Fórum - Zobrazit téma - rok 2012, rok přechodu? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - rok 2012, rok přechodu?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

rok 2012, rok přechodu?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:07 am    Předmět: Citovat

Zdravím a hladím křídly Isidy,
když se moje Já, které miluje bez rozdílu a vidí systemizace bloků na lidech, vidí jak trvá jednotlivé čistění a rušení původního trhaného vzorce,vidí počet vvzorců, které musí ten kdo jednotlivý napravit, aby se dostal z kol vlastního točení v kruzích, když se toto moje já dostalo, nebo spíše k němu dostaly informace, a pozor to podotýkám od lidí, a ne schanell od Otce, o jevech, které děsí, začala jsem se jej /Otce/ na to ptát.
Povídali jsme si dlouho a chci Vám z tohoto povídání něco dát.
Když chodila doba, kdy jméno Nostradamus bylo v kurzu a já viděla, jak
systémy lidí aktivně tepají ve strachové frekvenci, říkal Otec, vidíš tu výzvu, a já -jakou výzvu, u mne tomu říkám podavač, však ví ti, kdo mnou prošli, ale pro neznalé podavačů - výzvu k uchopení vlastního OPRAVDOVÉHO názoru v rovině, která rozvibruje.
Opravdový není odložení, ani přehlížení, ale jako první forma vzdoru -čelení, čelit - být v konfliktu s názorem druhého, forma, kterou moc nechceme, protože se bojíme být v konfliktu, ale i on má dvě křídla. Viděla jsem, jak se vyčerpávají energetická centra,když jsme s názorem, který podporuje tolik lidí formou svého strachu, čímž jej tempuje, jak téžké je čelit jakýmkoliv protiargumentem. Tam mne Otec naučil něco, čemu říkáme krátké a dlouhé páky, je to výraz z Aikida.
Vzorec páky zní takto:
Souhlas, naúhluj pohled tak, aby jsi jej mohla akceptovat v plném přijmutí a projdi tímto jevem vpřed, ale zpět, do vlastního světa, který tímto krajovým nastavením uceluješ k integrálnímu obrazu. Jelikož integrace může být úplná pouze s nastavením krajních poloh, jen tak může být nalezen střed a jím se projít ze středu vnějšího do středu niterného.
Takže například u Nostradama na jeho větu - a sklála poteče - která byla vykládána těmi, co se o tom se mnou bavili - jako konec světa daný válečným konfliktem - jadernou pumou, jsme s tátou přepákovali takto -
"Seděl naproti mně a v očích měl nevyjádřitelnou něhu a vstřícnost, řekl, co je skálou moje milá a co se Ti roztíká pod rukama? - Staré vzorce, Otče. Bloky mi tají pod rukama, když dělám svoji práci ať už na sobě nebo v tom jsem průvodcem druhým. - Ano, řekl a tak to jest, to viděl Nostradamus.Výklady už jsou jen dílem doby a bloků těch, kteří jsou jejich vykladači."
Jaká úleva, viděl alfický vjem, viděl téct skály, kdo z Vás pracuje s alfou ví, jaké různé a děsivé vize jí prochází a jak klidné systémy z toho vznikají, mimochodem filtr alfy je dívej se dívej, cokoliv se děje a nech to plynout dokud do světla dějů dojdou její kroky. /což možná Nostradamus neudělal a tak neviděl tu krásnou žáři poté, co skály dotekly a tu vegetaci a krásu, jak ráj by zrodil znovu svět./
Takže vzorec páky, akceptuji, ale volím svůj úhel pohledu, umožňuje, projít vibracemi strachu vlastními i ostatních, postavit vlastní vizi, které věříte až do plnosti buněk a tou očišťovat vibrace ostatních nabídkou vize nové, transformované. Tím, že se nemusí bránit strachu, jen uvidí danou věc z jiné perspektivy, mohou ze svého strachu také odejít.
Tím nenásobí a tím pádem nepřitahují skutečnost strachového pole, které by mohlo být následně programovacím procesem, ale uchopí programování jiného úhlu pohledu na tu samou věc - plusového charakteru.
Stejný je systém - Konec světa - ano, původního, toho co jako celek neakceptuje platformu Láska, na svět, který přijímá a nastavuje v reálné, a fyzické rovině platformu Láska.
A ty vibrace vážení, ty jsou u toho samozřejmostí.
Kmitočet u meditací, kdy je mozek ve stavu k tomu potřebném je stejně takový, jak rychle se Vám u toho kmitají víčka, je takový jak když motýl pohybuje křídly a posléze kolibřík sosající mannu přímo z jádra vlastní existence.
Šťastnou cestu ke krásnému bytí, k tomu nejhezčímu obrazu sebe sama a vlastního pojetí světa se slovy táty - Klid má milá, nepřichází ponížení nýbrž povýšení.
S láskou objímám - Lomikámen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 2:05 pm    Předmět: Citovat

hezké Smile

i když některé věci jsem asi ne zcela pochopil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 9:36 pm    Předmět: Citovat

fdh napsal:
hezké Smile

i když některé věci jsem asi ne zcela pochopil...


Já žádné... Sad Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Tazz
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:01 pm    Předmět: Citovat

Lomikamen napsal:
Zdravím a hladím křídly Isidy,
...
S láskou objímám - Lomikámen.


Trochu sem to seškrtal!!!

S láskou

Mirek Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
akjam
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 28.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:01 pm    Předmět: Citovat

To nevadí, nemusíš hned všemu rozumět. Důležité je věřit a toho roku se nebát. Ten roku bude rok změny, ale ne fyzického ničení.
Jednou jsme se bavili o tomto roku, jen jsem poslouchala, protože jsem o tom nikdy předtím moc neslyšela a ani nepřemýšlela. A později při jedné meditaci jsem si měla vystavět chrám na kruhové základně a do něj vstoupit. V tom okamžiku se mi objevili přesýpací hodiny. Začala jsem se tomu smát, ale vstoupila dovnitř. Na konci meditace, když jsem se měla vrátit zpět jsem z chrámu vystoupila a on se několikrát otočil (jako ty přesýpací hodiny). A pak se mi ukázalo to misto, kde se písek přesýpá, malý kruh plný světla, ten se začal zvětšovat a proměnil v krásný ornament. A ten ornament mi najednou šel do srdce s pocitem, že není třeba se bát! A bylo mě přitom krásně.

Majka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:37 pm    Předmět: Citovat

Zip napsal:
fdh napsal:
hezké Smile

i když některé věci jsem asi ne zcela pochopil...


Já žádné... Sad Shocked


Nech Boží moc a svou intuici aby dodala druhou polovinu zipu
pak se zip spojí a zapne se to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Tazz
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 11:14 pm    Předmět: Citovat

Annaka napsal:
Zip napsal:
fdh napsal:
hezké Smile

i když některé věci jsem asi ne zcela pochopil...


Já žádné... Sad Shocked


Nech Boží moc a svou intuici aby dodala druhou polovinu zipu
pak se zip spojí a zapne se to Wink


Jen aby se to nezadrhlo.

S boží pomocí.

Kde nic neni. Ani pomazaná hlava nebere.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 12:00 am    Předmět: 2012 Citovat

Ahojky, jednou na semináři někdo toto téma nakousl. Rok 2012. Slyšela jsem o tom předtím jednou z rychlíku a musím říct, že to ve mě zanechalo asi tento dojem:

Takže: pokud někteří lidé chápou tento datum jako konec světa, stejně s tím nic neudělám, i kdybych se rozkrájela, ne? Crying or Very sad
No a pokud někteří lidé chápou tento datum jako vstup do jiné, duchovnější etapy lidstva, tím líp, už jsem vykročila. Wink

Závěr z toho pro mě plyne asi tento: Je mi to srdečně jedno. Já chci žít dobře, hezky, duchovně, s láskou, s poznáváním a poznáním ať tak či tak.
Idea Laughing Arrow


Vaše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 3:55 pm    Předmět: x Citovat

Lendulka: ano, ano, ano, neboli jak pravil kdysi Damao:
"Kašlu na katastrofické vize" či tak nějak podobně.

Podepisuji

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 4:08 pm    Předmět: Citovat

Vidím to podobně Lendulko,dopředu se bát nehodlám,těším se z toho co je a co přijde přijmu s pokorou.A navíc mám v tom roce pěkné kulatiny tak si to užiju... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 4:17 pm    Předmět: Citovat

Tazzi,

to čemu nerozumíš můžeš seškrat a zůstat stát tam kde jsi
nebo
můžeš hledat co ti přináší a to je cesta vpřed.

Zdraví tě jmenovec:)
Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

ahoj, no katastroficky ten rok 2012 nevidím, já se naopak nemůžu ubránit pocitu, že se na něj těším...
Je to vnitřní velmi velmi silný pocit těšení se, jako když jsem byla malá a těšila se na vánoce...
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ulmechia
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.3. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 9:27 pm    Předmět: mám stejný názor Citovat

Podobný článek o roce 2012 jsem četla už před lety, byli tam uvedeno jak po přepólování Země bude mapa světa vypadat. Mayové nebyli blbci a nad jejich znalostmi zůstáváme mnohdy stát s papulou dokořán. Proč jim nevěřit. Ostatně, zemská osa je již vychýlená.
Ale fakt je, že se také docela těším, je to dílem zvědavosti? Asi ano, je to takové těšení, jak říkáš, na vánoce.
O konec světa zaručeně nejde, jen se to trochu přemyklíkuje a určitě ten dopad nebude příjemný pro ty, kteří se svou činností o to zasloužily. Jsem přející, tak jim to přeji mit ganzen Hertzen.
Lidé se diví, kolik je tornád, tsunami , zemětřesení s čím dál tím více ničivějšími účinky. Proč to nechápou? Vždyť jen matička Země se brání a vrací to, co jí bylo učiněno, ostatně není to poprvé. Lidé jsou nepolepšitelní a varování ve jménu svých hmotných model ignorují.
Tak proč se netěšit, že se nastolí jiný řád pro neřády. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

Tomuto tématu se věnuje i jedno z posledních čísel časopisu Vesmír.
23.12. 2012 je podle majského kalendáře tuším že rok 13 000 a neznamená to konec světa, minimálně už proto ne, že existují pokyny majů pro roky mnohem mnohem pozdější...
Pokud by to někoho zajímalo, tak doporučuji přečtení, celkem podrobně tam vysvětlují princip majského kalendáře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 10:47 am    Předmět: x Citovat

Vždycky mě zajímalo, jak někteří jedinci došli k názoru, že katastrofy ano, ale jen pro zlé a tzv. nízkovibrující. Něco jako biblický příběh o přechodu Rudého moře či o Noem? Katolické: hodní budou spaseni, zlí zatraceni?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund