Fórum - Zobrazit téma - Zasvěcení Reiki 1 a Reiki 2 v jeden den- co tomu říkáte? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zasvěcení Reiki 1 a Reiki 2 v jeden den- co tomu říkáte?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zasvěcení Reiki 1 a Reiki 2 v jeden den- co tomu říkáte?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blanik
Nováček
Nováček


Registrace: 23.9. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 7:57 am    Předmět: Zasvěcení Reiki 1 a Reiki 2 v jeden den- co tomu říkáte? Citovat

Ahoj všem,
jsem tu absolutní nováček a zajímá mě názor zkušenějších.

Chystám se na Reiki 1.
Hledala jsem v okolí Náchoda a našla jsem paní Mariku Koudelkovou. Tahle paní provádí zasvěcení 1 a 2 v jeden den.
Nějak to nechápu. Všude čtu, že by mezi zasvěcením měla být pauza. Někdo dává aspoň 21 dní někdo 3 měsíce.
Tato paní to zřejmě praktikuje jako "šampon" 2v1. Confused Ale třeba to tak být může, třeba se mýlím, protože o tom moc nevím.
Něco mi na tom nesedí, nejsem si jistá svoji volbou a asi se odhlásím. Chci jen slyšet Váš názor. A pokud mi někdo doporučí mistra z Královehradeckého kraje, tak mu budu vděčná.
Díky za všechny reakce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:39 am    Předmět: Citovat

Blaniku,

dej na svoji intuici.

Podle meho nazoru se clovek minimalne o hodne osidi, kdyz to vezme takhle zhurta ne-li neco horsiho. Ja davam prednost treba delsi ale pozvolnejsi ceste, abych stacila privonet ke kytickam, co rostou kolem, vzdyt cesta je cil, ne ....

Jsem presvedcena, ze se vyplati prejet pres pul repubiky za dobrym mistrem. Mistr je alfou a omegou a tady na reikiwebiku jich je vice, ze kterych muzes vybirat Laughing .

Drzim palce a preji hodne stesti

Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 5:59 pm    Předmět: x Citovat

ahojky,
nemůžu hodnotit proč, ale podle mého názoru a zkušeností, je už i samo zasvěcení do každého stupně dost velká "pecka" na to, aby si člověk uvědomil, užil a naučil se zpracovávat to co mu ten který stupeň přinese.
Odstup je dobrý pro sžití se vůbec s novou energií a naučit se ji vnímat a pomalu se učit s ní pracovat. Nevidím důvod, proč oba stupně slučovat. Zasvěcovaný se ochudí o zajímavé zážitky, bude toho mít hodně naráz a bude z toho spíš mít guláš než prospěch.
Můj názor

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 11:19 pm    Předmět: Re: Zasvěcení Reiki 1 a Reiki 2 v jeden den- co tomu říkáte? Citovat

Blanik napsal:
Ahoj všem,
jsem tu absolutní nováček a zajímá mě názor zkušenějších.

Chystám se na Reiki 1.
Hledala jsem v okolí Náchoda a našla jsem paní Mariku Koudelkovou. Tahle paní provádí zasvěcení 1 a 2 v jeden den.
Nějak to nechápu. Všude čtu, že by mezi zasvěcením měla být pauza. Někdo dává aspoň 21 dní někdo 3 měsíce.
Tato paní to zřejmě praktikuje jako "šampon" 2v1. Confused Ale třeba to tak být může, třeba se mýlím, protože o tom moc nevím.
Něco mi na tom nesedí, nejsem si jistá svoji volbou a asi se odhlásím. Chci jen slyšet Váš názor. A pokud mi někdo doporučí mistra z Královehradeckého kraje, tak mu budu vděčná.
Díky za všechny reakce.

Tak tohle určitě nemůžu doporučit. Je to zvláštní - po jedničce Reiki by si člověk měl užít pocitů naplnění energií a rozvoje sebehodnocení a sebepoznání. Ldyž hned následuje dvojka - je to jako když se někde v rodinách o Štědrém večeru všichni vrhnou na dárky a kolem lítají papíry - a nakonec je "Hned" po Vánocích a na patře zůstane jen divná pachuť.
Prostě - tohle Ti nedoporučuji a když to někdo tak nabízí, tak k němu na Reiki možná ani nechoď, protože - myslím si - že dobrý mistr učitel by to tak ani nenabízel.
Ale to je jen co já si myslím.
Své učitele nejhledej podle toho, abys k nim měla nejblíže, pokud jde éo cestu autobusem nebo vlakem, ale abycs k nim měla blízko svým srdcem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Blanik
Nováček
Nováček


Registrace: 23.9. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 6:47 am    Předmět: Citovat

Damao,
souhlasím s Tebou. Jen nějak nevím, kde toho učitele najít.
Asi se mi objeví až přijde čas.
Už před tím, než jsem sem psala dotaz jsem věděla, že se odhlásím, že něco není dobře. Když jsme spolu telefonovali s paní Koudelkovou, tak jsem se ji na to ptala a říkala: "Nikdo s tím problém nemá, všichni se na to cítí, všem se to líbilo.
Pokud nebudete chtít, tak prostě do 2. stupně nemusíte."
Podle toho co tady čtu, tak by ona by neměla ani žákům navrhnout jít do 2. stupně.
Díky za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 8:59 am    Předmět: Citovat

ahoj Blanik, pokud to nebudeš brát jako vtíravost ale jen nabídku, kterou klidně můžeš odmítnout a nemáš to do Smiřic daleko, tak dělám taky kurzy.
R.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Blanik
Nováček
Nováček


Registrace: 23.9. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

Díky za nabídku. Poslala jsem Ti soukromou zprávu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 4:53 pm    Předmět: Citovat

jejda, v SZ nic nemám..písni mi prosím raději na : renata2601@gmail.com

R.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Panika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 11:19 pm    Předmět: Re: Zasvěcení Reiki 1 a Reiki 2 v jeden den- co tomu říkáte? Citovat

ahoj , já jsem se dnes kvůli tobě zaregistrovala, když jsem náhodou četla tvůj příspěvek...chci ti jen říct,že jsem z Trutnova a právě se chystám na Reiki I.,ale bohužel k sobě nikoho nemám...bude to probíhat v Borovničce,stojí to 1500Kč..nechceš se ke mě přidat????Ostatní bychom si asi sdělily ve vzkazech, pokud bys měla zájem...

Jinak k tvé otázce,ač jsem taky absolutní laik, taky jsem už o tom něco přečetla...a taky jsem četla,že je dobré mezi 1 a 2 nějaký čas nechat uběhnout..nicméně jsem se té, co mě bude učit na to ptala, jestli by nešlo udělat v 1 den, jsem to chtěla sfouknout najednou,ale řekla mi, že ani omylem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 3:38 pm    Předmět: Zasvěcení 1.A 2.st.reiki v jeden den Citovat

,,Náhodou" kliknu a čtu,kde mohu navázat na příspěvek,jak vybírat Mistra.Napíši jen krátce,jsem ráda,že máte shodné názory.Není to dlouho,asi tak půl roku,jsem ve volném čase začala psát na duchovní www.,které se týkaly podobných témat...Po 10 příspěvcích mně přišel osobní email domů,že šef www. má zájem,zda-li bych spolupracovala ve velkém,t.j. ,včetně vlastní poradny s možností další spolupráce.Byla jsem vyzvána k setkání,to vše O.K.Ale dále přišlo,že mám sehnat 10 lidí,kteří za 3 dny zaplatí 18 000 kč a projdou nejen zasvěcením 1.,2.,ale i 3.stupně,během 48 hodin!!!Napsala jsem,co mně řekl instinkt,že to považuji nejen za podvod,ale i určité ohrožení duchovní lidí,kteří nemají žádné zkušenosti...3 neděle jsem dostávala dobré i horší výzvy,na něž jsem nereagovala.Napsala jsem na www.,že končím...I důvod.A také dodatek,který byl smazán,což chápu,ale vyplnil se.Do měsíce www. skončily,lidem byly rozesílány omluvné emaily...Aya.
Návrat nahoru
Panika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 10:56 am    Předmět: Re: Zasvěcení 1.A 2.st.reiki v jeden den Citovat

ahoj Ayo...tak ještěže ten instikt máme, viď? To je konec, že i v této oblasti se podvádí... Confused ,tak hlavně,že to dobře dopadlo a couvla jsi!!!! Po tom, co už mám zasvěcení pár - tedy 2měsíce, za sebou, říkám,že zasvěcení do 2 stupňů v 1 den je holej nesmysl,hlavně z důvodu,že se člověk musí naučit tu energii vnímat,sžít se s ní,pokud to jde - tak pochopit, a následně ji používat a až po té přistoupit ke 2.stupni....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 11:29 am    Předmět: Zasvěcení 1.A 2.st.reiki v jeden den Citovat

Zdravím,Paniko! Very Happy Máš pravdu...,ono se bohužel podvádí pomalu v každém oboru,i v tom mém,t.j. klasická hudba...Vypisují se kursy,lidi udávají soutěže,angažmá,kde nikdy nebyli,atd.A výsledek?Nejen zklamání,peníze,ale i možné poškození zdraví...,což považuji za skutečně čin proti Bohu!Nesmím vzít někomu ,,dar-talent" tím,že ,,neumím"...Joga,reiki,apod. velmi souvisí s touto oblastí...To,co jsem psala,byli ,,cizinci z Východu".Lépe je odejít,když někam přijdeme,kde cítíme špatné,negativní vibrace...Mám dost známých,kteří se hnali ,,za něčím",co nebylo kvalitní,podložené zkušeností,věděním a hlavně Pokorou!Někdy napíši,týká se holotropního dýchání a regresní terapie taky zkušenosti,ale neberte to,že něco odsuzuji.ne,když je prováděno zodpovědně ,nenamítám!...Např.,,regrese" může velmi pomoci...Aya.
Návrat nahoru
Krystal
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 7:15 pm    Předmět: Citovat

Kdybych se znovu rozhodoval určitě bych si dojel na každé zasvěcení samostatně. Každy stupeň je fajn si prožít ( vychutnávat si ty nejen krásné změny které s dějí) nikdy už znovu tu příležitost mít nebudete. Poprvé je to vždy jen jednou. V každém stupni je toho mnoho na učení. Když se spěchá většinou se přehlíží různé drobné maličkosti informace, postupy které zrovna pro někoho vají hlubší vvýznam. Prožijte si to vždyť je to nádhera. Kdo chce honem honem že mu něco uletí ať si zajede raději na letiště.

Na šamanský kurz jsem si taky zajel. Také tam bylo holotropní dýchání v kterém jsem si našel zalíbení. Hlavně to chození po žhavích uhlících velice nádherné a osvobozujísí. Nikdy se mi před tím nepodařilo tak nádherně uvolnit. Děkuji za to.

Kdo chce zkusit ošetření reiki nebo i kurz poblíž Kyjova rad ho uvítám.

Jinak všem do nového roku plnou náruč krásných zážítků s Reiki.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dav
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 2:35 pm    Předmět: Citovat

ahoj v podstatě v tom nevydim problém doporuču je se pauza mezi jednotlivími stupni ,de to ,ale pro nikoho to může bít problém zduvodu množství novích informací a emocí ,člověk pak do jednotlivích stupnů dozrává, někdo z toho může mít v hlavě zmatek rozhodně to chce být v kontaktu z mistrem a konzultovat pak případné nejasnosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
paja7
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.7. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 4:20 pm    Předmět: zdravím Citovat

Dobrý den,Mariky se musím zastat.Dělala jsem u ní oba stupně v jednom víkendu.A reiki mi funguje už 4 roky.A Dobře!Nezaleží ani tak na kurzu jako na tom jak s tím pak budeš pracovat.A jak se budeš rozvíjet.Hodně zdaru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund