Fórum - Zobrazit téma - Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 4:56 pm    Předmět: Citovat

samanka napsal:
fdh napsal:
extrasmall:

... stejně tak, jako, že o klasický medicíny je to testovvaný na několika tisících lidech a ví se co to asi dělá... tady nee.......


No třeba jsi to myslel jinak než to pro mě vyznělo.

šamanka


ano, tady jsem to myslel zřejmě jinak než ty... víš přece, že ke každému klasickému léku dostaneš letáček, kde je napsáno co to dělá jakých spousty vedlejších účinků to má... tady nee... tady nevíš co to bude přesně dělat... sama jsi psala, že účinek je u každého jiný... a že zrovna u extrasmall byla takováhle reakce - to nikdo nevěděl... protože kdyby ano, neříkej mi, že by ji takhle hodil do rybníka a plav...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

Ozývám se zase pod delší době, jelikož můj příběh má, pro mě alespoň zajímavé pokračování. Měla jsem silný pocit (i když mám svou paní psycholožku a je opravdu dobrá), že bych měla slyšet i názor jednoho pana psychologa, který zná naši rodinu již několik let (kvůli mému dyslektickému bratrovi, který k němu před lety chodil). Šla jsem tedy tam a pověděla mu svůj příběh. On mi položil dohromady asi tak 2 věty, díky kterým mi některé souvislosti začaly dávat smysl a od té doby ze mě 80 % té hrůzy spadlo. Neříkám, že je už vše v pořádku. Není a ještě si myslím, že chvilku i potrvá dokud bude. Ještě občas mě popadne menší tíseň z toho, že se něco stane. Nebo prostě mě podadne strach a takový nejistý pocit. Je to už ale daleko lepší. Se svou paní psycholožkou pokračuji dál v tom, co jste mi tady většina radila a doufám, že se to nebude vracet, ale že to půjde už jenom tímto (zatím to vypadá), že dobrým směrem. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

extrasmall:

tak to mám radost Smile tak ať to jde už jen k lepšímu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 3:17 pm    Předmět: Citovat

fdh:

Děkuju. Jsem jenom zvědavá do kdy to vydrží, protože zrovna dnes mám menší výkyvy. Ale snad to přejde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

...když vydržíš Ty, Extrasmall, tak vydrží i zlepšující se stav Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 9:09 am    Předmět: Citovat

Jarka:

Děkuji. Snažím se. Smile Je pravda, že to co bylo před tím bylo o 95 % horší a vydržela jsem, tak doufám, že teď už to bude jenom lepší. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 10:03 am    Předmět: Citovat

...to je jasný, že teď už to vydržíš... Wink
Držím palec a těším se, až napíšeš, že už je vše OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 1:32 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Extrasmall
Píšeš, že už jsi na tom líp. Myslíš tím psychickou stránku nebo i tvé fyzické problémy, se kterýma si klasická medicína nevěděla poradit?

Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Roso,

čekala jsem kdy tato otázka přijde. Smile Co se týče psychického stavu, tak zrovna pár dnů mám pocit, že je to takové všelijaké, ale rozhodně to už není tak zlé jako na začátku.

Co se týče Tvé otázky na problém se kterým si medicína nedokázala poradit. Toto zatím ještě nedokážu říct, jelikož ty záchvaty, které jsem mívala bývaly občas i 2 krát do měsíce a to delší dobu, a občas jsem měla i rok klid. Od návštěvy homeopata uběhly cca 2 měsíce a zatím jsem záchvat neměla. To ale nemusí zatím nic znamenat. Když nebudu mít záchvaty několik let, tak se dá potom říct, že mi pomohl. Zatím to nevím, protože záchvat mě může překvapit jak zítra, tak klidně i o ten rok. Sama jsem ale zvědavá jak to se záchvaty nakonec dopadne. Doufám, že s psychikou to bude už jenom dobré, až nakonec zase normální. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 12:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem,

ráda bych se opět na něco zepatala. Smile Mluvila jsem se svou paní doktorkou (která je opravdu dobrá), a ta také zastává názor, jako většina z Vás tady co mi psala, že se homeopat trefil a že by měl člověk pokračovat u dotyčného, který to vlastně započal a ví o tom nejvíc. Chápe také to, že k němu už nemám moc důvěru, a taky že mě zklamal tím, že se od toho co se stalo distancoval. Proto také navrhla, že pokud se jí podaří zjistit, co mi dal, tak mě může poslat k jinému, pokud bych k tomuto původnímu už nechtěla.

Já sama si neumím představit co bych mu ještě vůbec měla říct, a taky to, co by on, který si myslí, že se ho to netýká, mohl pro mě dalšího udělat. Stalo se mi to celé před 3. měsíci a do teď se ani nezeptal, ani ho nezajímalo jak to se mnou dopadlo, nebo co se mnou je.

Ale konec rozčilování a zpátky k mému dotazu. Smile Paní doktorka si myslí, že vzhledem k tomu, že se trefil, tak by mi mohlo pomoci, podaní té samé látky (nebo jak tomu říkám já, bobule Smile ) ale v menším množství. Je opravdu možné, že toto je cesta k pomoci. Ale tuto možnost jsem odmítla. Nejsem už nikdy v životě ochotna zažít to co se stalo znovu. Spíš budu volit cestu, psychologa, meditací, masáží a nevím čeho všeho, i když je to práce zřejmě delší (možná i na několik let) než zásah bobulema. Zbavit se toho co člověk v sobě za ta léta nastřádal a co se dostalo z části ven je určitě nutné a myslím, tak jak jste mi tady někteří psali, že bych v této cestě měla pokračovat, nicméně ta moje pomalejší cesta mi přijde daleko šetrnější a možná i kousek méně traumatická.

Jaký je Váš názor na toto? Máte s tímto vším více zkušeností než já Very Happy

Opět děkuju.

Extrasmall Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

hmmm... a jaký je tvůj názor na toto? Co by ti udělalo dobře, co by ti pomohlo se v životě cítit příjemněji lépe? Nemusí to být hned velké věci, ale podle jakých malých změn by si poznala, že je ti líp? Co by se v tobě a tvém životě okolo dělo?

Narya:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 1:41 pm    Předmět: Citovat

Naryo:

Hm, hm Smile Můj názor je ten, že když už se toto stalo, tak já sama bych postupovala tou svou pomalejší, a asi zřejmě bezpečnější cestou.

Co by se mělo změnit, abych se cítíla opět dobře? Hlavně by měly přestat ty stavy (i když už jsou jen malinké), které od té doby mám, a také by se mělo stát to, abych pochopila co se stalo, proč se to stalo, co mi to mělo přinést, a chtěla bych dojít k takovému psychickému stavu, ve kterém by mi bylo už opět dobře a stabilně. I když ten stav, který jsem měla před tou událostí, už nikdy mít nebudu (otázka je, jestli ten stav byl dobrý, když to takto dopadlo), protože od té doby jsem jiná, jednak na základě toho zážitku a té zkušenosti, a také pohledem na svět. Doufám, že to "jiná" bude k lepšímu i pro mě, jinak to celé čím jsem prošla by postrádalo smysl.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 2:40 pm    Předmět: Citovat

Dobře, takže pomalejší cesta, kterou si budeš určovat. Kam by tě měla dovést?Smile

Když by se stalo, že by ty i když už jen malinké stavy přestaly, co by bylo místo toho? Čím bys žila svůj život?

Když by se ti dostala ta šance úplně pochopit, co by ti to pochopení dalo? A jak by to ovlivnilo tvoji další budoucnost? (A je pochopení nutné pro tu další budoucnost?)

Jak poznáš, že to "jiná" je už pro tebe dobře? Že tak je to pro tuto dobu správně?

Smile nemusíš na to odpovídat veřejně, vůbec to není nutné. Přijde mi, ale že ti tím více pomůžu, než když bych tu rozebírala co se ti stalo.

Pravda, je zajímavé, že šlo o ledviny a z textu jsem pochopila, že když ti bylo psychicky zle, figurovala v tvých představách postava mámy a nedefinovatelného strachu,tedy úzkosti. Můžou to být důležité souvislosti, některé třeba i užitečné a nutné k pochopení, ale taky nemusí. Težko říct, to by se muselo pátrat více.

Narya
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 3:24 pm    Předmět: Citovat

Naryo:

No tak odpovídat to nebude lehké ani neveřejně, protože si tam položila hodně otázek na které se hned odpovědět nedá Smile To by si musel člověk zvážit.

Je ale pravda, že tyto otázky jsou dobré, alespoň k zamyšlení, jelikož člověk sám sebe vnímá jinak než ho vidí okolí a sám v sobě přemýšlí určitým způsobem, tudíž ho některé věci ani nemusí napadnout.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Omlouvám se Vám všem,ale nemám tolika času číst všechny příspěvky a reakce.Proto se možná budu po někom opakovat.Jsem dalece toho,abych někoho bránil,ale když ti lékař řekne pravdu,že to ještě nezažil a na rovimu ti doporučí někoho lepšího než je on sám a až ti bude líp můžečš k němu zase přijít.Já si myslím,že málokdo uzná že neví vše.On sám navíc moc dobře asi pochopil,kde stojíš tyNeber to zle ode mne,ale ty jsi mněla ztratit kontrolu a né se kontrolovat.Jak se ti může odstranit blok,když tvůj mozek ti říká,že není,že vše je špatně,že takhle ti nebylo a tudíž je to neúčinné ba právě zhoubné.To nám všem říká náž rozum.Kde je ale tvoje duše,tvůj instinkt, mnohdy raději vymněníme nepohodlné a bolestivé vyléčení za pohodlnou léčbu prášky,ktrá nemoc jen potlačí do ústraní ale nevyléčí a časem nám ty léky zničí třeba ledviny a játra.Na rovinu kdo z lékařů ti řekl,že oni ledviny nedokáží vyléčit.U mne se o to snažily 30 let a teprve z rádia mi jeden lékař docent otevřeně řekl,že lékařská věda je zatím bezbranná.Operativně ano,to ji umí odstranit,ale zánět jen zapouzdří a je jen otázkou času a silné imunity než se znovu projeví.
Vysoce ředěná homeopatika zasahují psyché pacientů a to někdy až vyvoláním šokových stavů.To je u nich běžný efekt.Běžně ředěná homeopatika třeba u mne vyvolala zápal plic oboustranný a rozsáhlí,protože to šlo ven ze mne přes dýchací cesty a ještě rok jsem mněl rozedmu plic,nododýchával jsem.Ale vyléčila mne z bacilu na srdci,lékaři i po úplném celkovém vyšetření si nevěděli rady a časem by mi možná dali invalidní důchod.Jediná chyba byla,že jsi se předem neinformovala co jsou homeopatika a jak se můžou projevit.Navíc jsi zmiňovala,že tě při první návštěvě vyšetřoval 2 hodiny.To by byla ale fronta u lékařů být tam dvě hodiny.Taky tě uklidním, když byl můj syn strašně nemocný,byl jsem s tím homeopatem asi co i ty ve spojení na jeho dovolené a každý třetí den volal asistentce aby mi připravila pro syna nové homeopatika a taky za darmo.Zdraví v uvozovkách zdraví pacient at si platí,ale když vydí skutečně chorého pacienta,tak mnohdy léčí zadarmo nebo téměř zadarmo.Je jen na nás jak jeho čin chápeme a chceme chápat.
Jinak je dobře že jsi objevila v sobě tu bestii,samu sebe.Ledviny jsou o nás a našem vztahu k okolí.Dokud si to neodblokuješ,nezažiješ a nepřijmeš za sebe a své skutky zodpovědnost,nikdo a nic ti nepomůže.Je to v tobě i ve mně.Já už si ty ledviny skutečně začínám léčit.Jde to ale těžko,musíme být k sobě tvrdí.Když utečeme budeme utíkat pořád.A možná,spíš skutečně ten homeopat věděl,o co jde a ví, že homeopatika nejsou všelék a proto ti možná navrhl,přijď později,až to budeš mít zpracovaný a nebo to nevěděl,ale dobře ti poradil.Zkusil bych já osobně jiná homeopatika.Začal bych očistou střev a to mi posílí imunitu,která bude lépe posilovt ledviny a zárověň mi to posílí psyché-
Doporučil bych ti najít si dobrého kineziologa nebo někoho kdo dělá EFT a nebo regresivní terapii.Psychyatři tě dokáží uspat natolik,že funguješ.ale nejsi schopná vnímat svůj stav,ale ten se vůbec nezlepil jejich léčbou.Jen to nevnímáš.Tam není cesta.Je to jen dobrý začátek načerpat sílu na boj s nemocí,ale nesmí to trvat dlouho.
Píšu ti toho hodně,klidně mi vynadéj za mou upřímnost a přímost,ale já tě chápu více než si nyslíš.Mohu to napsat,já to znám.Záleží jen na nás co si rozhodneme že v životě uděláme.A jestli jsi chtěla někomu něco udělat,tak se ptéj proč zrovna jemu.A to že se vaše vztahy upevnili je chorobné.Skutečně svobodný jedinec nepotřebuje se vázat na rodinu.Miluje ji jen jako svoje příbuzné, ale jestli se moje láska ještě zvětší,tak asi proto,že se círím vůči nim nějak provinile a musím jim to vrátit větší láskou.Ale ty nemusíš nikomu nic vracet,ty nejsi vinná.Znáš to,kdo jsi bez viny,hoď kamenem.Všichni jsme se nějak provinili,tak proč za něco platit.Jsme na tom všichni stejně.
Mám tě rád,hodně mně připomínáš mne samotnýho na začátku hledání.Držím ti palce.Bůh ti žehnéj a světlo na tvou cestu životem ti přeje ŠAMAN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund