Fórum - Zobrazit téma - Zajímavé internetové odkazy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zajímavé internetové odkazy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zajímavé internetové odkazy
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 3:54 pm    Předmět: Citovat

No vždyť umím číst a své příspěvky sem nepíšu z prvního hnutí mysle.
Mě osobně vždycky to, co se nabízelo zadarmo v esoterice pak přišlo hodně draho. Za tímto tvrzením je moje zkušenost.
Osobně neprodávám na seminářích nějaký systém či symboly - zasvěcení...., ale svoji zkušenost z terapeutické praxe a nasbírané zkušenosti z osobního a duchovního růstu.
Je to jen můj názor, ale myslím si, že lidé ani tak nepotřebují nějaké nové systémy energetického působení, ale povzbuzení k otevření srdce, místo, kde mohou svobodně a bez obav hovořit o svých problémech, zkušenostech, kruzích i prohrách a také někoho, kdo jim nakonec dá něco, co lze chápat jako rozhřešení.
Nemyslím si, že by nějaké nové mystické či energetické systémy samy o sobě mohli tuhle potřebu naplnit - i když, samozřejmě je možné, že pro někoho jsou úžasným objevem a zážitkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:

Nemyslím si, že by nějaké nové mystické či energetické systémy samy o sobě mohli tuhle potřebu naplnit - i když, samozřejmě je možné, že pro někoho jsou úžasným objevem a zážitkem.

V tom máš naprostou pravdu, samo nic nepřijde... A tak to platí u všeho Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 12:54 am    Předmět: Citovat

Cítil jsem, že to přichází. Aniž byste museli umět nějak víc komunikovat v duchovním světě, a aniž byste vůbec potřebovali peníze, je to tady. Pouhým požádáním o zasvěcení přes Armanda (před tím by Vám to šlo také, i bez něj, ale to je jedno...) můžete být zasvěceni do jakékoliv energie... Sbohem "jestli jste něco cítili, pošlete 1500". Více již brzy na http://www.sokaisi.ro/Reiki.html

Energií sice můžete získat milion, ale určitě je dobré vědět nějaké základy, které se naučíte na kontaktním kurzu, třeba u Damaa.

A dávejte si na sebe pozor, každý je svého štěstí strůjce. Zasvěcením do energie dostanete pouze nástroj. Pokud tento nástroj nebudete využívat, proč jste si ho pořizovali?
Sbohem vy, jež jste vydělávali tím, že jste si nechali platit za milion a jeden druh zasvěcení. To již brzy skončí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 5:13 pm    Předmět: Citovat

Energií sice můžete získat milion, ale určitě je dobré vědět nějaké základy, které se naučíte na kontaktním kurzu, třeba u Damaa.

Laughing Laughing Laughing Není nad to si trochu šplhnout.

A dávejte si na sebe pozor, každý je svého štěstí strůjce.

Wink Svatá pravda. Zvláště pozor na výrobce vlastních systémů, energií a neznámých zakuklených tajemných guruuuuuu...

Sbohem vy, jež jste vydělávali tím, že jste si nechali platit za milion a jeden druh zasvěcení. To již brzy skončí.[/quote]

Laughing Laughing Laughing Ano, Dagu Betmene, já se vrátím a se mnou přijde zákon!

šamanka


PS: berte můj příspěvek s nadhledem. To ještě u mě doznívá Silvestr, mrška jedna!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 11:02 am    Předmět: Citovat

Univerzální životní energie je jen jedna jediná.
Jakékoliv další energetické systémy (zvláště ty, co vznikly v posledních deseti letech) jsou pouze úletem kamsi mimo.
To se vyjeví shruba do dvou tří následujících let.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 12:10 pm    Předmět: Citovat

Lindo já mám na to jiný názor. Very Happy

Z hlediska 3D se to tak může jevit, že je jenom jedna jediná energie, ještě k tomu univerzální. Z hlediska multidimenzionality, kterými my jsme, má energie různé vibrace. Od velice nízkých až po ty velice rychlé jemnohmotné. Velice nízké vibrace jsou tu na Zemi a v našem vesmíru, kde vlastně pak vidíme hmotu. Říkáme tomu třetí dimenze (3D). Tato pevná hmota, když bychom se na ni podívali pod elektron. mikroskopem, se skládá z molekul, atomů, protonů a neutronů atd. Maji mezi sebou obrovské prostory v relaci k jejich velikosti. A tyto atomy vibrují různou rychlostí. I naše hmota má různou hustotu/vibraci. Pak jsou další vibrace, které jsou vysokovibrační a tudíž méně husté a ty už většinou nevidíme.

Naše Země se posunuje z 3D přes 4D do 5D. Tento proces začal roku 1986 Harmonickou konvergencí, kdy jsme se všichni lidi na Zemi rozhodli (na vyšších úrovních), že půjdeme s naší planetou dál do 5 dimenze (5D). Od roku 1989 tady pak pracovala skupina světelných bytostí na změně magnetizmu tady na planetě Zemi. Byli tu až do roku 2002, kdy dokončili natočení magnetické mřížky planety. Vibrace na planetě se navyšují každým rokem víc a víc. Někteří lidé to cítí, někteří ne. Jedna taková bytost (je to vlastně skupina bytostí), která tu ten magnetizmus upravovala, se nazývá Kryon. Říká, že už tu magnetickou mřížku tu natáčí potřetí. Very Happy

Protože se nic neděje náhodou (pro některé ještě pořád ano), mohly na Zemi začít proudit jiné energie, než doposud bylo možné. Proto se pomalu přispůsobují lidé spolu se Zemí těmto vysokovibračním energiím. (Nevzestupuje jenom naše planeta ale i celá naše sluneční soustava - globální oteplování je i na Marzu, Venuši a dalších planetách ba i slunci Laughing a to i přesto, že tam žádní lidé nejsou Wink ) Mění se nám tělo na krystalickou strukturu. Pro tyto procesy sem mohli být přitáhnuty a stáhnuty i jiné energetické systémy, které tady ještě před rokem 1997 nemohly být. Lidé na to tenkrát neměli energeticky.

Při změně těla nám pomáhají bytosti Světla ze Shambally (čti Šambaly)spolu s Metatronem, který tu má na starosti celou transformaci planety včetně lidských těl. Bez něho by se nám ty naše těla spálily, až by nastal čas přechodu. Aktivují se nám zpět všech 12 vláken DNA, a tím se nám bude přeměňovat naše světelné tělo podle prapůvodní matrice na tělo božského Člověka. Je to všechno mnohem komplexnejší, a tak je to jen takové malé vysvětlení toho, co se teď právě děje. Víc se ale můžete dočíst na internetu třeba i na našem fóru www.instanthealt.com nebo i jinde. Materiálů je na internetu opravdu spousta.

Je pravda, že se vynořilo spoustu nových energetických systémů a je tomu tak dobře. Všechny energie mají svůj smysl, a jak už jsem psal, nic se neděje náhodou. Za vším je vyšší úmysl. A pokud to nebudeme posuzovat a odsuzovat a vezmeme to jako fakt, že se tu ted děje něco, čemu třeba i zatím nerozumíme, pak se nám to někdy rozkryje a pochopíme, co se za tím vším skrývá.

Každá energie pochází z jiných částí vesmírů a univerz, a většinou si vybereme takovou, kterou jsme už někdy předtím měli a víme, jak se s ní pracuje. Za každou energií stojí jiné světelné bytosti, které jsou právě z těch míst, odkud tato energie pochází. Každé zasvěcení do dalšího druhu energie, nás vyhodí na její frekvenční úroveň a zůstaneme už na té frekvenci, už nespadneme vibračně níž. Vlastně jsou to pro nás zkratky na naší cestě, kdy bychom normálně museli jít roky, abychom se na tuto úroveň dostali. Aby jsme se s nimi mohli spojit (se Světelnými bytostmi), potřebujeme zasvěcení, které nás vyhodí k nim naproti a oni nám pak pomáhají dále. Jinak se nemohou k nám přiblížit, protože je to bez zasvěcení velká frekvenční vzdálenost. Musíme udělat krok k nim a oni udělají to samé a někde v půlce se střetneme.

Ale samozřejmě že to jde i jinak, bez zasvěcování, neboť není potřeba Reiki a ani jiných energií na to, abychom šli cestou Vzestupu. My jsme ale na tomto fóru příznivci všelijakých různých energií a proto jdeme touto cestou s vědomou prací s energiemi. Energie nám slouží jako nástroj a nástroje mohou být různorodé, od jemných až po hrubší a naopak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
akjam
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 28.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Lindou, že univerzální energie je jen jedna ať je člověk do nějakého systému zasvěcený či není.
Daleko důležitější než vlastní zasvěcení je umění se otevřít a vnímat tu energii. A toto je důvod, proč se zasvěcení dělá, je to vlastně psychická pomoc, která udělá to, že se začne člověk otevírat a energii vnímat. To znamená, že i bez zasvěcení může být člověk plný energie a komunikovat. A podle toho, jak se otevře, uvolní a odevzdá se, tak takové energie mu přichází a ním proudí dál k lidem. Anebo možná jen do vlastního srdce a do vlastního pocitu, aby nastala nějaká přeměna nebo, aby se člověk na další cestě nebál.
Majka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 2:08 pm    Předmět: Citovat

Video "Procitni a chechtej se" mě šokovalo a zároveň uklidnilo. Nevím, cítila jsem ty smíšené pocity jako bych tam byla.
Ten tok negativního pryč, nezvládnutí emocí, konec neustálé sebekontroly a sebekázně včetně neustálého analizování. Najednou je člověku vše jedno, že na něj někdo kouká a on nezvládá situaci. Nemusí přemýšlet logicky a složitě. Spíš vůbec.
Mě se to stalo také na Reiki 1, ale nesmála jsem se. Bulela jsem při iniciaci z ničeho nic. Nešlo to zastavit. Takhle jsem nikdy před tím nebrečela. Nemohla jsem se pořádně ani nadechnout. Měla jsem zavřené oči a uviděla jsem hnědé sklo na němž se v rychlosti přemýtlo to, co mě trápí a svazuje. Pak se sklo rozlomilo a já ucítila hrozně moc bezpodmíněné lásky. Nevěděla jsem v tu chvíli co s ní. Měla jsem i pocit, že tolik lásky neunesu. Ale bylo to "fajné". Můj pláč začal ustávat až když jsem před sebou uviděla 3.čakru!!! Ta nádherná zlatožlutá čakra se dala do pohybu a začala se pozvolna točit. Otevřela jsem oči, znovu je zavřela a ona tam stále byla. Bylo to krásné. Když pochvíli zmizela, v mysli i v těle se mi rozhostil klid a mír.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 2:18 pm    Předmět: Odpověď Akjam-Majce Citovat

Majko, plně s tebou souhlasím , ať si říká kdo chce co chce. Reiki jsem zkoušela před iniciací a fungovalo to taky. Je fakt, že po iniciaci nastal úžasný duchovní rozvoj včetně lepšího toku energie při předávání energie. "Ale máme to v sobě každý."
Reiki je cesta, po které jsme se vydali. Je krásná a barevná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 11:25 am    Předmět: očkování Citovat

Vřele doporučuju článek na dnešním seznamu.cz na téma očkování. Bylo by to směšné, kdyby to nebylo smutné. Takovou manipulační ptákovinu aby člověk pohledal!!! A ty reakce lidí, rozum zůstává stát.
Mám hodně kamarádek, které jsou v tom jakémsi tajném neexistujícím sdružení, kde jim (podle článku) našeptávají, aby protestovaly proti zničení zdraví svých dětí, ale ani jedna z nich nemá námitky proti slovnímu spojení "povinné očkování" a argumentovat demokracií je taky docela vtipné, když se lidi "demokraticky" nesmí rozhodovat o zdraví svých vlastních dětí, ale musí se podrobit pod pohrůžkou policie i když zdravým rozumem vidí, jaké vedlejší účinky a reakce očkování tolika látek - nemocí naráz, má.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 9:31 am    Předmět: Citovat

Když už jsme u toho očkování, tak zajímavé články na toto téma jsou zde
http://www.rozalio.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 4:07 pm    Předmět: Citovat

je to trochu z jiného soudku a mrkněte... myslím, že to stojí za to... Smile


http://www.virtualczech.cz/kraj-kralovehradecky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 10:49 pm    Předmět: Citovat

MOC ZAJÍMAVÝ ODKAZ na čtenou Tóru - volně ke stažení v MP3. Krásně se to poslouchá: http://eretz.cz/content/view/6978/230/

Naposledy upravil Damao dne pá únor 13, 2009 10:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 2:37 pm    Předmět: Re: očkování Citovat

samanka napsal:
Vřele doporučuju článek na dnešním seznamu.cz na téma očkování. Bylo by to směšné, kdyby to nebylo smutné. Takovou manipulační ptákovinu aby člověk pohledal!!! A ty reakce lidí, rozum zůstává stát.
Mám hodně kamarádek, které jsou v tom jakémsi tajném neexistujícím sdružení, kde jim (podle článku) našeptávají, aby protestovaly proti zničení zdraví svých dětí, ale ani jedna z nich nemá námitky proti slovnímu spojení "povinné očkování" a argumentovat demokracií je taky docela vtipné, když se lidi "demokraticky" nesmí rozhodovat o zdraví svých vlastních dětí, ale musí se podrobit pod pohrůžkou policie i když zdravým rozumem vidí, jaké vedlejší účinky a reakce očkování tolika látek - nemocí naráz, má.

šamanka


Aneb, pokud chcete dostat chřipku, nechte se proti ní očkovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 6:34 pm    Předmět: Videa-rozhovory Citovat

Rozhovor-video-s Jar.Duškem, kdo ho má rád, podívejte se na to:

http://www.cestyksobe.cz/kreslo-pro-hosta/nasi-mili-hoste/143.html

http://www.cestyksobe.cz/kreslo-pro-hosta/nasi-mili-hoste/152.html

Pak mě zaujalo video s Pavlem Kloudem(fyzioterapie, léčebná rehabilitace), najdete si ho na tom samém webu, v "křeslu pro hosta".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund