Fórum - Zobrazit téma - Spasitelský syndrom - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Spasitelský syndrom
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Spasitelský syndrom
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 12:10 pm    Předmět: pravdu díš, bezva otázky Citovat

Ahoj Naryo. Smile
Otázka vlatstní motivace je opravdu na místě, a nakonec u všeho, co děláme.

Narya napsal:
...prostě aby zůstali jací jsou, nikde se nic nezměnilo, ale bylo jim dobře.


Ano, něco zaběhaného měnit, to bývá nepohodlné, pracné...

Většinou se hledá nějaké to bezbolestné „nafurt“ řešení, jenže ono žádné takové neexistuje.
To, v jaké situaci se ocitáme, jsme si způsobili dosavadním způsobem myšlení a konání, právě jím jsme se do daného stavu dostali.
A tyto mechanismy působily velmi dlouho pod povrchem, než se projevily tělesným, či psychickým malérem.

Většinou se ovšem chce odstranit jen problém samotný (čím dřív, tím líp), ale jinak si pěkně dál jet ve starých vyšlapaných kolejích. Sad a to možné není, protože bolest, kterou cítíme, nám ukazuje právě na nutnost něco starého, nedobrého, změnit.

Co neměníme sami, k tomu nás „dokope“ Pánbůh.

Smile

P.S.
A ti, kteří chtějí být druhým něco platní jsou přetavováni v první řadě. Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

Takže jak píše Toora, nakonec to dopadne dobře Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 1:25 pm    Předmět: bať bať Citovat

Zbultran napsal:
Takže jak píše Toora, nakonec to dopadne dobře Cool


Dycinky, pane ředitel, dycinky. Wink Very Happy

A kamarád říká: "...no, to bylo furt strachu, a nakonec to stejně všechno blbě dopadlo..." Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 12:55 pm    Předmět: Citovat

Já znám i pár případů, kdy to zrovna moc dobře nedopadlo. Proto je občas se dobrý zastavit, nebo popadnout dobrého kamaráda, který dá buď přes ruce, nebo pár provokativních otázek na téma co a proč děláme. No a kdo chce s lidma dělat profesionálně, nebo se tím jakkoliv živit, ten by to měl dělat povinně a pravidelněSmile Tak bych asi měla pomalu začít, i když u mě docela fungují přátelé. Víc očí, prostě víc vidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 11:59 am    Předmět: Citovat

Narya napsal:

Takže, já se tě zeptám:
1. Jaká byla tvoje motivace začít s paní pracovat?
2. Jak jste si domluvili spolupráci? (kdy se scházet, jak často, jak dlouho)
3. Je nějaký cíl, kterého chcete společne dosáhnout? Chce ta paní něco změnit nebo jen potřebuje mít takovou lepší vrbu a o změnu ji nejde?
4. Kdy nastane konec vaší blízké spolupráce? Bude pevný, nebo to bude nějaká forma volné pomoci i nadále?

Asi to neříkám uplně přesně, ale jsou to prostě určitý otázky. Není nic špatného na tom (samozřejmě nabízí se otázka proč chceš druhým pomáhat a co jinýho v životě děláš příjemnýho když zrovna nepomáhášSmile se druhým věnovat, snažit se jim ulehčit, stále to jako lidské bytosti máme v sobě (ať si sociobiologové říkaj co chtěj), ale občas je potřeba v tom mít trošku pořádek. Mít tu zdravou míru pomoci.


Ahoj Martino,
poctivě jsem si odpověděla na všechny otázky. Motivace: hmmm, tak byl to první ,,cízí" člověk, který mě požádal o pomoc ( reiki ). Viděla jsem v ní důvěru ke mě. A já v ní kamarádku, ale současně i příležitost se učit.
Těch moc nemám. Po prvním úspěchu ,,léčby" ruky jsem velice dlouho a zodpovědně zvažovala, zda si můžu dovolit zkusit s ní léčbu cukrovky. Vím, že to je běh na dlouhou trať, věděla jsem, že je to časově náročné. Přesto jsme se do toho spolu daly. Já nevím co je cílem, těžko říct. Kdyby místo 13 léků jich brala 10, nebo kdyby si nemusela píchat inzulín...nevím, je to nemoc, kdy mi nikdo nemůže konkrétně sdělit nějaký výsledek.

A co v životě jinak dělám příjemného ? Mám plno zálib, které jsem dřív neměla, mám prostě radost ze života...

Toora:
Obecně řečno, problém není v nabízení pomoci.
Zádrhel je spíš v tom, že občas nabízíme něco, co pomohlo nám a vnímáme to jako univerzální.

Evik to samozřejmě myslí dobře, jedno moudré přísloví ale praví:
Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.

Tak v tomhle Tooro s tebou naprosto souhlasím. Wink .

Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 2:22 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:


Evik to samozřejmě myslí dobře, jedno moudré přísloví ale praví:
Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.

Tak v tomhle Tooro s tebou naprosto souhlasím. Wink .

Děkuji


Ja to prislovi znam, ale on je pak taky druhy extrem a to ve strachu, abych neco neudelal spatne a nedostal se do pekla, neprestal delat uplne vsechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 2:53 pm    Předmět: vůle druhého je zákon Citovat

Zbultran napsal:
Ja to prislovi znam, ale on je pak taky druhy extrem a to ve strachu, abych neco neudelal spatne a nedostal se do pekla, neprestal delat uplne vsechno.


Ahoj Zbultrane Smile
Jasně...
opačný extrém toho „valení“ pomoci druhému je netečnost, strach a alibismus.
To ale myslím nebude to, co by zdejším diskutujícím zrovna dvakrát hrozilo, i když…co já vím? Cool

Jedná se tu spíš o rozumnou míru, cit, tj. schopnost dobře naslouchat
a naši otevřenost a připravenost být nápomocen.
A toho jsme schopní jen když do druhého neprojektujeme a necpeme svoje osobní představy o tom, jak by věci měly být správně.

Hezký odpoledne přeju.
Smile
t.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.
Zajímavé heslo: Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.
Můj názor je,že jakýkoliv stracch nás má udržet v poslušnosti.Proč velcí duchovní rádcové nestraší.Neznám a je to moje chyba že neznám důkladně Ježíšovo učení,ale mám za to,že on tvrdil,kdo mne bude následovat dojde spasení,osvícení atd.Neříkal že kdo mne nebude následovat dojde do pekel.
My sami svým strachem si své peklo vytváříme.Myslím si,když cokoliv udělám,vše je správně.Kdybych stál na místě a jen koukal,nic by se nestalo,nikomu bych nepomohl ale taky bych se nic nanaučil.Eviku a další,zkoušejte co je pro vás nejlepší,pro vaše svědomí.Klidně ubliž pacientovi,když se z toho poučíš,zak stovky dalších v budoucnu z tohoto poučení budpou těžit.Když ale budeš mít strach,co se naučíš.Je ale velmi dobře o tom diskutovat.Jen tak můžeš získat sebedůvěru a dozvědět se, co ti sedí a co není tvoje parketa.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 9:42 pm    Předmět: Citovat

saman napsal:
Myslím si,když cokoliv udělám,vše je správně.Kdybych stál na místě a jen koukal,nic by se nestalo,nikomu bych nepomohl ale taky bych se nic nanaučil.Eviku a další,zkoušejte co je pro vás nejlepší,pro vaše svědomí.

Asi tak nějak to dělám. Stejně ve mě ten ,,záchranář" vždycky trochu bude. A když skutečně chci někomu pomoct, tak stejně budu mít svojí osobní představu o tom, jak to udělat nejlíp. Kdo mi objektivně dokáže říct ,,děláš to dobře" nebo ,, děláš to blbě"... ? Nikdo !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 10:07 pm    Předmět: Citovat

A ještě na jednu věc jsem si vzpomněla. Je to záležitost stará měsíc. Psal sem nováček PeterOM s prosbou o pomoc. Zkusím najít jeho příspěvek...


Cituji:
Zdravím vás drahé dušičky:) Wink měl bych prosím jednu prosbu...mám takový problém, tento týden jsem byl na kožní a vyfasoval jsem mastičku na záda, ale jelikož bydlím sám, tak si nejsem schopný záda sám namazat ,navíc léky moc nemusím ,ale přesto chodím ke známým sem tam mazat...Mohli byste mi prosím kdykoli poslat trošku reiki pro zlepšení stavu?....děkuju vám moc moc moc:) Smile

Tak jsem si říkala, kolik lidí mu asi poslalo reiki, když se mu nedostalo jediné odpovědi? Ale možná se pletu....Sama jsem poslala pouze jednou Šamane tobě. Ale jen jedinkrát.( Se souhlasem Mirky )
Mám v sobě, že pokud nemám pravé zasvěcení do R2, neměla bych na dálku reiki posílat. Asi to záleží na pocitu každého z nás, ale já prostě toto pravidlo ctím. Kdybych R2 měla, určitě bych Petrovi Reiki poslala. A taky bych z toho měla mít spasitelský syndrom? Mě to tak vůbec nepřijde.
Question .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 8:32 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Eviku.Máš pravdu,já nechodím na internet pravidelně tak ani já mu neposílal.Jinak bych mu ji samozřejmně poslal.
Neboj,to není tvůj případ,ten spasitelský syndrom.Pomoci za každou cenu.Ať to stojí co to stojí.Definice spaitelského syndromu není,ale dalo by se říci,že ten kdo se snaží za každou cenu pomoci bez ohledu na sebe a nebo následky a to tak moc,až je to tomu,komu pomáhám nepříjemné a komplikuje mu to život.To ale u tebe nehrozí.Nepochybuj o sobě.Jak jsem psal,vše co děláme děláme dobře.Ve škole se taky učíme a ať za to dostanu 1 nebo 5 tak stále mne to učí.A právě 5 mne naučí mnohdy více,protože si mnohdy celý život pamatuji,za co to bylo.
Eviku a platí to i o posílání na dálku.Nemáš ještě symboly,já sám nevím,jestli můžeš posílat na dálku,tak že je to z mé strany jen spekulace,ale ti kdo nám reiki dali,průvodci,myslím si,že při dobrém úmyslu rádi pomohou.Stačí jen říci,že prosíš průvodce reiki,aby tvojí energii reiki předali tomu a tomu.Použij slova tobě blízká.A hlavně jim za to poděkuj.A oni to zařídí.Věř tomu a bude ti posláno.
Věř si,že když tě někdo požádá a nebo ti dá souhlas,můžeš léčit bez strachu,že se jedná o spasitelský syndrom.Je to zase jen strašák jako to peklo.Vždy jde jen o naše svědomí,co je a nebo není ještě dobré.Když se ale sám sebe ptám a kontroluji,je to dobré znameí.
Děkuji ti i za Mirku.Ona sama mněla tu potřebu,aby jste mi pomohli a já jsem rád přijal vaši pomoc.Je to vzácný dar,pomoc od přátel.A ten se nedá odmítnout.Byl to strach Mirky o mne,já věřil,spíše věděl,že mi nic nehrozí.Byl jsme úplně v klidu.Večer před operací jsem se díval na fotbal a pak okamžitě usnul,jako by mne do vody hodil.Víš co se mi mohlo stát. Neprobudit se po operaci?K smíchu, vždyť by mne přišli odvést moji nejbližší na které se těším.Když by byl nádor zhoubný,přijal bych to s pokorou.Je to jen učení.A Mirka se jen bála, že třeba v narkóze opustím své tělo a nebudu se chtít vrátit od svých synů.
Držím ti palce na další cestě za poznáním sama sebe a svých schopností. Není nic krásnějšího,než když se rozvyje růže.A tu přece máme všichni ve svém srdci.A ta tvoje navíc voní.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 2:02 pm    Předmět: Spasitelský syndrom Citovat

Pročítám témata,otázky,odpovědi...V posl.době na setkávám velmi často s tímto termínem.Ale po pravdě,kolik lidí řekne o pomoc,většinou ti,co ji potřebují,mlčí...A důvodů je mnoho.Strach,hrdost,obavy z opovržení,vlastního selhání,nepochopení druhých,atd.Velmi nerada píšu o tom,že pomáhám,od dětství,jakoukoliv formou.Pomoc či Charita-Milosrdenství,se má konat z vnitřního přesvědčení,nikoliv s pocitem vl.vykoupení....Kdokoliv cítí ,může pomoci.Jakkoliv.Překlenout složitou situaci,ve které emočně angažovaný člověk skutečně ztrácí reálný pohled.Je ,,oslepen"...Někdy náhodně podanou rukou,úsměvem či pár slovy pomůžete zastavit lavinu,která by mohla spustit,řetězec událostí,někdy tragických.Pakliže pomůžete z hloubi duše,z lásky,nemůžete činit nikdy špatně.Píši o prosté pomoci bližnímu,nikoliv léčení...Ale i dobro a laskavost léčí.EVIK nemusí mít pocit,zda činí či nečiní dobře.Odpovědí je reakce a výsledek.Ve vztahu paní a vnuka jde jistě o karmický,velmi hluboký vztah,možná i vztah kdysi velmi intenzivní...Vím,že nemohu ovlivnit to,co není ovlivnitelné či jít za Zákony.Ale naše intuice nám přesně řekne,budeme-li poslouchat,co,jak a kam až možno zajít.Nejhorší je ,,projít" bez povšimnutí.Někdy pomůžeš i nonverbální komunikací.Volání o pomoc nebývá vždy hlasité,nejsilnější bývá beze slov a slzí.Bráhmáni mají pro ty,kteří dovedou pomoci,hezký název:,,Nástroj Boží..."Aya.
Návrat nahoru
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 12:41 pm    Předmět: Citovat

ahoj...

no priznam sa, ze som si precitala len par prvych prispevkov a hned ma napadlo k tejto teme cosi...to, ako si riesila tu pani, ktora bola naviazana na jedneho vnuka...podobnu situaciu som riesila aj ja...stala sa mne...ja som bola velmi naviazana na svojho partnera a kd mi oznamil, ze chce ist do zahranicia, skoro som sa zosypala...no ale casom som si uvedomila, ze je super, ze mi dava prilezitost dozriet (a to som revala ako zmyslov zbavena, ked odisiel, vobec to nebolo smiesne a uz vobec nie lahke)...plne chapem tu osobu...pretoze podobne tendencie ako ona ma aj stara mama mojho partnera, aj jeho mama...minule som sa rozpravala s jeho maminkou a vela sa zmenilo...bolo z nej vidiet vyrovnanost a este vacsiu lasku...zvykla si na to, ze je dospely...stara mama, to neviem, ale stari ludia si vcelku velmi tazko zvykaju na zmeny...tam je to strach, ze co vsetko sa mu chudatku moze stat, vsak to pozname vsetci:)...no ale k podstate...pri takychto veciach treba byt opatrni a nechciet naozaj riesit nieco za druhych...keby som tym nepresla, neprezila si tu bolest, nemala by som teraz tu skusenost a namiesto toho by som mala este vacsi strach...mne napriklad nepomohlo, ked ludia odbocili od temy, ked som sa chcela vyrozpravat...nepomohlo mi, ked mi povedali, ze to prejde...pomohlo mi, ked mi povedali toto: neprejde to a bude to este horsie, pokial sa tomu nepostavis celom...ty a nie niekto druhy...co chces? toto, tuto bolest alebo toto, tento pocit slobody a lasky?...ono je to tak...vediet spravne poradit je tiez umenie...napriklad sa drzim jedneho nepisaneho pravidla v psychologii...nesnaz sa liecit svojich blizkych...nepekne sa to moze vypomstit...a naozaj som sa uz velakrat popalila...s nasimi blizkymi, ale aj cudzimi ludmi, mame zdielat lasku, pocity spolupatricnosti a priatelstva, nemame byt stale len terapeuti, co sa snazia vzdy nieco napravat - to je ten spasitelsky syndrom...ako tu uz bolo spomenute, najst ci cas pre seba, aj pre ine zaujmy, pre cvicenie, čas na film ci dobru knihu (a nielen o reiki:))...toto vymedzenie sa, urcenie si hranic nam casto robi problemy, lebo ked uz mame reiki, casto nas lahko zlaka predstava, ze mozeme pomoct vsetkym...je to lakave a mame pocit, ze nas to robi vynimocnymi a dolezitymi...ale najdolezitejsim clovekom pre nas sme my sami...akokolvek sebecky to znie:) je to o rozpoznani toho, co smiem, co mozem, co zodpoveda mojim schopnostiam...kam az mozem zajst...napriklad sa mi minule stalo, ze som velmi silno vnimala ako moja kamaratka trpi a videla som, ze emocie potrebuje dat von (slo o vaznu diagnozu - srdcove problemy)...ale ona povedala, ze sa o tom nechce bavit...a ja som energeticky na nu akoby naliehala...a potom som celu noc nemohla spat, som si nadavala, aka som blba, vedela som, co robim zle a nemohla som sa tomu ubranit...nabuduce uz budem vediet, ze sa nemam k niekomu tlacit nasilu, lebo ta bolest hlavy bola riadne silna...takze tolko moj nazor...vela stastia a sily nam vsetkym, aj "spasitelom" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 11:29 pm    Předmět: Citovat

Zjistila jsem , že posuzovat správnost nebo nesprávnost toho, co děláš je pro mne složité. To, co píšeš je jedna věc a to jak to cítíš a myslíš a cítí a myslí ta druhá paní je něco, co se popsat nedá. Nikdo to nedokáže objektivně posoudit. Jak to ty cítíš? Jaký z toho ty máš pocit? Zeptej se sama sebe, zda je vše v pořádku a vztahy mezi tebou a paní jsou čisté.

Mohu ti napsat svou zkušenost.
Byla jsem samaritánkou. STále jsem někomu pomáhala, od malička. Fyzicky, finančně a hlavně psychicky. Kamarádek spoustu, všichni odcházeli spokojení a štastní a já byla také spokojená. Vždy jsem měla takový krásný pocit sebeuspokojení. Trpitelé si stěžovali, já je dotovala svou energií a oni vzkvétali. Pak přišlo Reiki a já zjistila, že za mou pomocí se skrývalo ovládání (ego ) a zraněné vnitřní dítě (mějte mě rádi, prosím ). Zjistila jsem, že se neumím chválit a nemám se ráda a přes ně jsem si to dodávala. Já pomohla jim - oni mě pochválili a měli mě rádi - a já měla ráda sama sebe ( přes ně ). Bez nich jsem byla bez - mocná.
Já si ze začátku psala pomalu každé slovo učitele - co kdyby po mě chtěl někdo pomoci, tak ať vím jak! Ne kvůli sobě !!!!!, ale kvůli ostatním.
Byla jsem jim k dispozici kdykoliv to potřebovali, vždy jsem byla ochotná, vždy jsem na ostatní měla čas. Jediný na koho jsem čas neměla (nebo neudělala) jsem byla já. Takže.....přesně takhle se to dělat nemá. To je to zkoumání motivace.

Stále lidem pomáhám, ale cítím, že tam již nejsou závislosti. Nabídnu pomoc. Navrhuji, nepřemlouvám. Zadávám třeba i domací úkoly, aby se spolupodíleli. A když mi někdo řekne, já bych chtěl, ALE ..... tak většinou se tomu člověku moc pracovat nechce, chce si třeba jen stěžovat...

Každý jsme si navzájem anděli. Každému z nás se dostane informací, kterých potřebujeme. Je hloupé zastírat slova nebo pravdu, kterou cítíme jako čistou a plyne ze srdce. Ten, kdo je připraven situaci již řešit to uslyší a ten kdo ještě není připraven to řešit to prostě "neuslyší".

Eviku, držím ti palečky. Ať to máš jak potřebuješ a kráčíš tudy, kudy potřebuješ. Mám ráda jednu větu a ta mi moc pomáhá. Všechno se děje pro naše nejvyšší dobro, to že my nevidíme na konec neznamená, že se tak neděje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 12:07 am    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Polgara1 napsala,že každý jsme si navzájem anděli...
Dodnes si vzpomínám na baseň v rádiu a možná ji mnozí znáte,já už ji od tý doby neslyšel ani nečet.Po těch 40 letech si stále vzpomínám na ten dojem jak na mne zapůsobila.Nepamatuji si ji,jen úryvky.Proto mi promiňte ten nesouvislý text.
Člověk člověku světlem být by mněl,
člověk člověku rukou by mněl být, rukou,která vede,
člověk člověku rukou by mněl být , rukou,která hladí

a končilo to nějak tak slovy
a když nic nezmněním a nic se mi nepodaří,
tak jsem se aspoň zeptal.
Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund