Fórum - Zobrazit téma - Otázky,připomínky,napadení,ujasnění s Lomikamenem. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Otázky,připomínky,napadení,ujasnění s Lomikamenem.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Otázky,připomínky,napadení,ujasnění s Lomikamenem.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 6:20 pm    Předmět: Otázky,připomínky,napadení,ujasnění s Lomikamenem. Citovat

Ahoj všichni,
ne že na mne hned vyrukujete s tím,
že mám ego jako dům, když jsem zvolila téma
na své jmého.Hi. Laughing

Dala jsem ho jsem, aby se nemíchala ostatní
témata a tím, co k nim vůbec nepatří
a kterým to není ku prospěchu.

Takže kdo se mně potřebuje na něco zeptat,
ujasnit si, pochopit jak jsem co myslela,
nebo i se rozčílit, Twisted Evil a vypustit papiňáček
a tak se vyřádit na mém
holografickém Lomikaménku - může zde.

Solidní nabídka, nemyslíte?
Jo a je silně MANIPULATIVNÍ, převádím Vás z jedné strany na druhou. Fakticky z hodně stran na jednu. Wink Hi,

ale klidně si tam zůstaňte, je to na Vás.

To je rozdíl od manipulace a nabídky. Jejda poučuji a nevyžádaně Embarassed ,
že byste mi to dokázali už i odpustit, takovou nevyžádanou radu? Very Happy

S láskou čím dál víc hlubší - Lomikámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

1. svým vpádem jsi to tu pěkně rozvířila, jako ve sněžítku Laughing Takový chaos se tu podaří jen málokomu.
2. protože se svým vyjadřováním hodně vymykáš zvyklostem, o to víc provokuješ , myslím, že to máš jako velice výraznou masku, kterou nelze přehlédnout ale o to mistrněji odpoutáváš pozornost od vlastních slabin.
Nestojíš o to, aby lidi pod tu masku viděli. A máš proto jistě velmi dobré důvody. Ten, kdo sám masky používá, ví nebo tuší jak se pod ně dívat, musí se dívat ale úplně opačným směrem než velí maska. Zatím se ti povedlo, aby se většina lidí koukala na tu masku.
3. jelikož platí zákon přitahování se podobného, tak proto možná nazrál pro obě strany (tebe a rw) čas, kdy se odrážejí popírané a odmítané stránky osobnosti. Děje se tak dosti nezvyklým a divokým způsobem.
Nicméně všichni účastníci mají možnost se sami zamyslet, co v nich vyprovokováváš za pocity, koho a jaké události jim tím připomínáš z dětství nebo ještě dalších etap života, kdo, podobně jako ty u nich vyvolal stejné pocity. A také -kdy stejně jako ty, jsme my svým chováním a vystupováním vyvolali u druhých takové reakce jako ty u nás za tu dobu co tu působíš. Povětšinou to budou hodně zasunuté události nebo ty, o kterých jsme si mysleli, že jsou vyřešené. To samé vyvoláváme my u tebe.
Je na nás, jestli budeme řvát s davem "upalte ji, zavřete do blázince a pozor na to, vymyje nám mozky svou manipulací" a nebo ty budeš vystupovat jako "šašek" a budeš provokovat stylem "jen do mě!" nebo se každý sám za sebe zamyslíme proč se nějak chováme a co nám to připomíná. To není na veřejnou diskuzi, protože o svých slabých stránkách a selháních člověk jen nerad mluví. Má za to, že pak by zůstal osamocen, nepochopen, víc zranitelný, zkrátka jako nahý na náměstí plném oblečených lidí. Však kdo si otevřeně na náměstí zakřičí "Podívejte, i já chci být někdy vyslyšen! I mně dělá dobře, když se mnou svět cítí, když mi děkuje, když mám pocit že můžu někomu poradit! Hej lidi, i já v sobě skrývám potřebu někoho poslat do pryč ale nedělám to abych nevypadal jako nemrava ! Potřebuju pohladit ale neumím se nechat pohladit! Mám strach z odmítnutí! Bojím se že budu sám! Bojím se prohry! Odloučení!......Protože jsme někde poznali jak tohle všechno děsně bolí!... Jenže, vážení, takoví jsme, jen to nebudeme přece veřejně vykřikovat Exclamation Very Happy Very Happy

4. sama za sebe jsem moc ráda že jsi sem vpadla, v mnohém jsi mi pomohla podívat se na věci ještě z jiného úhlu pohledu a dala mi podnět k práci na sobě. Za svůj postoj se nestydím, nemám potřebu souhlasit s tebou ve všem a tvůj styl vyjadřování respektuju, víš proč jej tak používáš. Svůj užitek si z toho beru a je ho opravdu hodně. Pokud někdo má pocit že ho manipuluješ, asi má potřebu být manipulován a nebo má nějakou nepříjemnou zkušenost, kdy se zmanipulovat nechal a plně se s tím ještě nevyrovnal. S manipulací jsem neměla nikdy problém, asi proto, že nemám potřebu někam patřit, myslím tím bezpodmínečně do nějaké skupiny lidí, nějaké organizace, společenství, které si stanovuje nějaká pravidla. Vždycky se totiž najde nějaké které mi nevyhovuje. Beru s tím samozřejmě i to, že občas zůstávám zdánlivě sama. Zdánlivě. Ono je nás takových celkem dost.
5. díky těm divokým dohadům se člověk v roli pozorovatele dozví hodně o všech zúčastněných mezi řádky, včetně sebe sama, což vítám taky, tedy další přínos.
6. taky nádherný příklad jak funguje davová psychóza....

No, ono by toho bylo daleko víc, třeba o lidské ješitnosti Laughing Laughing Laughing

Tedy samé dary, jen přínos, sama za sebe píšu Dík. Stejně tak, doufám si budeš umět vzít ten užitek i ty Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund