Fórum - Zobrazit téma - Život po ReikiWebu a jaké cítíte změny? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Život po ReikiWebu a jaké cítíte změny?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Život po ReikiWebu a jaké cítíte změny?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 9:32 pm    Předmět: Citovat

Samanko

ale já ten ráj tu začínám opravdu vidět, ty ne? Možná právě, když se ohlédneš na zpět, že uvidíš, co se všechno na Zemi změnilo. A to dává jen za pravdu tomu, že jsme uprostřed vzestupu naší matičky Země a nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 10:36 pm    Předmět: Citovat

jo, změnilo se toho docela hodně. Máš pravdu, Mílo , SRT je určitě super. Ale získala jsem díky práci s různými metodami za tu dobu osobní zkušenost, že i když pracuješ jakoukoli metodou, že není 100%ní, že i když pracuješ na někom pomocí Reiki, kinezky či SRT, u někoho je nejlepším výsledkem SRT, u někoho kinezka, u někoho Reiki. Každý si vezme užitek z něčeho, co mu vyhovuje nejvíc. SRT je velice dobré na vyčištění problémudejme tomu i s kořeny, ale hodně lidí dá přednost nejdříve si to prožít a zpracovat pomocí různých fint s reiki nebo si to odmakat na korekcích v kinezce.
Taky jsem si vyzkoušela různé druhy energií a prožila jejich rozdílnost. Jsem za to ráda. Dávám za pravdu, že každá Reiki energie má jiný náboj, jinou sílu, avšak žádná není ta horší nebo lepší.
Díky práci s Reiki - tím mám na mysli nejen Usui systém- jsem "objevila Ameriku" v tom, že čím jednodušší záměr, tím rychlejší cesta k cíli. Že okliky, důvody a složitosti si vymýšlíme my lidi snad jen proto, abychom jimi odůvodnili svoje pochyby, nejistoty, nezkušenost, snad někdy i nevíru. Je to v našich hranicích.
Na jednu stranu jsem taky ráda za tu pauzu, díky které mě to stejně jako další nutilo hledat jinde a v sobě samé. Není lepší poznání, než to , které prožijete sami na svoji kůži. A taky se tu pročistil vzduch.
Myslím, že to nebylo na škodu, ta pauza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 9:25 am    Předmět: Citovat

Renato
ano máš pravdu v tom, že každý potřebuje v tom svém procesu poznávání něco jiného.
Někdy tě něco "jen" připraví a pak to další ti to vyčistí, nebo jen trochu, aby mohla zase jiná metoda pomoci víc. Reálný život mezi lidmi to je to nejlepší, co nás může potkat. Ta všechna zrcadla, z kterých se sami k sobě zrcadlíme, nás vedou nejlíp kupředu, tedy pokud si to dokážeme plně uvědomit a podle toho taky jednat. Pokud ne, tak se v tom plácáme a jsme z toho okolního světa celý rozčarovaní a plni zloby a nenávisti... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 9:44 am    Předmět: Citovat

Zdravím vás všechny po tak dlouhé době Smile

No u mě se toho událo poměrně hodně. Budu zcela upřímná - i ten neprovoz RW mi pomohl, protože poslední dobou tehdy jsem si odnášela ze čtení příspěvků a hádek akorát pocit flustrace. Oproti pocitu nadšení a novinek z příspěvků o pár měsíců předtím to byl velký rozdíl a RW mi pozitivum už nepřinášel. Bylo myslím fajn se rozprchnout a víc žít život v praxi než se tu virtuálně hádat.
Když bych měla zhodnotit život u sebe, tak se cítím posunutá, stabilnější. Ale už to nejde v takových skocích jako dřív, je to víc plynulé, víc přirozené, spíš se nechávám unášet proudem života, než abych pro ten proud hloubila koryto. Cítím, že v posledních měsících konečně sklízím roky předešlé práce. Dořešila jsem si poslední střípky ohledně mého dětství, udělala jsem si kurz Seichim Reiki, který mě lákal už takovou dobu (naprosto skvělé, ty nádherné pocity souznění s Vesmírem, s životem, to poznání, že věci pouze JSOU aniž bych byla nucena hledat k nim ohodnocení - jaké vlastně jsou - ... to je k nezaplacení).
Za tu dobu umřelo pár blízkých rodinných příslušníků, taky jsem se vdala a znovu čekáme miminko Smile Co se týče strachu, tak si ho solidně ochutnávám momentálně, poznávám, co to vlastně strach je, no a doufám, že to oba přežijem ve zdraví Laughing Přiznám se, že na duchovno, dlouhé meditace atd. jsem pořádně za tu dobu čas neměla jak bych měla představu, musíme řešit spíše praktické věci, co se týče zaměstnání, bydlení, financí, práce atd. Věřím, že se stále vyvíjejí věci k lepšímu, jsem větší optimista Smile
Ráda jsem vás všechny "viděla" a mějte se moc krásně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 9:56 am    Předmět: Citovat

Ahoj Alwenko Very Happy
Mám radost, že ti vše dopadlo tak jak píšeš. Opravdu. A moc ti přeju, aby se ti povedlo strach nahradit jen tím nádherným očekáváním. Držím palce a hodně, hodně štěstíčka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 10:03 am    Předmět: Citovat

Alwen to je úžasný! Všechno nejlepší pro tebe, manžela a pro malé Razz

Naposledy upravil Lightworker dne čt listopad 02, 2006 12:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 10:24 am    Předmět: Citovat

Alwen napsal:
Přiznám se, že na duchovno, dlouhé meditace atd. jsem pořádně za tu dobu čas neměla jak bych měla představu, musíme řešit spíše praktické věci

Alwen, mnozí moudří říkají, že když žiješ s plnou pozorností, že je to ta nejlepší meditace.
Já doufám, že mají pravdu, také se více soustředím na zaměstnání, úklid bytu, vaření, na tanec, aj na slovíčka Very Happy a tak si přitom připomínám, věnuj tomu plnou pozornost, medituješ tím Very Happy Držím palce ať se vám daří !

Já jsem v odmlce RW se dobrala k absolvování kurzu SRT 1. Poznala jsem zajímavé lidi a zjistila na vlastní kůži něco podobného, jako Renata - proto je tolik metod, protože každá něco přináší, a já jsem prostě k tomu SRT dozrála až teď, protože stejně ho člověk kombinuje s dalšími poznatky Very Happy.
A také jsem se za tu dobu hodně posunula ve vnitřním "neposuzování" a tak jsem více v klidu než dříve. Nicméně, určitě mám stále plno másla na hlavě Evil or Very Mad protože před měsícem jsem prožila jednu pěkně ošklivou životní zkoušku, radši o tom mluvit nebudu, není to nic až tak hrozného, ale bolelo to VELMI.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 12:38 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:



Čím dál víc chápu: můžeme číst miliony duchovní literatury, ale praxe,
vlastníma rukama ošahaná a prožitá praxe je nad zlato.


Da Vinci řekl něco jako že
"Znalosti jsou vojevůdcem a praxe jsou vojáci".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 2:21 pm    Předmět: Duchovno. Citovat

Těším se z příspěvků,
které tady čtu.

Alwen,
neodpustím si jednu legrácku-poznámku,
znáte někdo nějaké rozdělení života na tzv. duchovní a neduchovní?
Já ne. Embarassed Přesně to, co nám v danou chvíli přichází
pod čumáček, to je to, čemu máme věnovat tu plnou pozornost.
Takže ne co, ale spíš jak.
A v tom jaká je ta naše pozornost, myslím si, máme
všichni ještě celkem pěkné rezervy.

Přeju ti Alwen, ať si tohle krásné období náležitě užiješ
a to zase jo, všechno dobré.
A ty strachy....do nich-dovnitř a jaký byly, co? Frnk!!! Wink
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 2:56 pm    Předmět: Citovat

Milá mamko Smile děkuju za krásná slova, už jsem zase klidnější, nejnovější zprávy od dr. znějí velice dobře, prospíváme, žijeme si Smile

Lightworker: i tebe zdravím, děkuju za přání Smile

Blankas: děkuju za hezká slova, je to tak Smile Je hezké prožívat, ať je to cokoliv. Dokonce i když mám někdy mizernou náladu, tak i tu si užívám - prožívám ji i z dálky pozoruju, je to takové zvláštní, vztekám se aj se směju u toho, něco mě rozčiluje a vlastně je to sranda Wink

Dřív jsem prožívala věci hodně emočně, zevnitř zraněného srdce, pohledem ukřivděného dítěte. Pak jsem se naužila věci pozorovat ze pohledu svědka. No a v současnosti jsem na začátku období, kdy jsem jako svědek a u toho si dovolím něco emočně prožívat. A ten rozdíl s tou minulostí je ten, že se mi to už vnitřně nedotýká, že to už nebolí a nerozdírá duši (krom teda situací, kdy si ještě dořešuju bolístky Wink ).
To je skvělé, že ještě tancuješ, já jsem se přihlásila do dalšího kurzu no a než začal jsem zjistila, že jsem těhu a na první trimestr minimálně mám bohužel útrum .. Tanec mě moc baví, je to skvělá meditace Smile Taky cítíš pokaždé, jak tebou proudí energie, jak se člověk dotýká "dimenzí" svojí duše? Wink
Ta zkouška - jsou potřeba. Já si jednu prožila před necelými 14ti dny, to mi zase spadl jeden domek z karet, no to byla rána Very Happy Ale že se hned líp dýchá, dokonce i v době, kdy to ještě čerstvě bolelo jsem si užívala té úlevy, že to je dole. Cítím, že vždycky, když něco ztratím, tak taky něco získám. Ať se ti daří!

Krabasi, zdravím Smile na tom určitě něco bude Smile

Ahojky Tooro, taktéž tě ráda vidím Smile Jo a máš recht, ono to dělit nejde a kdo to dělit chce, tak asi o hodně přijde Smile Já to napsala nepřesně, spíš jsem myslela pod pojmem duchovno vyloženě věnování se tomuto tématu - knížky, texty na netu, meditace, Reikování x dalších lidí, semináře a tak. A možná ten čas přichází teď Smile S fyzickou prací se rozhodně přetrhnout nemůžu, čeká mě hodně odpočinku, Reikiweb zase funguje a taky mám co zpracovávat - strachy Laughing Taky se měj moc krásně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 3:09 pm    Předmět: Citovat

Alwen napsal:


Krabasi, zdravím Smile na tom určitě něco bude Smile



Ahojky Alwen,
také Tě zdravím a přeju všechno dobré Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 3:38 pm    Předmět: Strachy Citovat

Alwen,

se strachy je to většinou běh na dlouhou trať.
Tzv. strach má mnoho vrstev a ledva se s jednou vypořádáme,
zjeví se ta pod ní. Prorostl všemi vtěleními...dlouhá doba.
Proto se mi nelíbí odrhování těch krátkých zjednodušujících,
populistická prohlášení, co je strach, o Pravdě a Lásce.
Ne sama ta prohlášení, ale kdo a jak je používá. Sad
Zahrávání se slovy, za nimiž se skrývá něco, co vlastně nelze
slovy vůbec vyjádřit, jsme Toho součástí, ale zároveň nás To
taky přesahuje.
Poznání-tj. žití toho, že ve skutečnosti žádný strach vlastně neexistuje.
Ale tam nejsme, ale ego nám to může nakecat, to jo, ale do kdy? Smile
Snad do té doby kdy se "orosíme" před něčím velkým-neznámým. Shocked
Proto je to práce, krok za krokem...sebereflexe, sebepoznávání.
Je to vlastně jedna velká, dobrotivá výzva. A stojí za to.
Pak se ty vrstvy odlupují a samy taky odpadnou, zloděj je chycen při
činu Embarassed .
Tak jo, tak ať ti to Alewen jde.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 4:33 pm    Předmět: Citovat

Blankas. taky jsem dostala pořádně přes prstíky, sice to fakt bolelo, spíš tělesně, na srdíčku ne, ale bylo to potřeba. Nejdřív přijde tytyty v menší míře, to jeden přehlídne nebo nepovažuje za nějaké podstatné varování a ono je z toho TYTYTY Laughing Když to bolí, tak si pak dá jeden majzla....
Alwen: nevím jak moc máš omezení v těhotenství, určitě nějaká jsou, ale pokud to není až takové hrozné, doporučuju Ti čakrové tance - rozjely se pod vedením jedné šikulky Mirky v tělocvičně Holohlavské školky - každé úterý od 18.30h- vchod je parkem. Napsala bych ti to jinak do SZ, ale tam mě to nechce pustit Crying or Very sad Žádná divočina a je to bezva relax a pohlazení. Řekla bych, že je Mirka tvoje krevní skupina. A jinak, takové starosti jako je rodina, dům atd. jsou celkem fajn, někdy sice adrenalin, ale alespoň je nějaké vzrůšo Wink Člověk má možnost pozorovat sám na sobě, co zvládne, jak mu dílo roste pod rukama a jak dokáže třeba ve vztahu komunikovat čím dál líp.Pokud se dostane do pozice toho co "jede na vlně",na problémy se z větší části dokáže podívat z odstupu, není co řešit. Nakonec zjistí, že jízda je čím dál lepší, že projede i divokou vlnou. A pokud občas z "prkna spadne" a ví že na něj může kdykoli naskočit, tak je vlastně taky dobře. Pořád je to 100x lepší, než sedět na břehu a vzdychat, že to nemá cenu. A víš že opravdu žiješ se vším všudy. Uzemnění IA třídy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund