Fórum - Zobrazit téma - DOPORUČTE TEN NEJZAJÍMAVĚJŠÍ KURZ, SEMINÁŘ, PROŽITKOVOU AKCI - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - DOPORUČTE TEN NEJZAJÍMAVĚJŠÍ KURZ, SEMINÁŘ, PROŽITKOVOU AKCI
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

DOPORUČTE TEN NEJZAJÍMAVĚJŠÍ KURZ, SEMINÁŘ, PROŽITKOVOU AKCI
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 4:24 pm    Předmět: DOPORUČTE TEN NEJZAJÍMAVĚJŠÍ KURZ, SEMINÁŘ, PROŽITKOVOU AKCI Citovat

Prosím všechny duchovně založené lidičky, kteří mají nějakou úžasnou zkušenost z přednášky, semináře, prožitkové akce či čehokoliv jiného, aby ji zhmotnili pod tuto diskusi. Nenechávejte si super zkušenost pro sebe, podělte se o ni se mnou a s ostatními uživateli. Díky, Rigi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 10:34 pm    Předmět: Kurz, seminář.... Citovat

Milá Rigi a všichni ostatní,
tak to jsem opravdu trefila úžasné téma.
Mohu velice vřele doporučit kurzy Reiki u Karla Daňka. Je spolehlivý, zkušený, vynikající učitel a průvodce. Letos jsem u něj dokončila R3... a toho ještě s ním bude ! Smile)))

V létě jsem využila týdenní seminář Vnitřní dítě s Karlem Daňkem (Damao - webspirit)- také vřele doporučuji, to se člověk diví, co si tam všechno prožije a pokud se sejde dobrá parta..... je zážitků nad hlavu... více o těchto kurzech u mě : http://fotoaika.net , ještě se rozepíšu v dalších článcích.

Vnitřní dítě bylo krásné a náročné zároveň. Vyšťourala jsem v sobě spousty "zakutaných" zážitků, ale i karmických věcí, které jsem si tam zdárně - ač pracně, pořešila. Rozhodně to vždycky stojí za to. Pomohlo mi to samozřejmě doma v rodině, mým dvěma úžasným dráčatům i manželovi... Nevím jak moc do detailu se rozepisovat a tak pokud chceš vědět více, písni mi zprávičku. pa, Alena
PS: vidíš... já už jsem pustila nick Aika... teď už vím, že jsem Alena.... našla jsem si cestičku k rodičům, která mi moooc let chyběla. (tedy, ne, že bych byla tak staráSmile)... jen ta doba neporozumění rodičům, byla dlouhá a bolestivá).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 7:59 am    Předmět: Citovat

Nejlepší prožitková akce je pouhé setkávání se s lidmi a naslouchání jim. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 8:45 am    Předmět: Díky Aice Citovat

Kurzík tedy super? Jestli to není příliš osobní - která technika na tebe nejvíce zapůsobila a jak?Ráda bych, aby se další lidičky podělili o zážiky, jistě jich máte spousty. Toto téma je o zkušenosti, ne o řečech typu: nejlepší kurz je naslouchání sebe sama, nejlepší seminář je meditace a nejvíce zážitků najdeš, když jsi sám se sebou. Takhle psát umím taky. Jenže občas lidi potřebují vedení, pomoc z venku, dobrého učitele, který třeba přinese techniku, která sedne a vede ke zvnitřnění, k práci na sobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 10:20 am    Předmět: x Citovat

Rigi: mám zkušenost, že nejlepší může být v danný okamžik jeden typ semináře, příště naprosto jiný. Přichází ve vhodnou dobu právě ty, které potřebuju. Od holotropního dýchání, přes reiki, tantru až po aikijutsu.
Na každém je něco báječného, opravdu velmi záleží na tom, jaká parta se sejde a jak člověk s danným tématem právě souzní. Pár lidí typu všechno vím, všechno znám a musím to všem kolem neustále sdělovat, prudičů nebo chemických letců může hezký zážitek docela pokazit.
Je dobrý dobře vybírat kam jedu, nehrnout se všude, kam mi přijde pozvánka nebo honit se, aby mi něco neuniklo.
Mimochodem, co je zajímavé a úžasné pro jednoho nemusí být vůbec zajímavé pro jiného (také osobní zkušenost ze semináře nadšenců, odkud jsem chtěla zmizet po první hodině, ostatní byly v sedmém nebi).

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 11:34 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Pár lidí typu všechno vím, všechno znám a musím to všem kolem neustále sdělovat, prudičů nebo chemických letců může hezký zážitek docela pokazit.
Je dobrý dobře vybírat kam jedu, nehrnout se všude, kam mi přijde pozvánka nebo honit se, aby mi něco neuniklo.
šamanka

Ti společníci jsou opravdu důležití.Potkala jsem borce aj sluníky a je to mocinky znát.

Můj nejúžasnější seminář,kterého jsem se zúčastnila,byl také Damaův seminář ,,Vnitřní dítě''.Je týdenní,naplněn různými terapiemi a všechny jsou účinné a pro něco dobré.Bylo to takové znovuzrození.Stále po půl roce vzpomínám a těžím a jsem tak unesená,že snad půjdu i příští rok.

Džarmí Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 12:29 pm    Předmět: Citovat

Džarmi a Aiko, vlastně Jarmilo a Aleno, jsem moc rád, že se vám seminář nejen líbil, ale hlavně, že jste ho dokázali úžasně využít k tomu, abyste žily s radostí.
Tím chci říci, že ani sebelepší seminář bez aktivní spoluúčasti všech a není ničím jiným než konverzací na předem dané téma. Ten skutečný zázrak není podle mne v semináři, ale v lidech, kteří na něj přijedou s odhodláním něco ve svém životě skutečně změnit, ne si jenom o tom povídat.
Jakmile se člověk rozhodne ke změně - má k tomu dostatečný motiv a velkou odvahu, tak mu někdy pomůže třeba jen jediná věta některého z účastníků..... !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 2:39 pm    Předmět: Citovat

Ano Damao,to je jedna převelice důležitá složka,ale ona i ta náplň,kvalita a schopnost pořádajícího je podstatná.
Setkala jsem se s pár reiki mistry a jejich semináři a jejich znalosti, dovednosti a kvalita semináře byla rozličná.
Vím,koho bych doporučila a koho ne a proč samozřejmě.
Spousta uvádějících,mam pocit,si řeší a diskutuje sám sebe.Jednou jsem šla na přednášku o bylinkách a pán vyprávěl celé dvě hodiny sám o sobě,jak se vyléčil z rakoviny a jak je za to vděčný bohu a že je jeho posel.Ale to bylo opravdu vše,co nám pověděl.Nic víc,nic míň.A mé připomínky ,,a co bylinky?'' byly nepovšimnuty.Koukala jsem jako puk.

Džarmí Jarmila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 6:52 pm    Předmět: Kurzíky a školeníčka Citovat

To je úžasné, že se všichni zapojili Smile
Souhlasím i se Šamankou, že co je dobré pro jednoho....
Zkrátka kurzy přicházejí skutečně podle tvé potřeby...
Vše už tu bylo řečeno - je důležitý ten pořádající, pak náplň, někdy i jedna věta změní život.. a hlavně - v danou chvíli a na daném kurzu pochopíš to, co v danou chvíli máš pochopit. Ne vždy všechno vstřebáš.

Např. na kurzu Vnitřního dítěte probíhaly konstelace, které každá z nich na mně osobně zanechaly stopu v podobě uvědomění si něčeho důležitého. Ale také Damaův výklad, kdy mi třeba spousty věcí uniklo a slyšela jsem právě jednu větu, která mnou mocně zacloumala. Jindy to byl skupinový zpěv manter, kde se rozvířila kolem nás nádherná energie a všichni jsme jí byli plni. I tam s námi byla dívenka, která nechápala, o čem je řeč.

Vedení kurzů u Damaa je například takové, že se ti snaží věci podat a vysvětlit a je na tobě, jestli a jak je přijmeš. A taky o tom, že tě u něj nikdo (hlavně ne Damao sám) nesoudí za to, jestli jsi pochopila a jak. A to je hodně důležité.

Já bych doporučila zapřemýšlet, jakým směrem se chceš ubírat, pak zkrátka vybrat kurz, který budeš cítit, že je pro tebe ten pravý a jít do toho. POznání, potkání se s dalšíma lidma, vytvoření přátelství, tě leckdy dovedou na tvou cestičku Smile I já jsem to tak měla.
Uf... jsem se zase rozepsala... tak pápá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
frbu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tady jeden zajímavý seminář seminare

Naposledy upravil frbu dne ne listopad 16, 2008 5:21 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 7:56 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem se zúčastnila semináře Modrá alfa a byla jsem nadšená. Jedna paní, která seminář dostala darem od dcery se nemohla dočkat přestávky, aby vzala dráhu a jela ke kamarádce na chalupu.

Naučili jsme se různé techniky , např. hledání odpovědí nebo rozhovory v niterních hladinách. Ale to chce také trénink, jako všechno a odprostit se od očekávání. Dále třeba techniku učení v hladině alfa, nebo jsme si zkoušeli diagnostikování. Je třeba si uvědomit, že výsledek těchto mentálních technik je závislý na víře v jejich fungování.
Dále byla na programu různá zajímavá témata, jako síla myšlenky, komunikace, zdraví, vztahy s rodiči, s dětmi, partnery, zjednodušená symbolika nemocí atd. Pan Petr Velechovský byl sympatický lektor. Bylo vidět, že semináře dělá pro radost.
www.modraalfa.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 3:17 pm    Předmět: Citovat

Umění zemřít - Bhagat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Umění zemřít - Bhagat.

Ahoj Okenko. Byla jsi stručná a protože mě zajímalo o co jde, našla jsem tento článek:


16. 04. 2007: Umění zemřít
Byl to seminář s Bhagatem Zeilhoferem. Bhagat mi velmi sedí a inspiruje mně, protože je mimochodem taky Štír jako já. Vše se konalo v Lažanech (http://shangrila.sannyas-on.net/program.php), kde krásně zdechl pes. Cely seminář byl vlastně veden v duchu, že za tři dny zemřeme.

Tři dny jsem vlastně dokončovali věci, které jsme nedokončili - psali dopisy na rozloučenou, prosili o odpuštění, projevovali lítost nad tím, co jsme udělali nebo neudělali, projevovali také vděčnost. Bylo tam také zajímavé cvičení kdy polovina hrála mrtvé, leželi pod dekami a zbyla polovina k nim přišla a byla to vlastně simulace toho, když vám umře někdo blízký. Musím říci, že celkově tato kompletace byla velmi ulevující a zklidňující.

Poté nastal čas smrti - rozpadu fyzického těla a osobnosti. Tím začala část "duchovní". Seznamování se s tím, co se nemění a mnoho lidí pozná právě tento aspekt své existence až při smrti.

Po smrti nastalo znovuzrození a tanec nového života. Bylo to opravdu znovuzrození. Nakonec to končilo velmi silnou meditaci na temnotu nejtemnější, temnotu tu nejprvotnější.

U mně byl výsledek zintenzivnění procesu mizení oddělenosti od Skutečnosti a zjištění, že jsem vlastně neměl strach ze smrti, ale strachu z nedokončených záležitosti. Že Smrt a Život jsou vlastně Jedno.

Napadá mně ještě jedna věc, na kterou přišlo více účastníku. Pohled na uplynuly život je z pohledy smrti úplně jiný. Osobně jsem po jeho zhodnocení dospěl do stavu spokojenosti nad ním. Byl to pocit dobře vykonané práce a velkého posunu vpřed. Shodl jsem se s ostatními na tom, že hodnotit život z omezeného lidského pohledu je velmi zavádějící a zcestné. Z tohoto pohledu bych totiž mohl říci, že můj život stál v podstatě za nic. Skutečnost je ale opačná. Alespoň já to tak cítím.

Žije se mi teď mnohem lehčeji a klidněji, i když to vše stále dojíždí.
Rozhodně doporučuji.

| Autor: Michal Müller |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 5:37 pm    Předmět: Modrá alfa Citovat

Reakce na alfu - také jsem byla na semináři, bohužel se mi to vůbec nelíbilo. Nejhorší snad bylo, když jsme si měli vzájemně nacházet nemoci (ve dvojicích), měli jsme si představovat jakési svítící body, k tomu jsem měla takový odpor, že jsem to odmítla dělat. Všechno je jen o fantazii, co kdybych té paní řekla nějakou koninu? A ona si to pak brala? Takovéhle věci si na sebe nevezmu. A i další věci mi vadily, jako např. vstup do krystalu, do květiny. Tohle je metodika? Jen pouhá práce s fantazií, s ničím jiným.
Ráda bych sem napsala něco, co na mě udělalo dojem, ale bohužel...Proto ráda slyším, když jsou lidi spokojení a když jim to pomohlo. Třeba něco někdy pomůže i mně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 6:56 pm    Předmět: Citovat

Eviku, to je mi až skoro zvláštní, sdílení od účastníka. Je to hezké, ale - je to jeho prožitek a jeho zkušenost. Tento seminář mi byl doporučen a půjdu na něj v únoru. Potom napíšu své sdílení, byť znám také účastníky, kteří mi seminář doporučili. Myslím, že bychom tady spíš mohli popisovat své zkušenosti. Evíku, nepojedeš v únoru taky???????????? Čágo a hezký večer, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund