Fórum - Zobrazit téma - Kdy na reiki III. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kdy na reiki III.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kdy na reiki III.
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 4:24 pm    Předmět: Kdy na reiki III. Citovat

Krásné odpoledne všem,
všechny vás moc zdravím.
CHtěla jsem se zeptat, na jednu věc. Vím, že se doporučuje absolvovat Reiki III po delší době, někdo tvrdí dva roky, někdo méně, někdo více....
Kde je vlastně pravda. Mám dát na svoje pocity? Kdy po absolvování jedničky jsem si myslela, že už dál snad ani nedojdu, jak to bylo strašné. Ta vnitřní očista, či jak to nazvat. To trvalo vlastně do doby, kdy mě přátelé "přemluvili" ať s nimi jedu na dvojku. Pak jsem jim moc děkovala,protože se mi neuvěřitelně ulevilo.
Pak se mi zničeho nic ozval můj mistr jestli nechci už na trojku, ale já na dvojce byla nedávno.....přijde mi to zvláštní, nebo je to opravdu jedno?A proč mi kvůli tomu volá, nemám ozvat spíše já jemu, že už jsem připravená?
Na trojku se sice hrozně těším, ale přesto mi něco říká, že je ještě čas, ale přesto necítím nic co by mě mělo znepokojovat.

Také je mi moc líto, že Punkt z RW odchází, jeho názory pro mě byly důležité, stejně jako všech co tu jste a moc mě mrzí, že jsem se nedostavila na sraz a všechny vás tak mohla poznat osobně. Moc mě to mrzí a jen tiše doufám, že nějaký ten sraz ještě bude.
Sice jsem si ještě všechny příspěvky nepřečetla, takže vůbec nevím co se tu děje a mám v tom pěkný guláš. Takže odcházím na průzkum a všechny ještě jednou zdráví BOBULE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Morava
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 6:26 pm    Předmět: reiki III Citovat

Nic neuspěchej a poslouchej svoje srdíčko,pocity.... Very Happy
ahojky Morava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 7:07 pm    Předmět: Re: Kdy na reiki III. Citovat

bobule napsal:


Také je mi moc líto, že Punkt z RW odchází, jeho názory pro mě byly důležité, stejně jako všech co tu jste a moc mě mrzí, že jsem se nedostavila na sraz a všechny vás tak mohla poznat osobně. Moc mě to mrzí a jen tiše doufám, že nějaký ten sraz ještě bude.


Neteskni Bobule, Punkt také poslouchal své srdce a pocity. A jestli Ti to zvedne náladu, budu teď citovat slova z jeho mailu : ,, samozřejmě se rád zúčastním některého z dalších setkání, ( a zvlášť v Brně, když ne v Praze ) a budu rád, když si na mě někdo vzpomenete a dáte mi vědět....."

Tak co, Bobule, potěšila jsem Tě trochu ? Wink

Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 7:13 pm    Předmět: Re: Kdy na reiki III. Citovat

Ahoj Bobule,
moje první mistrová mi též nabídla trojku sama,řekla jsem si ano,jdu do toho,protože cesta reiki mi přijde úžasná.V té době jsem ještě nevěděla,co vše může trojka přinést......Dopadlo to tak,že když měl nastat ten DEN,tak mistrové onemocnělo dítko a nic se nekonalo.Byla jsem zklamaná a doufala jsem,že bude možno přijít za týden.Mezitím jsem si ale uvědomila během přemýšlení proč to nevyšlo,proč ještě není ten čas,že nejsem opravdu připravená a je toho stejně spousty,čemu se chci naučit v rámci jedničky a dvojky.Vzala jsem mé milované přátele,našla jsem jiného mistra a jedničku a dvojku jsem si zopakovala.Přišlo ke mě spousty nových poznatků a zážitků,bylo to úžasné si to projít znovu jinde a plněji a již s jistotou se věnovat technikám prvních dvou stupňů.Jsem mnohem dále,než mi tenkrát mistrová nabídla trojku a stejně ještě těžím nové a nové a nemam potřebu jít na stupeň třetí.
Jednou se však na to těším,velice moc.Myslím,že půjdu na třetí seminář k Damaovi,protože jeho trojka je několikovíkendová.Je naplněna spoustou práce na sobě a to mi přijde moc příjemné,mít pro začátek průvodce,který ti pomůže se v osobní očistě a ozdravě zorientovat a zbytečně nebloudit.Být v tom někdy sám může být složité.Víš jak bylo po jedničce,dokážeš si představit jak by mohlo být po trojce?Neskutečně nádherně,ale možná i neskutečně složitě.Už to není vláček motoráček,ale opravdu expres,ze kterého nevyskočíš.(Tohle mam od Punkta)hihihihihi Laughing

Jinak nevěš hlavu,nedivila bych se,kdyby se Punkt vrátil,lákám ho zpět. Laughing Laughing Laughing Další setkání ještě budou a třeba velmi brzy a Punkt by tam moc rád byl.Takže nebuď smutná,ale těš se na brzké shledání.

Papáček Džarmi Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 10:17 pm    Předmět: x Citovat

Podepisuji. Nechápu proč tě někdo tak popohání, když ty sama se ještě necítíš připravená. Nebudu spekulovat proč, záleží na tobě, jak se rozhodneš.
Jak píše Dzarmi, mám stejnou zkušenost. Vždycky, když nepřišel ten správný čas, tak se něco semlelo (nečekané výdaje, mimořádné situace).
Zato, když doba uzrála, najednou se finance objevily skoro samy a vše šlo ohromně hladce. Protože na mě věci fungují často předem, několik dní před tím jsem cítila, že se děje spousta věcí a vyjde to.
Jako bonus jsem se cestou domů seznámila se svým budoucím přítelem.
Byl to zvláštní den.

Je fajn dát na svoji intuici.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 11:04 pm    Předmět: Citovat

Wooow Šamanko,to zní jak z filmu! Very Happy Very Happy Very Happy
Tak to by se mi taky líbilo. Laughing Laughing Laughing

Hi hi Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 7:35 am    Předmět: x Citovat

Laughing Taky jo. K tomu osobnost Bronka - čaroděje (alespon já ho tak vnímám, snad se nebude za to označení zlobit), opravdu jsem si to užila. Laughing

Ještě se vrátím k tématu. Doba je rychlá a netrpělivá. Připadá mi, že s dobou zanikla potřeba učitelů a vznikla potřeba obchodníků. Prostě jdeš a koupíš si kurz, knížku, napereš si to do hlavy nebo do těla. Hlavně rychle a v poslední době ještě se ocenuje síla - čím větší pecka tím líp. Jestli je to dobře nebo špatně nedokážu posoudit. Možná požadavek doby, rychlí lidé potřebují rychlé věci. Kdysi byla doba, kdy stupně znamenaly postup včetně osobního růstu, označovaly zralost a vyspělost. Dneska neznamenají nic.

Ale vždycky má člověk možnost výběru, kam chce jít a jakou cestou. Jestli víc kvality, kterou nikdo neocení nebo sbírat zážitky a jít víc po povrchu. Po povrchu toho získáš víc, do hloubky je potřeba víc času, námahy a taky bolesti a zdánlivě získáváš méně a pomaleji.
Je to otázka výběru. Neříkám, že něco z toho je špatně, spíš co komu vyhovuje, jaké má priority.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 2:36 pm    Předmět: Citovat

já se na trojku reiki nutil několik let a jak to tak vypadá, už jí nikdy asi ani neabsolvuju, protože jsem zjistil že jí nepotřebuju, že není nutná pro to, aby šel člověk dál. Pokud se tím tedy nechce člověk živit (zasvěceníma).

Třeba dojdeš časem k podobnému zjištění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 2:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, moc vám všem děkuji za opovědi.
Nad každou jsem přemýšlela a našla v nich to co jsem potřebovala.
Evíku, určitě jsi mě potěšila a mohu se tak těšit zase na další vydařený sraz, podle toho co jsem slyšela ani jiný být nemůže Very Happy
Dzarmi, také přemýšlím nad trojkou u Damaa. Jeho jsem stačila poznat osobně a naše setkání bylo velmi krásné a zvláštní zároveň. Jen teď nevím jestli bych si u něj neměla zopakovat i jedničku a dvojku. Asi ano, pro jistotu Wink
Šamanko, tvoje odpovědi mi moc daly,děkuji.A potkat přítele na cestě domů..... to je poetické. Vzhledem k tomu, že můj vztah krachuje je hezké číst takové nádherné věci. Ach jo. Crying or Very sad
Ještě jednou díky a Nazdárek Bobule
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
já se na trojku reiki nutil několik let a jak to tak vypadá, už jí nikdy asi ani neabsolvuju, protože jsem zjistil že jí nepotřebuju, že není nutná pro to, aby šel člověk dál. Pokud se tím tedy nechce člověk živit (zasvěceníma).

Třeba dojdeš časem k podobnému zjištění.


To je také zajímavá myšlenka, ale já cítím, že je potřeba, tedy asi pro mne. Nevím jak to cítí ostatní. Proč k trojce došli a nebo proč ne.
Já osobně to cítím jako zakončení celku, či jak to nazvat. Prostě má svůj hluboký důvod. ALe určitě je spousta lidí, kteří k ní nedošli, protože to třeba nebyla jejich cesta. A nebo, že prostě není potřeba....to je opravdu zajímavá myšlenka....
Díky Krabas za názor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

Myslím Bobule,že na jedna a dvě k Damaovi půjdu.Do třetice všeho dobrého.... Laughing Laughing Laughing
Myslím,že bude dobré,být na nového mistra naladěn.Každý má jiný styl a obsah výuky a mohlo by se stát,kor u Damaa,že by mluvil o něčem a já vůbec netušila o čem,protože mi někde jinde bylo řečeno a naučeno něco jiného.

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dav
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

ahoj doporučuje se vetší pouza ,ale opravdu dej spíš na svoů intujici a na své srdce ta doba není zas tak duležitá zaleží na tom jestli se už na to cítíš.Máš reiki tak ho použij není nic snašího nauč se používat reiki i pro sebe nastartuj si reiki a požádej o pomoc při rozhodování a vjeř že se pak rozhodneš správně já ho používám i při duležitých zchuzkách a telefonech.Další věc pokud používáš kyvadlo tak se ho zeptej na odpovědˇ.Ohledně toho telefonu máš pravdu nabízí se mi i otázka jestli mu nejde i o peníze, nebo jen chce udělat seminář a předem zjištuje zájem.já osobně jsem apsoloval všechny 3 stupně v jeden rok né z duvodu že bych pospíchal ty příležitosti tak nějak přicházeli sami než jsem šel na jedničku tak jsem o reiki nevěděl nic když jsem vozil nemocnou přítelkini na reiki masáže tak mě oslovila maserka jestli si u ní nechci udělat reiki kurz a dnes si dělám kurz učitele vždy když se cejtim že jsem to střebal a jsem připraven popojet zavolam a popojedem je to otázka na delší dobu tam není kam pospíchat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 5:03 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

Jak píše Dzarmi, mám stejnou zkušenost. Vždycky, když nepřišel ten správný čas, tak se něco semlelo (nečekané výdaje, mimořádné situace).
Zato, když doba uzrála, najednou se finance objevily skoro samy a vše šlo ohromně hladce. Protože na mě věci fungují často předem, několik dní před tím jsem cítila, že se děje spousta věcí a vyjde to.
Jako bonus jsem se cestou domů seznámila se svým budoucím přítelem.
Byl to zvláštní den.

Je fajn dát na svoji intuici.
šamanka



Rolling Eyes Shocked Idea
Je úžasné, jak to všechno báječně a s láskou funguje. V květnu jdu na trojku. Sešly se peníze, uzrál čas a nic mi nebrání. Od února se mi spustilo pročišťování organismu, i jsem shubla, vše se zintenzivnilo a mám dostatek zájemců na léčení Reiki (pacientů). Zvláštní a inspirativní. Nazvala bych to krásný a klidný cvrkot. Cha, cha. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 5:30 pm    Předmět: Citovat

Zvyky a tradice říkají, že o 3. stupěň by žák neměl žádat, má mu být nabídnut mistrem. A pokud je tvůj mistr opravdu mistr a ne jen člověk, kterému došly prachy a tak hledá koho kde zasvětit, tak bys měla jeho výzvu příjmout... Myslím, že je někdy lepší odevzdat se do rukou zkušenému, ale musíš mu důvěřovat a znát ho. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 8:08 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Zvyky a tradice říkají, ...

Kde čerpat, abych poznala zvyky a tradice? Question

Vzpomněla jsem si na Ankura.
Ankur napsal:

Mozna by existoval reikiwebik i kdyz by Mistri ucili jako Mistri, ale rozhodne by tu nebyla takova zmet nesmyslu a zakladnich dotazu typu: " mam zasveceni a co ted?
nebo-li jsem zasvěcený do Reiki, co s tím? Ne, ne. Tak opravdu ne.
Funguji sice jinak, ale normálně. Vyhovuje mi samostudium. Až teď od nového roku jsem tady na diskusi a hodlám se dál rozvíjet. Mé "roky izolace" a zkoušení si Reiki, sebepoznávání, učení se a rozvíjení se mění. Každý to máme jinak.
Ankur napsal ještě tato slova, s kterými souhlasím a tak to cítím:
"Jde o celostní rozvoj člověka při cestě reiki. To byl jistě záměr.
Mě ten systém meditací, cvicení s tělem a zapadní reiki velmi obohatil a posunul v mnoha oblastech života!!! "
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund