Fórum - Zobrazit téma - Taky názor - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Taky názor
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Taky názor
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

K tomuhle tématu mě napadlo, že nějak takto nás to na reiki kurzu také naučili, jen s tou odlišností, že nám bylo doporučeno při dálkovém působení sledovat televizi... Proč? Protože když se budeme věnovat jiné činnosti a tím odvedeme pozornost od toho, že vůbec nějakou energii někam posíláme, zajistíme si tak, že se nám do toho nebude plésti nic z nás a bude skrze nás proudit energie takovým způsobem, jakým má... Tak proč by při tom někdo nemohl diskutovat někde na icq? Spíš by mě zajímalo, jestli je předávaná energie méně kvalitní, když se tedy u toho díváme na tu telku, než když u toho zaujmeme soustředěný a duchovně působící postoj? Smile

Dřív jsem taky měla vůči tomuto problém. Jenže proč se s něčím srovnávat a dělat si nároky na to, že u mě je to z nějakého důvodu lepší, protože u toho nechatuji, ale třeba medituji, nebo se šťourám v nose, anebo nevím, co bych u toho mohla ještě dělat. Každý je asi na své úrovni nejlepší, jaký může být a až něco pochopí, bude to zase dělat jinak. A reiki proudí tak jako tak a je to ona, kdo léčí. Spíš bych se zamyslela nad tím, proč mi takový přístup vadí. Já jsem se zamýšlela často a dospívám stále více k tomu, ať si každý dělá co chce a jak chce.... Na kvalitě nebo nekvalitě mé práce to neubere a kdo si ke mě najít cestu má, ten si jí najde. A třeba si jí někdo najde právě k tomu s tou telkou, protože až se příště uvidí, můžou si říci, co nového třeba v Růžové zahradě a s tím by nepochodili zase u mě, protože telku nemáme. Very Happy


Naposledy upravil rendyy dne čt říjen 09, 2008 6:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 6:07 pm    Předmět: Citovat

Naryo, chápu to , co myslíš.
jenže já si píšu to co cítím a jak to cítím. Tak to dělám. jak k tomu přistupují druzí je jejich boj. Takže jestliže já nepoužívám to co jsem popsala jako berličku, tka neočekávám, že někdo to bude zlehčovat nebo dělat si z něčeho berličku a nemám důvod druhé kontrolovat do jejich svědomí a jejich přístupu k práci, předem pochybovat a kvalitě jejich přístupu.Asi to bude tím, že jsem se ještě nesetkala s nikým, kdo by púráci s Reiki zlehčoival, bagateliczoval, naopak, setkala jsem se mnoha tvořivými lidmi, kteří přišli na další způsoby dálkové bezkontaktní léčby s velice dobrými výsledky. Klobouk dolů před nimi. nemám jediný důvod zpochybňovat jejcih výsledky práce jen prot, že nepracují napřímo a vždy jen s jedním člověkem.

To , z čeho se bere ten efekt, na to musíš přijít sma, když tě to zajímá. Ale to že tomu nevěříš ješt neznamená, že to nejde nebo že to je méněcenné. Smaozřejmě, určitě je příjemnější když si na tebe někdo najde čas, položí na tebe ruce a zprostředkuje dotek, který tělo také potřebuje. O tom žádná.
Ale pokud si někdo napíše seznam, nebo vezme hromadnou fotografii , tak si každý z těch co je naseznamu nebo na fotografii na úrovni vyššího Já sám určí, jestli vůbec bude přijímat Reiki a když tak kolik a do jaké úrovně bude pro něj v ten moment nejvhodnější. Já, pokud budu jako zprostředkovatel do toho vůbec nezasahuju, nikomu nediktuju kolik si má vzít, jestli si má vzít a diktovat kam to má použít. Pokud budu ctít pravidlo svobodné volby a dejme tomu budu pracovat s fotografií, kde je víc lidí a já si nepřipouštím že bych mohla jako zprostředkovatel využít jinou než tuto metodu s fotkou, tak se přeci napojím dálkově na toho, kdo byl žadatelem, a k tomu dodám, pokud to tak cítím že to musím ještě říct, kdyýž to nestačí že si to myslím, že pokud na té fotografii je někdo další potřebný a má potřebu, tak ať si bere co potřebuje, tak co porušuju? Co by nemělo fungovat? Kde je jaká berlička nebo zlehčování? Přece nemám právo zlehčit někoho snahu vyhovět žádosti jen kvůli tomu, že nemůže ruce přiložit napřímo, ale reiki zprostředkuje na dálku? Když mě bylo takto pomáháno, tak rozdíl jsem -kromě toho příjemného kontaktu na těle žádný neviděla. Míra uzdravení a harmonizace byla stejná.

jestli se ti někam cpe autosugesce a samoléčitelství, no tak to je tvoje autosugesce a samoléčitelství, za to Reiki nemůže. Vím, že praktikuješ reiki dlouho a velcie postivě, do hloubky, to ale neznamená že mámš patent na rozum a že chápeš a rozzumíš všemu. kadžý máme svoje omezení, která jsem si vytvořily a jen nelehce a neradi se jich zbavujeme. Ale to že je máme a my s tím nepracujeme, tak to přeci neznamená že to je zákon .

Co se týče distančního léčení, opravdu jsem měla to štěstí poznat osobně velice dobré lidi, kteří na dálku dovedou pomoci velice rychle a s svelkým efektem. Jsme ráda, že jsme díky tomu co jsem měla možnost poznat mohla opustit taky některé svoje omezené představy o možnostech léčby a posunout hranice zas trochu dál.

Myslím si, že je trochu úzkoprsé tyto lidi a jejich práci posuzovat jako mágy, kteří dělají laciné triky a slibují zázraky. Já jsem se díky nim mnohému naučila. A mnoho lidí jim je vděčno za to, že jim dali novou naději do života.

Stejně tak je mnoho lidí rádo, když po žádosti o pomoc pro někoho blízkého se najdou lidi, kteří si udělají čas a zprostředkují reiki pro toho potřebného, který se díky tomu dokáže vyhrabat mnohdy z dost velké šlamastiky. Kdyby to byla autosugesce a laciné triky, asi by to tak nevycházelo. Jakákoli snaha někomu vyjít vstříc a podat mu pomocnou ruku podle svých možností je hodna uznání a díku. Ne provnávání co je lepší a co horší. Protže kadžý pomůže podle svých možností jak umí a může momentálně nejlíp. Někdo by rád pomohl a třeba je momentálně v takové situaci, že jediné co může je se za potřebného pomodlit. I to je velký pozitivní náboj, který, byť podle něčího měřítka může vbypadat jako drobeček. Jenže kdo dokáže poměřit množství lásky a víry v uzdravení nebo zlešení s třeba hodinovým působením napřímo? Já to nedovedu a myslím si že nikdo za nás tady . Proto díky za každou snahu, každou pomoc.

To jak psala ANgelmar jak to na ni lacině působí...dovedu si úplně představit -a to jen střílím od boku, že kamarádka, která jí toto psala, jen stručně a naoko zlehka napsala, třeba i proto aby byla v očích své zkušenější kamarádky zajímavá, že zrovna posílá reiki lidem na seznamu....Logicky vzato když někdo začíná praktikovat reiki, drží se většinou návodu MIstra a tato technika je normálně vyučována. Dovede si někdo předtavit jak se dá reikovat seznam lidí a přitom psát na počítači? já ne, leda by šlo o někoho, kdo je tak zdatný a vymakaný v těchto technikách, že mu stačí pracovat pouze mentálně, bez papíru, jen tak v hlavě. Ano, dá se to.Akorát to chce zkusit to a umět si zkrotit mysl. Dokonce někde se tu na rw nebo na starém o tom psalo, nebo o tom padla zmínka. Ale těžko to bude praktikovat čerstvý absolvent kurzu. Takže už podle toho obsahu sdělení lze usuzovat na zlehčování. Ale vůbec bych si nebrala do úst i souzení té kamarádky, že pracuje nezodpovědně nebo že je povrchní. Nikdo jsem u ní nebyl, reakce se rozproudila jen na základě názoru jedné strany. Vůbec si nemyslím, že by ta její kamarádka zprostředkovávala reiki lidem na" tom papírku" je tak ledabyle. Znáte snad někoho, kdo se rozhodl s reiki pracovat, že to takhle dělá? Já ne, všichni s ní pracují s velkou úctou, i když se dělají vtípky a srandičky, zlehčuje se... Což Reiki na efektu nic neubírá.

Tvůj názor ti, Naryo, neberu, máš na něj nárok stejně jako druzí na ten svůj. Když jsme byla na začátku své cesty s Reiki, asi bych se k němu hodně přikonila. Jenže mi přišli do cesty i další způsoby s nemenším efektem. Zkusila jsme se jim otevřít, vyzkoušela na sobě, porovnávala, pozorovala na druhých a zkoušela. Dokonce si troufám říct, že určitě existuje ještě spousta způsobů práce s energiemi o kterých se nám možná ani díky omezené představě nezdá, ale pro všechny platí stejná a jednoduchá pravidla. Svobodná volba a pracovat bez spasitelského syndromu. Proto tu stojím možná tak nějak trochu v opozici. Svým příspěvkem nechci v žádném případě degradovat tvoje poznatky a zkušenosti, protože to co jsem si četla od tebe třeba na starém reikwebu mi v mnohém rozšířilo co se reiki týče obzory. Ale v tomto se asi holt neshodnem Wink

A co se táýče kolik si toho kdo může natankovat...Svoje omezení si děláme sami......Je velice často rozpor v tom, co chceme vědomě a co podvědomě. To přeci sama víš. A pro užitek jaký si z toho dovedeme vzít je důležité co chce a dovolí podvědomí. Pokud mám někde progrma, kde si na podvědomé úrovni zakazuji zlepšení, no tak se nioc lepšit nebude i kdy by do mne někdo násilím pral jakoukoli energii. Dokonce i tu ve formě klasické léčby a léků. Pokud přijímám jen to co si můžu ohmatat a jiné ne, tak si vezmu užitek jen z toho čemu věřím. Pokud jem i fuk a nebo mi teče do bot natolik, že jsem vyzkoušela všechno a nic z toho zatím nepomoholo, pak se upínám k dalším byť dříve odmítaným možnostem a to natolik, že si zlepšení dovolím. Každý jsem jiný, proti nemůžeme usuzovat, že všichni si budeme chtít brát užitek na 100%. není to tak. Programy negativní energie jsou dost spletitá záležitost a dost podstatně ovlivňují naše systémy přesvědčení.


Přiznávám se, pracuji převážně distančním způsobem, vyjma rodiny, když je doma. Dokonce i na sobě preferuju distanční léčbu, je rychlejší a se stejným efektem. To, že pracuju v poslední době spíš se Shamballou je jedno, systém je podobný, princip práce stejný. I s ní se dá pracovat napřímo nebo na dálku. Smile když požádám někoho aby mi na dálku přitlačil, tka nezkoumám, jestli si mě napíše na papírek, pracuje se mnou jen v mysli , nebo má fotku..Věřím mu, otvírám se té pomoci a jsem za ni vděčná. Nejen jemu ale i sobě že jsem si to dovolila. Wink Very Happy Dalo mi to trochu práce, to přiznávám, ale jde to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 8:41 am    Předmět: Citovat

Víc úhlů pohledu je vždycky lepší než jeden, když už ta večná pravda neexistuje:) Díky za pěkné rozepsání toho co a proč děláš. Momentálně dělám sama inventuru toho co umim a k čemu je to dobrý...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

Wink všechno je dobrý...a všechno má svůj smysl. A používat se dá podle situace všechno. Takže když budu mluvit za sebe, tak nejsem vyhraněný typ. Ale podobná inventůra čas od času pomáhá. K lepšímu nadhledu a k rozhodování kudy dál...Je zajímavý, že vždycky, když mě na čas něco zaujme a moji pozornost natolik, že druhý jde do pozadí, tak pak objevím spojitosti s tím původním a víc mě to tlačí k nějakému tvořivému přístupu a ne slepému kopírovnání. A taky vždycky se něco z toho co jsem se naučila , hodí. nemůžu ani o jedné záležitosti ve svém životě říct že byla k ničemu, nebo neužitečná....
Vnitřní inventúře říkám sebezpyt, to pracuju na svých bolístkách . A považuju to za jednu z nejužitečnějších věcí, které dělám Wink Vždycky jsem milovala klasické detektivky a jejich zápletky. A tahle práce na sobě se tomu vyrovná. Laughing
A co se týče pravdy Laughing Laughing Laughing Laughing to jsem si vzpomněla na svoji hádku s tátou, to mi bylo asi 17, 18, kdy jsem si dovolila říct, že ten člověk se kterým on má problém si taky myslí že je v právu a že má pravdu....No, narazila jsem na tvrdý odpor... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: so říjen 11, 2008 11:22 am    Předmět: Cesta srdce. Citovat

Renata napsal:
...ale mám jinou hromadnou techniku...


Renata napsal:
Takže bych tuto techniku nezvarhovala jen kvůli tomu, že vypadá neosobní nebo se nelíbí..


Vypadá, Renato?

Renata napsal:
To ještě neznamená že nefunguje.



Ne neznamená, jde o přístup.

Můžu jít a potřebnému umýt nohy, pohladit, popovídat, tedy věnovat každému setkání „svůj“ čas.
Ať už je v našich možnostech setkat se osobně, nebo je ta náše vzájemná schůzka tzv. virtuální.

Stejně časem přijdu ke zjištění, že jsem se z původně zamýšleného dárce stal obdarovaným.

Můžu ovšem taky naplnit vodou bazén, opatřit ho příslušními cedulemi a dát o tom vědět všem přespolním, kteří se na mne obracejí.
Funguje to - taky budou umytí.

...v tom fungování to zřejmě nebude…

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 1:49 am    Předmět: Citovat

Toora:
Citace:
Stejně časem přijdu ke zjištění, že jsem se z původně zamýšleného dárce stal obdarovaným.

Můžu ovšem taky naplnit vodou bazén, opatřit ho příslušními cedulemi a dát o tom vědět všem přespolním, kteří se na mne obracejí.
Funguje to - taky budou umytí.

...v tom fungování to zřejmě nebude…


Ano, o tom to je...
Stejně časem přijdu ke zjištění, že jsem se z původně zamýšleného dárce stal obdarovaným. ....Na to přijdem hned...většinou...
...
jen mi tu z někerých pohledů přišlo, že když mám bazén a stane se výjimečně že se u něj sejde víc lidí a mají možnost se vykoupat najednou když chtějí, že to je automaticky bráno jako že si člověk otvírá plovárnu....Těžko vysvětlovat že to tak není...že se jen sešlo víc lidí a že není potřeba , aby stáli frontu a lezli do bazénu jeden po druhém Wink
Jo, vím, je to můj problém, když mě takové poznámky vytáčí...holt, to ke mně patří. Až se nad to budu umět povznést, bude mi líp... Wink [/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 8:27 am    Předmět: Ne "k nim", ale zvlášt s každým Citovat

Renata napsal:
...mají možnost se vykoupat najednou když chtějí, že to je automaticky bráno jako že si člověk otvírá plovárnu...



Tohle bych ti Renato fakticky nepodsouvala.

O tomhle můj příspěvek nehovoří.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 4:52 pm    Předmět: Citovat

Smile Tooro, já vím že ne, však ti to taky nepodsouvám. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Renato,mne pomáhá,místo abych se vytočil,mám obrovskou radost,že můžu být hromosvodem pro vše špatné.Moje radost je dvojí,dvakrát větší.Za prvé, udělal jsem dobrou službu dotyčnému,že chtěl někoho pomluvit,vytočit,vynadat mu a já jsem byl zrovna na správným místě,aby jsem mu mohl udělat hromosvod.Víš jak se mu ulevilo.A za druhé, pomohl jsme neznámému a to mně těší ještě víc.Protože kdybych nebyl hromosvodem já,tak by to odnesk někdo jiný a kdo by se s tím vyrovnal lépe než já.A to se kolikrát i půl dne usmívám kdykoliv si na to vzpomenu.Z mé strany je to dobrý skutek bez požadavku náhrady a to mne vždy potěší.Neboj,nejsem svatý,ale vždy mám na pamněti,že vše je správné.Buď jsme zkoušeni a nebop zkoušíme.Není zlo,je jen úhel pohledu danný mojí zkušeností a vědomostmi.Zlo je pro někoho práce v nevěstinci a pro někoho je to kšeft a pro někoho jediná možnost zažít rochu ropzkoše.Ten třetí tam nechává mnohdy i kus lásky.Tak je to zlo či není.Já vím že je to hodně těžká práce.Tak těžká,že bych ji asi nezvládl a přitom dokáži hodně.Ale jak jsem svatý,asi bych nedokázal se přetvařovat jako profesionál.To bych asi neumněl.O to víc si jich musím vážit.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Šamane, klobouk dolů, máš můj obdiv. Je vidět, že jsi na sobě už hodně zapracoval. Very Happy
Já stále ještě občas mírně nášlapná jsem. Ale nesoudím. Dalo mi hodně práce dojít k tomu kde jsem.
Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 8:51 pm    Předmět: Citovat

saman napsal:
dobrý skutek bez požadavku náhrady


A tak jak to tedy je s tím tvým dobrým skutkem s požadvkem náhrady, Šamane? Wink
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

Toroo,trefil jsi hřebíček na hlavičku.Ještě stále se mi stává,že když udělám dobrý skutek,koukám co na to říká okolí.Ještě mi není úplně lhostejný názor druhých,ale já si toho vážím,aspoň mám nějaké mantinely,které mne vedou.Ale gez náhrady znamená,že něco uděláme jen tak mimochodem,mepřipraveného a při tom nečekám ani poděkování.Je to snad naše povinnost pomáhat jeden druhému,podat mu ruku a pevně ho stisknout když to potřebuje a když to budu potřebovat já tak mi to vrátí.Nemuset na to myslet ale být to samozřejmostí.Jen tak mimochodem zachránit život a okamžitě na to zapomenout jako samozřejmost,jako to,že každý ráno přivítáme nový den.Za to taky nic nechci,jen jsem rád že znovu nastal.Ty mi dáváš Šaman-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 10:11 pm    Předmět: A TEĎ JSI TREFIL HLAVIČKU NA HŘEBÍČEK ZASE TY, ŠAMANE :-) Citovat

saman napsal:
...zachránit život a okamžitě na to zapomenout jako samozřejmost,jako to,že každý ráno přivítáme nový den.Za to taky nic nechci,jen jsem rád že znovu nastal.


Ano, Šamane, Smile

prostě, ať už právě dělám cokoliv, zapomenout při tom na sebe.
Jde to pak jakoby samo, lehce.

Ono, jakmile se o sobě začnu domnívat, že zrovínka konám dobro, a navíc z toho dobrého skutku cítím jakési osobní uspokojení, koleduji si tím docela průšvih...

...tak to jen pro úplnost. Smile


Díky, Šamane za Tvoje pozorný čtení, nebývá to totiž zrovna obvyklý jev, v internetových debatách zvlášť.

Dobrou... Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 12:54 pm    Předmět: Citovat

heh...necitala som ziadny prispevok okrem toho prveho...- preto, aby som nebola ovplyvnena a mohla sa k tomu vyjadrit nezaujato a samozrejme subjektivne Laughing

...mam pocit, ze ta osobka tej svojej kamaratke zacala zavidiet, nic ine v tom nevidim...a na zaklade pocitu zavisti ju zacala takto osocovat a odmietat tym aj vsetkych ostatnych "reikistov"...

...takze ja by som tento mail vymyzala s pozehnanim a prianim Lasky a Svetla, nech to vesmir sam zariadi...a netrapila sa tym...kedze ide o priatelstvo...ja mam tiez kamaratku medicku a vo vela veciach sa nezhodneme...ale neodsudzujeme sa navzajom...dokonca niekedy dostavam informacie, ze si moja kamaratka prejde klasickou medicinou a casom zisti, ze nie je vsemocna...a to bude zaciatok nasej spoluprace... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund