Fórum - Zobrazit téma - Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nevím co se děje - prosím o Vaše rady a názory
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

Extrasmall napsal:
Ještě mám nejasno v jedné věci. Po návštěve psycholožky mi pár dnů bývá psychicky trošičku hůř, když se v tom dokola rýpu. Nicméně mi to alespoň pomáhá si pomalu Ty všechny zážitky třídit. Nevím ale jestli problém nechat, aby se uklidnil a v té psychice se zase schoval. Nebo i navzdory děsům a zlým pocitům to vydržet a všechno to rozebrat a utřídit.


to si myslím, že je normálně reakce, protože s psycholožkou sama zajíždíš do problému... myslím, že by ti bylo podobně, kdyby jsi o tom přemýšlela sama atd... zkus třeba nad tím meditovat a tak nechat to volně, uvidíš, třeba něco přijde, třeba ne... ale je to hodně o práci na sobě....jinak ten problém nevyřešíš...bude přicházet stále a co se týče chem.léčiv...antidepresiv a tak... problém jen odsunou...zasunou, překryjí....je to na nic... je to potřeba řešit a uvidíš... čeká tě odměna v podobě radosti a štěstí... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 10:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj fdh,

děkuji Ti za radu a podporu. Kéž by šlo snížit dávku homeopatik. Oni to totiž byly jenom jednorázové bobule,které jsem vycucala rovnou v ordinaci, takže domů jsem nedostala nic.

Složité také pro mě je, rozmotat celou situaci a zjistit co je to za problém jak ho řešit, tedy spíš se ho navždy zbavit. A co dělat aby se to v psychice dál nesbíralo (případně něco nového) a neudeřilo znovu. Je ale pravda, že před tím než se toto stalo, jsem byla typ,který si všechny stresy,problémy, negativní zážitky držel v sobě. Takže teď se to možná už sesypalo.

Je to jak vidím dost složitá, únavná a trnitá cesta, které se bojím. Ale abych zase jenom nenaříkala. Naproti te úplně první situaci se tyto stavy už zatím dají celkem zvládat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

jj, to je fajn... Smile budeš teď muset makat hlavně sama na sobě... možná se zkus ještě podívat na EFT - je to zajimavá metoda, mě teda pěkně zaujala... Smile měj se a držím palečky, aby ti bylo už líp... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 10:29 pm    Předmět: Citovat

Jo, jo podívám se na to a děkuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

Na svých seminářích a kurzech učím, že se všechno teď v poslední době urychluje. Země a lidi na ní zakončují svůj dualitní cyklus (tedy ne všichni..) a proto je vše zrychlené. Jakoby den měl jen někdy i jen 8 hodin. Vlastně to vidíme i na mladých lidech, kdy už třeba dvacetiletí a míň mají nemoci, které by normálně člověk dostal třeba až po 40-50. Je to tím, že naše karmické věci vyplouvají na povrch a vše se urychluje. Vše žádá vyčištění a transformaci. To, co bychom normálně řešili celý život, řešíme nyní během pár roků.

Homeopatii jsem vystudoval v Praze u pana Čehovského v roce 2003, v té formě, jak jsem se to učil jsem ji dělal jen asi jeden rok, než mi přišel jiný nástroj, který je podobný jako homeopatie, ale na energetické úrovni. Vím taky, že mnoho homeopatů neříká své léky, které dávají pacientům, právě z toho důvodu, co už psala Samanka. Nevím, jak by ti bylo, kdybys věděla, že třeba bereš Carcinosinum - což je homeopatický výtažek asi z 20 různých lidských rakovin.

Když jsem to tenkrát aplikoval na mého syna, měla má bývalá manželka z toho docela velký šok, a hned mi to zakázala Razz Ale ten lék byl dobře indikován a už plnil svůj účel. Teď už vím, že bych jí to už neřekl, co to bylo za lék.

Některé léky se dají vyrušit, některé, které jsou indikovány na hloubková traumata, pojedou dál, i kdybys ses snažila je vyrušit sebevíc. Tvoje Vyšší Já ti ale chce pomoci a vede tě k těm, kteří ti pomohou. Někdy to bolí, ale to už je tvá cesta, pro kterou se rozhodneš - máme dvě cesty, cestu utrpení (jsme většinou obětí) a cestu radosti, harmonie a blahobytu. Je to jen na nás, pro kterou cestu se rozhodneme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

Lightworker:

stejně je ale potřeba, dřív než se dostaneš na cestu blahobytu, klidu a radosti překonat ty problémy, které vyplouvají na povrch, třeba aniž bys ty sám chtěl...

a někdy to jde dost obtížně hledat jejich řešení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 12:44 pm    Předmět: Citovat

Lightworker:

Ahoj, děkuji Ti za názor. Něco na tom také bude, i když teda např. s těmi homeopatickými léky mě to moc nepotěšilo.

A také mě nepotěšilo to, že se mi toto celé stalo z minuty na minutu, bez toho abych o tom věděla, bez toho, aby se mě někdo zeptal, jestli to takhle chci. Teď to musím řešit hned a okmažitě bez ohledu na to jak je to pro mně těžké. Jistě jsou to věci, které je dobře, že se objevily a člověk ví, že je má jak Ty říkáš vyčistit, ale člověk je měl mít možnost zpracovávat postupně, protože jinak si myslím, že je to spíše na škodu, než k užitku. Alespoň momentálně to tak vidím. Je ale jasné, že to jestli to bylo pozitivni, nebo negativní ukáže až čas.

Nicméně si myslím taky to, co napsal fdh. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 1:00 pm    Předmět: Citovat

zase je ale fakt, že ses k tomu rozhodla vědomě nebo tě k tomu dovedlo tvé Vyšší Já... v každém případě jsi tam šla sama a dobrovolně za cílem udělat pro své problémy maximum... takže Extrasmall, vydrž! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

fdh:

To máš pravdu, šla jsem tam sama a dobrovolně, ale to jsem nevěděla co mě čeká. Když bych to i jenom tušila, tak bych se rozhodla jinak. Je také opravdu možné, že to tak mělo být a něco mě tam proto i dovedlo. Možná to budu časem vidět jinak.

Snažím se sice vydržet, ale už ať je to pryč Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 1:26 pm    Předmět: Citovat

extrasmall :

rozumím ti, taky teď prodcházím obdobím, který bych nejraději neměl, ale žij naplno každý den a to znamená, žij naplno teď a tady, takže i teď s tím co máš... nesnaž se to přeskočit, akorát by se ti to vrátilo...

a ono taky, šla by si tam, kdyby si předem věděla, že to nebude příjemný? tak vidíš... nehnula by ses z místa... Smile takhle aspoň vidíš, že se už konečně něco děje... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 1:43 pm    Předmět: Citovat

Tak to Ti taky držím palce, ať ke Ti brzo líp. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 5:15 pm    Předmět: Citovat

dík Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 11:11 am    Předmět: x Citovat

Extrasmall: a kdo by ti měl říct jak bude léčba vypadat a co se bude dít?
To ti přece v alternativní léčbě nikdo nemůže říct ani zaručit!!!
Ty jsi ten nejdůležitější činitel, ne léčitel nebo někdo zvenčí.
Tohle není klasická léčba - dostanete pilulku a potlačíme tohle do tří dnů
a když se to vrátí, potlačíme něčím silnějším nebo to raději uřízneme
a máte pokoj!
Ale ty výsledky stojí za to, jdou mnohem dál za fyzické tělo!

Teprve v průběhu se ukáže, co je nejpalčivější problém, ale ne na úrovni fyzické, ale mentální a tam může být problémů, třeba schovaných hooooodně hluboko v podvědomí, nepřeberně.

Ale vidíš jak je existence moudrá? Laughing
Kdyby ti dala možnost, tak by ses neustále z daleka vyhýbala všemu, co by zavánělo řešením, bolestí a pohybem vpřed, hlavně namáhavým.
Kosmetické úpravy technikami na povrchu jsou sice líbivé, ale nic neřeší do hloubky. Takže šup s tebou do vody at si hezky zaplaveš.
Kdyby bylo nebezpečí, že se utopíš, tak by tě pustila jen na mělčinu, ale ty plaveš dost zdatně! Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Extrasmall
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

Šamanko:

Určitě je každý pacient originál a proto se nedá na 100 % říct jak co dopadne, nicméně pokud někdo patří k pár nejzkušenějším odborníkům tady, tak předpokládám, že by měl alespoň tušit co se bude dít (to že jsem měla větší reakci než čekal chápu, a za to se ani nezlobím, protože do toho nešel se zlým úmyslem). A ne mi říct, když se ho zeptám, že co se to vlastně děje, že to musím vědět sama. A zbavit se úplně odpovědnosti a nechat člověka napospas svému osudu. Určitý stupeň odpovědnosti má, když člověku něco podal a něco to vyvolalo. No, ale to bych se asi rozčilovala ještě dlouho nad tímto jeho přístupem. Smile

Je opravdu možné, že časem zjistím, že ty výsledky jsou pozitivní, nicméně když bych se měla rozhodnout a věděla bych předem co by bylo (to už bych ale musela mít tuto zkušenost, jinak bych to asi nikdy nepochopila tak plně, že co to obnáší), tak bych do toho nikdy nešla.


Z toho co píšeš v posledním odstavci, mě napadlo, že jsem typ člověka, který není líný, je pracovitý a ani překážky v životě mu nevadí, ale k tomu abych se odhodlala měnit zásadní věci (jelikož jsem byla vždy velice opatrná, ale i trošičku nerozhodná), tak k tomu u mě musí vždy dojít velkým šokem. Jinak se k tomu neodhodlám. A zatím to teda bylo vždy ku prospěchu věci, i když to občas bolelo. Takže doufám, že to tak bude i teď. Very Happy

Plavu zdatně. Děkuju za pochvalu Smile No, nic jiného mi nezbývá, když už mě do té vody hodili. Vždyť bych se jinak utopila. Smile I když už do toho nebylo daleko. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 1:25 pm    Předmět: x Citovat

No přesně jsi to vystihla.

Jen bych zopákla jednu věc: když někam přijdeš, tak jen jasnovidec ti řekne ve dveřích (viděla jsem takového diagnostika, ale ani ten neříkal): paní máte problém tam a tam, když vám dám kuličku, tak se vám rozjedou depky, budete se cítit mizerně cca 2 měsíce, pak se budete ještě asi měsíc vztekat, mezitím si vzpomenete jak vám bratr nespravedlivě bral oblíbenou hračku - to si prožijete pocit nespravedlnosti a smutku, to budete prožívat naštěstí asi týden a pak přijdete na kontrolu...
I když má zkušenosti, opravdu nemůže nic říct předem - každý máme na léčbu jiné reakce, jinak silné a každý si řešíme něco jiného, s jinou intenzitou. Dokonce nemusela být reakce žádná, kdyby se v léku netrefil. To by sice bylo hezké, ale k ničemu.
No však ještě uvidíš co se bude zajímavého dít!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund