Fórum - Zobrazit téma - reiki okouzlení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - reiki okouzlení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

reiki okouzlení
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
paja7
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.7. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 1:48 pm    Předmět: reiki okouzlení Citovat

Používáte to taky někdy?Když chcete na nějakého člověka zapůsobit,tak mu poslat reiki...a často se pak stává,že ten člověk mě má rád a mám s ním později velmi dobrý vztah.Je to dobré u učitelu,v neznámém kolektivu....či na opačné pohlavíSmileMáte s tím někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

Pokud jsem spravne pochopil tak si pomoci reiki chces urciteho cloveka naklonit...
Kam potom ale zmizela zasada ze dotycny by o tvem pusobeni reiki mel vedet a samozrejme souhlasit. To se tedy v tramvaji usmejes na sikovneho mladika a zeptas se ho zda mu muzes reiki poslat? A ve skole behem hodiny se prihlasis a zeptas se: "Pane uciteli, muzu vam poslat Reiki?"
Nebo jsem to nepochopil a myslela jsi to jinak? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

Tady asi nejde o posíláni reiki danému člověku ale o posílání do vztahu či situace a tam pokud vím není třeba povolení. Jde o to, že si posíláním reiki do vztahu, harmonizuješ daný vztah. Předpokládám ale, že jako u všeho by tam neměl být úmysl, jako třeba, že na něho chceš zapůsobit a pod.

Jeden příklad reiki do vztahu: Jedna moje známá, má R3, měla se svým otcem velmi špatný vztah. V podstatě spolu nemohli být v jedné místnosti. O reiki ani nechtěl slyšet. Začala si posílat reiki do vztahu se svým otcem a časem se jejich vztah začal měnit tak, že nakonec si její otec udělěla R1.

Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 6:05 pm    Předmět: x Citovat

Víš co, zkus si představit sebe sama v roli těch lidí, kdy na tebe podobným způsobem působí někdo z okolí, snaží se tě ovlivňovat a získat si tak tvoji přízeň, manipulovat s tebou a hrát si jako kočka s myší.
Jo chceto si představit jak to dělá někdo hodně nesympatický, aby jsi měla pořádný zážitek.

V oblasti duchovna, ezoteriky, reiki, atd. existují určité zákony, zákonitosti, které je fajn dodržovat. I snaha se cení. Jsou trochu odlišné od agresivních metod typu "jak přesvědčit lidi, aby vás měli rádi v 20 lekcích a ještě si od vás zakoupili desítku předražených věcí, co vůbec nepotřebují". Je to o respektu k životu druhých, neubližovat, nemanipulovat a další. Jasně, že to je těžké, vzlášť ve vlastní rodině, partnerství, v případě, když o něco mooooc stojíme.

Možná by stálo za to pouvažovat proč to děláš? Máš málo přátel? Potřebuješ si něco dokazovat? Je za tím nějaká další emoce (však já ti ukážu, pocit moci, touha ovládat, nejistota, malé sebevědomí,co já vím co všechno)? Ono ani posílání do situace za tímto účelem neberu jako dobré, zase je za tím určitá ne moc férová myšlenka.

Moje odpověď je ne, snažím se, alespoň ne vědomě, nic takového nedělat.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 6:18 pm    Předmět: x Citovat

PS: na začátku každého reiki manuálu je vysvětlení, že jde o energii léčení a harmonizace. Podle toho by se s ní mělo zacházet. Nejen s ní.
Asi do svých pokusů přidáváš svým chtěním ještě další ingredience, ale podle tvého psaní jsi ještě asi dost mladá a zráním by se měl člověk posunovat ke zmoudření. Doufám.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
paja7
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.7. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 9:48 pm    Předmět: Citovat

Ne nechci ovlivnovat.jen jim pošlu lásku.Jo a jednou to ne mě zkusila kamarádka.A nebylo mi to nepříjemný...prostě se jen dobře cejtíš s tím člověkem.Nikoho neovlivnuju.Asi se nechápem Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 11:09 pm    Předmět: x Citovat

Promiň, použila jsi definici: když chci na někoho zapůsobit. Nechtěla jsem tě peskovat, ale ten dojem, že je za tím trochu něco jiného než nevinná hra mi tam krapítko zůstává. Je něco jiného když si s kamarádkou takhle hrajete a něco jiného když to děláš cizím lidem, kteří o to nestojí nebo o tom neví. Joooo důvodů může být spousta...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 8:13 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

Možná by stálo za to pouvažovat proč to děláš? Máš málo přátel? Potřebuješ si něco dokazovat? Je za tím nějaká další emoce (však já ti ukážu, pocit moci, touha ovládat, nejistota, malé sebevědomí,co já vím co všechno)? Ono ani posílání do situace za tímto účelem neberu jako dobré, zase je za tím určitá ne moc férová myšlenka.

Moje odpověď je ne, snažím se, alespoň ne vědomě, nic takového nedělat.

šamanka


Souhlasím s tebou Šamanko jedině v tom, že by se tam neměl vkládat úmysl, ale s tím ostatním nesouhlasím. Nevidím na tom nic špatného posílat vědomě energi do vztahu či situace. Teď to Šamanko nepíšu vůči tobě ale jen vyjadřuji svůj názor.

Neberu reiki jenom jako prostředek na léčení, kdy si řekneš tak "teď léčím", zapínám reiki pomocí symbolů, doléčím a reiki vypínám. Pro mně je reiki každodenní součástí života. Kdo s reiki pracuje delší dobu tak zjistí, že se mu aktivuje samovolně už i bez symbolů. (Symboly jsou jen taková berlička pro začátek.) A co pak? Když na někoho myslíš, posíláš mu lásku, když myslíš na nějaký vztah, jak poznáš jestli tam současně teče reiki nebo ne? Ano. nedělám to, že bych si sedl a vědomě posílal někomu reiki když mně o to nepožádá. Ale mohu mu posílat lásku? A teče při tom reiki nebo ne? Kdo to ví?
Jaký je rozdíl mezí tím jestli to děláš vědomě nebo nevědomě, kdy kolem sebe prostě jen rozdáváš lásku? Vždy závisí na příjemci, jestli je otevřený vůči energiim, které k němu přichází a nemusí to být reiki.

Stejně tak posílání energie do vztahu a do situace. Prostě ten vztah či situaci harmonizuji. To ale znamená, že to může dopadnou úplně jinak než jsem si třeba představoval. A pak je to o přijimání.

Řekl bych, že se v reiki dostáváme do situace, kdy se svazujeme nějakýmá zásadama a pravidlama a vyztváříme dojem, že je něco dobré a něco špatné. Připomíná mně to trochu diskuzi z jiného vlákna o křesťanství, kde se mu vyčítá určitá dogmata. Mám pocit, že si je v reiki zavádíme taky.

Pokud se někdo rozhodne pracovat s energiema, začne pracovat na sobě, čistit se, zvyšovat svoje vibrace, tak ať chce nebo nechce, tak to působí na jeho nejbližší okolí. Zejména na rodinu, kolegy v práci, atd. I na ně působí energie a začnou se čistit. Vím to ze své vlastní zkušenosti a zkušenosti svých známých. A chtěli to? Ptal se jich na to někdo? Ne. Ale jen na nich záleží jestli tento dar přijmou nebo ne.

RoSo

Zajímal by mně Damao tvůj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

Roso, naprosto s tebou souhlasím, nedělejte z REIKI jakousi tajemnou a pouze k účelu léčení použitelnou energii. Já jsem ji vždy používala tam, kde mě zrovna pálila bota... Ať na léčení, do situace, na čištění prostor, když byli všichni v práci naštvaní, tak ke zlepšení nálady... Nejlepší je se zkusit chovat jako dítě, prostě si hrát...použít ji k tomu, co zrovna cítím, že je třeba... Ona je to chytrá energie a pokud k tomu účelu není vhodná, tak to stejně fungovat nebude.
A pokud vím, tak Reiki je láska...a komu by vadilo, že mu někdo posílá lásku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

Roso, naprosto s tebou souhlasím, nedělejte z REIKI jakousi tajemnou a pouze k účelu léčení použitelnou energii. Já jsem ji vždy používala tam, kde mě zrovna pálila bota... Ať na léčení, do situace, na čištění prostor, když byli všichni v práci naštvaní, tak ke zlepšení nálady... Nejlepší je se zkusit chovat jako dítě, prostě si hrát...použít ji k tomu, co zrovna cítím, že je třeba... Ona je to chytrá energie a pokud k tomu účelu není vhodná, tak to stejně fungovat nebude.
A pokud vím, tak Reiki je láska...a komu by vadilo, že mu někdo posílá lásku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 10:25 am    Předmět: Re: reiki okouzlení Citovat

paja7 napsal:
Používáte to taky někdy?Když chcete na nějakého člověka zapůsobit,tak mu poslat reiki...a často se pak stává,že ten člověk mě má rád a mám s ním později velmi dobrý vztah.Je to dobré u učitelu,v neznámém kolektivu....či na opačné pohlavíSmileMáte s tím někdo zkušenost?


Podívat se na to z tohoto úhlu mě vůbec nenapadlo. Já pracuji sama na sobě a ti lidé mě pak rádi vyhledávají sami, protože jsem v pohodě.
Asi je mi příjemnější pomyšlení, že vím, že je to má zásluha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
paja7
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.7. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 10:29 am    Předmět: Citovat

Roso a Ziki.Děkuji vám za krásný názor.Přesně tak to dělám já.S reiki si prostě hraju.Zkoušíme spolu hodně věcí.A když mi vyjdou tak vím,že je to ta správná cesta.A když ne.Nicse mi nestane:-)Prostě se to jen nesplní.Když pošlu někomu reiki,tak někdo to příjíme a je za to vděčný-má mě rád....to vidím a pak dál mu můžu občas reiki poslat.Nebo to nepřijme a nic se nestanje!Stejně tak s kluky...Reiki je chráněné a můžeme s ním dělat co chceme...Tak mi to podala moje učitelka.6ádná dogmata.Nic co nesmím...Mám reiki od 14 let..(ted mi je 17).a možná prorto se s ním nebojím experimentovat Very Happy .Možná,že kdybych byla sterší...tak bych to brala vážně.Ale já si prostě jen hraju:-)SmileSmile
A můžu říct,že i kdybych někoho chtěla ovládat...s reiki to nejde!!!Reiki je jen pozitivní!!!!I v negativních lidech....což je supér:-)Autorka článku p
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 10:34 am    Předmět: x Citovat

OK: já psala o tom posílat něco někam za určitým účelem, prospěchu či manipulace. Ano, pokud máš rád své učitele a jen na ně s láskou a nezjištně myslíš, tak to tě vážně jen šlechtí.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:08 am    Předmět: Citovat

Jó to já jsem minulý týden posílala reiki do vztahu našim slepicím.Jedna z nich byla tak utiskovaná,že ani nemohla vylézt z kurníka a nabaštit se.Vložila jsem na ní ochranný symbol a dnes už ji zas pěkně rostou peříčka a je happy.Vztahy v kurníku se zlepšily a právě mam k snídani míchaná vajíčka.Mňam (a srandu si fakt nedělám) Very Happy

Papáček Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 1:07 pm    Předmět: Citovat

Smile Jsem ráda, že je slepicím lépe. Moje kočky mají teď velice špatný vztah, ovšem já nevím, zda zasáhnout, protože kdo ví, jak to funguje v kočičím světě. Někdy jim jen tak posílám, ať už se to vyřeší dobře. Nestrannost nejni lehká, když s nimi jeden bydlí.... Hug, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund