Fórum - Zobrazit téma - Houbik v Brně :) (listopad) + minisrazík ? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Houbik v Brně :) (listopad) + minisrazík ?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Houbik v Brně :) (listopad) + minisrazík ?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

Taky se připojuji k poděkováním za krásné fotky Hytere....Technika je úžasná věc.
Bylo tam nádherná atmosféra díky zůčasněným, krásné energetické prostředí, jen škoda, že to uteklo to jako voda, a sotva jsme přišli, tak za chvíli museli zase jet. Ale i ta chvilka stála za to......asi pět hodin. Laughing
Již se těším na další setkání. Všechy tímto opět zdravím. leora Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 4:23 pm    Předmět: Citovat

V Brně bylo moc hezky, dík Houbikovi, že dal impuls k setkání, dík Rosovi, že domluvil úžas.prostor, dík Lvovi, který prostor poskytl a na srazu velmi jemně a decentně dal řád našemu povídání/sezení v kruhu, jeden mluví ostatní naslouchají/.
Velký dík Hyterovi (a jeho zlínské sekci), že se ujala naší dvojčlenné pražské sekce a dovezli nás od busu k Arše a pak nás po víc jak 5 hodinách odvezli na zpáteční bus. Byli bychom tam rádi zůstali déle, už proto, že Sunny s přítelkyní přijeli po našem odchodu,jenže bus by na nás nepočkal. Zdravím také tímto Šamanku, Moravu, právě tak jako pro mě nové/a zajímavé/ osůbky: Leora, Mrtv.brouk-Hanka, Falcon/to je tuším Olda, Bell/Martin, Psychedelic.
Doufám že se i příští rok nějaký srazík zadaří a Hyter bude moci zveřejnit fotky více tváří RW Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
falcon_
Nováček
Nováček


Registrace: 8.12. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 4:44 pm    Předmět: Citovat

Tak pekne setkani to bylo Smile Moc se libilo. Byl jsem moc rad, ze jsem dosel. Sice jako uplne novy clen, ale poznat hned v uvodu takove matadory tohoto webiku, to rozhodne neni k zahozeni. Bylo fajn slyset zajimave nazory v oblasti reiki problematiky a pridruzenych disciplin Very Happy

P.S.: Omlouvam se Houbikovi, ze jsem ho, jak jsme s Mrtvym broukem prisli, tak trochu vylekal. Njn, nove tvare Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 5:06 pm    Předmět: Citovat

My jsme se těšili: "Za chvilku tam jsme." Jenže pak se nám do cesty postavily rozkopané ulice, zákazy vjezdu, objížďky ... Než se nám je podařilo všechny překonat a dokonce objevit parkování, tak dost lidí zatím odešlo. I tak ten výlet stál ale za to, bylo to moc hezké a s Vámi se Hytere, Leoro, Moravo, Blanko, Evi a další určitě ještě setkáme. Taky moc děkujeme za konopnou mastičku, dnes ji oba vyzkoušíme a těšíme se na další setkání.

Mirek a Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 5:42 pm    Předmět: x Citovat

Ahoj všichni,
díky blesku Hytere za pěkné fotečky i vlastní přítomnost.
Byla jsem docela překvapená, kolik lidí vážilo tak dalekou cestu a jak ti, které ještě neznám ve skutečnosti vypadají. Např. psychydelica s jeho znalostmi a nickem jsem odhadovala na pěkně dredatého úleťáka, takže za to překvapené zírání se omlouvám. Je ohromně zajímavé najednou zjistit kdo se za příspěvky skrývá. Nakonec i mrtvýbrouk je dost
živý jak osobně, tak písemně Laughing
Bylo tam mooooc fajn, tenhle prostor je už sám o sobě moc příjemný, natož plný takových zajímavých lidí. Jen ten čas letěl až moc rychle
a škoda, že sekce od České Třebové dorazila tak pozdě.
No však to určitě nebyla poslední akce.
Jen jsem se chtěla zeptat Mirka, jestli konstelace o kterých jsme se bavili, děláš i v Brně, občas individuální nebo skupiny?
Lidi, bylo s váma mooooc příjemně.
Very Happy Very Happy Very Happy
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

...no a právě proto, že čas tak rychle utíká ve společnosti zajímavých lidí, nabídla jsem k setkání tu naši chalupu. Nechci, aby někdo nabyl dojmu, že za každou cenu potřebuji, abyste přijeli k nám, ale je tam možnost přespání (samo, že zdarma Laughing ) a tudíž větší pravděpodobnost, že i ti, kdo se neplánovaně opozdí, mají šanci pár lidiček zastihnout...
A doufám, že až bude na plánu srazík kdekoliv jinde (třeba zase v Brně nebo v Praze nebo Liberci...), že mi to tentokrát vyjde a dorazím i já. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 7:18 pm    Předmět: Citovat

Vsechny zdravim a dekuji. Jste super lidicky a vzhledem k tomu ze slo o druhy sraz (resp. prvni brnensky) tak to bylo uzasne a pripadne chybicky se jeste pri dalsich setkanich daji doladit. Myslim ze malo casu by bylo i kdyby jsme zacali uz rano. Jen doufam ze dalsi Houbikuv sraz nebude az po jeho navratu z New Zaeland a ze se bude brzy opakovat. Very Happy Very Happy Very Happy
Jeste tu mam eventuelne vzkaz pro ty co fotili take a chteli by fotky umistit na webik a netroufaji si....muzete mi je poslat na e-mail, dam je sem.
Papa Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jarko,

já jsem dneska dokonce v mapě hledala, kdeže přesně tu chaloupku máte, jak už jsem natěšená na plánovaný leden. Kdyže přesně se otevírají Vaše brány? A moc se těším na sníh a samozřejmě na Džarmí a všechny ostatní Rolling Eyes

Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat


Hyter nese štrůdl


Blankas, Morava a Leora, se kterou jsme se viděli poprvé.




Vlevo je Roso, vpravo Houbík a uprostřed je Hyter - hlavní fotograf.




Diskuzní kroužek a Blanka má slovo.





S Romanem se známe hodně, i když to bylo první osobní setkání. A díky moc za všechno.



Mrtvý brouk - Hanka a Falcon byli milým překvapením.



Lev (Luboš) - slíbil, že občas zase na RW zabrousí, Psychedelic - Filip, přesně tak jsem si ho představovala. A Roso.



Dva Martinové - Houbik a Bell. Rádi jsme vás poznali.



Blankas se Šamankou, která se probudila ze zimního spánku a opravdu na srazík dorazila.

Těším se na vás. A kdyby někdo z vás měl cestu do Prahy, dejte vědět.

Mrzí mě, že jsem nevyfotila také našeho čtyřnohého kamaráda Andyho Rolling Eyes


Naposledy upravil Evik dne po prosinec 08, 2008 8:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Hyter napsal:

Jeste tu mam eventuelne vzkaz pro ty co fotili take a chteli by fotky umistit na webik a netroufaji si....muzete mi je poslat na e-mail, dam je sem.
Papa Very Happy Very Happy Very Happy

Péťo, já vím, že to platilo pro mě Very Happy . Bohužel jsem si to přečetla až když v potu tváře jsem ty fotky na web vložila. Ale díky. Jsem takový technický typ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

Evikovi: No to prave vubec nebylo na tebe...jeste si pamatuju ze jsme uz spolu nejake vkladani fotek resili a vim ze jsi holka sikovna tak to zvladnes.
Ale mel jsem dojem ze nas fotilo vic....tak jsem chtel at se i ostatni podeli. .-))) Hlavni fotograf ? Very Happy Very Happy Very Happy dekuji za titul Very Happy Very Happy Very Happy ale to asi ne, jen mozna nejrychlejsi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 11:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Mílo (šamanko),

jak se ptáš na ty konstelace, tak nejbližší termín v Brně je víkend 10.-11. ledna 2009 od 10.00 hodin. Bude to v kulturním domě Rubínek na Makovského náměstí 3, v Žabovřeskách. Pokud bys měla zájem, tak napiš třeba SMS: 777 181 776 nebo mail na: sunnyi@centrum.cz.

Měj se krásně

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

Nejen krásní lidé, ale ty dobrotky! Brno má pro mě energii dlouhodobých vztahů a je hodně spjato s rodinou. Zároveň je trošinku těžkopádnější pro změnu. Tak Zdravím Brno i Vás všechny, díkec, že Vás takto poznávám. M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

Setkání bylo super. Informačně bylo opravdu velmi hutné.
Už se těším na další.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 1:03 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Nakonec i mrtvýbrouk je dost
živý jak osobně, tak písemně Laughing


Aj, už se to zas prokeclo... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund