Fórum - Zobrazit téma - Život po ReikiWebu a jaké cítíte změny? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Život po ReikiWebu a jaké cítíte změny?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Život po ReikiWebu a jaké cítíte změny?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 1:00 pm    Předmět: Život po ReikiWebu a jaké cítíte změny? Citovat

Chtěl bych se vás zeptat na to, jak vidíte teď zpětně na vás, jak jste se změnili od té doby, co ReikiWeb přestal fungovat?

Když se zpětně podívám zpět, tak změny vidím jak v mém osobním životě, tak i na ostatních, se kterými jsem v kontaktu. Řekl bych, že jsme mohutně pokročili do světla a lásky, i když zase na druhou stranu ti ostatní "normální" lidi se topí ve strachu.

V globálním měřítku vidím ale, že strach ve světě, jako nástroj manipulace a ovládání lidí, velice polevuje. Už jim většina na to neskáče - viz ptačí chřipka a podobné výmysly


Jak to vidíte vy u vás samých a u druhých?


Naposledy upravil Lightworker dne po říjen 30, 2006 1:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kvido
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 1:36 pm    Předmět: Citovat

Souhlas ... Okamzite po zastaveni Reikiwebu celosvetova uroven strachu zacala polevovat. Nyni, po spusteni Reikiwebiku mam pocit, ze uroven strachu stagnuje na hodnote 1.44514, coz je pomerne vysoke cislo. Uvidime, jak se situace zacne vyvijet.
Návrat nahoru
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 2:07 pm    Předmět: Citovat

jak jsi se za tu dobu změnil Mílo,
docela mě to zajímá....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HXN
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.11. 2002
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 4:59 pm    Předmět: buffer Citovat

taky mě několikrat přetekl buffer že mě museli restartovat Razz
a žiju dál Arrow (jako reikiwebík) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 5:13 pm    Předmět: Citovat

Pro me se par veci zmenilo,absolvovala jsem v dubnu prvni stupen a pred mesicem druhej a skoda ze tech stupnu neni mnohem vic,protoze pokazde se citim...To je skoro nepopsatelne,jednoduse spokojene,paradne,zajimave a citim,ze to je neco,co jsem hledala.Tak to vsechno pokracuje a moc me to bavi.Jsem moc vdecna za reiki aj za znovu fungujici reikiweb a vubec za vsechno vsecicko. Laughing
Slunce v busi Dzarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 7:40 am    Předmět: Citovat

Všechno je čímdáltímvíc:)lepčí.Každý nový den je nové narození a s každým dnem přichází tolik požehnání,že je člověk skoro ani nevidíWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 8:18 am    Předmět: Citovat

Pro mne se zmenilo hodne... uz jsem nemela kde hledat odpoved, tak jsem na to musela prijit sama Smile

Jsem moc rada, ze reikiweb opet funguje, hlavne kvuli lidem, kterym to pomuze zorientovat se, ziskat informace a pod...

preji vsem hezky den, tyden, ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 9:52 am    Předmět: Citovat

Hodně velé změny. A moc hezké. Jen zjištuju že mé přání se nevyplnilo a Light ve mě vzbuzuje pocity nenávisti a zloby. Jak reikistickéSmile))))))))))))) Very Happy Shocked Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 10:31 am    Předmět: Citovat

Zetíku, vytrvej a třeba se tvé přání splní Very Happy .
Vidíš a já tu docela ráda LW vidím jako starého známého, u kterého vím, na čem jsem.

A k těm změnám...více než půl roku nefunkčnosti RW je dost dlouhá doba, aby se v životě lidském uděla fůra změn...tedy pokud si je člověk přeje Very Happy .
Taky si myslím, že to k něčemu bylo dobré. Spousta lidiček si musela vyřešit různé problémy sama za sebe, aniž by do svých rozhodnutí zahrnuli názory přátel z Reikiwebu. Docela fajn zkušenost - i pro mne Wink .

Takže, Zetíku i Mílo - ahojky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 11:42 am    Předmět: Citovat

Mamka:) ahoooooooojky,moc rád tě vidímSmile

Já jem byl docela i rád že reikiweb měl pauzu. Našel jsem jiné weby i jiné cesty. Obohatilo mne že jsem musel hledat něco nového.

A ta nenávist je jen malá v podstatě jsem ji jen chtěl vyjádřit a nejde jen o lighta, ta nenávist by tam byla i bez něho, on jen reprezentuje něco nenáviděníhodného co ve mě je:))))))))))))))

Takže přeji všem krásné psaní zde na webu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 12:30 pm    Předmět: Citovat

I já vlezla na různá místa na internetu a opět jsem se ujistila, že tohle fórum je nezastupitelné. Takže Broněk vykonal opravdu záslužnou práci, kterou potěšil spoustu lidiček.
Jestli se někde dělají červené puntíky pro cestu do nebíčka, tak máš Broňku napuntíkováno do alelujáááá - tolik radosti najednou Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 10:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Dášo a Zeto,

jsem rád, že jste a Zeto, rád ti nastavím i zrcadlo, když budeš chtít Wink

Pepo hlavně ty poslední 3 měsíce s SRT udělaly divy, doporučuji všem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 1:55 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:

Pepo hlavně ty poslední 3 měsíce s SRT udělaly divy, doporučuji všem Very Happy


No vidíš,
A přitom jsem si myslel Mílo že Tebe už jen tak nic nedostane, že jsi hodně daleko a dost vyčištěný.
Aspoň člověk vidí, že disponovat hodně energiemi nestačí, že je třeba k tomu ještě něco přidat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 3:42 pm    Předmět: x Citovat

Ahoj všichni,
teprve když se web objevil znovu, došlo mi jak mi chyběla diskuze a výměna zkušeností s těmi normálními z vás, opravdu.
Co se změnilo? Mění se pořád něco. Jdu dál a HLAVNĚ pořád víc chápu, že všechnu tu práci a vzdělávání musíme udělat každý sám za sebe. NESPOLÉHAT na žádné zázraky a ufony.

Čím dál víc chápu: můžeme číst miliony duchovní literatury, ale praxe,
vlastníma rukama ošahaná a prožitá praxe je nad zlato. Prožité zkušenosti nám nikdo nevezme, ale taky jsou NEPŘENOSITELNÉ a nepředatelné. Nedají se koupit a nijak se nedají nadehnat.

Dál jsem zjistila, jak se mi ulevilo, když jsem se přestala zaobírat zbytečnými diskuzemi a čtením blábolů typu channelingů. Kolik zbytečné energie, která se může věnovat rozumné praktické činnosti uteče. Kolik dost ošklivé energie, manipulace a oblouznění v těchhle nekonečných blafech je. Když se svět nespasil a nepředělal na ten slibovaný ráj, o jakém tu snil LW (jeho slibované termíny zázraků jaksi proběhly a kde nic tu nic!), tak si aspoň sní se svojí skupinou sen o nehynoucí lásce mezi sebou. Budiž jim přáno. Ale už s takovými blafy nechci mít nic společného. Nojo co ještě můžou vylepšovat majítelé tisíců nejléčivějších energií na světě a ve vesmíru? To ví jen Aštar a jeho flotila.
Brrrrr pryč od toho.
Těším se zase na plodné diskuze na rozumná témata. Díky Bronkovi, doufám že se taky bude mít chuť někdy do pokecíku zapojit.

samanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 9:27 pm    Předmět: Citovat

Jo jo Pepo, myslel jsem si, že mé dětsví mám vyřešené a ono ejhle nemám. Bylo to jen zasunuté na straně a u mě byla signálka, "vše v pořádku" Wink Jsou i jiné věci, které ještě řeším a budu řešit a už se na to těším Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund