Fórum - Zobrazit téma - Návrat k Esenci... :D - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Návrat k Esenci... :D
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Návrat k Esenci... :D
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 2:13 pm    Předmět: Citovat

Je to fajn fajn fajn,je to fajn fajnový.Príma den se nám dělá,nálada prostě skvělá.Je to faj fajn fajn,je to fajn fajnový,vozím sebou hity tutový!!!
Máme se dneska fajn,je nám hej,přijel k nám pan diskžokej,pouští nám hity co se tolik líbí,přijel Boží jezdec,do kroku nám svítí.....
Je nám fajn!

Jéjéjéjéjéj hehehehe hihihihihihi Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

DJ Armí Cool Very Happy Laughing Shocked Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

ty myslíš Džarmí,
že to tady ta mládež zná? Já myslím že ne Very Happy Wink

...jste skvělý, jste úžasní, mám vás ráááád.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

No jsou stejně starý jako já,tak by mohli. Very Happy

Ale i kdyby ne,tak je to úžasný samo o sobě.... Laughing Laughing Laughing

Zdělení tam je... Very Happy Very Happy Very Happy

Božská Džarmí Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

Ou jé, ou jé, je to fajn, fajnový, nálada prostě skvělá... Very Happy Dneska jsem se rozhodla splnit si jeden ze svých snů. Živůtek mě obdaroval krásnými, dlouhými, hustými vlasy, vždy mi je všichni chválili a obdivovali. Jednou mi dokonce někdo řekl, že to je na mě to nejhezčí. Smile
A já tak toužila po účesu, krásném, ježatém... Lidi to nemají rádi, když někdo vybočuje. Já jsem malinká, štíhlá, s 0,5cm trávníčkem, prvně jsem zažila pocit, jaké to je, když tu moji hlavinku prohřívá sluníčko. Smile Jen doufám, že to ty lidi rozdýchají, ostatně nejsme naše image, ani naše vlasy... A já se cítím SKVĚLE! Very Happy a děkuji si za to, že jsem si dovolila být i v tomhle víc sama sebou, kámošení se s esencí je zkrátka fajn, děkuji, děkuji, děkuji.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 6:40 am    Předmět: Citovat

Takový report ze světa krátkých vlásků. Já se cítím moc fajn, na povrch jsem omládla o několik let, uvnitř o několik let zestárla. Jsem víc sama sebou, cítím se ženštější, sebe-uvědomnělejší a sexy. Jsem to zkrátka víc já, jako kdybych tím přehodila úplně na jinou vlnu.
Ale jsem to stále já, dokonce i tvar mé hlavy je stále stejný. Ani mi to nepřišlo jako nějaká velká změna, zvykla jsem si hned. Velké aha! - ne všichni lidé jsou jako já. Občas si někdo na ulici může vykroutit krk, nu což. Pro mě lekce toho, jak být i na povrch výraznou osobností. Oni chytří lidé říkají: zbavte se své osobnosti, zbavte se své osobnosti. Ale co s ní, když se chce rozvíjet, zkrášlovat, učit, zrát? Asi lepší, než ji potlačit, že...
Asi nejnáročnější to bylo doma. Manžel se mě ptal, proč jsem se ho nezeptala. Řekla jsem mu, že na toto bych se rozhodně neptala, protože vím, co by mi řekl. Prostě jsem to musela udělat tak. Jeho první reakce byla ta, že to bude trvat tak tři roky, než mi vlasy dorostou... A já na to: jak jsi přišel na to, že si je nechám dorůst? Od té doby se mnou moc nemluvil. Říkal, že rozbíjí svoje vzorce, povrchnost a iluzi. To asi my všichni...
Nejdřív jsem měla tendenci reagovat na jeho odmítání vysvětlováním toho, jak by to mělo být, potom výčitkami, asi abych v něm vzbudila pocit, že něco nedělá správně. Ale pak jsem ho přijala takového, jaký je... i s jeho odmítáním a postojem a sebe samotnou se všemi svými pocity takovými, jaké právě byly. A zase tam byla ta esence. A moje první zralá reakce... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:43 pm    Předmět: Citovat

Wink já si zas takhle nechala alespoň malinko narůst vzadu delší vlasy, protože jsem strašně let měla vlasy většinou nakrátko. Wink A manžílek mi to taky hlídal a různě koulel očima, jemu se zas líbily víc ty krátký Wink Ale bylo to stejný jako u tebe...A pohoda.

Zajímavý je, že když jsem odešla ve 14 na intrnát, první co bylo jsem shodila svoji hustu hřívu a nechala se oškubat a vlasy sesekat. Cítila jsem, že jsem se tím ostříháním odstřihla od příšernýho období na který jsem se až po hodně tvdý práci naučila vzpomínat s přijetím, porozuměním ale nikdy ych ho nechtěla už opakovat. Najednou jsem byla ostříhaná, někdo jiný, začnul můj nový život, nové prostředí, noví lidé. Pro mne to byla významná epocha, a největší šok zažili mí rodiče, když jsem dorazila z intru domů Laughing Laughing 34 let jsem chodila s vemi krátkými vlasy a bylo mi v nich fajn. Až jsem došla k názoru, že bych je ráda zas trochu prodloužila...Ne z nostalgie, důvody byly a souvisely s mou další vývojovou epochou...s přijímáním a užívání si všech aspektů ženství. S tím spojené bylo i oblečení, do té doby jsem chodila kromě divadla a plesů pouze v riflích nebo kalhotách. Když mě někdo potkal v sukni, tka e ptal, co se děje. Tedˇsi už zvykli Wink

Myslím, když se kouknu i do vlastních řad, že každej právě tím účesem, sestřihem, ať už více nebo méně nápadným poukázal na nějaký zlom v myšlení, názorech, sebevidění....Konečně, vlasy jsou asi to , co každýho praští do očí jako první...Omladina šokuje a provokuje svými účesy, jejich barvou, střihem. Čím tolerantnější společnost je, o to divočejší ty účesy a vizáž je. O nic jinýho než odlišit se, provokovat, vzepřít se snad ani nejde. Jenže moje generace nebyla až tak opráskaná, to byly nejvíc oprsklý "máničky" a kdo šel někam na školu, na učňák a kluci pak na vojnu, tak škola řekla víc nebo míň radikalně vlasy upravit , ostříhat nebo hybaj ven.....Holky se malovaly vždycky když byly na intru vycházky a to se plížily podél vychovatelny jak lví pšouk. A nebo v pátek poslední hodinu než šly nabus nebo vlak a jely domů...někteří učitelé to brali v pohodě a jiní zas dělali povyk pro nic...A nalakovaný nehty? To kdybych přilša do školy s jiným jak bezbarvým nebo slabě růžovým lakem , tak by na tom našem slavným pajdáku řekly: "Vy jste budoucí učitelka a nebo manekýna? Tak lak dolů..." A tak to šlo...Ale provokovalo se taky, podle možností...Dnesak nikoho nic nepřekvapí, škole je to fuk, no tak aby si mladejch někdo všimnul, musej přitvrdit... Wink A taky vyrostou a pak se budou divit, jak se ve 30, nebo když mají vlastní rodinu, děsně podobají svým rodičům, proti kterým se bouřili Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:34 am    Předmět: Citovat

No mě ten vlasovej protest zůstal až do teď,jen už to tak nevnímám,je v tom už něco jiného.Často si poslední dobou zahrávám s myšlenkou ostříhat se,ale přijdu si na nich až závislá,musela bych svoje dredy nahradit hned nějakou dlouhou alternativou,třeba copánky.Myslím,že by to mohla být obrovská úleva....a asi bych pěkně lítala.O pár kilo lehčí... hi hi hi
Poslední dobou se to děje asi samo samovolně.V určité délce,tak pod lopatkami se začaly ztenčovat a upadávat sami,už tak polovina je pryč.Tak možná když to neuděláme sami,tak to udělají za nás.Když si to tak vezmu,tak deset let neviděly nůžky. Shocked Shocked Shocked


Džarmil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund