Fórum - Zobrazit téma - Telekineze - Psychokineze - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Telekineze - Psychokineze
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Telekineze - Psychokineze
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zajímáte se o Telekinezi , UFO nebo nadpřirozeno?
Jj zajímám
100%
 100%  [ 2 ]
E-e nikdy jsem o niíčem takovém neslyšel a ani mě to nebere
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 3:27 pm    Předmět: Citovat

Katrin, se Zetíkem ses opravdu netrefila Very Happy .

On je jen už o trochu dál než ty...tedy co se týče zkušeností, pokusů a omylů. Jinak je to bezva a veselej kluk Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 3:37 pm    Předmět: Citovat

Mamka:) jejda:) tos radši neměla zveřejnovat, ted abych se ještě začal červenat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 6:49 pm    Předmět: Citovat

Já na nikoho svý hry nezkouším . Já jenom konstatuju svůj názor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 9:13 am    Předmět: Citovat

Katrin:

víš, v tomto souhlasím také se Zetíkem. On se ti snažil nastínit druhou stranu toho, o co se pokoušíš, a chápu, že se ti to nelíbí. S Reiki a prací s energií jsi ještě spíše v začátcích a v tomto období je člověk nadšen a v euforii, co objevil Wink Má potřebu zkoušet stále nové věci, čím neuvěřitelnější, tím lákavější. Vyletět někam do nebes, cítit se volně oproštěn od okov nasazené okolím (zvlášť když má ještě bujnou fantazii a v pubertě klasický pocit, že mu nikdo nerozumí, chce vypadnout z davu, být originálem). Cítím z toho, že Zeto tě pouze upozorňoval na to, že stát na zemi je taky potřeba Wink Co víc - je to nutnost, aby člověk někam došel.
Nemluvím ale za Zetíka, mluvím za sebe (pro informaci, kdyby mi to někdo chtěl připomenout Laughing )

Mám takový zvláštní zážitek, jestli tě to zajímá Smile Před pár měsíci jsem dostala mistrovské zasvěcení do Seichim Reiki. Tento směr mě lákal asi rok a půl a nějak intuitivně jsem cítila celou dobu, že ještě není čas. Ten čas nastal někdy v srpnu t.r. Měla jsem představy, co všecko zažiju, kam si poletím, jaké obzory v práci s energií se mi otevřou a já nevím co ještě Smile Jaké bylo ale moje překvapení, když při zasvěcení a následující práci jsem se nedostávala do nebes, ale sama do sebe, hloub a hloub. Žádné oblaka, ale tvrdá zem. A mně to přišlo úžasné, ten pocit vnitřního světla. Sama jsem se nestačila divit a najednou jsem cítila, že vlastně lítat vůbec nepotřebuju, že mi je strašně dobře. Že to je přesně to, co jsem potřebovala - silnější napojení na sebe, na Boha. Navíc je to něco, co jsem znala, na čem jsem právě ty dva roky předtím pracovala a tohle zasvěcení mi mou práci jen utvrdilo, podškrtlo a podepsalo .. nevím jak to nazvat.
Tím jsem chtěla říct, že člověk má někdy i představy o tom, jak něco může nějaké být a přitom to je úplně něco jiného. Taky že člověk dostává od Universa ne to, co chce, ale to, co potřebuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Silenec
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 22.9. 2003
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 7:50 pm    Předmět: Citovat

Jéé Zeto ty mě znáš, že o mě tak píšeš? Nebylo to sice 20 let a tou sirkou jsem nakonec nepohnul, no vlastně se ani nejednalo o sirku ale zbytek sedí Laughing

Taky jsem zkoušel (občas ještě zkouším) pořád něco abych byl jaks to psal? NĚCO MEGA

Ale mám ještě jeden sen, jednou se naučím TUMO (pro ty z vás co neví oč se jedná tak je to postup jak nezmrznout, když sedíte jenom v bederce na nějaké té hoře a kolem vás je sníh) samozřejmě jenom pro to abych mohl machrovat. Vím naučím se to ale bude mi to trvat nejmíň půl roku intenzivní a soustředěné práce. No a když jsem se tak na to podíval a uvědomil jsem si jak jsem strašně líný tak jsem to odsunul na "někdy"

Nechci říct, že bych někdy litoval že jsem se honil za zázraky a báječnýma věcma dokonce ani toho času nelituju, protože jsem (jen tak mimochodem) objevil pár fakt důležitých věcí (většinou o sobě), ale jenom doufám že sem si včas uvědomil co je cesta a co je cíl.

Takže shrnutí?
Pro Katrin:
1) Díky za téma
2) Pokud máš pocit že to chceš tak jdi do toho, ale musíš pořádně, žádné polovičaté řešení a neboj se kdyžtak změnit názor
3) Držím palce

Pro Zetíka:
Oj ty zrcadlo díky Laughing

Pro ostatní: jestli máte pocit, že to co jsem napsal není zrovna nejlíp poskládané a zdá se vám, že tu a tam mi nějaká věta vlezla jinam, tak vám bych chtěl říct že mám tentýž pocit Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 11:45 am    Předmět: Citovat

šílenec: spíše takové zrcátko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 11:54 am    Předmět: Citovat

Pro Šílence:
Tvé větičky sem krásně pasují.
Kdo kdy nechtěl nějaké "potvrzení", zázrak apod.? To patří přece k hravosti a kdo se umí k té skutečné dětské hravosti opravdu vrátit, tomu se vždycky nějaký zázrak přihodí sám Very Happy a ne jeden.

Kdyby ničemu jinému, tak se člověk při "výrobě zázraků" přinutí k sebekázni, což pro současného člověka/konkrétně specielně pro mě/ vždy byla a stále bývá napínavá výzva: dokážu? nedokážu?

P.S. pohybovat zavěšeným kyvadýlkem na niti dokáže snad každý, to jsme hráli jako děti. Jo TUMO je skutečná výzva (pro "šílence" Very Happy ), držím palce jestli se k tomu dostaneš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kaja
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 12:55 am    Předmět: Citovat

blankas napsal:
Pro Šílence:
Tvé větičky sem krásně pasují.
Kdo kdy nechtěl nějaké "potvrzení", zázrak apod.? To patří přece k hravosti a kdo se umí k té skutečné dětské hravosti opravdu vrátit, tomu se vždycky nějaký zázrak přihodí sám Very Happy a ne jeden.

Kdyby ničemu jinému, tak se člověk při "výrobě zázraků" přinutí k sebekázni, což pro současného člověka/konkrétně specielně pro mě/ vždy byla a stále bývá napínavá výzva: dokážu? nedokážu?

P.S. pohybovat zavěšeným kyvadýlkem na niti dokáže snad každý, to jsme hráli jako děti. Jo TUMO je skutečná výzva (pro "šílence" Very Happy ), držím palce jestli se k tomu dostaneš.

sesemejes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kaja
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 12:56 am    Předmět: Citovat

Kaja napsal:
blankas napsal:
Pro Šílence:
Tvé větičky sem krásně pasují.
Kdo kdy nechtěl nějaké "potvrzení", zázrak apod.? To patří přece k hravosti a kdo se umí k té skutečné dětské hravosti opravdu vrátit, tomu se vždycky nějaký zázrak přihodí sám Very Happy a ne jeden.

Kdyby ničemu jinému, tak se člověk při "výrobě zázraků" přinutí k sebekázni, což pro současného člověka/konkrétně specielně pro mě/ vždy byla a stále bývá napínavá výzva: dokážu? nedokážu?

P.S. pohybovat zavěšeným kyvadýlkem na niti dokáže snad každý, to jsme hráli jako děti. Jo TUMO je skutečná výzva (pro "šílence" Very Happy ), držím palce jestli se k tomu dostaneš.

sesemejes
la la lalala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 9:08 am    Předmět: MEDITACE Citovat

Lev napsal:
Dokážeš setrvat v meditaci? Té skutečné, bez jediné myšlenky?


Lve, když tak mluvíš o meditaci, ptám se tě - ty medituješ?

Jestliže ano, co máš ty konkrétně, pod tím "bez jediné myšlenky".
Ty to dokážeš? Ano? Idea
Jakpak toho dociluješ? Wink Very Happy
Pročpak je tahle "jediná skutečná"?

Zajímají mne jen tvé zkušenosti, žádná vyčtená moudra.

Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 9:13 am    Předmět: Citovat

Toora: Důvěřuj ale prověřuj?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 9:16 am    Předmět: Zetikovi. Citovat

To víš, Zetíku, takový poznatky zkušeného meditátotra,
to je vždy žádoucí konzultace.. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 9:24 am    Předmět: Citovat

Smile)))) jojo to jo:))))

u mě se při meditaci vždycky zvedne ruka, nabere na lžíci požadovanou hrudku potravy a opatrně jí vloží do úst.

v opačeném případě hltám až se zalikám Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 2:25 pm    Předmět: Re: MEDITACE Citovat

toora napsal:
Lev napsal:
Dokážeš setrvat v meditaci? Té skutečné, bez jediné myšlenky?


Lve, když tak mluvíš o meditaci, ptám se tě - ty medituješ?

Jestliže ano, co máš ty konkrétně, pod tím "bez jediné myšlenky".
Ty to dokážeš? Ano? Idea
Jakpak toho dociluješ? Wink Very Happy
Pročpak je tahle "jediná skutečná"?

Zajímají mne jen tvé zkušenosti, žádná vyčtená moudra.

Děkuji.

Děkuji za otázku. Radeji bych ji vysvětlil osobně, pochybuji že to lze vyjádřit několika slovy.
ad.1 medituji
ad.2 teto stav se skutečně dost těžko vysvětluje. Časem ustoupí vlastní myšlenky a přijdou "jiné" které ze začátku vypadají stejně. Po nějakém čase ale pozná každý kde je ten rozdíl.
ad.3 "čistou" meditaci zatím nezvládám Very Happy tak jako mnoho jiných věcí Laughing např. pohybovat předměty.
ad.4 nejsem učitelem meditace. Podle mě jsou v podstatě dva typy meditací. V prvním typu se provádí koncentrace (na něco) a v tom druhém se provádí v postatě pravý opak. Já používám druhou možnost, myslím že je snadnější. Přesný postup je otázkou několikahodinového výkladu a proto doporučuji spíš si najít nějaký kurz.
ad.5 proč je podle mě právě toto meditace je právě věcí mé zkušenosti, kterou však nelze předat. Tu si musí každý vytvořit sám. Je docela pravděpodobné že mnoha lidem právě můj spůsob nebude vyhovovat, proto existuje tolik různých možností.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 2:26 pm    Předmět: Citovat

Moc vám všem děkuju . Alespoň znám vaše názory a můžu se poučit.

Silenec: Půjdu do toho... A třeba do toho chci jít , protože mi to má ukázat nějakou cestu sebepoznání. Třeba se to nikdy nenaučím , ale přijdu na něco důležitýho. To musí každý člověk cítit sám Wink

ještě jednou. Moc dík že jste mi sem napísali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund