Fórum - Zobrazit téma - Diamantová voda - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Diamantová voda
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Diamantová voda

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 6:46 pm    Předmět: Diamantová voda Citovat

Ahoj všem,
diamantová voda prý úžasným způsobem zesiluje energii. Zajímavé informace jsem si našla na netu, ale je tady někdo, kdo to má prakticky ověřené? Kdo vodu používá ?

Jinak jsem zjistila, že pořád potřebuju nějaké důkazy. Neumím se od té vlastnosti odprostit. Je mi jedno jak to funguje, ale potřebuju důkaz že to tak je. Pár info z netu:

Zkušenosti s užíváním Diamantové vody. Po tříměsíčním užívání Diamantové vody jsme získali tyto zkušenosti a poznatky:

* pitím diamantové vody mizí bolesti žaludku, nevolnost a zažívací potíže,
* zaznamenali jsme vyléčení akutního zánětu močových cest (pitím této vody),
* vyléčení nejrůznějších kožních ekzémů, dermatologických mykóz a kožních infekcí, způsobených plísněmi a kvasinkami - lokální potírání kůže,
* podporuje hojení bércových vředů - pomocí obkladů z Diamantové vody,
* zlepšení výsledků laboratorních testů při odběru krve - po pití této vody,
* hojení hnisajících infekcí, zánětů a ran - potíráním,
* na odřeniny, škrábance, bodnutí hmyzem, okamžitě mizí bolest a štípání - potíráním,
* spálení na slunci, mizí bolest a kůže se rychle hojí - potíráním a obklady Diamantové vody,
* rychlé hojení a zcelování jizev - potíráním,
* opary na rtech, v ranném stadiu mizí ihned - potíráním,
* záněty a vyrážky v dutině ústní - rychle se hojí vyplachováním úst Diamantovou vodou,
* zjemňuje se pleť a pokožka - omýváním v Diamantové vodě,
* namožené klouby a svaly - rychlé zmírnění bolestí a otoků při přikládání obkladů s Diamantovou vodou,
* gynekologické záněty se léčí - pitím této vody.

Nezapomeňte vždy před užitím Diamantové vody nebo její aplikaci na kůži, vložit do ní své přání nebo úmysl, který právě potřebujete uskutečnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 7:39 pm    Předmět: x Citovat

Evik: mám jen jednu zkušenost - Diamantová voda byla lita do brněnské přehrady, ale sinice tento dobrý úmysl nepochopily a nepřestaly se množit a voda byla pořád stejně brrr. Možná ji bylo málo.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Evi, diamantovku mám, používám jí už asi dva nebo tři roky.
Když jsem si přečetla ty všechny klady, no tak jsem to brala s rezervou, protože když si oreikuješ sklenici s vodou, můžeš do ní vložittaky potřebné informace. Voda je na to dost dobré médium:)

Jsem lajdák a nebeeru všechno až tak doslova.
-Ale při používání diamantovky se mi nesanitrovala konvice , jen trochu a až za dlouho (máme dost tvrdou vodu)
- když s ní zalévám kytky, tak je už nehnojím, nebo můžu, pak je to ještě jako bonus, ale rostou fakt jak blázen (nereikuju je), vzpamatujou se z různých problémů a nejdou na ně mšice (to ty venkovní)
- když do ní dám řezané kytky, tak se voda nekazí
-velice dobře se pije a řekla bych i po konzultaci s kamarádkami a těmi kdo ji používají, že člověka jakoby neučí pít (ne alkohol Wink ) ale ty , kdo mají s pitným režimem potíže.
- velice dobře a rychle hojí popáleniny a různé neduhy na kůži, takže potírat, polévat. Maminka mé kamarádky si opařila horkou vodou nohu a to dost ošklivě, a diamantovka jí to dala dokupy skoro před očima, jak bábinka s uspokojením konstatovala.
- dávám ji občas - když mě to napadne - do polévky nebo pod maso, prostě tam kde se něco podlévá, dolévá....
- když jsem jí užila poprvé, měla jsem po dlohé pauze nádherné barevné sny...
zkoušela jsem si i kódování třeba na bolest hlavy ale to mě přestalo bavit, dá se to, ale na práci na sobě a léčení mi spíš vyhovuje pocitově práce s energií.

Někdo mi říkal, že diamantovka je nakódovaná od mimozemštanů a že nás má oblbnout.....No, zatím si vystačím s blbnutím pozemským, tykadla ani čipy nemám.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Kytky zatím es em lomos nevysílají a létajícíc talíře mi na parapetu taky nepřistály.

PS. Ale v pohodě a klídku používám běžně i kohoutkův pramen a nejdůležitější pro mne je že mám H2O....Jen doporučuju skladovat ve skle, v plastu to moc dobré není, uvolňují se toxiny.

Jak píšu, jsem lajdák a není mým záměrem dělat výzkum. Ale jo, jsem s ní spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
libka
Nováček
Nováček


Registrace: 10.4. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 11:38 am    Předmět: Citovat

prosím kdo by mi mohl zaslat diamantovou vodu....náklady na dopravu,poštovné uhradím.Díky Líba Tvrdíkova,Jeseniova 1692/93 Praha 3 13000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 1:14 pm    Předmět: Citovat

Libko, tu vodu nemám. Ani neznám nikoho, kdo by jí měl.


Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Veve
Nováček
Nováček


Registrace: 20.10. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 1:42 pm    Předmět: Citovat

http://diamantovavoda.agartha.cz/ziskat.html

Snad Vám poslouží tento seznam.
Krásný slunečný den přeji.V Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 9:40 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Evik: mám jen jednu zkušenost - Diamantová voda byla lita do brněnské přehrady, ale sinice tento dobrý úmysl nepochopily a nepřestaly se množit a voda byla pořád stejně brrr. Možná ji bylo málo.
šamanka

Ahoj.
Tak to je zkušenost dost krátká. Já se účastnil vylévání diam.vody do přehrady několikrát a v roce, kdy jsem u toho byl sinice nastupovali o něco později. Ono taky nalít do přehrady pár (možná desítek) litrů diamantovky v tom ohromném množství ostatní vody nemůže nijak výrazně zabrat. V rubrice Ke stažení je info o diam.vodě. Užívám a rozdávám ji několik let a ohlasy jsou velmi příznivé. Jen je třeba posuzovat účinky globálně. Na kvítí doma pěstované má účinek podpůrný (lépe a rychleji rostou), na rychlené rostliny účinek právě opačný - rychle usychají. DV z nich odstraní chemická hnojiva. U lidí to funguje podobně. Pomáhá při artróze, někdy při bolestech hlavy (záleží na jejich původu). Pokud z ní uvaříme čaj nebo kávu, mají tyto nápoje jemnější chuť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 12:29 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Evik: mám jen jednu zkušenost - Diamantová voda byla lita do brněnské přehrady, ale sinice tento dobrý úmysl nepochopily a nepřestaly se množit a voda byla pořád stejně brrr. Možná ji bylo málo.
šamanka

Jj, mám podobnou zkušenost, jako Šamanka. Třeba to je tím, že to vedle očisty vody posiluje taky ty sinice - kdo ví. Sad Docela mě vyděsila představa, že by stačilo nalít do znečištěné vody v řece nebo v jezeře skleničku diamantové vody - a hotovo! - protože pak by asi lidé a politici na čistotu přírody dbali ještě méně než dneska. Odpady? - žádný problém - stačí polejt diamantocou vodu! - no, ještě že to takhle nefunguje.
Možná to obřadní lití diamantové vody má představovat spíše náš závazek se na vodu a na všechnu přírodu kolem nás dívat jako na vzácný a přenádherný poklad.
Pokud jde o to, co piju, koukám spíše na to, aby v tom nebylo moc chemie, nejraději vodu hezky z čisté studánky. Když si ji člověk chvilku podrží v dlaních a oreikuje, je to jako by byla diamantová.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund