Fórum - Zobrazit téma - Myom na děloze - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Myom na děloze
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Myom na děloze

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 11:02 am    Předmět: Myom na děloze Citovat

Ahoj lidičky,
nemáte někdo zkušenosti s myomy? Zatím jen klidný, pohmatem nezjistielný... Jen díky ultrazvuku objevený.
Určitě je možnost, jak ho "zlikvidovat" dřív, než zbytečně naroste a začne páchat neplechy... Takže prosím o Vaše rady a "návody".

Zítra mizím na dovču, tak se budu těšit za dva týdny na Vaše zkušenosti.

Díky všem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 4:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jarko

Zjišťoval jsem u svých známých, zda někdo neřešil podobný případ a musím říct, že ano. Řešení je dost snadné i když se pro někoho může zdát až moc jednoduché.
Na fyzické úrovni se jedná o zatoxikování těla, které se projevuje různými způsoby. Jeden z nich jsou myomy. Je potřeba vyčistit organismus na buňečné úrovni a zároveň dovyživit aby se tělo (buňky) mohly zregenerovat a začít uzdravovat. Mám osobní zkušenost s produkty Herbalife, beru to už skoro 2 roky (artróza kyčelních kloubů 3. stupně). Na trhu je více přípravků, které se zabývají detoxikací ale žádný, který to dělá takhle komplexně.


Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 5:05 pm    Předmět: Citovat

...a začít přemýšlet jak si užívám života jako žena.....Jestli dovoluji mužům aby se ke mně chovali jako k ženě , nebo po tom toužím, ale si to zakazuju, protože bych byla slaboch. A nebo sestydím za to že jsem žena, protže třeba moji rodiče chtěli kluka a narodila se holka, tak mě vychovávali jako kluka...A nebos emoje maminka taky neuměla chovat jako žena, leželo všechno na ní, zodpovědnost za rodinu a všechno a nikdo ji nepohladil, neobejmul, nedvořil se jí.....a já to přebrala jako normu, kterou mám žít taky....No, našlo by se toho daleko víc. Neuspokojení v intimním životě, nedovolení si mít orgasmus, očekávání, zklamání, strachy, znásilnění, vymáhání sexu ze strany muže a ženino pojetí sexu jako něco co je nečisté a co se nehodí, je špatné, hříšné.... podmínky......každý jsem jiný...Zkus se svého myomu zeptat, naladit se na něj, jaké vzpomínky a lidi s ním souvisejí...Hezky o tom právě psala Brandon Bays v knize Cesta.....Třeba si dej ruku na podbřišek a vems i tužku a papír a piš, co ti bude běhat hlavou....I když to dle rozumu nebude mít logiku, tka si to napiš. A taky pocity které s tím souvisejí.
...si připadám trapně že tu knížku furt připomínám ale v tomhle je fakt bezvadná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 5:40 pm    Předmět: Citovat

Neodpustím si a opět zde zkopíruji to, co jsem zde již jednou psal na téma rakoviny.


Napadlo mě, že bych Ti mohl poslat odkaz na video, které si můžeš stáhnout, je o těch lidech co se léčili makrobiotikou.
Tady adresa na ten snímek:
http://uloz.to/456165/jak-se-zije-tem-kteri-vedi-co-jedi.mpg

Také jsem na jedné diskusi našel adresu na nějaké sdružení, kde jsou doktoři a odborníci na makrobiotiku v kontaktu. Tady kopíruji ten příspěvek:
AMELIE - centrum psychosociální pomoci pro onkologicky a jinak nemocné a pro jejich blízké, Na Truhlářce 39, Praha 8 (5 minut od onkologie na Bulovce).
Kontakt: Pavla Tichá - 739 506 912, pondělí - pátek 9-15 h
Spojení: tram 10, 15, 24, 25 - zastávka Bulovka nebo bus 102, 201, 210 - zastávka Rokoska. Je to sice obcanske sdruzeni, ale spolupracuji zde lekari s odborniky na makrobiotiku, je to propojene.

S Amelií je spojena Zuzana Terešová. Jedna z odbornic na makrobiotiku. Tady jsou na ni odkazy:
http://www.programamelie.cz/zuzana-teresova.html
tedy pár slov o ní:
http://petelementu.wz.cz/index2.php?stranka=var-lektor

Jinak jako lektoři makrobiotiky jsou hlavně paní Průchová (ta je průkopnicí v ČR) a poté pan Dvořák a paní Kubíková (ta bydlí někde u Prahy a makrobiotikou se z rakoviny sama vyléčila). Zuzana Terešová jak jsem Ti na ni dal odkaz by Ti jistě na paní Kubíkovou, Dvořáka a Průchovou dala kontakt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

...prostě jsem to nevydržela a ještě sem nahlídla, než odjedu Embarassed Takže zatím díky za Vaše rady a odkazy...
za chvilku jdu spát, protože ráno musím moooooooooc brzy vstávat a za dva týdny se na Vás všechny zase budu moc těšit.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund