Fórum - Zobrazit téma - Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 1:08 pm    Předmět: Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory Citovat

Ahoj všem, Very Happy

jsem tady na Vašem webu poprvé, a i když nemám s Reiki nic společného, tak poté co jsem si přečetla několik zážitků a problémů lidí, kteří sem píšou tak jsem zjistila, že se mě to týká až moc. A musím říct, že mi Váš webík pomáhá v tom, že vidím se svým problémem nejsem sama.Jenom v krátkosti Vám popíšu, proč jsem tady.

Od dětství trpím ledvinovými záchvaty. Byla jsem už v dospělosti na operaci močových cest, ale moje záchvaty nepřestaly a všechny výsledky mám v pořádku, proto mi bylo lékaři řečeno, že tady už medicína žádné vysvětlení nemá a tudíž nevědí z čeho to je. Moje paní doktorka (která je vynikající mě poslala k jednomu homeopatovi, který patří k nejzkušenějším v ČR. Moje první návštěva byla cca 2 hodinová, na jejímž konci mi dal sníst nějaké bobulky. O týden jsem měla záchvat. Při další návštěvě jsem od něj dostala jiné bobulky (podotýkám, že mi nikdy neřekl co mi dává, a není mi to ochoten říct ani dnes, poté co už vše proběhlo, a tudíž už nemá smysl to tajit). A tady to všechno začalo.

Po pozření posledních bobulek se mi do týdne udělalo strašně psychicky špatně (nikdy předtím, a to už jsem tady 28 let, jsem žádné psychické problémy neměla). Bylo to to nejhorší co jsem zažila a vím jistě, že tady jsou mé hranice. Měla jsem příšerné stavy, kdy jsem myslela, že se zblázním a měla jsem strašně silný pocit, že bych mohla někomu z rodiny (konkrétně mámě) ublížit. Paradoxně ale jsem hystericky brečela, protože jsem se o ni hrozně bála a nechtěla jsem aby se jí něco stalo. Dopadlo to tak, že jsem několikrát zkolabovala a v noci jsem 2 krát volala do Riapsu. Při těchto stavech jsem byla schopna rozpoznávat, že se něco děje, a že s tím musím něco udělat. V současnosti navštěvuji paní psycholožku. Trvá to už 2 měsíce a můj stav se o hodně zlepšil, nicméně záchvaty strachu, hrůzy, paniky a tísně mě ještě pronásledují. Strach z toho, že se určitě něco stane (i když žádné agresivní pocityy v sobě nemám). A stavy toho, že nevím odkud mám mít jistotu (kterou jsem 28 let vždy měla), že se mi to nevrátí, a že bych opravdu někomu ublížila. I když v těch nejhorších stavech se tak nestalo, protože jsem se vnímala. Se svou rodinou mám vynikající vztahy. Je ale také zvláštní to, že po těchto hrůzných zážitcích cítím daleko větší a silnější pouto k rodině a daleko silnější lásku, a také o hodně víc se dokážu vcítit do lidí.

Tomuto celému co se se mnou děje vůbec nerozumím, nerozumím ani těm protichůdným pocitům. Nikdy jsem to nezažila a nikdy jsem ani necítila žádné negativní pocity vůči své rodině. Jsem ale prozatím hodně přecitlivělá za všechno se mi chce brečet a všechno se mě daleko více dotýká než před tím. Toto jsem nikdy nezažila. Proto nevím kde se toto vzalo a vyděsilo mě to. Mám z toho celého veliké trauma. Byla jsem typ, který byl vždy proti tomu, aby si vzal nějaký prášek od psychiatra (i když jsem tam nikdy nebyla), ale při těch stavech bych ten problém neměla. K bobulím mi jenom řekl, že byly určené k tomu, aby odstranily blok a člověk se přestal kontrolovat. Což jsem naštěstí nepřestala, ale měla jsem pocit, že už mě spíš řídí psychika než já sama sebe. Netuším jaký to mělo smysl, prozatím to vidím tak, že mi to spíše ublížilo. Možná časem se ukáže že to je jinak.

Mám pocit, že dotyčný homeopat otevřel něco o čem buď nemá tušení co to je, anebo zjistil, že to přehnal a lekl se, jelikož další návštěva byla u něj zdarma. A poté, i když byl vždy proti případným lékům od psychiatra, nebo proti psychologů,m, tak mi řekl, že je to špatné, že se s tak silnou reakcí ještě nesetkal a ať jdu tam kde mi bude lépe, když to bude na psychiatrii pod práškama, tak tam, a ať se mu ozvu až se ho to bude týkat. Přitom jeho se to týká nejvíce. Jediné co prý může udělat je mi dát ty samé bobule s tím, že se ty zážitky budou opakovat, nebo bobule,kdy se můj stav vrátí tam kde byl. Oboje jsem odmítla. Touto svou reakcí u mě ztratil i poslední kousek důvěry.

Proč Vám to píšu. Poté co jsem si už přečetla hodně článků z Vašeho webíku, tak vidím, že je tady hodně lidí, kteří mají podobné zkušenosti, nebo alespoň tuší že takovéto věci se stávají a mají nějaké zkušenosti a případně byste byli schopni mi říct na toto svůj názor. Moc by mě to zajímalo a snad i pomohlo. Moc děkuji všem, kteří mi odepíší.


Naposledy upravil Extrasmall dne st říjen 01, 2008 9:18 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 6:37 pm    Předmět: x Citovat

ahoj,
ačkoliv to bude znít velmi krutě, tak lék byl pravděpodobně vybrán výborně a trefil se někam velmi, velmi hluboko nebo do velmi bolestivé rány. V homeopatii je přechodné zhoršení docela obvyklé při dobrém předepsání léku (nikoliv nutné!!!). Je pravda, že homeopat by se měl snažit podle svých možností pacienta podpořit v krizových situacích a bylo velmi rozumné, pokud reakce byla vyjimečná odkázat i na jiné možnosti (psychofarmaka), které můžou pomoct překonat velký propad. Není to obvyklá praxe, záleží na okolnostech a musí se zvažovat každý případ jednotlivě. To, co u jednoho člověka může být díky jeho citlivosti hraniční, může druhý zvládat dobře.
Rozumný homeopat se nezříká i jiných možností a kombinací, v tomto případě třeba s krizovkami z Bachovek nebo bylinek, posilování imunity nebo cokoliv jiného podle uvážení a případu a v léčení dál pokračovat.

Píšeš, že máte doma v rodině idylku, ale možná je to jen povrch navenek nebo můžeš něco potlačovat a teď to vyběhlo na povrch, mohlo se něco dít nebo stát v dětství, nějaké trauma čekalo a snažilo se protlačit ven atd. Tohle je jen moje úvaha a spekulace, ale to, že jsi potřebovala vyhledat pomoc a tvoje tělo má nějaké problémy - signalizuje, že nějaké problémy jsou ještě jinde na mentální úrovni. Ono je provázáno všechno se vším. Ty jako člověk nejsi jen fyzično, ale i to, co je uvnitř. Dneska už i klasická medicína uznává, že nemoci mají svůj původ v psychice a celém souhrnu dalších faktorů.

Pokud se týká neoznámení názvu léku, tak to může mít svůj velmi reálný důvod. Jednak spousta lidí nesouhlasí se svým předpisem.
Předpis se u klasické homeopatie (snad o ni šlo?) bere podle celého člověka, to znamená celý soubor - není jen zdravotní problém, bere se ohled a vyšetřuje se všechno, včetně způsobu života, povahy, zájmů, generálií (zimomřivost, vztah k různým jídlům, jak a kdy se potíže zlepšují nebo zhoršují), můžou se používat sny, vztah, sny, přání, prostě všechno z čeho se skládá život toho, kdo vyhledal pomoc.

Člověk sám sebe a svoje vztahy vidí často dost odlišně než je realita, proto je první pohovor tak dlouhý a důkladný, aby se přišlo co nejblíž k problému a výběru vhodného léku. Jeho obraz se klientovi nemusí líbit a nebude si ho chtít vzít, protože rozhodně on takový není, nebo jeho název mu bude proti mysli.
Např. když máš polykat arsen, tak pokud o homeopatii nic nevíš, asi budeš dost váhat. A přitom je to vynikající lék na otravy z jídla a pochopitelně se z něho nejde otrávit.

Je to velmi těžké. Pokud vím, většina homeopatů velmi, velmi zvažuje, kdy je možné sdělit název léku hned a kdy až o hodně později. A rozumím tomu. Pacienti si na internetu dohledají pár info a urazí se, co si to homeopat dovolil, jaké vlastnosti mu tímto lékem přisoudil a důvěra
i proces je narušený nebo si lék ani nevezmou (já že mám nízké sebevědomí? já a nenávist? já a bručoun? Nikdy!).

Podle mého by bylo úplně nejlepší znovu svoje problémy konzultovat s tím, kdo je vede a pravděpodobně ví o čem tvůj příběh je a kam se dál odvíjí. Pokud už se tvůj problém zklidnil, tak nechat si čas na zpracovávání a pochopení toho, co se stalo, případně zkusit pomalu hledat původ toho, co se odehrálo.
Ale VELMI, VELMI, VELMI pomalu a opatrně, když jsou tvoje reakce tak silné. Rozhodně si do rozjetého procesu nenechat vrtat dalšími osobami, protože by se ti v tom mohl udělat pořádný guláš. Nejsou špatné nějaké jemné, opravdu jemné techniky srovnání ve formě masáží (třeba i s reiki) nebo něčeho jiného co ti je příjemné. Jen ty sama víš, nebo si možná ani sama zatím neuvědomuješ co se stalo, nech tomu, prosím čas, nikam nespěchej.

Sama ze své zkušenosti i lidí, které jsem měla možnost sledovat, vím, že než se zklidní něco velmi silného, může to trvat hodně dlouho.
Hlavně se nenech nalákat na něco nového, co ti zaručeně obratem ruky vyřeší všechny problémy do 10 kolena a 50 minulých životů. Mohla by sis ho spíš pořádně zašmodrchat a přidat ze pár nových léčiv na psychině.

Můj pohled na věc

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Šamanko,
moc děkuji za Tvůj názor. Potřebuji slyšet i názory lidí kteří mě neznají a tudíž vidí věci z venku. S tím co jsi napsala souhlasím a také vím, že všechno souvisí se vším a že evidentně se otevřelo něco co bylo v člověku ještě nezpracované. Také moje paní doktorka mi řekla, že to je právě známka toho, že se homeopat trefil a že by bylo vhodné pokračovat. Z jeho reakce mi je ale jasné, že jak sám řekl, neví co s tím a dal ruce od toho pryč. Proto mu už nevěřím, a také se bojím si už cokoliv vzít. Ano také mě napadlo, že nebudu hledat něco co, nebo někoho kdo mi pomůže okamžitě, protože to nejde. I když bych to uvítala. Celý proces ale už trvá na můj vskus dlouho a zatím se v tom moc nevyznám a jsem už z toho i dost psychicky unavená. Je ale pravda, že tak příšerné stavy jako na začátku naštěstí už nemám, i když i tyhle, které se ještě pár krát za den objeví mě tíží, trošičku děsí a unavují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Šamanko ještě mě napadla otázka jestli pokud bych použila ty kapky od Bacha jeslti to nemůže spustit znovu podobnou reakci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 7:38 pm    Předmět: x Citovat

Myslíš z jeho reakce, že tě poslal na chvíli jinam, že budete pokračovat až se tvoje reakce uklidní? No důvěra je jen jedna, ale myslím, že jednal rozumně a nedělal ze sebe děda vševěda všemohoucího. I homeopat je člověk. Podle mě postupoval rozumně, představ si, kdybys narazila na nějakého samožera a ten se rozhodl, že všechno zvládne sám a dělal na tobě pokusy, co sneseš!

Opakování pocitu, vracení v jakési spirále, kdy je reakce menší a menší je báječná indicie.
Uvedu příklad trochu z oblasti fyzična: pacient trpěl v dětství neustálými angínami. Po podání přesného léku dostane angínu jako hrom, třeba za čtrnáct dní další, ale už je mírnější, za dva měsíce znovu, ale s ještě jemnějšími příznaky a rychlejším hojením - to je výborné znamení, že se objevilo něco z minulosti, co potřebovalo odléčit a je velká naděje, že už se angíny neobjeví. V psychice je to totéž jen v jiné formě.
Mě jednou bolela 3 měsíce v kuse hlava a jiní by mohli vyprávět. Je ohromně zajímavé pozorovat, jak při léčbě lidi ožívají, dostávají novou energii, jsou jiní, volnější a mají víc chuti se obout do dlouho odkládaných problémů.

Takže je moc dobré, že už máš nejhorší pocity za sebou a tvůj problém se postupně léčí (tvoje prožívání má jiné grády, méně bolí nebo svoje pocity lépe zvládáš, to je opravdu moc dobře). Pravda, nikdo ti nezaručí, že příště nebudeš pokračovat s nějakým dalším těžkým problémem a nikdy se předem nedá říct co se otevře a jak to bude vypadat, ale pozitivum je, že jsi tuto těžkou zkoušku zvládla. Léčení není o léku nebo homeopatovi, léčení si "určuje" a vede pacient. Je to jako v ostatních oborech - když pacient z nějakého důvodu nechce, tak můžu dát lék nejlepší z nejlepších, potit se úsilím a dělat kotrmelce a nebude mi to nic platné.

Možná se ti to bude zdát praštěné, ale já bych z toho měla radost.
Neboli jak řekla dcera mému bývalému: tati, co teď když je ti špatně, ale teprve až se osypeš od hlavy k patě jako já (těžce nese každý zcela nepatrný pupíneček), to bude mít mamka teprve radost!!!
Já je neléčím, jen vysvětluju, ale už si dají víc říct.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 7:44 pm    Předmět: x Citovat

Nemyslím plácat Bachovky bez rozmyslu. Ale v době, kdy jsi byla opravdu na hraně zhroucení (což je otázka, obvykle vydržíme víc než si myslíme), tak třeba použít jednu směs zvanou krizovky - taková první psychická pomoc. Ne se tím dopovat pořád, ale místo psychofarmak.
Ovšem to by musel posoudit někdo, kdo tě v tom stavu viděl a vnímal, co by bylo nejvhodnější. Nebo klidně i meduňkový čaj na zklidnění apod. Jsou to výborné pomocné metody. Klidně i reiki, ale to raději nesměrovat, spíš to nechat, co si nabereš. Prostě něco, co by ti pomohlo
podržet životní sílu, abys ten prožitek zvládla.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

Ano to si také na něm cením, že rovnou a hned řekl, nevím, neumím si s tím rady. Nicméně to, že se dál už věci nevěnoval a řekl to co řekl se mi prostě nelíbilo. Já jsem byla ta, která jsem mu řekla, že si myslím, že to není normální až takováto reakce, a že bych ráda navštivila psychologa. Byl proti. No a nakonec to dopadlo jak to dopadlo.

Máš pravdu v tom, že po tomto zážitku jsem se hodně změnila. A mám pocit, že k lepšímu. Jenom mám z toho všeho ještě guláš a trauma.

Mám radost zatím z toho, že i když mi bylo nejhůř, tak jsem to zvládla bez nějakých případných prášků, nebo psychiatra. Myslím, že i to člověka trochu posílí, že to zvládl sám.

Ale uklidnila si mě tím, že je to dle Tvých zkušeností na dobré cestě. Doufám ale, že ta cesta už nebude dlouhá. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

Ještě mám nejasno v jedné věci. Po návštěve psycholožky mi pár dnů bývá psychicky trošičku hůř, když se v tom dokola rýpu. Nicméně mi to alespoň pomáhá si pomalu Ty všechny zážitky třídit. Nevím ale jestli problém nechat, aby se uklidnil a v té psychice se zase schoval. Nebo i navzdory děsům a zlým pocitům to vydržet a všechno to rozebrat a utřídit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 8:15 pm    Předmět: x Citovat

Super, no fakt mám radost, jak ta homeopatie je užitečná.
Vždyť to co, píšeš je senzace. Nakonec jsi v sobě našla mnohem silnější ženu, než jsi čekala.
Víš, nikdo ti neřekne, jak dlouho bude ještě zpracovávání trvat. Ty si jdeš nejen svoji cestou, ale i svojí rychlostí - není s kým srovnávat.
Tady neplatí: dám tabletku, potlačí to horečku do dvou dnů.
Ostatně v tom máš právě to slovo "potlačit". A příště, až se to vrátí, dáme ještě silnější tabletku, která....a tak dokola.

Schovat problém je to nejhorší co se dá udělat. Protože na tebe vyskočí až to budeš nejmíň čekat nebo v jiné, ale stejně husté nebo ještě náročnější podobě. Když už máš tak dobře našlápnuto, proč to zahodit?
Teď už máš ty navrch, ne problém!
Vydrž. Tady se v případech léčení opakují stále dokola dvě věci: trpělivost a nechat to, co se děje pochopit. Na dnešní uspěchanou dobu
dost divné, ale bohužel výživné.

Klidně se ptej, snad ti budu umět odpovědět.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 8:32 pm    Předmět: x Citovat

PS: ještě malá poznámka k lékům a jejich potenci - u vyšších potencí může být účinek několik měsíců, literatura uvádí i roků.
Zase - co podání, co pacient, co problém - to originál.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 9:19 pm    Předmět: Citovat

No, to jsem ani nevěděla že roků. Teď teda nevím, jestli se mám tomu těšit, nebo ne Wink

Taky si říkám že by nebylo dobré to zahrabat, ale to konečně vyřešit. Ale je to velmi těžké to dokola rozebírat, potom čekat týden než se z toho člověk vzpamatuje a zase tam jít, a takto dokola. I když výsledky to má i když pomalé. Jinak teď si mi připomněla mou mámu, která mi na to odpověděla stejně. Very Happy

Já jsem homeopatii brala vždy s rezervou a když jsem tam šla poprvé, tak jsem si říkala, že to jsem teda zvědavá. A nečekala jsem že se něco takového vůbec může stát. Náš známý, který je lékař, tak se homeopatii vyždycky smál a když slyšel toto, tak byl překvapený a legraci si už nedělal Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

Jinak děkuju za Tvé postřehy, si hodná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 9:43 pm    Předmět: x Citovat

Ja vím, mylná představa spousty lidí je, že je to náhrada pilulek přírodními a neškodnými produkty v kuličkách. Jenže to je omyl.
Existuje tzv. francouzská škola, kterou používají s oblibou lékaři - tedy léčení podle diagnozy nebo léčení akutní - u nás známá firma Boiron, udělá to spoustu práce jak v akutním, tak lékařské praxi, ale používá nízké potence a jde jen po první - fyzické úrovni. Není čas ani potřeba se zabývat něčím dalším. Klasická homeopatie jde dál, ale taky to pak má svoje další úskalí - jako je třeba to, co prožíváš ty apod. Což pochopitelně hoooodně lidí vnímá jako nečekané a odmítají to.
Není to ta pilulka, je to něco znepokojujícího a chce to po nás nějakou změnu, aktivitu, přemýšlení.

Co je opravdu zajímavé, jak při podání správného léku (ať už se jinak děje cokoliv) je první věc, jakési oživení vitální síly. Opravdu zvláštní.

Musím končit. Budu ti moc držet palce a jestli budeš mít někdy chuť a náladu, zase napiš, jako pokračuješ, nebo jen tak pošli pár řádků třeba na soukr. javaho@seznam.cz. Budu ráda.
Hodně štěstí

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

musím hned napsat, že máš teda docela dost velkou reakci, která, si také myslím, svědčí o dlouho neřešenému problému. Domnívám se, že by nebylo úplně vhodné řešit situaci chemickými léky, které by akorát potlačili problém a ukryly ho zpět, kde by opět čekal na svou příležitost... Myslím, že teď jsi na dobré cestě k řešení problému. Být tebou, zůstal bych u homeopatie, kterou bych zkusil doplnit vhodnou alternativní léčbou, zvlášť potom co selhala klasická medicína, jak píšeš na začátku. Zkus Reiki a uvidíš co, ale pozor, ono je taky dobrý dát chvíli oddych na zpracování... aby toho najednou nebylo moc. Co se týče reakce, tak jak Šamanka napsala, většinou po akci přichází i reakce v podobě zhoršení a vzhledem k tomu, že se u tebe jedná asi o docela dost velký problém, zřejmě dlouho potlačovaný, není se čemu divit, že reakce byla taková jaká byla. Zkus tomu nechat volný průběh. Možná by třeba bylo zajímavé snížit dávku homeopatik. Nechci ti tady nic nalhávat a tak nepočítej, že se hned všechno vyřeší mávnutím kouzelného proutku v podobě např. homeopatického léku. Chvíli to bude trvat a pak, celkově je to práce na celý život... Ale vytrvej, jsi na dobré cestě!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 10:13 pm    Předmět: Citovat

Extrasmall napsal:
Šamanko ještě mě napadla otázka jestli pokud bych použila ty kapky od Bacha jeslti to nemůže spustit znovu podobnou reakci.


co se týče bachovek, jsou výborné... co se týče krizovek samotných, myslím, že nic podobného by ti přivodit neměly. Neměly by ti přivodit žádný problém, měly by ti akorát pomoct. Když nebudou na tvůj problém, tak by nemělo přijít vůbec nic... Nejdříve bych možná zkusil někoho, kdo kapky má, aby jsi odzkoušela reakci. A nebo zašla za někým, kdo se tím zabývá, aby ti testnul jestli by ti pomohly... Stojí to přece jen 500Kč. Ale fakt zase je, že to užiješ třeba kdykoliv jindy... Mám je taky a jsou super... Dají se použít např. při různém strachu, při stresu, nepříjemná situace, nervozita.....

zde zasílám odkaz

http://www.bachovky.cz/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund