Fórum - Zobrazit téma - Srazík - dotaz - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Srazík - dotaz
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Srazík - dotaz
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 10:52 am    Předmět: Srazík - dotaz Citovat

Ahojte všichni,
docházím sem za Vámi jen krátkou chvíli, ale jak tak stránky procházím, občas narazím na zmínku o srazíku.
A protože jsem ženská zvědavá, tak bych ráda věděla, kdy, kde, kdo a na jak dlouho se scházíte. A hlavně, jestli je možné se k nějakému srazíku někdy přidat...
Doufám, že tento můj dotaz není příliš "odrzlý" Embarassed a že se mi jednou podaří se s někým z Vás setkat Wink
Děkuji, že tady jste.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Jarko, sešli jsme se poprvé v červnu v Praze a bylo to hezký. Takže možná že sraz příští rok zopakujeme.

Jinak zrovna příští týden jsme si s Blankas domlouvaly nějaký pokec v Praze jen tak, u kafe nebo u pivka, ale vidím, že jsi z daleka....Ještě ani přesně nevíme kdy a kde. Ale kdyby třeba někdo se k nám chtěl připojit, byly bychom rády.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 12:07 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Eviku za pozvání. Příští víkend bohužel už něco mám, ale třeba by se mi povedlo se "utrhnout" a dorazit, tak až budete vědět kdy a kde přesně se sejdete, napište to sem, prosím. A kdyby mi to nevyšlo, tak kdybyste zase někdy něco plánovaly (nebo plánovali), dejte vědět. Moc ráda bych Vás (aspoň pár) poznala osobně.
Dojet do Prahy pro mě zas není takový problém, takže s tím, že jsem "z daleka" si hlavu nelámej. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

....rada bych se sesla, ale v Praze budu az ten vikend jak bude prednaska Dana Millmana, tj. 26.9.-28.9.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 1:19 pm    Předmět: Sraz 2009 Citovat

Zrovna jsem na Vás a na příští sraz myslel. .-)

Napadlo mě, že by jsme ho mohli uspořádat někde venku, aby to bylo ještě příjemnější a nebyli jsme limitováni počtem účastníků. Ne že by mě nevyhovovalo místo v Praze, ale příště to může být třeba v Brně na Priglu - co myslíš Šamanko? .-), nebo někde na půl cesty pro všechny. Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 2:27 pm    Předmět: Citovat

Jarko, rád se s Tebou setkám v Praze - od 23.9. každé druhé úterý odpoledne jsem v Modré bráně na Smíchově, od 18:00 tam budu mít večerní školu intuice. Jestli chceš, můžeme si popovídat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

Díky Damao,
sice do Prahy moc často nejezdím. Ale pro takovouhle nabídku bych si tam cestu měla určitě zařídit. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 2:40 pm    Předmět: Citovat

Jarko, chystám se, že v Chomutově bych měl mít alespoň přednášku, možná i kurz intuice ještě na podzim. Orientačně - konec září, začátek října. Tak to třeba vyjde tam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 4:33 pm    Předmět: Citovat

Před pár dny jsem měla krásný,živý sen o setkání reikiwebařů,přimíchali se mi tam i nějací lidé ze semináře Vnitřní dítě.Obejmutí s některýmy z vás bylo jak skutečné,né-li hezčí. Very Happy
Tak já si tu v dálinách pořádám setkání alespoň v noci v mých snech. Very Happy Very Happy Very Happy

Džarmi Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 7:00 pm    Předmět: Re: Sraz 2009 Citovat

punkt napsal:
Zrovna jsem na Vás a na příští sraz myslel. .-)

Napadlo mě, že by jsme ho mohli uspořádat někde venku, aby to bylo ještě příjemnější a nebyli jsme limitováni počtem účastníků. Ne že by mě nevyhovovalo místo v Praze, ale příště to může být třeba v Brně na Priglu - co myslíš Šamanko? .-), nebo někde na půl cesty pro všechny. Petr


Petře, tak zrovna na tom jsme se už tak malinko domlouvali (PELMEL - Turistický pochod poutníka Hrocha , 4. stránka ). Je tady hodně lidí z Moravy a všichni nemohli do Prahy přijet. Už jsem se zase namlsala a hledám v mapě. Šamanka navrhovala Břeclav, ale to už je asi moc daleko. Na půl cesty je Havl. Brod. A nebo Pelhřimov, že bychom se mohli podívat do krematoria.......
Wink
A kdy si vlastně myslel to zpunktovat ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 10:43 pm    Předmět: Citovat

V Pelhřimově prý dokonce povolují exkurze do krematoria, to by bylo určitě zajímavé!
Pak prosím držte nám palce, nebo nám posílejte, co se dá, protože před vánocemi bychom možná mohli udělat setkání (vánoční) přímo u nás v domečku v Chebu. Když ne vánoční, tak třeba tříkrálové, nejdýl velikonoční.
Výhodou by byla možnost zajištění noclehu, pokud by nevadilo, že náš malý Kryštůfek se bude budit na kojení. Určitě bych doporučil do programu zařadit návštěvu aquaparku ve Františkových Lázních a také nějakých obrázků či fotografií.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 11:12 pm    Předmět: Citovat

jéééééééé to by bylo naprosto skvěléééé

Cheb se mi moc líbí

Moooc ráda vás všechny uvidím rodinko

Moooc ráda uvidím reikiwebaře

Mooc ráda moc ráda moc ráda

Hihihihihihi jéjéjéjéjéjéjé

hlavně budu v Čechách nějak v tomto období......

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:51 am    Předmět: Citovat

Damao, koncem září bych měla vyrazit někam na dovču, tak doufám, že se nám termíny nebudou krýt. A kdyby, tak vlastně, co se má stát, to se stane a když se nepotákáme na podzim, určitě se potkáme někdy jindy... Wink

Pro všechny - kdybyste někdy chtěli podniknout výlet do Krušných hor, nabízím i možnost ubytování (tedy jako přespání). Sice v trochu "chalupářských" podmínkách, ale určitě v dobré náladě a hlavně v přírodě Razz. "Kapacita" cca 20 lůžek, takže prostoru je dost a dost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 10:39 am    Předmět: x Citovat

Damao: ty a půlka národa žiješ v naprostém omylu: prohlídku nabízí v budějovickém kreamtoriu, co jsem mluvila s domorodci tak:

Exclamation V Pelhřimově žádné krematorium nemají Exclamation

Vyfouklo jim ho kterési vedlejší město. Prostě další životní zklamání, zbořena další jistota! Laughing

A setkání - divejte zase si čecháčci nenápadně sunou srazík na svoji stranu, Damao tedy příště už můžete navrhnout dál snad jenom Aš!
Proč ne jednou něco blíž pro Moravu? Něco se určitě najde, jak dozraje čas! Jen aby se pak někomu z vašeho konce chtělo směrem na východ!
Wink

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

...já se nebráním ani výletu na Moravu - ostatně v Mutěnicích mám příbuzné Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund