Fórum - Zobrazit téma - Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 1:34 pm    Předmět: x Citovat

PS: a i když podle rozhovoru tuší, jaké okruhy problému se tě budou týkat, tak by bylo neprofesionální tě nějak programovat, kam se máš zaměřit, někam tě tlačit. Ty si vedeš léčení a témata do kterých máš odvahu šáhnout.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

No, to zase také ne, že mi řekne už ve dveřích co mi je a co mi bude a nebude. To by mi byl taky podezřelý Very Happy No, kéž bych si já sama volila kam mám odvahu jít a kam ne. Ale tady jsem žádnou možnost volby nedostala.

Samozřejmě je pravda, že to by opravdu bylo neprofesionální člověka předem někam tlačit. Tu logigku hoameopatie chápu, že to neřekne předem, aby se pacientt sám psychicky neovlivňoval případně si něco nenavodil. Ale už se stalo to co se stalo, tudíž už bych to vědět mohla. I když taky je pravda, co řekla moje sestra. A to, že nikdy nikomu až na vlastní rodinu tolik nevěří, aby si vzala něco o čem neví co je. A také jak mi řekl jeden náš známý lékař, že pacient, nebo klient má právo se zeptat co se mu dává a odborník je povinen mu na to odpovědět. A na tom také něco bude. Když si vezmu nějaký lék od lékaře, tak vím jaké má případné nežádcoucí účinky a pokud se mi udělá zle, tak s tím mohu zajít na pohotovost a říct jedla jsem toto a toto. A dokážou Ti pomoct. Tady člověka šlehne, a ani neví co bral, co se bude dít, kdo mu pomůže a jak. Zůstal na to sám. I když mi je jasné, že alternativní léčení má trošičku jiné zásady než medicína.

Také mu nevěřím, že se s podobnou reakcí ještě nikdy nesetkal (i když uznávám, že až s takto silnou se setkat nemusel, ale slyšet o tom musel určitě). Stačí otveřít internet a člověk vidí, že není sám s takovýmto problémem. Takže minimálně slyšet o tom musel.

Je ale myslím zbytečné se s tím tady rozčilovat, protože situaci to už nezmění Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

extrasmall:

to máš pravdu, že to je obojí něco jiného... nemlžeš srovnávat alternativní medicínu s klasickou... stejně tak, jako, že o klasický medicíny je to testovvaný na několika tisících lidech a ví se co to asi dělá... tady nee... takže je to takový pokus... reakce přijde a to taková dle toho jak se trefil do správného léku.... čím větší máš problém a čím lépe se trefil, tím můžeš očekávat "zajímavější" reakci... v každým případě, jak ti všichni píšeme... jsi na dobré cestě... Smile jen zpracovávej....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 6:50 am    Předmět: x Citovat

fdh: docela jsi mě naštval. Co to tu plácáš za nesmysly? Všechny léky jsou pečlivě popsané, nové méně a ty, které vyzkoušel a popsal už zakladatel homeopatie Hahnemann (zemřel v roce 1843!!! a byl to za svůj dlouhý a činnorodý život pořádně pracovitý člověk) velmi podrobně. Jsou jich stovky a jsou za ty roky ověřeny a vyzkoušeny mnohem víc než nějaké studie klasických léčiv. Navíc se stále dělají provingy - tedy zkoušky a doplnění znalostí o lécích. Sama se občas nějakého účastním.

A alternativa má stejně i tak jiné postupy a filozofii. Tak tě chci poprosit, abys nepřidával matoucí informace o věcech o kterých nic nevíš.

šamanka

Extrasmall: tedy vím, že se na toho člověka hodně zlobíš, ale snad tě do léčby nenutil a ty jsi tam přišla doborovolně? Přece když k někomu přijdeš pro pomoc, tak ti neřekne: paní vykašlete se na to, mohlo by se taky stát, že vám nebude dobře! Ale snaží se na to, s čím jsi přišla najít nejlepší řešení. A s tím prozrazením léků - k čemu by ti to vlastně bylo?
Našla by sis ho a ověřila si, že to co jsi mu řekla odpovídá tomu léku
a co dál? Můžeš se ostatně ještě zeptat, ne? Homeopatie nemá vedlejší účinky, to co prožíváš je dobře vybraná léčba a léčebný efekt, nikoliv vedlejší účinky nebo co se tu snažil kdosi naznačit. Jasně ta reakce byla na tebe silná, ale to se může stát.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 8:25 am    Předmět: Citovat

šamanko:

Určitě že mě nikdo nenutil a když selhala klasická medicína, tak mi ani nepřišlo proti srsti, že bych vyzkoušela něco jiného. Jsem si řekla, že pokud mi něco pomůže budu ráda. Nicméně je otázka, že pokud mi toto co se stalo nakonec pomůže, tak ale za jakou cenu to bylo. I když je jasné, že člověk nedostane nic zadarmo. Jenom si kladu otázku, jestli mi toto všechno za to stojí a že kdybych to věděla, tak bych si to rozmyslela, jestli do toho jít, nebo ne.

Ano o tom jsem už slyšela od své paní doktorky, že homeopatie nemá vedlejší účinky a že se trefil. To co se stalo mu ani nevyčítám, protože mi je jasné, že chtěl pomoct a možná bude i výsledek nakonec takový, že opravdu pomůže. A samozřejmě nemohl předpokládat že reakce bude až taková. Takže za to na něj nejsem naštvaná, jsem naštavná za to, že když viděl co se stalo, tak se na to celé vykašlal a reagoval tak jak reagoval. To podle mě není porfesionální, ani férové. Když by toto udělal např. ve Spojených státech, tak by měl z toho problém. A přesně jak jsi psala kdysi na začátku diskuse, že by ten lékař, nebo homeopat měl pacienta v takovéto situaci podpořit. Tak tady se stal pravý opak. Takže toto je jediné co se mi nelíbí a proč už k němu nechci jít.

Proč to chci vědět? Hm, to není lehká otázka. Určitě bych si o tom léku samozřejmě našla informace, a taky by mě zajímalo k čemu měl sloužit. Možná by mi to pomohlo celou situaci více pochopit a lépe se v ní zorientovat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 9:23 am    Předmět: Citovat

šamanka:

"Všechny léky jsou pečlivě popsané, nové méně a ty, které vyzkoušel a popsal už zakladatel homeopatie Hahnemann (zemřel v roce 1843!!! a byl to za svůj dlouhý a činnorodý život pořádně pracovitý člověk) velmi podrobně. Jsou jich stovky a jsou za ty roky ověřeny a vyzkoušeny mnohem víc než nějaké studie klasických léčiv."

Ano, a pokud vím, tak před 1. světovou válkou se homeopatie vyučovala i na lékařských fakultách amerických univerzit. Po válce se však univerzity dostaly do finančních potíží. Toho využily farmaceutické firmy a předložily univerzitám návrh: "Budeme Vás financovat, vy ale přizpůsobíte učební plán našim požadavkům."

Ono zdraví je lukrativní byznys. A o zdraví jde často bohužel až na posledním místě.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 9:58 am    Předmět: Citovat

Extrasmall napsal:
šamanko:

Určitě že mě nikdo nenutil a když selhala klasická medicína, tak mi ani nepřišlo proti srsti, že bych vyzkoušela něco jiného. Jsem si řekla, že pokud mi něco pomůže budu ráda. Nicméně je otázka, že pokud mi toto co se stalo nakonec pomůže, tak ale za jakou cenu to bylo. I když je jasné, že člověk nedostane nic zadarmo. Jenom si kladu otázku, jestli mi toto všechno za to stojí a že kdybych to věděla, tak bych si to rozmyslela, jestli do toho jít, nebo ne.



Verim, ze tym, co napisem, ta trosku ukludnim Smile

Mne klasicka medicina pomohla tak, ze som "skoro zomrela". Nebudem pisat co a ako, dolezite je ze zijem a vsetko dobre dopadlo. Vtedy som si povedala, nikdy nevezmem ziadne lieky! Fungovalo to asi 2 roky, to som mala tusim 16, vsetko bolo OK a potom, stacil jeden maly okamzik (urobilo sa mi nevolno, lebo som bola chora a samozrejme bez liekov) a spustila sa mi reakcia ako u teba. Skoro som skoncila na psychiatrii... STRACH, obrovsky STRACH... podobne ako popisujes ty, sice som nemala v umysle niekomu ublizit, ale nikomu neprajem zazit tie stavy, co som mala. Samo,ze sm musela brat lieky, ktore to sice na chvilu utlmili, ale potom som zase bola tam, kde predtym. A? Skoncilo to tak, ze som sa stala zavisla na nejakych antidepresivach... Je VELMI DOLEZITE, ze si uvedomujes, co sa deje a ze to CHCES VYRIESIT Smile Ked som i to uvedomila, silou vole som postupne vysadzovala lieky, brala som celu tabletku 3x denne, a vysadzovala som tak, ze som po tyzdni uberala stvrtku z jednej davky...trvalo to snad pol roka nez som ich prestala brat uplne, a naucila sa zvladat strach a to, ze mi je stale zle.. uf! nikdy viac! Vtedy som nepoznala reiki ani ine metody, pomohol mi jeden psycholog, ktory sa niecim takym zaobera, len si epamatam presne, aku metodu pouzil. Ked mi zacinalo byt zle, vravela som si, vsetko je ok a otvarala a zatvarala som pravu ruku (past). Stale, asi po 2 tyzdnoch to zacalo fungovat, kd som citila, ze mi je zle, par krat som otvorila, zavrela past a zrazu to bolo prec. Najviac zle mi byvalo, ked som bola sama...STRACH ze sa nieco stane..
Trvalo to dlho, snad 10 rokov, a obcas sa tie stavy vracali..nikdy som nevedel preco..

Chcela som vyskusat aj homeopatiu a vtedy mi pani povedala, vasa reakcia MOZE byt velmi silna..Ak som sa opytala, aka silna, povedala, ze nevie.. ale ze tie stavy sa mi mozu vratit a kym sa neprecistim, tak to bude trvat. Ze to moze byt rychle alebo pomaly.. zlakla som sa a nesla do toho.

Vela sa stahujeme, kvoli manzelovi a asi pred 5 rokmi, ked som bola nespokojna v praci sa mi tie stavy STRACHU a ze mi je zle zacali vraciat, a k tomu sa pridali zachvaty, lekari nezistili, ake - zlcnik, ladviny alebo nieco ine?? Skoncila som v nemocnici snad 3x v priebehu 3 mesiacov...

Potom som navstivila jednoho ludoveho liecitela..po 2 hodinach som mala take zmiesane pocity, ze az (to je na dlho) ale co bolo pre mna dolezite, povedal mi, ze som bez energie... a ze pokial budem chciet a bude ma to zaujimat, nech si urobim Reiki.. ale az budem na to psychicky pripravena...

Dnes uz viem, ze ma odblokoval a pouzil par metod, ktore pouzivam aj ja. Reiki 1 som absolvovala asi po pol roku, spustilo to u mna este silnejsie reakcie ako u teba homeopatika...

IDE tu, ako uz ti vsetci pisali, o nevyriesene problemy. Ja som az snad po 10 rokoch prisla na to, ze hlavny problem je moj vztah k mamke, a to som si myslela, ze je vsetko OK... Dokonca reakcie boli take silne, ze trvalo snad 3 roky, nez som bola pripravena absolvovat reiki 2.

Strachy z mladi som zvladla, ale prisli ine Smile Hlbky, vysky, uzavrete priestory... Smile stale nieco bude, chce to cas, VERIT Si a vyriesit problemy, ktore mas. Je TAZKE ich najst, ale ver mi, najdes ich, niektore rychlo, ine pomalsie.

Myslim, ze by ti v prvom rade pomohli meditacie.. ale nie sama, spolu s niekym. Moze sa stat, ze prides o priatelov, zmenis pracu, rozhadas si rodinu... aj tym som presla, ale VSETKO malo SVOJ ZMYSEL.
Situacie sa opakuju preto, lebo boli nevyriesene. A dokial ich nevyriesis, budu sa vraciat stale a stale... Smile

Neboj, nie si sama, a ked to zvladli aj ini, zvladnes to aj ty!!!

Drzim palce. Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 10:52 am    Předmět: x Citovat

sunnyi: ano, jsou i speciální školy jak u nás, tak třeba v Indii - tam je univerzita, je tuším 5letá placená státem.
Ostatně homeopatika jsou normálně jako léky placené pojištovnou v několika zemích - Francie, Anglie a tuším Holandsko nebo něco jiného tam ze severu.

Ostatně jak pravil spolek Sisyfos - nejsou tam žádné účinné látky, je to vlastně placebo, takže tam nemá co fungovat, tudíž žádné léčení,
žádné účinky. A máme to!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

šamanka: ...tak nějak to vidí i můj manžel Crying or Very sad(teda jakože placebo), ale když mu něco je a já mu "kuličky" nabídnu, otvírá zobáček a pěkně je užívá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 11:26 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
fdh: docela jsi mě naštval. Co to tu plácáš za nesmysly? Všechny léky jsou pečlivě popsané, nové méně a ty, které vyzkoušel a popsal už zakladatel homeopatie Hahnemann (zemřel v roce 1843!!! a byl to za svůj dlouhý a činnorodý život pořádně pracovitý člověk) velmi podrobně. Jsou jich stovky a jsou za ty roky ověřeny a vyzkoušeny mnohem víc než nějaké studie klasických léčiv. Navíc se stále dělají provingy - tedy zkoušky a doplnění znalostí o lécích. Sama se občas nějakého účastním.

A alternativa má stejně i tak jiné postupy a filozofii. Tak tě chci poprosit, abys nepřidával matoucí informace o věcech o kterých nic nevíš.

šamanka



co prosím? naštval? a čím jako? Confused tak si to přečti ještě jednou a pozorně... nevím čím bych tě měl naštvat... žádné matoucí informace jsem nikomu neposkytl... mluvil jsem jen o tom, co se zde probírá již od začátku, nic víc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Extrasmall napsal:
šamanko:

Určitě že mě nikdo nenutil a když selhala klasická medicína, tak mi ani nepřišlo proti srsti, že bych vyzkoušela něco jiného. Jsem si řekla, že pokud mi něco pomůže budu ráda. Nicméně je otázka, že pokud mi toto co se stalo nakonec pomůže, tak ale za jakou cenu to bylo. I když je jasné, že člověk nedostane nic zadarmo. Jenom si kladu otázku, jestli mi toto všechno za to stojí a že kdybych to věděla, tak bych si to rozmyslela, jestli do toho jít, nebo ne.

Ano o tom jsem už slyšela od své paní doktorky, že homeopatie nemá vedlejší účinky a že se trefil. To co se stalo mu ani nevyčítám, protože mi je jasné, že chtěl pomoct a možná bude i výsledek nakonec takový, že opravdu pomůže. A samozřejmě nemohl předpokládat že reakce bude až taková. Takže za to na něj nejsem naštvaná, jsem naštavná za to, že když viděl co se stalo, tak se na to celé vykašlal a reagoval tak jak reagoval. To podle mě není porfesionální, ani férové. Když by toto udělal např. ve Spojených státech, tak by měl z toho problém. A přesně jak jsi psala kdysi na začátku diskuse, že by ten lékař, nebo homeopat měl pacienta v takovéto situaci podpořit. Tak tady se stal pravý opak. Takže toto je jediné co se mi nelíbí a proč už k němu nechci jít.

Proč to chci vědět? Hm, to není lehká otázka. Určitě bych si o tom léku samozřejmě našla informace, a taky by mě zajímalo k čemu měl sloužit. Možná by mi to pomohlo celou situaci více pochopit a lépe se v ní zorientovat. Smile


souhlasím s tebou, že se k tomu měl trochu nějak postavit a že to na tebe nemuselo zapůsobit nejlépe... když se pak díky léku dostaneš do srabu, byť, že je jsi na dobré cestě potřebuješ nějakou podporu a tu ti neposkytl a to si myslím, že je škoda...

jinak bych se určo netahal to jak se c oprovádí v americe...slyšel jsem, že se někde dělá všechno jen tak, aby to bylo papírově a pro právníky správně a to je všechno.... takže to zase bych já nechtěl... nedělají nic pro tebe, ale pro právníky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 11:34 am    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
šamanka:

"Všechny léky jsou pečlivě popsané, nové méně a ty, které vyzkoušel a popsal už zakladatel homeopatie Hahnemann (zemřel v roce 1843!!! a byl to za svůj dlouhý a činnorodý život pořádně pracovitý člověk) velmi podrobně. Jsou jich stovky a jsou za ty roky ověřeny a vyzkoušeny mnohem víc než nějaké studie klasických léčiv."

Ano, a pokud vím, tak před 1. světovou válkou se homeopatie vyučovala i na lékařských fakultách amerických univerzit. Po válce se však univerzity dostaly do finančních potíží. Toho využily farmaceutické firmy a předložily univerzitám návrh: "Budeme Vás financovat, vy ale přizpůsobíte učební plán našim požadavkům."

Ono zdraví je lukrativní byznys. A o zdraví jde často bohužel až na posledním místě.


Mirek



ano to mas pravdu Smile

samanka:

a mimo jiné šamanko... nemám nic proti homeopatii ani proti zakladateli... to bych zde rád uvedl, aby si někdo nemohl myslet něco co nemá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lylka,

velmi Ti dakujem za Tvoj pribeh a za to, ze si napisala svoju skusenost. V tom co pises mi to velmi pripomina moje prezivanie. Aj ked samozrejme niektore veci boli u kazdej z nas ine. Nicmenej, ale teraz aspon vidim, ako sa s takymto problemom vyrovanavaju ostatní ludia. Zo zaciatku som si myslela, ze som v tom sama a ze mi snad siblo. Dnes uz vidim, ze je to inak.

Je velmi dobre, ze Ty si natrafila na slusneho homeopata, ktory rovno povedal, nie toto sa neodvazim, lebo by to mohlo byt zle. Tym netvrdim, ze ten moj by bol zly, ale stratil u mna kredit svojim pristupom. Nie tym co sa stalo.


Ja tiez momentalne chodim k psychologicke (aj ked som si nemyslela, ze to tak raz bude) a tiez som napisala sem, lebo ma prave zaujimali skusenosti ostanych a vidim ze som urobila dobre, lebo toto co mi sem ludia pisu mi pomaha vnimat celu situaciu realne a uz sa zacinam trosicku aj orientovat v tom co sa deje.

Som rada, ze sa uz citis lespie a drzim Ti palce aby to tak bolo aj nadalej. Very Happy

Extrasmall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

fdh:

To se neboj nedělám si iluze, že všem právníkům jde jen o dobro klienta. A je určitě fůra věcí, které se dělají jenom na oko. Nicméně alespoň Tě ve státech chrání to, že je tam možnost postihu, v případě že se někdo takto zachová. Portože odpobědnost za to co je má.

Samozřejmě tím nechci říct, že by se měl člověk s každým za vše soudit a handrkovat. Je tam jistě i fůra úplně zbytečných sporů. A ani se nechystám k soudu, protože vím, že to nedělal se zlým úmyslem ( a možná to nakonec bude i pozitivní), nicméně si o něm už myslím svoje. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

fdh napsal:
extrasmall:

... stejně tak, jako, že o klasický medicíny je to testovvaný na několika tisících lidech a ví se co to asi dělá... tady nee.......


No třeba jsi to myslel jinak než to pro mě vyznělo.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund