Fórum - Zobrazit téma - rok 2012, rok přechodu? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - rok 2012, rok přechodu?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

rok 2012, rok přechodu?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 11:23 am    Předmět: pardón - katastrofám je utrum :-P Citovat

Ahojky Šamanko
Jééé, to jsme si nerozuměli .... Já neříkám a ani ten text, že přijde konec světa.
Žádné ničivé katastrofické věci následovat nebudou, vše proběhne jak má.
Mě tento článek potěšil, uklidnil, nevím jak ostatní, já si v něm našel to dobré,
ať to vůbec neproběhne, nebo proběhne trošku odlišně.
Proto jsem dal ten odkaz, jako protipól všem katastrofickým scénářům Idea Nemyslím si, že jsem o moc jinde neš Ty a Damao.
Možná ti věta: "počkám si na tyto dny" spojuje mé přesvědčení, že přijde konec světa (teď už víš, jak jeji vidím já, beru ho za počátek nového).

Já to beru tak, že se dočkám změny k lepšímu, pro naši Zemi, naší Duši ... a je jedno, kdy to proběhne. Zda za tohoto života, či za 1000let v těle jiném.
Důležité je, že chci a vědomně pomáhám dělat svět lepším, nečekám, že se něco stane samo, když je to vlastně proroctví ....

A jak to je se mnou? Vyděšen nejsem, nebojte se nic, hihi.
Zatím jsem spíš mile "vyděšen" z toho, jak mi vše krásně jde a jak svítím stále víc
Hezký den všem, Sluníčka

Houbik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Já to beru tak, že se dočkám změny k lepšímu, pro naši Zemi, naší Duši ... a je jedno, kdy to proběhne. Zda za tohoto života, či za 1000let v těle jiném.


Houbiku, narodila jsem se na tuhle planetu, ne abych litala do vesmiru nad nami a hledala kontakt s neviditelnyma bytostma (kdyz je nevidim, asi to ma svuj smysl) ale abych nasla stesti tady a dokazala svuj kazdodenni zivot zit s usmevem hezky den po dni, bez ohledu na to, jestli prave prsi anebo sviti slunicko.
Takze pokud se docka(vam) zmeny k lepsimu, neni to proto, ze se veci meni a previbrovavaji ale ze se meni muj nahled na ne.

Proto me nejake previbrovani planety a vsechny ty teorie nechavaji klidnou. Za meho zivota takovych magickych dni bylo a ja si jich vubec nevsimla, jednoduse proto, ze mi o nich nikdo nerekl. Tyhle teorie jsou zrejme urcene tomu, kdo je ke svemu stesti potrebuje, nebo kdo tyhle zmeny dokaze vnimat. Vis, trochu mi to zavani nadrazovanim jednoho nad druheho - "ja mam vyssi vibrace nez.. " a to se mi nelibi. Stejne tak se mi nelibi, pokud takove texty maji motivovat lidi ke zvysovani vlastnich vibraci, to mi zase prijde jako vydirani a nastolovani strachu...
... to je moje, asi hodne prizemni smysleni, ovlivnene ctenim Millmanovych knizek, ktere jsou zejmena hluboce lidske Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 1:18 pm    Předmět: x Citovat

Houbík: no tak to mi odlehlo, už jsem se lekla, že jsi začal s přípravou, misto aby sis užíval života, sice ne tak Matrixového, ale stejně dost zajímavého - když se chce.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 1:56 pm    Předmět: x Citovat

Víte, vždycky mě fascinuje, jak se i v těch nejvíc fantastických teoriích pracuje s informacemi. Všechno může být důkaz, že je to pravda.
Cas se zrychluje: ono je to docela logické: když by můj předek jel na koni nebo pěšky přes hory a doly, bude v Praze tutově později než já
po dálnici se Student Agency. Taky už naše babičky říkávaly, jak na stará kolena ten čas čím dál víc letí, jinak než za mlada.
Děti bývají chytřejší než jejich rodiče: tohle pravidlo taky není nic převratného. Ale jistě to hodně znamená, zvláště pro pocit rodičů, jak mají právě oni doma "něco vyjimečného" - dítě nového věku.
Nemůžete spát? Máte problémy v práci? Jste nevrlí nebo naopak moc veselí? Tak to už je taky ono! Vlastně cokoliv chcete (jaro, léto, volby, zvířata, povodně), tak to už ONO začíná, probíhá, ... Už je to tady. Co? Kdo ví? Ale on se jistě najde někdo, kdo vám to dokáže.

Dřív to byl normální koloběh přírody a lidský vývoj, zatímco ted je to jedno velké channelingové tajemno.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

(poznámka redaktora Smile reaguji bezprostředně potom, co napsala Smartík - nu, odpověď trvala dlouho - a zatím napsalal Šamanka)
Ahoj Smartíku,
Chtěl jsem Ti v plnosti odepsat, řádek po řádku odepsat plněji ...
Jen mi to začíná hodně boptnat a boptnat, až bych se v tom stratil,
tak jsem to radši smazal. A teď znovu píši a boptná to stejně, hihi.
Asi to tak má být.

Ani nevíš, jak moc se mi tvůj náhled, z pozice "zdravého selského rozumu" líbí a ztotožnije se s ním, to není žádné pochlebování. Jen mi schází víc "rozšířené reality", kterou prožívám a cítil bych se ochuzen.

Zkusím popořadě, abych na něco nezapoměl, Ti odpovědět.
Pokud budeš chtít něco více rozvinout, rád to udělám.
Nechci se teď však vyčerpávat na všech tématech, kdyby tě to nezajímalo.
(dopsáno ke konci "50ti stránkové" odpovědi - a nakonec jsem se příjemně vykecal a vyčerpal Smile )


"...narodila jsem se pro tuto planetu, ne abych ..." - jistě, ty máš toto přesvědčení, je to tvá vlastní cesta, pro tebe ta nejlepší cesta ....
Přečetl jsem si docela dost o Astrálním cestování, neulítávám na tom,
jsem však přesvědčen, že více Světů k bytí je, neviditelné bytosti také.
Samozřejmě, až teprve zažitím, nebo prožitkem, který mi to potvrdí,
budu "pevný v kramflecích".
Já se rád prolétnu vzduchem s pocitem radosti, že mi Příroda, ON ... umožní tyto věci. Nechávám to životu, zda mi tyto prožitky uzkuteční, i zmiňované neviditelné bytosti. Pokud ne, budu také šťastný. Abych si však předem programoval, že to je nemožné ... to opravdu nechci.
A proč mám touhu toto vše spatřit? Nemůže to být tím, že to je zrovna má cesta?

"... zit s usmevem hezky den po dni ..." Zrovna dnes zde máme zamračeno,
jsem na odchodu z obědu a najednou mezi mraky vysvitlo sluníčko. Hezky jsem mu poděkoval za laskavost. I jsem si vzpoměl, že když jsem nedávno šel městem a byla hustá mlha, představil jsem si, že Sluníčko přeci pořád svítí a představoval si město ve sluneční záři, moc krásné. Nu a stále si myslíš, že ulítávám? Tak prosím nesuď předčasně, jsem silně spjat s přírodou, kamenem, horami, stromy, Zemí ....
To však neznamená, že nemohu pociťovat to samé k oblakům, radosti z nich ...

Stále mi říkáte o převibrování, jako bych to nějak hlásal. Jediné co bylo, že jsem dal odkaz na zajímavý článek, nic víc, nic míň. A teď mi přijde, že na mě mluvíte, jako bych ho sám napsal. Myslel jsem, že už je to za mnou, při odpovědi Šamance, snad je to v této větě obsažené, ne ?
"Důležité je, že chci a vědomně pomáhám dělat svět lepším, nečekám, že se něco stane samo, když je to vlastně proroctví .... "


"Vis, trochu mi to zavani nadrazovanim jednoho nad druheho"
Jistě, mě to také vadí, ale pokud bychom připustili, že se něco bude dít, jak by se to mělo řídit? Podle velikosti, barvy, váhy, jak ?

Já věřím, že pokud něco nastane, "Vesmír" na to bude mít takové mechanismy, že to nebude moci proběhnout lépe, protože to proběhne jak má.
Sám mám veliké pochyby, že bych byl "ušetřen", nebudu dost mutlivibračně HyperMegaGiga naladěnej Smile I ostatním lidiček by mi bylo moc líto, v hloubi jsme všichni čistí .... A co se stane hrozného? Narodím se znovu.
Vibrace neřeším, nenořím se do nich s matematickou titěrností, cítím na sobě,
že existují, jsou ... to je vše! Houbik nerad používá vykřičníky, snad tím je však jasné, že to ten věčný smíšek myslí vážně.

Nechtěl jsem se v tom znovu nořit, protože to řešit nebudu, ale vadilo mi,
jak je zde předkládáno to, co tam napsala ta mladá slečna a co jsem si z toho vzal já. Jestli jste již slyšeli tolik teorií, že nemáte žaludek na to, číst pořádně jiný ... To chápu, ale vyjadřovat se pak k tomu veřejně, když jste ho jen přečetli, ale "nečetli" ...
Má v tom jistě i vliv, že jsem si pročetl její další témata, takže se mi tam nepodsouvá něco jiného - nebo je jí Houbik ovlivněnej, spadl jí do tenat tmy, že ? Hihi. Inu pokud to tak je, nevím už o tom. Od toho tu mám vás, aby jste mě na to upozornili. Avšak na vkládání vašich slov, do svých ... to se nenechám.

"pokud takove texty maji motivovat lidi ke zvysovani vlastnich vibraci"
Pokud někdo směřuje ke "zlu", pak si důvod k cíli najde, pokud k "dobru",
najde si dobro. Nedovedu si představit, že si budu cílevědomně, za použitý násilné síly, zvyšovat svou frekvenci a tím budu lepší, přežiji. Pokud tomu věřím, jen si něco bláhově namlouvám. Ona píše svou pravdu, kdo chce, přijme ji za svou, jiný si jí přizpůsobí sobě, jiný ji odvrhne ... je to každého právo.

Na závěr, nerad jsem se takto rozohnil, ale nebudu mazat to, co již napsáno bylo. HOWGH.

Již trošku zklidněný a vykecaný Houbik

PS: Uvědomuji si, že většina má hlavně ochranitelskou péči, před ulítáváním ostatních

Takže už žádné další kontroly textů, co se má stát, se stane a valím to do éteru hihi a hnedle jsem to musel opravit, jéé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 3:22 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
no tak to mi odlehlo, už jsem se lekla, že jsi začal s přípravou, misto aby sis užíval života, sice ne tak Matrixového, ale stejně dost zajímavého - když se chce.

šamanka


Jéé, to se o mě nestrachuj Šamaněnko Děkuji však za tvou péči o mě

Abych si nechal ujít hezké popovídání s Tebou, povídání s lidičkami,
tlapkování s Reiki, Shiatsu .... to se mi tedy nechce, hihi.

Hezký den všem, ve fyzické realitě i kdekolvěk jinde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 3:41 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem se o tom s Džarmí po Skypu bavil.
Jarmilka mi schválila, že můžu použít její slova, tímto děkuji, Jarmilko, jsi my bezmeznou inspirací

Táák a teď pozor lidičky, zbystřete Exclamation
Je zde pomoc pro ty, kteří tápají, nevědí a tak vůůbec
Pro ty, kteří nevědí jak dál
A to vše ... za mrzkých ... nu zadarmo, lidičky ...

Jedná se brilantí věc, jak jen tři řádky,
mohou osvětlit podobné diskuze Exclamation
Tím nemyslím jednotlivé příspěvky, přispěvovatele ...
Jde o to, co nám to přinese obsahově.

Džarmí: stejně to jsou všechno blbosti
Houbik: to jo Very Happy
Houbik: šťouráme akorát klackem do lejna Very Happy

Přeji fajný den

Houbik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 4:18 pm    Předmět: Citovat





Papájda Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 5:31 pm    Předmět: Citovat

Houbiku, tohle nemyslim na Tebe osobne, mam jenom potrebu to v teto souvislosti rict Wink

Me to totiz prijde trochu hrisny, kdyz jsme se jednou rozhodli jit se na zem neco naucit a potom si lazo plazo ulitavame po vsech certech a hledame neviditelne bytosti. Casto mi to prijde jako utek od toho, co tu mame delat.

Verim, ze mnohym se tyto veci prihodi bez jejich vetsiho pricineni a potom to asi ma nejaky smysl a premyslela bych o tom. Ale pro mnohe se tohle ulitavani a andele stanou jejich jedinou a hlavni "duchovni cestou" a to mi prijde jako obrovsky zivotni omyl.

Priznavam, ze muj prvni kontakt s esoterikou byl take motivovan touhou po necem neobvyklem. Mezitim jsem ale prisla na to, ze prava duchovni cesta je vic klopotna nez andelsky rozmazlujici ackoliv na konci nebo treba uz v jejim prubehu se muze stat tim nejjednodussim, co je.

A jeste nez me nekdo chytne za slovo, tak "klopotna" nemyslim trpitelska, ale rekneme treba kazdodenni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 8:45 am    Předmět: Citovat

Hmm, proč jen si to ten Houbik vzal osobně
Prostě mi přišlo, Smartíku, že se sice bavíš o tom článku, ale tím vlastně i o mě.
Nu není to alespoň trošku pravda ? Řekni, prosím prosím ...hihi
Nu dobrá, nechme případné žabomyší války,
Houbik jde svou energii vrhnout někam smysluplněji.
Hezký nový den

Houbik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 11:34 am    Předmět: Citovat

Houbiku, slunicko Very Happy ,
ja to opravdu nemyslela na Tebe ale uplne obecne.

A taky jsem mela na mysli clanky o "konci sveta" obecne, ne tenhle jediny. Ucim se nesoudit (to je u me asi dozivotni robota) ale nekdy mi to neda a vybublam, snad protoze mam potrebu rict lidi neblbnete a uzemnete se. Hloupej zachranarskej syndrom, coz je taky nesmysl, protoze za a) nedokazu posoudit, jestli mam pravdu a za b) to je kazdyho vec, kudyma jde.

Na druhou stranu, pokud si to beres osobne, tak o tom popremyslej, protoze i kdybych tu verejne tvrdila, ze ses fialovo-kridovej, tak by Ti to melo byt fuk natozpak kdyz si to takhle domejslis z kontextu...

takze cegro pijonero, mam Te rada a drzim palce, abys sel zivotem tak, jak chces prave Ty

Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Haní
Dobrá, beru to tedy jako hotovou věc, tečka a bastafidli

Samozřejmě si říkám, proč jsem to takto bral. Nějaké věci jsou mi blízké, jiné nikoliv. Co jsou blízké, dám do šuplíčku "Je to zajímavé,avšak plně uvěřím,až to prožiji". Jistě to napomáhá ulítávání v mnoha směrech. Tož, snad se tedy dílo podaří, hih.

Zdárčik, Houbik Martin

PS: a nejsem fialovo-křídovej, ale růžovej Houbik, tak na to pozor děcka, na to sem háklivej !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

Když to tak čtu,nenapadlo vás ,že je to třeba jen lehký donucovací prostředek shůry,abychom se začli zabývat více sami sebou?? Máme mozky a dokážeme je používat víc,než mamuti v době ledové a tím pádem bychom se měli dokázat adapovat na změny,které s touto dobou přicházejí. Jenže-pořád se vytvářejí umělé válečné konflikty a lidé se ženou za majetkem a jaksi nezbývá čas si v klidu sednout a rozhlédnout se kolem nás a ocenit tu krásu.I numerologie tvrdí,že s 2 v letopočtu se lidstvo bude navracet opět k duchovnu,je to neodmyslitelný cyklus po technickém pokroku. Jinak bychom skutečně sami sebe zničili.Koukněte do minulosti,období se vždy takhle střídala a má to svou logiku a příroda nás k tomu dotlačí.Asi se nedokážuvyjadřovat květnatěji ,ale takhle to cítím já. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 12:46 pm    Předmět: Citovat

Podle Mayské astrologie do středy máme portálové dny,
jejich seance už trvá už téměř týden.

Na Podstatování s Lomikamenem polovina lidí měla silné očisty.
Možná to byla pouze Lomikámen a síla jejího slova,
ale já věřím, že to byla i moc portálových dnů.

A Teď nám Májský kalendář ukazuje konec jednoho věku.

Každý konec je velká příležitost, tak bych to brala já.

Budeme mít příležitost se ukázat v novém věku jako Nový Lidé,
a nebo jako staré bačkory. Rolling Eyes

Ale narozdíl od jiných předělů, tady ta pomoc bude veliká, stejně jako očisty,
pokud budou nutné.

A jak vidíte, celosvětová krize už to dokazuje.

Proto,podle mého názoru, 2012 nemusíme nutně pocítit jako ostrou intensitu, pokud budeme intensivně pracovat na svém vlastním
projití branou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
akjam
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 28.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:41 am    Předmět: Citovat

Třeba ten rok 2012 si můžete představit jako přesýpací hodiny. V určitém místě jsou prostě zúžené, ale postupně nimi vše projde. Přitom pokud jsou prosvětlené, tak se začneme všichni očisťovat, pokud se nebudeme tomu bránit. Prostě vše bude přirozený proces a nakonec se třeba i ten střed rozšíří a změní v krásný ornament, který otevře jednotlivá srdce.

Majka Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund