Fórum - Zobrazit téma - LSVJ / SRT pauza mezi čištěním přes VJ? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - LSVJ / SRT pauza mezi čištěním přes VJ?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

LSVJ / SRT pauza mezi čištěním přes VJ?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 10:09 pm    Předmět: LSVJ / SRT pauza mezi čištěním přes VJ? Citovat

Ahojky
Mám dotaz na ty co dělají LSVJ nebo SRT. Existuje nějaké emezení, které by říkalo, že mezi jednotlivými čištěními přes Vyšší Já by měla být nějaká pauza? Slyšel jsem dokonce 14 dnů? Ví o tom někdo něco?

Díky za info

Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 1:27 am    Předmět: Citovat

řídila bych se tím co cítíš. Ono je čištění a čitění. když si "oprašuješ" auru a harmonizuješ čakry, tak klidně každý den. Ale pokud uděláš pomocí těchto metod odblok, na nějaké téma, tak se přece ptáš po práci jestli je potřeba na tom pokračovat a pokud jo, tak kdy.
Pokud je problém touto metodou zpracován a už na něm touto metodou pracovat nelze (to neznamená že je vyřešeno ale že zkrátka LSVJ neboSRT tady vystřílely všechny svoje náboje),tak odoporučuju stejně jako u jiných terapií alespoň 3 - 4 týdny počkat než si to "sedne" abys mohl porovnat změny, zaregistrovat je a taky se naučit používat nové poznatky, nové způsoby řešení problémů...Nic a nikdo není na vypínač a jakýkoli odblok vyvolává reakce nejen u tebe ale i v okolí. A i to musí mít svůj čas .
A pokud se pracuje metodami SRT a někdo by to chtěl uspěchat, tak ho to stejně dál než ječlověk schopen zpracoat a pochopit nepustí. Vyšší Já ví moc dobře co je pro nás dobré a co ne. Tyhle dvě metody jsou práce s vyšším Já a ne s tím co chce Ego.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
chacko
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 8:07 pm    Předmět: Re: LSVJ / SRT pauza mezi čištěním přes VJ? Citovat

Roso napsal:
Ahojky
Mám dotaz na ty co dělají LSVJ nebo SRT. Existuje nějaké emezení, které by říkalo, že mezi jednotlivými čištěními přes Vyšší Já by měla být nějaká pauza? Slyšel jsem dokonce 14 dnů? Ví o tom někdo něco?

Díky za info

Roso


žiadna pauza byť nemusí - kľudne sa čisti aj 4x denne 2 mesiace - nič negativne tam nehrozi... aj tak keď potrebuješ niečo čistiť väčšinou to má kopec kadejakých súvislostí... druhá vec je že na výsledky si tak či onak počkať budeš musieť Smile bo tie zo dňa na deň neprídu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
paja7
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.7. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 12:54 pm    Předmět: Re: LSVJ / SRT pauza mezi čištěním přes VJ? Citovat

Roso napsal:
Ahojky
Mám dotaz na ty co dělají LSVJ nebo SRT. Existuje nějaké emezení, které by říkalo, že mezi jednotlivými čištěními přes Vyšší Já by měla být nějaká pauza? Slyšel jsem dokonce 14 dnů? Ví o tom někdo něco?

Díky za info

Roso

Co je to za metozy a jak se provádějí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

Pajo7,

jde o práci s kyvadlem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

Nejde ani tak o práci s kyvadlem jako o práci s Vyšší Já (VJ). Kyvadlo je jenom nástroj. Pokud je člověk schopen vnímat odpovědi jinak, tak ani kyvadlo není potřeba. Dále se tam pracuje s tabulkama, pomocí kterých se provádí čištění jakéhokoliv problému. Tady je kyvadlo vhodný nástroj.

Princip spočívá v tom, že se napojíš na své VJ (podle postupu) a kladeš mu otázky a dáváš žádosti (o čištění, harmonizaci atd).

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 1:46 pm    Předmět: Citovat

díky za uvedení na pravou míru, Roso Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund