tím v terapiích pracuji a zatím jsem neměl nejmenší důvod to měnit. Nejde tedy podle mne o "odvedení přivtělené duše", ale o překonání nevědomých pocitů viny tak jak to můžou mnozí z nás z nát z rodinných konstelací - "jak to, že já žiju, když ten či onen zemřel" - často je to podvědomá vzpomínka na naše dvojče - jak už jsem tady na reikiwebu o své zkušenosti dříve referoval.
V této podobě také lze takovou vazbu vyhledat v nativním horoskopu -je tedy již kétericky, či karmicky, chcete-li, dána.
Přivtělenost čehokoliv v žádném aspektu nenajdete.... !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 11:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj plaménku.Neboj,vše je v tobě.Nechci polemizovat,zda jsou či nejsou.
Každý podle své zkušenosti.
Ale chci prakticky.Prostě kde jsem já nemůže být nikdo jiný ( myslím tím astrál ).Prostě pro mne je to zákon.Dokud já nedovolím,tak nikdo nepřijde ke mně.Vím o něm,že je venku,za oknem,za dveřmi.Ale když to postavím pro sebe jako zákon a nepochybuji,oni musí uposlechnout.
A když by přišel,nepanikař.Miluj ho za to,že ti dává tu šanci pomoci mu.Stačí si zavřít oči,a nebo ani to ne a říci mu v duchu či nahlas,odejdi nahoru ke světlu a tam ti poví,co je tvůj úkol.A pomodli se za něj.A nebo mu řekni: Odejdi k Bohu.Bože prosím tě pomož mu a pošli do toho přání lásku a vděčnost Bohu za pomoc a poděkuj mu.Oni MUSÍ poslechnout přímou žádost,upřímnou žádost.Neboj.Někdo se narodil,aby kopal brambory a druhý aby pomáhal ztraceným duším.A já si myslím,že od kopání brambor bych byl více utahaný.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 11:40 pm    Předmět: Citovat

Milý Šamane, při Tvé zprávě jsem se i zasmála, moc děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund