Fórum - Zobrazit téma - HudBye - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - HudBye
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

HudBye
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
punkt
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 5:09 pm    Předmět: HudBye Citovat

Vážení přátelé,

původně jsem chtěl napsat do diskuze o slovní kinezi, ale protože se to zase zvrhlo, jak jsem tušil, tak se nepřidám k přívržencům ani oponentům a dokonce ani k těm bez odpovědi a zakládám svoje první a zároveň poslední téma, abych z tohoto fóra - skoro světa odešel.

Téma o slovní kinezi bylo pro mě inspirativní do té doby, než se autorka proti smyslu svých slov začala navážet do Damaa. Nechci nikoho jmenovat ani citovat, protože nemám potřebu někoho hodnotit nebo dokonce rozebírat - to by uměl každý. Přijde mě, že se takhle většinou ozve někdo, koho se cokoliv od kohokoliv dotkne a začne si řešit svoje vlastní problémy - to je v pořádku a pomoc nebo rada se jistě najde, ale chovat se neuctivě k někomu, koho ani neznám (a proč se taky chovat neuctivě k někomu, koho znám), křivě ho obviňovat, něco mu podsouvat, vědomě (nebo spíš nevědomě) manipulovat s míněním ostatních a nakonec se prohlásit za spasitele a soupeřit v disputaci, kdo je duchovně dál, to je tristní a nehodlám se tím pročítat. Mohlo by to odradit ty a jejich tady dost (nemyslím sebe), kteří mají co říct, najdou si čas a mají chuť něco sdílet, rozdělit se o zkušenosti a zjevně vědí, že zároveň promlovají k sobě a že není tak důležité, kdo zrovna mluví a kdo poslouchá. Se slovem pracujeme všichni od nepaměti a znakem velkého ducha taky je, vyjadřovat se jasně a srozumitelně a neobviňovat z nepochopení druhé, jak o tom mimo jiné pěkně promluvila Renata a jak se vyjadřují i další. Nejde jenom o formu nebo její náznak, ale hlavně o samotný obsah.

Teď už do toho nemám co mluvit, ale napadlo mě, dát do záhlaví reikiwebu 5 životních zásad ReiKi pro ty, kdo přijdou poprvé a aby si je každý mohl přečíst dřív, než něco "sesmolí". .-)

Jsem rád, že jsem na srazu poznal nové přátele, kteří to ví a se kterými jsem v kontaktu a rád se poznám s dalšími. Kdokoliv mě může napsat e-mail - budu rád, ale soukromé zprávy už mě prosím neposílejte, protože už web nebudu navštěvovat a čas využiju podle svého mínění líp. (Krabasi, ještě mi "dlužíš" jednu odpověĎ! .-)) Kdo se prokliká až na moji webovou nástěnku (hledej kolotoč), tak je srdečně zván podle programu a jeho případného zájmu. Považuju to za příležitost, jak se setkat.

Speciální pozdrav posílám Dajen, Renatě, Šamance, Krabasovi, Džarmi, Damaovi, Šamanovi, Miwě, Zbultranovi (že se neozveš!? .-)), Blankas, Evikovi, Moravě, Heleně a Mamce a dalším, které jsem ještě osobně nepoznal, (nebo do teď nevím, kdo je kdo. .-)) Ať se vše ladí jak má a "Díky za všechny ryby!" .-) Tímto se loučím se svoji internetovou identitou jako "Punkt" Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 5:46 pm    Předmět: Citovat

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jafik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 5:55 pm    Předmět: Citovat

Chodím na reiki web rád, rád se dozvídám, kdo komu, jak pomohl v tíživé situaci, nemoci, abych třeba sám účinněji pomáhal, podporoval…….,rád si přečtu diskusi s rozdílnými názory, která je korektní a která je třeba proložena humorem, špičkováním, jsem rád, když má někdo trápení a ostatní se mu snaží pomoci, povzbudit ho, jak kdo to umí, ale je mi smutno, když se někdo snaží prosazovat sebe a své názory „ať to stojí, co to stojí“ a začíná se vytrácet tolerance a úcta Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

Dnes ráno jsem svému kamarádovi napsala krátkou SZ. V té zprávě jsem napsala tuto větu:

,,Možná, že několik ,,nových uživatelů " mě zbaví závislosti na RW".

Už jednou jsem Ti Petře řekla, že mi mluvíš z duše, akorát že já to neumím tak vyjádřit, jako Ty. Proto i teď se ztotožňuji s Tvými slovy.
S tou mojí závislostí ( lpěním ) na RW to bude těžší oříšek, myslím, že se toho tak rychle nezbavím. A snad ani nechci...potřebuji pořád něčí rady a pomoc a mám tu kamarády.

A Tobě přeju jen to nejlepší, jsi bezva kluk a vážím si toho, že mě řadíš mezi své přátele. A do toho Brna pojedeme, samozřejmě s Tebou !!!!!!!

Děkuju a tímto se s Tebou na RW také loučím, ,, Punkte". Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 7:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Petře,

moje srdce i moje hlava s Tvými příspěvky rezonovaly, vyjadřuješ se totiž krásnými a srozumitelnými slovy.
Takže já osobně Tě tu budu postrádat...

Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala i osobně a těším se, až se zase "naživo" někdy potkáme, jak píše Evik-třeba v tom Brně. I když sem chodit nebudeš, patříš k nám Idea Idea Idea Exclamation Exclamation Exclamation

Blanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 7:33 pm    Předmět: x Citovat

Ahoj punkte,
jsi fajn chlap. Je to tvoje rozhodnutí a já ho hodlám respektovat, ale jsem ráda, žes tu byl a že jsme se mohli i setkat osobně.

Ještě bych ti chtěla moc poděkovat za to, co jsi napsal. Bylo to velmi objektivní a nezaujaté. Odpoledne jsem přemýšlela jak se co nejsrozumitelněji vyjádřit k tomu, co Lomikámen napsala, ovšem k tvému příspěvku není co dodat.

Hodně štěstí a kdybys měl cestu kolem, zase se tu někdy zastav!
Budeš vítán.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Punkte, měj se moc fajn, ráda jsem Tě poznala. Ale třeba se tu časem zase rozjasní a bude zase dobře, nám všem zde, i s Tebou... Osobně zasílám vřelé díky za Tvoji energii a vše kolem srazu, bylo to moc fajn... Smile R.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 9:39 pm    Předmět: MOTIVACE Citovat

punkt napsal:
...křivě ho obviňovat, něco mu podsouvat, vědomě (nebo spíš nevědomě) manipulovat s míněním ostatních a nakonec se prohlásit za spasitele a soupeřit v disputaci, kdo je duchovně dál, to je tristní a nehodlám se tím pročítat.


Ahoj Punkte Smile

Jak určitě víš, takovýto způsob „seberealizace“ se vyskytuje na všech tzv. „duchovních“ fórech.
…..zřejmě jako jakási součást koloritu. Wink Smile

Když se takovému spasiteli lidstva šlápne na kuří oko, vyplní stránky fóra obsáhlou "vatou", jejíž jediným účelem je dokázat tomu druhému, i všem případným čtenářům, jak je ten druhý absolutně mimo. Confused O ostatních nelichotivých nařčeních, ať už přímo, či těmi mezi řádky řečených ani nemluvě.
Společným znakem bývají např. otázky ve kterých jsou zároveň obsaženy odpovědi - jak jinak, než celkem zjevně dehonestující toho, kdo jim na to kuří oko šlápnul.
Nepokládají žádné opravdové dotazy, neboť je dotyčný vlastně ani nemá,
on přece předem přesně ví, jak a co ten druhý myslel a co tím sleduje.

Pročtíat se touhle defilírkou čísi sebe-propagace (většinou balené do tzv. láskyplného duchovního slovníku) je, dle mého názoru, opravdu kontraproduktivní.

Však také právě proto není náhodou, že si občas nějaký ten "duchovní aktivista“ usmyslí, že si na diskusi s dobrým a laskavým člověkem, jakým je např. Damao, udělá ty svoje potřebné „high-sprit“ ostruhy. Cool

Po nějaké době jsem se podívala, co je na Reikiwebíku nového, a vidím, že se sice mění aktéři téhle hry, ale jev je to tzv. stálý. Jádro pudla je také vždy totéž.

Dlužno dodat, že většina příspěvků na RW jsou z mého pohledu přínosné a upřímné, za mnohými cítím srdce i mysl opravdu otevřené a to je moc fajn. Very Happy

A protože se Péťo, jak tady čtu, loučíš (já spíš zase jen občas nakouknu), tak ti přeju, ať se ti vše daří a díky za milé, i když poněkud letmé, setkání na stránkách tohohle fóra.

Ahoj
toora.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Morava
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 10:27 pm    Předmět: Motivace Citovat

Ahoj Punkte,
děkuji za tvoje slova,která jsem cítila jako ty,také jsem vnímala,že se na RW něco změnilo.Doufám,že se ještě potkám se všemi kteří byli na prvním setkání, a jsem ráda,že jsem Vás poznala Very Happy Very Happy

Rendyy dnes je úplněk,tak si nedělej starosti s náladou.... Laughing

Ahojky všem Morava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 11:55 pm    Předmět: Citovat

Milý Petře - Punkte,
i já tě budu postrádat, pokud bude tvé rozhodnutí opravdu konečné. Doufám, že ne Wink .
Pár dní jsem tu nebyla a fíha.... to co tu předvedla Lomikámen, to je teda pecka. Mrzí mne, že takový Jackill a Hyde (nevím jak se to správně píše Embarassed ) dokáže způsobit, že odejde tak rovnej chlap, jako jsi ty.

Měj se krásně a doufám, že někdy naviděnou Very Happy .

mamka Dáša
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 1:58 am    Předmět: Re: HudBye Citovat

punkt napsal:
........ a čas využiju podle svého mínění líp. (Krabasi, ještě mi "dlužíš" jednu odpověĎ! .-))


Petře,
ano dlužím a bohužel nejenom tobě. Tobě a Rendy dlužím odpovědi a je to hodně z toho důvodu, že chodit na tento web je pro mne momentálně hodně složité a ještě složitější pro mne je tady dávat smysluplné soustředěné odpovědi. Je tu dost negativní energie.
A nechci psát blbosti.

prosím oba dva, nezatracujte mne, dejte mi čas, zrovna s vámi dvěma bych rád zůstal v kontaktu. Petře, moc dobře ti rozumím, čekal jsem, že tvé vibrace přestanou souznít s tímto fórem, ale jak říkám, chci s tebou zůstat dál v kontaktu.
Mám teď nějak moc málo času (práce, stavím baráček pro mne a mojí ženu Smile) a nějak mi nezbývá energie na uvažování. Proto prosím mějte trpělivost s mými odpověďmi na vaše krásný zprávy, určitě odepíšu.

S úctou váš kamarád

Krabas - Pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:04 am    Předmět: Vážně jsem to byla já? Citovat

Čtu Vaše příspěvky a jsou velmi zajímavé.
Odsouzení tvrdé, jasné čisté.
Znáte se a tmelíte do kruhu. Výborně.
Jisto jistě víte, že máte pravdu.
Zkuste si přečíst svá slova, jsou stejná když je převedete na mne, také mné neznáte, také napadáte i Damao, od počátku,
podívejte se na konkrétnost, o které píšete,
v hodně případech užíváte slovo možná, ale možná není nic. V sobě jednoznačně víme, co je a co ne. možná neexistuje.

za spasitele jsem se neoznačila, podívejte se do mých slov, podsouvání není můj obor, jdu napřímo, i teď, možná to za chvíli někdo z Vás uvidí.

Také uvádíte možnosti, které jsou sestrami možná. Jsou ale vždy křídly od prava do leva, systém extrému.
takže přímka, kde jste ale na té přímce vy a kde je vaše skutečnost?

Mé otázky jsou zcela konkrétní. Pokud si na ně chcete dát konkrétní odpověď.

Damaa nenapadám, píšu to tady, ale nechcete to slyšet.
Vaše vibrace asi potřebují ven, to si zodpovězte sami.

Pořádně si přečtěte jeho články směrem ke mně, ale asi to neuvidíte, znáte se a máte si rádi, a jasně že je tam i něco mého, jinak to ani nejde.

Máme každý svůj svět, osobní, každý, já mohu říkat, jak jsem na tom s reiki, co pro mne znamená, jak se mi jeví, a Damao to může říkat také, ale vždy je to jen jeho osobní svět,osobní jevení, nemůže mi říct, že reiki není takové a takové, může říct, že on jej takové nezná. Protože ani on nevede platformu reiki, vnější platformu nevede nikdo a tak nikdo se nemůže dostat k něčemu reálnému, opravdu reálnému, vždy to je jen jeho svět.

A Punkt neodešel kvůli mně.
To je jeho způsob, jak dát najevo nesouhlas. Jeho způsob, který by mohl být i jiný a vypadat jinak.
Vše děláme vždy a jen kvůli sobě.
Psal tu někdo o závislosti na RW, jen Punkt ví, proč odešel, protože kdyby s Vámi chtěl zůstat, zůstal by.

Když se kolem mně něco děje, dívám se na to vždy přes filtr, kdybych to chtěla, aby se toto stalo, tak proč jsem to chtěla ještě před tím, než se to stalo. Toto dává odpověď, ale pouze tomu, kdo je aktérem, tudíž tady Punktovi.

Budu sledovat, díky za všechny vyjádření. Jsou úžasné.
Asi vás tím naštvu hodně, ale miluji Vás čím dál víc.
A úcta, to rozhodně není to, co by mi chybělo. K Damaovi, k Vám, ke komukoliv z Vás.
Není to o tom,co řeknete, že mi chybí, je to o tom co cítí moje srdce a duše a emoce, když píšu tyto řádky.

Jen nevyměňuji hlubokost života za pohodlné splývání s proudem.
Nebudu dělat, že jsem duchovní, a na jaké výši, to jsem Vám nikde neříkala, když se mne někdo dotkne, ozvu se.
Vždy z toho vytěžíme oba. Ten komu to nerezonuje, propluje. A je vpohodě,ne napovrchu, ne před ostatními - před sebou musí vědět, že mu nerezonují emoce a maskuje to citáty z knížek.

Pojďte dovnitř, sami do sebe, a pak to bude to pravé ořechové.
Pak to bude to, proč jsem tady.
Kdo má odvahu?

S hlubokou láskou - Lomikámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:17 am    Předmět: Citovat

Kdo má odvahu?

Já určitě,
a možná jsem i jedinej komu zatím nevadíš Smile, ale to asi proto, že nečtu tvé příspěvky Smile

a neboj, i na mou hlavu se tu snesly od pár jedinců (opravdu jich byl jen pár Smile) nenávistné skřeky. V tom nejsi jediná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:25 am    Předmět: Citovat

ehmm....pardón,trošku přeruším téma,stává se tu ehmmm..


Krabásku kde se prosím tě hledají muži jako ty.

Pěkní,moudří,usilující o osobní růst,reikisti,odvážní a stavějící dům pro sebe a jejich ženy.....přesně takového sháním a nevím kde bych na takového narazila. Laughing Laughing Laughing

A opravdu si nedělám srandu,to v tobě vše vidím a líbí se mi to. Cool

Papáček Džarmi

..zapomněla jsem dodat veselí a srandovní také,také jako ty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:30 am    Předmět: Citovat

Dzarmi, ty srandistko,
aspoň někdo kdo to tu odlehčuje Smile

Kde se dají najít? Nevím, je nás strašně málo Smile. Opravdu. Ten náš spolek "správných chlapů" zaznamenává rok od roku početní úbytky. A noví členové nepřicházejí.
Ale těším se, až si my dva na toto téma promluvíme třeba u vodní dýmky, myslím, že na mnohé přijdeme Very Happy .

ps.: v irsku se ještě touto dobou nespí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund