Fórum - Zobrazit téma - Systémový lupus erythematodes - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Systémový lupus erythematodes
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Systémový lupus erythematodes
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zaneta
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 5:53 pm    Předmět: Systémový lupus erythematodes Citovat

Zdravím Vás všechny na tomto vebu, chtěla bych Vás, již zkušené reikisty požádat o radu. Mohli byste mi prosím napsat, zdalipak má někdo nějaké zkušenosti s léčením autoimunitních chorob? Konkrétně Systémového lupus erythematodes? Je to multiorgánové postižení, jedná se zde o to, že imunitní systém se obrací proti svým zdravým tkáním a ničí je. Byla bych moc ráda, kdybyste mi mohli poradit jak na něj! Mockrát děkuji, ahoj Žaneta Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 6:37 pm    Předmět: Citovat

Rorumím tomu dobře,že to je takový druh sebedestrukce?

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zaneta
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Džarmi ano, bohužel je to taková svým způsobem sebedestrukce. Je to strašná nemoc a nikdo neví z čeho vzniká a jak se dá vyléčit. Imunitní systém se prostě zblázní a začne si myslet, že všechy zdravé tkáně jsou jeho nepřítelem. Nejhorší na tom je, že je spousta lidí (je to rozšířenější než Roztroušená skleróza či AIDS) s tímto onemocněním a nikdo neví jak jim pomoci. Já osobně jsem jich poznala velice mnoho. Mám čerstvě reiki II, praktikuji jej každý den na sobě i na těch, kdo mají zájem, ale jak na takovou nemoc? Můžeš mi prosím poradit? Djěkuji Žaneta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zaneta
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se za chybičku, malý překlep, takže ještě jednou děkuji Žanda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 1:26 am    Předmět: Citovat

O téhle nemoci jsem ještě nikdy neslyšela,nikdy jsem nikoho takového nepotkala.Asi bych sledovala,co ti lidé mají společného.Jestli mají sami sebe rádi,jestli si neubližujou,jestli se neschazují atd. nu a podle toho bych asi hledala příčinu s pomocí reikiwebařů.Zkus nám tu někoho s touto nemocí popsat.To pomůže.

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zaneta
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Džarmi, nedivím se, že jsi ještě o této nemoci neslyšela, ono se u nás v ČR také o ní nemluví. Ale jen co překročíš hranice, tak je to o něčem jiném. Těžko popisovat tyto lidi. Jsou každý jiný, ale řekla bych že jsou hodně prima. Psychicky dost silní jedinci i když samozřejmě každý sem tam upadne. Nemoc je projevuje různě, bolestmi kloubů, kůže, kostí, svalů, vysokými horečkami, toto bych řekla že je pro každého stejné, avšak u každého si ten lupus najde něco jiného. Někomu napadne ledviny, někomu srdce, plíce, někomu krev (krevní destičky, bílé, červené krvinky) a v nejhorším případě i CNS (centrální nervový systém). Jsem opravdu moc ráda, že jsi na můj článek reagovala. Tvůj zájem mi udělal velikou radost. Napíšu ti odkaz na jeden web. Je to klub lupusinek a tam se dozvíš spoustu informací o této chorobě i o lidech kteří s ní bohužel musí žít. Budu moc ráda, když se na to koukneš a napíšeš mi, prosím, moc mi na tom záleží. A také mi záleží na tom, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Děkuji, jsi prima Džarmi, ahoj Žanda
http://www.lupusinky.estranky.cz/[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 6:49 pm    Předmět: x Citovat

Autoimunitní nebo jiné sebedestruktivní nemoci jsou na léčení velmi těžké a složité. Podle mě nepatří do ruky experimentátorů a amatérů. Taky je důležité vědět o nemoci co nejvíc a skloubit více oborů (např. přidat nový způsob cvičení, životního stylu apod. podle toho o co se jedná). Vyžaduje to velké znalosti a co je nejtěžší je to, že tyto nemoci jsou zakotvené velmi, velmi, hluboko, včetně příčin a toho, proč si je někdo spustí. Taky si je chce většina ponechat (vůbec tím nechci říct, že vědomě) a i pro zkušené terapeuty je to dlouhý a náročný souboj, třeba s kolísavými výsledky.
Nevím, kolik z těch co tvrdí, že šmahem léči všechny nemoci by mohlo skutečně potvrdit, kolik lidí s podobnými nemocemi skutečně vyléčilo. Zvlášť tím bleskem.
Proto se ti sem moc odpovědí nehrne. No nevím co ti praktici recon, ale niní to žádná sranda.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zaneta
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 7:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj šamanko, děkuji ti za příspěvek. Vím, že není snadné tuto nemoc (nebo ji podobné) léčit, a už vůbec ne, tak jak píšeš "bleskem". Také je pravdou, že toto skutečně nepatří do rukou experimentátorů. Člověk by si neměl zahrávat, aby to nakonec nedopadlo mnohem hůř. Na víc každá věc v životě potřebuje svůj čas a prostor. Ano, vím i o těch, kteří si nemoc sami vlastně ponechávají, aniž by si to uvědomovali. Někteří dokonce prosí o pomoc, ale v zápětí i z toho uzdravení mají strach a tudíš si zároveň šlapou na brzdu. Je však také spousta lidí, kteří se chtějí skutečně uzdravit! Tato nemoc a její léčení mě zajímá a proto jsem zde napsala, jestli právě někdo nemá zkušenosti s léčením autoimunity. Ono totiž všechny autoimunitní choroby mají hodně společného. V každém případě Ti velmi děkuji, ahoj Žanda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 10:12 pm    Předmět: Citovat

Z nemocí, u nichž je tělo jakoby samo sebou stravováno, jsem prakticky měl možnost podrobněji sledovat několik případů roztroušené sklerózy.
Jistě, u této nemoci není ten prvek imunitního systému ničícího to, co je v těle zdravé, ale přesto by možná stálo za to uvážit možné psychosomatické příčiny.
1) imunitní systém, otázka přežití - tu je zřejmá souvislost s 1. čakrou. Může jít o lidi s pocitem nechtěného, odvrženého dítěte. Lidi s pocitem !nejsem OK", ale ani svět "není OK".... Může jít i o osoby s pocitem, že oni si žít nezaslouží, protože někdo jiný nežije (časná úmrtí, nenarozené děti.
2) u roztroušené sklerózy jsem vypozoroval zvláštní prvek, v němž tělo je stravováno jakoby někomu na odiv - podle hesla "čím hůř, tím líp!" Velmi často jsou patrné prvky citového vydírání.
Tyhle dva prvky bych hledal v rodových souvislostech nemocných.
Abychom chtěli žít, nestačí, že se někdo bojí smrti nebo umírání. Potřebuje si zažít radost ze života v níž jsme schopni nakonec přijmout i smrt jako její součást.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 5:59 am    Předmět: Citovat

Potkala jsem holčinu,která měla ,,zbouranou imunitu''.Stále nemocná.....
O samotě jsem s ní nemohla vydržet,až tak mě vyčerpávalo její trpitelství.Ve společnosti je príma srandovní a společenská.Mezi dvěma očima negativní pohled na svět.Nikdo nepomáhá,všichni zrazují,nikdo není doopravdy přítel.Neumím a nezvládnu toto....To nejde.....ale ani se jí nechce.Ukázala jsem ji mé cesty,které mě vyvedly na světlo.Bylo jich spousty,jistě jedna,alespoň jedna by mohla být i pro ní....ale ne.
Vlastně jsem se dostala k tomu,že vůbec netuším,jestli se dá trpitelům nějak pomoci.Myslím,že trpí,aby přilákali pozornost okolí,protože jim není věnována na úkor sebedůvěry.Ale chtějí svojí sebedůvěru?Nebo jak by jsme je mohli vyvést z bludného kruhu,aby získali opět svou zdravou sebedůvěru?Tady se ztrácím.Možná jsou takový,jací si vybrali být a je to v pořádku.

Žanet,co tě tak přiblížilo k tvému hlubokému zájmu o tuto nemoc?

Papáček Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

Mám jednu mou žákyni (57), která měla Systémový lupus erythematodes. Zasvěcením do Shambally se jí to zastavilo a nemá zatím žádné problémy. Léčím jí občas Shamballou, protože od druhého je to mnohem silnější a i někdy účinnější než léčení sebe sama, ale sama si poradila taky a je na dobré cestě se toho zbavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zaneta
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

Ahojte všichni, jste úžasní, a moc vám děkuji, že jste se mi ozvali a také děkuji za vaše rady i názory. Odpověď na otázku od Džarmi, co mě tak přiblížilo k mému hlubokému zájmu o tuto nemoc je jednoduchá. Sama patřím mezi tyto lidičky. Bojuji s tim už 14 rok. Zatím jsem se vylízala ze všeho, co se mi snažil ten můj „kamarád“ napadnout. Naposledy to byly krevní destičky, bez kterých se jaksi žít nedá. Pojídal mi jich tolik, že mi jich z min. množství 150 000, zůstalo jen 4000. Silou vůle a touhou po uzdravení jsem to nevzdala i když lékaři už mé rodině řekli, že tentokrát je to už konec. Také mi pomohl ale jeden člověk, který také léčí energií, ale co to za energii je, nevím. Důležité však je, že mi pomohla dostat se z hrobníkovy lopaty. Není to ještě žádná sláva, ale co jsem se sama dala na reiki a působím na sebe den co den, cítím něco tak úžasného, co už jsem dlouhá léta necítila. Byla jsem jako tělo bez duše, věčné bolesti mě tak týraly, někdy až paralizovaly, horečky a ty hrozné zimnice, kdy jsem skutečně skákala na lůžku byly hrozné. Zapřela jsem se a hodně mi to pomohlo. Řekla jsem si, že se nedám a také, že ne. Chci být zdravá, tak, jako před tím a začít opět aktivně sportovat. Na gymnastiku si už netroufám, na víc jsem na to už stará, ale jachting bych opět ráda dělala a jezdila na závody., Omlouvám se, že jsem to neřekla už na počátku, nebylo to úmyslně, nějak to beru tak automaticky, že mám lupus, že jsem si to neuvědomila myslím na ty, kteří také touží po zlepšení, ne-li po úplném uzdravení. Mějte se moc krásně a budu velice ráda, když se mi opět ozvete.
S láskou Žanda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 7:57 pm    Předmět: Citovat

Žando, máš můj upřímný obdiv a je vidět že víš co chceš...Věřím ti, že ten lupus zlobilus umravníš a držím ti palce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Nu hned jsem to tušila,že se tě to bezprostředně týká

zaneta napsal:
Omlouvám se, že jsem to neřekla už na počátku, nebylo to úmyslně, nějak to beru tak automaticky, že mám lupus, že jsem si to neuvědomila myslím na ty, kteří také touží po zlepšení, ne-li po úplném uzdravení. Mějte se moc krásně a budu velice ráda, když se mi opět ozvete.
S láskou Žanda


vůbec nic se neděje,ale tam by mohl být začátek hledání příčiny,proč máš tuto nemoc.Nemám vůbec zkušenost s nemocí lupus ani nic podobného.Vlastně nemam celkově moc zkušeností,ale vím,že se to dá hezky vypátrat u nemocného.Leze mi do hlavy,že člověk s touto nemocí by si měl najít cestu sám k sobě.Mít se rád,přijmout se atd.(kdo ne,že?)Z tvého psaní mi přijde,že to,že jsi začala psát o okolí a ne o sobě,i když nevědomky,že láska k sobě či nějaký hezký vztah k sobě ti chybí.Zkus si upřímně odpovědět na otázku,,Proč jsem neřekla,že nemocná jsem já?'' nu či něco takového.
Každopádně bych si našla nějakého dobrého terapeuta,který tě navede na cestu uzdravení - >nalezení příčiny.Zkus se optat Damaa,vřele doporučuji.Díky setkání s Damaem jsem si už během půl roku vyřešila spousty věcí,které mi na životu nepřidávaly.A navíc jsem nalezla něco,co mě naopak oživuje.Hihihihihihihi Prostě ví kudy kam.
Přeji hodně štěstí na cestě k uzdravení,věřím ti,že to krásně zvládneš.

Papáček Džarmi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zaneta
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 5:12 pm    Předmět: Citovat

Renatko, mockrát děkuji, ahoj Žanda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund