Fórum - Zobrazit téma - Na Vaše vyžádání - obor Slovní kineze - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Na Vaše vyžádání - obor Slovní kineze
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Na Vaše vyžádání - obor Slovní kineze
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 7:16 am    Předmět: Citovat

Lomikaménku... Smile Kvízová otázka pouze pro Tebe - říká Ti něco "Boží pečeť"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

Lomikámen:poslala jsem odpověď na SZ, ale uložila se jako nedoručená....nejsem až takový znalec, zjistila jsem, že si mi tam válí i další pro Krabase, Tyga....Když moji odpověď nedostaneš, můžu prosit o mailík? Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 9:15 pm    Předmět: Citovat

Trošku se nám to tady zašmodrchalo, ach jo.

Slovní kineze je fajn a za jistých podmínek velice účinná terapie. Mrzelo by mě, když by tohle téma někomu nebylo milé přispěním té atmosféry, co je teď zde... A jelikož jsem tomuto tématu věnovala spoustu energie i nadšení a v praxi to dělám stejně tak, mám teď pocit, jako když bych za to nějak taky mohla... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 9:21 pm    Předmět: x Citovat

Rolling Eyes
Cožeeee? Jak jsi zase na to přišla?
Děvče neblázni.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

Nevím, Šamanko, bývám někdy vztahovačná víc, než je zdrávo.

V práci jsem byla "odejita" ze směny, protože jsou na mě stížnosti. Na tohle téma jsou stížnosti. Ostříhala jsem psa, zatím nejsou stížnosti, protože se ještě neviděl v zrcadle... Manžel spí, takže naštěstí už nebudou dnes žádné stížnosti... Mám zkrátka blbej den, ale nechci psát nějaké stížnosti... Laughing

Jdu se z toho radši vyspat, dobrou noc... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

rendyy napsal:
Na tohle téma jsou stížnosti.


Omyl. Na téma nejsou stížnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 10:26 pm    Předmět: x Citovat

Dneska totiž bylo děsné dusno a lidi byli strašně nervozní a protivní.
Takže si to neber osobně, bylo to vlastně počasííím...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:37 am    Předmět: Ahoj slovokinezníci! Citovat

To jsem teda dala dohromady slovo - slovokinezníci.
Omlouvám se, kdyby někomu znělo divně, je myšleno s láskou a něžně.

Ano Renatko, také neumím moc s tím meilíkem, dáme to dohromady.

Rendyysku, Boží pečeť mi dává můj anděl vždy do rukou, když jde právě o takovou situaci, jako je tato. To jsi vyjádřila přesně.
Mám ji zlomit, nadechnout se a vnímat pouze napojení, ne svoji bolest, nebo smutek z lásky nesounáležení.

Víš, já miluji Boha sama se sebou, spontánně, nechodila jsem do kostela, nebyla v církvi, myslím, že jsem pokřtěná, jo, jsou z toho nějaké fotky, jako mimino.
Můj anděl mi říká, že tou pečetí otevíráme bloky a jsou jak Apokalypt jezdci. Vhau, zastaví se mi u toho dech, ale vždy, když se zůstalo v komunikaci to bylo ve finále absolutní úžasnost pro všechny zúčastněné.

Nemám plánovat budoucnost, jen jdu, právě krok po kroku v plném napojení. Jedno mohu slíbit, komunikace z mé strany se s vámi neuzavře.

Jak je to s tou pečetí v podání ostatních nebo Bible, to se omlouvám, ale nevím. Učili mne nečíst cizí slova, knihy mi dávali jen jako odpovědi na moje otázky. Otevřela jsem pak stránku a bylo to tam. Tak i Bible.
Celkové texty - jen dovolená, něco pro radost.

Rendyysku, s mým otevřením pečetě, pokud to tak mám říci buď prosím vpohodě.
Rozhodně nemáš žádnou vinu,
ani si nic nenatahuj,
pojď uděláme takovou techniku jo, pokud nějakou vinu cítíš, najdi ji na svém těle a zpodobni ji, ano?
Jako je tam a tam a vypadá tak a tak.
Třeba - oblast žaludku, a vypadá jako kovová koule.....
Máš své?
Dál - Podívej se na ni, ty ji nenes. Vyndej ji v alfě ze svého těla a požádej anděla, doletí ten můj, aby si ji vzal a odnesl ji mně.
Pokud někdo nějakou vinu má, nesu si ji já. To říkám všem,
kteří by ji z tohoto děje cítili,
jelikož já vím, že vina tíha není, je to jen chvění před bodem rozuzlení.
Já to vím, tak lehce se mi bere.
Rozpustí se dřív nez dotkne se mých já.

PS: nic jiného než vinu ale na sebe neberu, zlatíčka ostatní, co je vaše k práci je Vaše. Razz

Tak co Renddysku, už dobrý?
Ať se Ti vrátí tvůj klid a hravost.

Jakýho máš psa? On bude rád, že je ostříhaný ne? Hlavně že mu nebude horko.

Šamance hluboký obdiv a díky za její věcnost na této stránce.Jsi první pomoc Rendyy, to je paráda.

S láskou - Lomikámen

Ve slovní kinezi budu pokračovat, pojďe ji dělat veřejně, tak je to nejlepší a lidi se z toho nejvíc naučí. A taky už tím přestane ta všeobecnost a propluje do konkrétnosti.
Také lidi pochopí, že Damaovi tady nekonkuruji. Ani to nejde, já mám své a on také své a tak to zůstane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 7:18 am    Předmět: Citovat

Téma k vyčištění - když se člověk navenek projeví takový, jaký podle své pravdy JE - musí počítat i s tím, že se mohou objevit potíže a odpor okolí. Co udělá ten člověk, stáhne zase ocásek, nebo se tomu postaví, ustojí, zpracuje a jde dál?
Na mě se vždycky duplo a já utekla zpátky do své dírky. Už tam chodit nechci, chci jít dál...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zdenkaabc
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 2.3. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 7:50 am    Předmět: Citovat

Lomikamínku,

slovní kineze....určitě dobrá metoda, ale přijde mi, že jí používáš moc horlivě....vždy je ten, kdo léčí a ten, kdo chce být léčen..... a většinou se děje jen mezi nimi....

Vím, člověk chce pomoci, ale nemá souhlas dotyčného....to si vždy vzpomenu na větu jednoho báječného člověka PÁCHÁNÍ DOBRA BUDE PO ZÁSLUZE POTRESTÁNO.

Vím, že to bolí, sama se s tím stále peru, ale každý má svobodnou vůli a tu musím respektovat.

Měj se sluníčkově
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Téma k vyčištění - když se člověk navenek projeví takový, jaký podle své pravdy JE - musí počítat i s tím, že se mohou objevit potíže a odpor okolí.


jojo, vždycky když člověk svou existencí vyvolá nějakou reakci v okolí, tak pozor, ta reakce není jeho problém, jeho nedostatečnost, ale jen se stalo že jeho vibrace rozezněly nějaké jiné u někoho jiného kdo s tím má nějaké svoje problémy...A najednou se ozvaly, zacinkaly a okolí cítí že má problém..v pudu sebezáchovy ukazuje prstm a svaluje vinu, kope a kouše, nebo vyčítá a smutní, nebo mlčí.......Ale ty reakce na vibrace jsou toho okolí ... Tím, že přijmeme pocit viny za to že se někdo cítí v nepohodě je zas náš problém.....Okolí to nepomůže, nikam ho to neposune, možná se upokojené naším převzetím zklidní a přestane vysírat...myslí si že mělo PRAVU a my jsme jak v bludném kruhu....Bolavém kruhu.
Z něho vylyzeme až tehdy, když se naštveme a řekneme si že tohle už vážně nemáme zapotřebí. Jen si to musíme říct nejen rozumem ale zkrátka dovolit si to celou svou bytostí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 2:17 pm    Předmět: x Citovat

Renata: a naopak. Co dávám to dostanu. Hodit všechno na ostatní je velmi pohodlné.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 7:22 pm    Předmět: Citovat

to máš pravdu Šamanko, já to pojala jednostranně, že z těchto nepříjemnou situací vyvolaných pocitů může mít člověk užitek týkající se sebepoznání, když chce. Když nechce, pak to je koloběh..To jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 9:57 pm    Předmět: Ahoj Zdeňko Citovat

Zdravím Tě,
srovnáme pojmy, říkáš děláš horlivě slovní kinezi,
to asi nemáš na mysli, to by tady některým lidičkám nevadilo,
protože slovní kinezi dělá každý jen sám na sobě. Jestli udělám denně 4 nebo 4 za měsíc, to je každému opravdu fuk, jen mně ne.

Jinak de faccto pravdu máš, to ti potvrzuji, pracují s ní, ale hlavně se svým druhým nástrojem na sobě opravdu tak,
jako když překopeš životní styl na něco co tě dovede tam, kam chceš dojít.

Takže asi myslíš, že jsem volila horlivost, řekněme jinak - nevyžádanou radu - v něčem jako je dálkový odblok.
To s Tebou souhlasím.
Na téma nevyžádaná rada jsem dělala hodně, hodně meditací a odbloků, chtěla jsem rozlousknout to téma, bylo na něm něco divného.
Pak jsem si uvědomila, že touto radou nás samotné svět chrání před bloky druhých, které na rady, jak je vlastně zrušit, když jejich majitelé je tak krásně poslouchají a zživotňují, vykouknou a začnou bubařit.

Pak je tu nasnadě ještě jedna moc důležitá otázka, vážně jsou nevyžádané?
Když jsem toto řešila, uvědomovala jsem si, kolik a co lidé říkají, jak by chtěli to, nebo to, duchovní cestu, vyšší pochopení, žít v lásce a tak......
Na tato jejich slova - sedí hodně téma - O co prosíš Boha, pozor dej si, mohl by jsi to dostat.

Něco chceme, ale důvod, proč to už dávno nemáme, jelikož hojnost je samozřejmá, ten důvod neúspěchu je v nás samotných. Našich blocích a nastaveních.

Objektivně se podívej na texty skupiny dozadu, některé povzdechy,strachy - a objektivně je povzdech žádostí o zpracování?
Ano, je. Ne přímo, proto to není přímá cesta, ale nepřímo, tady si najde každý co chtěl, pokud se to rozhodne najít. Šance, Zdarma.
Hodně lidí si tady posteskává nad cenami, taky objednávka......

Já vím, také jsem zjistila, že to mnohdy je jen taková řeč, povídání si o něčem krásném bez toho, aby lidičky chtěli za tím krásným jít. Nebo jo, ale jindy .................
Takové povídání přestalo dávat smysl. Já vím, že si jim děláme krásno tam, kde nejsme šťastní, za moji praxi pozorovatele se to potvrdilo mnohokráte.
A proč ne, klidně objímací a fandící a podporující pondělky, jak tomu říkám, ale pořád?
Zcela vážně tímto se dál nedojde, navazuje se na to že jedna skupina jsou hodní lidi a ti ostatní venku ti zlí, tak to jak momentálně funguje tady.

Kdybychom se všichni znali, tak jak se tady někteří znáte, řekli byste mi tak něco jako co blbneš? co tě to chytá? ale protože mne neznají, nabíhají tam restimulanty nejvyšší obezřetnosti, strachy a ty tvoří úvahy o manipulaci a tak.
Vidím vnímám analyzuji. Otáčím k sobě, co mi to zrcadlí, nabouchává, čistí. To je celé.

Ti co pracují se zajímají, ti co ne pochybují, úrcadlí útok útokem.
Já vím Zdeni, že jsem zaútočila, veřejně a jasně.
Já jsem vnímala, že texty od Damaa ke mně jsou neupřímné, skrytě agresivní, to nechci, ať to vyplave na povrch, vyčistí, každý se najde své.

Tak a teď je důležité říct,pracují určitou formou.
Lidičky mohou pracovat jinou, a mohou v tom být úžasní, to neřeším.
Ráda sdílím, ráda se nechám poučit zkušenostmi jiných, víš, ale já potřebuji takové, jak lidé mluví o sobě, co oni do hloubky.
A to mi u něj chybělo. To je celé.

Zajímá mne k vyměňování zkušeností ten, kdo pracuje vnitřním způsobem, kdo čistí svoje pocity, emoce.
Otáčí zrcadla k sobě. A ani ne tak, že někomu blahosklonně odpustí, to je jiný obor, ale to, že rozkóduje, kde se v něm ten vztek, bolest atd. vzalo z něho samotného.
Protože tam je. A chce ho tam?
Ví odkud je a jestli jen restimulantovi nepřipisuje něco, co jeho být ani nemůže?
Tak to mne zajímá, jak lidé s takovými formami pracují.
Zvláště pak na něčem, co se propaguje jako duchovní.

Vždy jsem vnímala formu až uskutečněné vím je opravdovým a skutečným, toto uskutečněné vím musí být uskutečněné až do takové míry, kde právě řádí bloky a bolest, pokud je i tam aplikováno, a to jak ve vnitřní formě, to zn.když já cítítm bolest nebo to ve mne vře, nebo opačně, když stojím oproti vřavě, a aplikuji, pak je to pro mne pravda, kterou jsem uchopila do kořenů.

Proto dělám, co dělám, pracuji na sobě.

Citát co mi píšeš v rozboru slova je nepřiměřený program, kterým povzdechem za tzv. dobrým by se člověk dostal do pozice chudáka. Neberu.
S nejvyšší úctou k tomu, kdo jej řekl, chtěl říct pravdu, nebo bonmot, kterým potřeboval nadlehčit situaci tehdejší doby?
Pokud bych takový citát měla v mysli, jeho zrcadlení by nebylo k užitku.
Proto Ti jej vracím, ne, moje já o tomto citátu není!

Víš, ještě ti řeknu, že vnímám jak se lidé dívají na zprávy, a jiné vibrační věci, filmy atd kvůli tomu, aby se rozvibrovali jejich emoce a mohli je uchopit, tady jsem prostě já byla takovým příběhem, kdo to veme jen jako - To byl vibruch, ať už síla nebo hnus, bere to jak film, kdo si zpracuje, ten na konci tohoto děje mi napíše děkuji, stejně tak, jak to děkuji už mohu napsat já teď, a to vím, že ještě přijde další látka směrem od Vás, za kterou také řeknu děkuji.

Jen poznámka, látka není to, co si myslíte, že mi posíláte, to co si myslíte, že je na odblok u mne je na odblok u Vás, u mně třeba dávno učiněné, takže se mne netkne, zrcadlo ke mně přijde v tom, co mám zpracovat já. A já to ucítím na duši, duchu a těle a uvítám a zpracuji.

Děkuji a i Ty se měj Sluníčkově.
S láskou - Lomikámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 11:27 pm    Předmět: šamance Citovat

Ano, šamanko, co dávám to dostanu,
dávám Vám šanci, že mé jednání, které ještě ani nepatřilo vám, povede k uchopení a odblokování se.
Navíc Vám tuto šanci ani nedávám já, ale svým chováním si ji dáváte vy.

Berte, berte, neberte, nechte být.
/Teda pokud zvládnete nechat být něco co Vás točí./

a stejnou šanci dostávám a využívám ji.
A vy? Nebo lépe řečeno, když mluvím s tebou, a Ty?
Kdy dostojíš své přezdívce? Nebo je jen slovo? Rádoby?
To není o tom, co tě naštve, ale o tom, zda Ti to neobjevilo pravdu, kterou bys v sobě chtěla skrýt.
Nemohu Vám podsunout nic, co ve vás není. Proto nějaké řeči o podsouvání jsou jen kňourání, že svět není takový, jaký byste jej chtěli mít.
Ale to se nemůžeš pohybovat v možnostech, ale jasném cítění o sobě.
Takže když tě něco naštve, koukneš co ale hlavně proč?
A POKUD JE TO TO, CO VLASTNĚ VÍŠ, ALE NECHCEŠ SI PŘIZNAT, JE TO O TOM PŘIZNAT TO TOMU RESTIMULUJÍCÍMU, ŽE TO TAK VÁŽNĚ U TEBE JE.
jinak jsme pořád jen u obrany a útoku, stálá definice-nemá perspektivu.

Jak obhajuješ mamku, ty ji znáš? nemyslím od vidění, ale plně, třeba jako její terapeut, pomalu víc než ona sama.
Jen mamka mi může říct, zda jsem v úvahách falila vedle, myslím v úvahách o ní, a to mi ještě nemusí říkat pravdu. Jen ona o sobě, a jen ty o sobě. Tak funguje hloubka.

Jazyk rychlejší než mysl udělá to, že jen pluješ po povrchu slov. Rychlý názor, hned ten co vyvstane první, ale to není intuiční nacítění, tam toto platí, to je emoční vibrace a tam neplatí první je ONO- to pravé ořechové.
u emocí zjišťujeme odkud jdou. to už jsem psala.
Moc ti přeji, aby jsi to našla, jinak toto dění zůstane pro tebe jen jako něco nepříjemného, pro mne jsou všechny vaše připomínky příjemné.

Heslo zní co dávám, ne co si druzí myslí, že dostávají.
Já vím, co dávám, to že mají druzí jiné filtry už není mé.

A láskou a úctou - Lomikámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund