Fórum - Zobrazit téma - jak změnit své negativní chování - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - jak změnit své negativní chování
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

jak změnit své negativní chování
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 9:24 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Změny se mi dějí obrovské a cítím se dobře.Zrovna dnes jsem si říkala jaké jsem to byla vystrašené ptáče před dvěma léty....dnes vlítnu kamkoliv a nebojím se toho.Lidé ani situace mě už neděsí.



hmm...to zní velice pozitivně Smile jak jsi k tomu dospěla? pomohlo ti hodně na cestě Reiki?

Dzarmi napsal:

Když zhodnotím jak se mi daří po dvou letech s reiki?Skvěle a každý den lépe a lépe.Ale jsem jezdec.....

Život s reiki a bez reiki bych přirovnala k práci s lopatou či lžičkou a kopeš stejnou díru.



používáš tedy Reiki každý den? práci na sobě to koukám asi hodně popožene.... znamená to, že pro sebe a pro práci na sobě to znamená nechat si pro sebe posílat Reiki? nebo se dá ještě jinak využít Reiki I?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 9:37 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
fdh: Wink naladěním na Reiki získáš -zas, jako u všeho - minci o dvou stranách.
Panna - úžasný nástroj s nekonečně mnoho možnostmi práce na sobě, ať už léčení fyzického těla, svých myšlenek, které se ti rodi v hlavě a které na sebe strhávají tvou pozornost a nutí tě věřit jim, emocí, které jsi v různých situacích neprožil podle své přirozenosti ale podle diktátu svých myšlenek a přesvědčení a tak zůstaly někde v těle uvězněny, různě hluboko v různé intenzitě a čekají, až je jednou, až díky tomu že změníš myšlenky (nejen vědomě ale cele) je dokážeš vysvobodit, správne je prožiješ, úplně a bezezbytku, pojmenuješ je správným jménem a ne tak jak by se to hodilo pro okolí. Pak už nebudou blokovat nic v těle, vyjdou ven. Všechny ty obtíže na těle jsou tebou pořené emoce. Je jedno, z jakého důvodu jsi je popřel a neprožil naplno. Ty tam jsou. Pokud se rozhodneš na sobě vědomě pracovat, což jak ti potvrdili tady všichni kdo ti odpověděli, máš to na celý život. Takže Reiki - zní to lákavě ale opravdu to chceš? Vzít tu zodpovědnost za svůj život na sebe a přestat se vymlouvat na to či ono, na toho či onoho? Pokud ano a nechceš o tom jen mluvit, tak pak máš jasnou volbu a bereš s ní i tu druhou stranu -"orla". To znamená vzít v úvahu, že Reiki ti všechno zrychlí, zvětší, několikrát rychleji než člověk, který se energiemi nezabývá. Takže neřešené a přehlížené problémy a záležitosti co řešíš nesprávně a nekompatibilně se sebou jako částí jednoho Celku a tím způsobuješ jakousi disharmonii, nelad, se ti zvětší jak pod lupou nebo mikroskopem - ne aby tě trestaly, ale aby ti ukázaly, kde můžeš začít pracovat, odkrývat něco co máš ve sklepě a k čemu se moc hlásit nechceš nebo neumíš. Což určitě není moc příjemné. Je to možná to co řešíš teď. Reiki znáš z léčení a ta léčí na všech úrovních. Možná i proto se ti něco zvětšilo, něco, co ti má dojít, co přehlížíš a těmi nepříjemnými pocity na těle tě to mlátí abys začal hledat tam. Někde začni, je jedno kde, ale začni. Nejlepší odpověď dostaneš ty sám u sebe. Pokud máš tak silný systém sebekontroly a vnitřního policajta, velké systémy přesvědčení, zkrátka Logika vítězí nad intuicí, tak ti nezbyde opravdu nic jiného než vyhledat různé terapeuty, kteří by ti mohli pomoci tyhle kontroly pochopit a tím pádem se jich zbavit a nastolit rovnováhu. Jenže žádný kontrolor se nechce zbavit své funkce jen tak lehce, brání se zuby nehty. Takže i tady to není na jedno sezení a hotovo....Jakou terapii zkusit? k čemu tě vítr zavane, tak si to očíhni. EFT, kinezka,rodinné konstelace, RUŠ, abreaktivní terapie,....je toho hodně a ono k tobě něco dorazí. Wink Co budeš schopen zvládnout sám, s tím ti Reiki dokáže velice efektivně pomoci. S čím ne, tak ti vypomohou tyto nebo podobné metody, o kterých najdeš hodně infošek na netu. Jdi tou, která ti je nejsympatičtější, protože tam se taky dokážeš líp "otevřít".
Ale pokud budeš do sebe nechávat "jen" valit Reiki, je jedno jestli od někoho nebo do toho půjdeš sám, a nebudeš s tím nic dělat, tak chvilku to bude fajn, uleví se, ale pak to začne navenek jakoby "zlobit". Citová nevyrovnanost, rozladěnost, divné myšlenky, vnitřní zmatek, problémy se nejen vrátí, ale třeba i naoko zvětší.....Zkrátka to bude volat "už s tím proboha konečně něco dělej". To je to. Nikdo a nic kromě tebe samotného za tebe ty tvoje záležitosti nemůže odžít, prožít, zpracovat, přijmout....To musíš opravdu jen ty sám. CHápu, že se do toho teda vůbec nechce, prošli jsem si tím všichni. Někomu ale stačilo, že se podíval jak padá na hubu druhý a řekl si, že takhle daleko to u něj zajít nemusí a začnul na sobě makat, i když to znamenalo otevřít zapouzdřené bolesti a podívat se na sebe trochu jinak než doposud, a nebo to odkládá a čeká a čeká , zkouší všechno možné a až nakonec padá na ústa čím dál častěji a bolestivěji. Než mu koooonečně dojde, že jediný kdo si může dovolit zlepšení stavu je on sám. Ani Bůh to za něj nemůže vyřídit. Tak to prostě je. Wink


Děkuju ti Renato za tvoji odpověď. Děkuju ti za tvůj přínos. Začínám chápat co se děje, začínám již chápat co mi chceš říct a i věřím tomu, že to se mnou musí být hrozný Surprised musím být v tvých očích hrozně natvrdlý... Very Happy ptám se stále na to samé a ty mi dáváš tolik různých a přitom stejných odpovědí.. vím, že mi to bude ještě chvíli trvat, ale prostě pomalinku se ta skládačka začíná dávat dohromady.. Smile Děkuji ti za tvou trpělivost se kterou mi odpovídáš na mé stále se opakující otázky..

tak pokročíme...
píšeš, že obtíže na těle jsou projevem ponořených emocí. fajn. ale tímpádem se ptám, jakým způsobem je mám znovu prožít? jak je dostat ven? znamená to, že by se dalo na ně vzpomenout a nějak je dostat ven? jak? jak je opravdu dostat ven z těla? ne jen abych si na ně vyvolala vzpomínku a zase je uložil tam kde byly? jak je znovu prožít a přitom se nenaštvat na někoho, kdo to způsobil, pač by vůec netušil co se po takové době děje...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 1:20 am    Předmět: Citovat

fdh napsal:

hmm...to zní velice pozitivně Smile jak jsi k tomu dospěla? pomohlo ti hodně na cestě Reiki?

používáš tedy Reiki každý den? práci na sobě to koukám asi hodně popožene.... znamená to, že pro sebe a pro práci na sobě to znamená nechat si pro sebe posílat Reiki? nebo se dá ještě jinak využít Reiki I?


Myslím,že reiki mě přivádí do situací a ukazuje mi příležitosti,kterých se buď chopím a nebo ne,v závislosti jak mam chuť na sobě pracovat a měnit svou stávající situaci.A také jestli si vůbec uvědomím,že je ta šance tady a teď pro mě.

Reiki používám často,to znamená skoro každý den.Někdy jsou dny,kdy jsem v kolotoči něčeho jiného.
Znamená to pro mne,že čím častěji a účelněji reiki používám,tím lépe.A někdy je také dobré si dát přestávečku.Reiki nám pomáhá harmonizovat všechny části naší osobnosti.Takže nedojde k fyzickému uzdravení,aniž by se neléčila naše duše a mysl.Nic z toho není vyšvihnuto a nic není zapomenuto.Pokud se začneš reiki zajímat,brzy zjistíš,kolik způsobů jak použít reiki existuje a to je opět velmi individuální.Každý si vytvoří své hranice a způsoby,jak může reiki I použít.Poslední dobou mi přijde,že je to neomezené,nezávisle na tom,co nás někteří mistři učí.Někteří mistři nejsou moc velkými mistry a učí reiki jako snůšku zásad to ano a to ne a tohle musíš a tohle nesmíš.
Určitě je dobré se některých zásad držet.Je to citlivé a stojí to za prozkoumání.Myslím,že Reikiweb je dobré místo jako studijní materiál,protože je plný reikařů a každý ti popíše svou zkušenost a ty si můžeš vybrat,co ti sedí a uplatnit to ve své cestě reiki.Já sama ti vše zodpovědět nezvládnu,protože bych ti popisovala jen můj způsob i když je často založen na způsobech reikiwebařů.

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

fdh:
s našimi rozhodnutími , jestli do něčeho jít nebo ne je to asi tak: Když budeš stát vedle někoho, kdo skočil poprvé na padáku a ty bys to chtěl zkusit taky, tak ti těžko popíše svoje pocity, protože pro tebe budou pořád jen zprostředkované. Pokud přijmeš i všechna rizika, nezbývá nic jiného než říct "když to chceš poznat sám, tak skoč a neřeš to."Protože ten skok prožívá každý o svém. Neexistuje člověk, který bude prožívat úplně to samé jako ten druhý. Buď se rozhodneš vědomě že skočíš a nebo si musíš najít něco jiného. A tak je to se vším. Takže ti tu bude každý popisovat svou cestu, která je ale každého toho, kdo ji popisuje, nikoho jiného. Vidíš sám jak se ty cesty liší a co mají společného. Ale nikdo ti nedá návod, přesný popis, plán, harmonogram a zaručený průběh tvé cesty a zaručený výsledek. Ten je velkou neznámou, to co je ukazatelem a směrodatné je víra každého že se rozhodl správně a že více méně zodpovědně bere svoje rozhodnutí do svých rukou. Ví, že ho na té cestě čeká mnohé překvapení, ať příjemné, tak nepříjemné. Ale není cesty jen příjemné. Pokud chceš A, musíš vzít i B.

Pokud tě láká cesta Reiki, jdo do ní. Pokud máš strach, že ji nezvládneš, jdi cestou jinou třeba bojových umění, jógy, vyhledej si nějaké kurzy, které tě osloví, knížky,....Ale jen ty sám můžeš poznat co vlastně chceš. A holt je potřeba riskovat, že padneš na něco, o čem se vlastní zkušeností přesvědčíš, že to není tvoje cesta. Ale jedině, když to prožiješ. Wink
Dovol si riskovat chyby. Jedině ty tě posunou kupředu a ke změně. Jsou tím, co nás učí. Když ti nic nebude chybět, budeš spokojen, no stres, no starosti, tak co tě bude motivovat ke změně? Možná nuda, ktará tě přivede do maléru, abys poznal, že existuje taky druhá strana - nepohoda, strach, nutnost postarat se o své přežití, poznávání následků svých rozhodnutí.....a už se jde taky kupředu, jen trochu tvrději...

Vzpomeň si, kdy ses musel poprvé sám rozhodnout, co uděláš, bylo to jen na tobě a nikdo nebyl, kdoby ti řekl jaké to tvé rozhodnut bude mít pro tebe důsledky. Jaký jsi z toho měl pocit? Strach z neznáma, nejsitota a přesto jsi do toho šel...a přežil. Nebo ses nikdy nemusel sám rozhodovat a vždy ti byla cesta "nalajnována, uhlazena, zametena" ? To určitě ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

renata:

jj, asi máš pravdu... ne vždycky má člověk možnost jít po cestě, která už má nějaký směr... bez potřeby rozhodovat se, kdy zrovna zatočit... takže i s tímhle to tak bude... Reiki I jsem ještě nepoznal... pouze sprostředkovaně jako přijemce energie.... nic jako energii jsem nepociťoval, ale když jsem ji potřrboval a byl ve špatným stavu, pomohla mi! Smile jen je fakt, že to co budu pociťovat, budu pociťovat jen já a nikdo jiný... takže rozhodnutí je jen na mně...

btw: Renato, ty když jsi poprvé přišla do styku s Reiki... např. po zasvěcení, cítila si energii hned nebo až po nějaké době? Ale i možná tohle je dost individuální... Ale předpokládám, že se z toho ještě nikdo nezbláznil....

teď ještě malinko odbočím... vím, že máš zkušenost s meditacemi a tak vůbec a mě stále vrtá hlavou jedna věc. Občas zkouším meditovat, uvolňovat se a včera se mi stala opět ta samá zvláštní věc a nevím co s tím Sad Cítil jsem se uvolněný a myslím, že bych i klidně mohl opustit tělo, ale zase ten divný pocit, najednou zarážka a strach a prostě, že se nikam napůjde... Měla jsi to taky nebo ty jsi hned napoprvé frnk pryč.... Já nevím, jestli mám obavu, že bych to třeba sám nezvládl nebo že bych nebyl třeba připraven nebo...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

ad reiki a pocity: po zasvěcení jsem ruce cítila ale taky jsem si s tím hrála asi půl roku před naladěním do Reiki. Ruce jsem trénovala na kytkách a na sobě. Podle knížky Základní kniha Reiki od Waltera Lübecka. Wink Taky jsem byla - a vlastně jsem opatrná než do velké neznámé vkročím. Ale znám lidi, kteří nic necítli. Buď jen při reikování na sobě a na druhých ano, a nebo vůbec, ale změny byly. Jenže to je na další a dlouhý psaní.

ad meditace - jestli máš na mysli meditace na Kamínkách (pro druhé - to je cyklus přednášek a řízené meditace v naší vísce) - tak tam mi to jde v pohodě ale taky už to praktikujeme druhým rokem. Akorát nevím, jestli třeba název meditace je ten pravý ořechový. Meditace je stav mysli, kdy je absolutně v klidu, v prázdnu. Takže tohle bude spíš řízená vizualizace. Těžko to nazvat. A i tam většinou jdu trochu jinak než jak je vedení.Zjistila jsem to i třeba když si pustím CD s nějakou meditací, že chvilku "šlapu" po dané cestě a pak si frčím jinudy....Ale vždy s užitkem.

Jinak když pracuju sama, tak astrálně cestovat neumím, vypnout, aby mi tam nelezly myšlenky taky moc dobře neumím, když, tak jen na chvilku. Většinou řeším takovou řízenou vizualizací svoje problémy, ale kdo to řídí? Asi moje intuice, nikdy nevím kudy půjdu, co se mi otevře ale vždycky to vede k pochopení souvislostí a k velkému AHA a jakémusi odbloku. Takže pro meditaci jako takovou mám velice neklidnou a neposednou mysl, kterou se učím momentálně alespoň trochu občas vypnout, ale jde to teda sakra těžko. Začínám aspoň tak, že když jdu do práce-proto jsem přestala jezdit na kole, snažím se udržet svou ozornost co nejdýl v TeĎ a tady- slyšet co nejvíc zvuků, cítit toho co nejvíc (no-tedˇkdyž začla topná sezóna tak nic moc), vidět a neřešit co bude až přijdu do práce, co uvařit, co zařídit, ještě si díky nějakým blbým myšlenkám vytvořit pár katastrofických scénářů a ještě jim uvěřit atd, když ráno cvičím falun, tak mi taky dá hodně práce abych u toho neřešila nic jinýho...Ale nutno podotknout, že se daří čím dál líp..Ale jde to holt pomalu a už jsem se smířila s tím, že to ještě nějaký čas potrvá...i s tím, že se to třeba ani nenaučím "dokonale" Very Happy
Osobně si myslím, že to "kam sedostaneš, pustíš" je pro tebe to správné. Je to kotva a až nazaraje čas, posuneš se dál. Ale to je taky na hodně dlouhé psaní. COž se mi nechce, je o tom vagón knih a odkazů.

pokračování v SZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 9:56 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
ad reiki a pocity: po zasvěcení jsem ruce cítila ale taky jsem si s tím hrála asi půl roku před naladěním do Reiki. Ruce jsem trénovala na kytkách a na sobě. Podle knížky Základní kniha Reiki od Waltera Lübecka. Wink Taky jsem byla - a vlastně jsem opatrná než do velké neznámé vkročím. Ale znám lidi, kteří nic necítli. Buď jen při reikování na sobě a na druhých ano, a nebo vůbec, ale změny byly. Jenže to je na další a dlouhý psaní.





provádím občas cvičení na větší citlivost rukou na energii, mimo to už dříve jsem cítil a cítím mezi rukama při naladění nějakou energii, nevím co to přesně cítím, zda nějakou svou energii nebo auru nebo co... ale něco ano... někdy se mi i dokonce povede zřejmě i poslat energie moje vlastní někam k sobě jinam.... cítím při tom najednou oteplení ruky... teda aspoň si myslím, že jsem něco takového udělal...ale myslím, že co lidi říkají při Reiki, že mají horké ruce, tak tak horké je zase určo nemám.... i když nedokážu to teď samozřejmě posoudit...

Jaký způsobem se to dá trénovat na kytkách? A jak jsi to zkoušela na sobě před zasvěcením do Reiki?

No vida, tak koukám, že ty jsi taky opatrná než do něčeho vstoupíš... Smile Mimochodem, tu knížku, kterou zde zmiňuješ, to je tvá vlastní?

Renata napsal:


ad meditace - jestli máš na mysli meditace na Kamínkách (pro druhé - to je cyklus přednášek a řízené meditace v naší vísce) - tak tam mi to jde v pohodě ale taky už to praktikujeme druhým rokem. Akorát nevím, jestli třeba název meditace je ten pravý ořechový. Meditace je stav mysli, kdy je absolutně v klidu, v prázdnu. Takže tohle bude spíš řízená vizualizace. Těžko to nazvat. A i tam většinou jdu trochu jinak než jak je vedení.Zjistila jsem to i třeba když si pustím CD s nějakou meditací, že chvilku "šlapu" po dané cestě a pak si frčím jinudy....Ale vždy s užitkem.



jj, jednak mám na mysli i na Kamínkách, ale párkrát jsem zkoušel i nějaké to uvolnění sám a děli se mi podobné věci..... takže myslíš, že to můžu zkoušet klidně dál, ale když budou opět ty pocity, tak jsou proto, že to třeba pro mě není ještě bezpečný a tak... prostě ty pocity jsou v pořádku a je to prostě moje brzda...až budu moct vypadnout, tak mě to pustí...?! jinak nevím co si mám představit pod řízenou vizualizací... já jsem si myslel, že vysualizace je prostě představování si něčeho v mysli.... Mimo to jsme se spolu bavili, že tam opouštíš tělo...zvlášť když mě pak Pavel kontroloval jestli mám všechny těla správně na sobě.... jj, meditace jsem to asi chybně nazval...máš pravdu...meditace je vlastně stav mysli bez myšlenek... když medituješ, snažíš být v pozadí a nechat myšlenky volně plynout až nakonec doplynou... Very Happy a zajímavý potom je, když je člověk vlastně stále v meditaci.... myšlenky ho neovládají... paráda...


Renata napsal:


Jinak když pracuju sama, tak astrálně cestovat neumím, vypnout, aby mi tam nelezly myšlenky taky moc dobře neumím, když, tak jen na chvilku. Většinou řeším takovou řízenou vizualizací svoje problémy, ale kdo to řídí? Asi moje intuice, nikdy nevím kudy půjdu, co se mi otevře ale vždycky to vede k pochopení souvislostí a k velkému AHA a jakémusi odbloku. Takže pro meditaci jako takovou mám velice neklidnou a neposednou mysl, kterou se učím momentálně alespoň trochu občas vypnout, ale jde to teda sakra těžko. Začínám aspoň tak, že když jdu do práce-proto jsem přestala jezdit na kole, snažím se udržet svou ozornost co nejdýl v TeĎ a tady- slyšet co nejvíc zvuků, cítit toho co nejvíc (no-tedˇkdyž začla topná sezóna tak nic moc), vidět a neřešit co bude až přijdu do práce, co uvařit, co zařídit, ještě si díky nějakým blbým myšlenkám vytvořit pár katastrofických scénářů a ještě jim uvěřit atd, když ráno cvičím falun, tak mi taky dá hodně práce abych u toho neřešila nic jinýho...Ale nutno podotknout, že se daří čím dál líp..Ale jde to holt pomalu a už jsem se smířila s tím, že to ještě nějaký čas potrvá...i s tím, že se to třeba ani nenaučím "dokonale" Very Happy
Osobně si myslím, že to "kam sedostaneš, pustíš" je pro tebe to správné. Je to kotva a až nazaraje čas, posuneš se dál. Ale to je taky na hodně dlouhé psaní. COž se mi nechce, je o tom vagón knih a odkazů.

pokračování v SZ


co je to za cvičení falun? jj, zůstat teď a tady musí být super, ale jde to dost blbě.... a přesně to co popisuješ, to je hrozný... ta mysl plná myšlenek...to je hrozný... ale když člověk příjde na to, že ji sklidní a nenechá se od buzerovat a otročit, to musí být paráda... ale o tom si ještě necháme chvíli zdát.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 10:18 pm    Předmět: Citovat

Jo tu knížku mám.

ad pokusy s energiemi - jako to děláš ty.Co tě napadne, to zkusíš. A když nejsou stejný lidi, tak nemusej mítstejný pocity v rukách. Projdi si odkazy o pocitech po zasvěcení do reiki, stačí kliknout na ten odkaz Obsah fóra. Tam si to pročti a všechno na co se ptáš co tě zajímá tam najdeš nejmíň dvakrát. Nejmíň Smile Wink

Ad meditace, - už jsi to na to o čem se ujišťuješ nebo ptáš, odpověĎ dostal od Pavla Wink a ode mne. Neptej se mě jestli teda něco myslím, že bys měl,když ti to píšu. kdybych něco nemyslela, tak bych ti to nepsala. Rolling Eyes

Ad falun -dej si do vyhledávače a odpověď dostaneš Wink Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund