Fórum - Zobrazit téma - dlužím vám vysvětlení, případnou omluvu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - dlužím vám vysvětlení, případnou omluvu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

dlužím vám vysvětlení, případnou omluvu

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 3:53 pm    Předmět: dlužím vám vysvětlení, případnou omluvu Citovat

Nedávnými okolnostmi jsem s velkou pravděpodobností ve vás členech tohoto webu vyvolala v souvislosti s provalením se mojí dvojí identity zde jistý zmatek.
Proto cítím povinnost pokusit se uvést věc na pravou míru.

S mojí dvojí identitou je to takto:

Jako Wendys jsem tu od roku 2005, k webu jsem přilnula, chodím sem ráda. Přičemž zhruba na podzim minulého roku se mi vyskytl problém s přihlašováním do fóra (v podstatě jsem se přihlašovat předtím při každé návštěvě webu nemusela – byla jsem tam totiž permanentně přihlášená – tzn.: při odchodech z webu jsem se neodhlašovala, načeš jsem to po nějakém čase udělala a zpátky do webu jako wendys jsem od té doby měla zavřené dveře), přestože jsem si byla jistá v tom, že jsem přístupové heslo nezapomněla, bylo mi to prd platný, protože mě to prostě nepouštělo ani přes mé heslo. Načež jsem zkoušela ještě několik jiných hesel, které mám v přístupu do emailu a do jiných diskusních fór – ale bohužel bez úspěchu. Dalším pokusem tedy bylo zaregistrovat se znovu, tedy pod jiným jménem, tedy jako Linda – registrace proběhla potvrzením přes mail zdařile, ale problém nastal opět s přihlašováním – dostala jsem se tam jako anonym, který chce napsat uživateli Linda soukromou zprávu – tehdy SZ nefungovaly - takže zase nula bodou. Další pokus: tak jsem bombardovala Broňka, jestli nemá na webové stránce chybu – on mi řekl, že s přihlašováním by problém být neměl, maximálně je ten problém u mě v počítači (a protože jsem se přihlašovala z práce) - že by to mohlo býti nějakým zablokováním čehosi (souborů cookeis nebo jiných – nevyznám se v tom) správcem serveru. Následně jsem otravovala pár ochotných počítačových mágů s tímto problémem, jejich názor? Buď problém na serveru nebo na webové stránce, tedy udělat s tím něco v tomto případě není v mých silách.
Zhruba po měsíci jsem učinila další pokus a ejhle úspěch se v přístupu wendys dostavil, tímpádem i přístup Linda fungoval. Věc tedy byla prostá, když už jsem zde byla jak wendys, tak Lindou, začala jsem je používat obě. Proto jsem se na webu od té doby vyskytovala pod obojím:
Wendys jako zkušenější, která si už troufá na to někomu poradit.
Linda, jako uživatelka mající více nejasností, proto se spíš ptá než radí.

Není to tím, že bych chtěla hrát nefér a dělat si z lidí srandičky za účelem získat navrch. Pointou byl fakt, že, ač jako člověk žijící s reiki již tehdy něco přes dva roky, necítila a ani necítím se být zkušenou reikistkou, a přestože jsem již nějakých zkušeností nabyla, pořád mě trápí(li?) základní otázky jak z dvojky, tak i z jedničky – boj s pravidelností aplikace reiki, s katarzí, s problematikou afirmací – psychického ošetření, dálkového reiki, které dělám ale obezřetně (sic zatím s pozitivními výsledky), ….
Dvojí identitu jsem tedy využívala tak, jak výše uvádím. Právě i proto, abych se necítila jako "chytrá wendys", která zatímco lidem radí (a budí tím dojem zkušené reikistky), se jinde ptá na úplné banality, které potřebuje objasnit.
Důvodem mé volby pro dvě identity tedy přímo nebyla snaha lidi balamutit způsobem: jako linda – ťuťu ňuňu a oproti tomu jako wendys bych zároveň danou osobu napadala.
Jinak mě nenapadá nic nějak z mé strany přímo manipulativního, na druhou stranu musím podotknout, že svatouškem taky zrovna nejsem, to ani netvrdím a tvrdit nechci, a připouštím, že ten, kdo by hledal a najít by chtěl, určitě by něco našel.

Tímto bych věc chtěla uvést na pravou míru, případně se omluvit těm, kterým jsem tím možná ublížila – dotkla se jich.

Paradoxně jsem poslední dobou uvažovala o tom, že identitu wendys možná opustím, pač se mě už nějak přestávalo líbit býti Wendys – Nebeským kalendářem, vytrácelo se mi kouzlo toho jména, jež bylo tehdy důvodem toho, proč jsem si ho vybrala.
Nakonec díky Krabasovi a té „zdánlivě blbé náhodě“ (ve skutečnosti o náhodu vůbec nešlo), jež nás svedla k výměně názorů, k tomu došlo samovolně (nebýt toho, možná bych se k tomu odhodlávala ještě delší dobu, nemůžu vyloučit ani to, že bych zůstávala jenom u toho odhodlávání).

Takže díky Krabasi!

Linda (wendys)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 6:25 pm    Předmět: Citovat

Chápu tě,já měl podobný problém.Nemohl jsem se přihlásit do SZ a přitom jsem byl vidět jako přihlášený.Nakonec jsem zjistil že to dělá IE(Broňkův nápad),Ve Firefoxu to fungovalo v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

Co se stalo, stalo se. Už se tím netrap. Ale stejně, až uvidím pod Tvým příspěvkem jméno Linda, řeknu si: ,,Á, Wendys píše..." Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 7:31 am    Předmět: Citovat

Ahojky Lindo,
tímto se Ti vlastně otvírá krásná možnost Idea

Linda i Wendys, dvě různé ženy, přitom jedno tělo,
sjednotit v jednu bytost, jednu mysl.

Přeji Ti, ať najdeš harmonii v sobě samé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

Každý máme mnoho tváří a často i protichůdných. Myslím, že je fajn, že se toto téma zde otevřelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

Jejky Shocked
Když si teď čtu příspěvek Psychedelica, tak mě napadá ...
Snad není v textu patrné, že jsem harmonie sama a dávám rady Rolling Eyes
Bylo to, když to hoodně přeženu, taková "závist", lepší slůvko ze mě nevypadlo, no Confused
Ale, víte jak to myslím, že ? :wink
Zdárek Smile

Houbik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:48 am    Předmět: Ahoj,Lindo, Citovat

Citace:
Paradoxně jsem poslední dobou uvažovala o tom, že identitu wendys možná opustím, pač se mě už nějak přestávalo líbit býti Wendys – Nebeským kalendářem,

Ale je to i perfektně propracovaný herbář,třeba Very Happy
Já se moc neprojevuju,ale tyhle dvě polohy mám taky,někdy suverénka,nic není problém,a někdy mě rozhodí úplná maličkost.Tak v tom nelítáš sama Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund