Fórum - Zobrazit téma - Analýza pádu věží WTC 11.09.2001 - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Analýza pádu věží WTC 11.09.2001
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Analýza pádu věží WTC 11.09.2001
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 12:54 pm    Předmět: Analýza pádu věží WTC 11.09.2001 Citovat

Tady jsou docela velmi zajímavé stránky na přehodnocení naší pravdy,
konečně je někdo udělal pro nás v přijatelné řeči (v angličtině a němčině jsou už dlouho) Wink :

http://911.yweb.sk/

a tady je video se slovenskými titulky:

http://freepressinternational.com/911-mysteries-slovak-czech

a tady na těchto stránkách si můžete stáhnout asi 53 minutový film s českými titulky:
http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=1006
nejlépe "cíl uložit pod" a pak si zvolte, kde ho chcete uložit. Má asi 79MB

je na začátku o neexistujícím letadle v Pentagonu a pak o letadlech, které narazili do WTC věží a tajemných záblescích těsně před naražením do budov a o "rychlém prošpikováním" (během pár hodin) budovy č. 7 trhavinou a přenádherným strhnutím této budovy, kdy se na tuto "práci" normálně potřebují týdny...


Naposledy upravil Lightworker dne so prosinec 16, 2006 12:12 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 1:10 pm    Předmět: Citovat

Milý příteli. Myslím že by ses měl zamyslet nad tím co děláš. To co jsi zde zveřejnil je sice zajímavé, ale zcela jistě to nesouvisí s obsahem tohoto webu a silně si protiřečí s Tvými větičkami pod čarou. Pokud chceš roznášet mezi lidmi strach a obavy, dělej to někde jinde. Připadá mě že Tvoje energie si stále méně rozumí s Tvou fyzickou podstatou. Zkus měkdy dopředu zvážit důsledky svých činů. Co však uděláš je jen Tvoje věc. Držím Ti palce, ať je Tvá cesta prosta bolesti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 11:42 pm    Předmět: Citovat

Víš milý Lev,

pravda je nepřítomnost strachu, rád bych věděl, co si tady v podpisu protiřečí. Nevím proč bojuješ za jiné. Napiš třeba: "mám z pravdy strach" a je to. Tohleto schovávání se za druhé a bojování za ně, je už dost ošoupané...

Myslím si, že všichni reikisti jsou na tom lépe než jiní lidé, kteří o ničem ještě nemají ani tušení. A tady to je jen malá příprava na to, co bude brzy následovat za pravdy.

Pokud tě to pobuřuje, tak to prostě nečti, máš svobodnou volbu, tak jak to dělají třeba i ostatní. Jo jo před pravdou neutečeš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 12:13 am    Předmět: Citovat

Lev: plně tě chápu a jsem s Tebou, krásně jsi to vyjádřil.

Lightworkere: Už jsem si uvědomil co jsi zač, sám ses udal:) ty si jen na světlo hraješ, light=světlo(taky zapalovač - lighter) a worker = pracant, dříč........ to znamená něco jako světlo dělač, ale já už chápu že světlo se nedá dělat, opravdové světlo prostě buť je a nebo není, nic mezi tím. A ty jsi jen ten kdo se vydává za někoho kým není.

Existují spousty webů, kde se určitě tvé přesvědčení uchytí. To co sem dáváš opravdu s reiki nemá co dočinění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 5:04 am    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Pokud tě to pobuřuje, tak to prostě nečti, máš svobodnou volbu, tak jak to dělají třeba i ostatní. Jo jo před pravdou neutečeš Wink


Jo jo, před pravdou neutečeš. Dobře si to po sobě přečti.

Už se k tomuto tématu nebudu vyjadřovat. Kdyby fungovali osobní zprávy, napsal bych ti vše tam. Jednou pochopíš co jsem ti chtěl sdělit. Můžeš se případně zeptat Květušky co jsem tím myslel. Možná to od ní pochopíš lépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 9:18 am    Předmět: Citovat

Mno, pochybuju, ze by neco pochopil. Uz dlouho jede v programu "to nechceme slyset", do ktereho spada vse, co rikaji ostatni, pokud ho primo necituji, ci nepodporuji ci obdivne nechvali. No a samozrejme pokud to nerika nejaky nevteleny individuum, ke kteremu maji pristup jen vyvoleni. Smile
To ze tu spamuje ruznyma spikleneckymi teoriemi a chanelingy ( i na starem RW) to uz je spis takovy folklor. Docela by mi to asi chybelo...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
zetík
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 10:48 am    Předmět: Citovat

byl bych docela rád zda by šlo nějak zapnout ignoraci některých uživatelů. Nechci zavést cenzuru ale nechci číst to co píšou.

Ankur: Mě to teda nechybí, kvůli lidem jako je on nechodim už na více serverů, je toho čím dál více, možná to dělá jeden člověk. Svoboda projevuju je svoboda, dokud nám jí někdo neodpírá nebo nepopírá.

Proto se dovoluje vpodstatě všechno všem.
Návrat nahoru
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 11:06 am    Předmět: Citovat

zeto napsal:


Lightworkere: Už jsem si uvědomil co jsi zač, sám ses udal:) ty si jen na světlo hraješ, light=světlo(taky zapalovač - lighter) a worker = pracant, dříč........ to znamená něco jako světlo dělač, ale já už chápu že světlo se nedá dělat, opravdové světlo prostě buť je a nebo není, nic mezi tím.


Lightworker je mezinárodní výraz označující lidi, kteří jsou pracovníky Světla.

S výrobou světla to nemá nic společného Zeto, od toho máme žárovky (zrovna mi včera doma jedna rupla - asi tušila že o nich dnes budu psát), které světlo sice nevyrábějí, nýbrž pouze přeměňují elektrickou energii na energii světelnou a případně tepelnou atd. No a tu elektrickou energii vyrábějí elektrárny no a jsme u meritu věci Very Happy . Míla Lightworker je elektrárna - atomová Idea

A to všechno vím i díky tomu že jsem studoval v Budějovicích elektrotechniku Twisted Evil Zetíčku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 6:55 pm    Předmět: Citovat

Krabas: láry fáry, já to vidím jinak, taky jsem vystudovalej technik a nějaká elektřina a žárovka, proboha.......... dneska jsou i jiný zdroje světla.......... a vůbec jsi mi nechtěl Krabasi porozumět.

Když sem mluvil o světle tak tom nebeským, tom zázračným tom čistým, o té lásce co proudí našimi buňkami, o přesně té lásce............

Kdo chce porozumí.......... mě je to fuk:) hlavně když láska proudí dál kam má:)

nevím jak jsi to myslel s tou atomovkou......... víš, v jedné atomovce taky zazněli dva výkřiky.

Vypni to .
Nejde to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tk4u
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 1:34 pm    Předmět: souhlas s LEV Citovat

absolutni souhlas s prvni reakci od Lva.

ps. LW jednou psal, že všem říká mistři, protože všichni v podstatě mistři jsou, jen o tom třeba ještě nevědí... ale v reakci na Lva na to sám LW trochu zapomněl, co?

jinak ale číst občas LW je docela poučné, pokud vás zajímá jak fungují lidi s hoooodně nezpracovaným egem.
Návrat nahoru
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 2:06 pm    Předmět: x Citovat

Hehe tak s tou atomovou elektrárnou to bylo vtipný a moc trefný.

Musím souhlasit se Lvem a zetíkem.
Už je to tu zase: strašení, vymývání mozků zaručenými informacemi od lidí ulítnutých mimo realitu.
Už se nehodlám nechávat zavlékat do debat, které nikam nevedou a přesto se snaží zadřít do mozku jako vosina víte kam. Třeba i nenápadnou formou hledání odpovědi na evidentní bláboly nebo kategorická prohlášení LW a jeho nohsledů a nekritických obdivovatelů.
Doufám, že se tady zase podobné věci nerozmnoží jako plevel. Snad jim funguje ten vlastní web, kde si můžou užívat záhad, ufonů a zaručených info.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 8:02 pm    Předmět: Citovat

Ono totiž nejde o obsah dokumentu co tu LW uvedl.
Ono jde jen o to že to uvedl LW.
Po delší době čtu zase RW a jsem v užasu.
Nic se nezměnilo.

Martyn.

PS: Někteří lidi potřebují 11. září zažít naostro. Pak jim možná dojde co je to "konspirační teorie".
Návrat nahoru
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 9:06 pm    Předmět: x Citovat

Martyn: a ty jsi tu viděl snad někoho jiného, kdo sem pašuje informace, jak nám tajně v noci genoví inženýři předělávají DNA a jak jsme v podvědomí podepsali jakýsi pakt s mimozemšťany, popř. jiné konspirační teorie před kterými Bond bledne závistí?
Já myslím že reikiweb je o něčem jiném a skupiny zaměřené na jiná témata mají dost prostoru na svých webech. Třeba na tom
jejich, kde se můžou vydovádět podle libosti.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 9:19 pm    Předmět: Citovat

Mě jde konkrétně o tu analýzu co tu LW uvedl.
A přiznám se že mě šokovala proběhlá reakce.
Viděl to vůbec někdo z Vás ???

Ono nejde o LW ale o ty fakta.
Doporučuji si poslechnout obzvláš Silvertonovo prohlášení že soucítí s pozůstalími obětí.
To opravdu ani netušíte která bije ?

"Vše je se vším propojeno"

Kdo se od toho odělujě oděluje se od celku.

Martyn.
Návrat nahoru
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 10:26 pm    Předmět: Citovat

Šamanko: Chápu tě a držim palce. Jsou prostě chycení. Oni záměrně chtěji tomu dávat co nejvíce energie, chytit do své pasti co nejvíce lidí, oblouznit je, obehnat jejich mysl strachem a ve strachu člověk pak dělá věci které by neděla, hlavně ztrácí sám sebe.

A já taky nemusim lighta, je to moje osobní malá averze, ale pokaždé když si od něj něco přečtu(což už vlastně moc nedělám) tak se snažim hledat opravdovost a opravdový záměr a hodnotu poselství. Často za silnými slovy se nachází jemná manipulace.

A už se to rozesbíralo mockrát, nechci upadnout do podobných stavů.

Rád se bavim o lidskosti a opravdovosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund