Fórum - Zobrazit téma - Telekineze - Psychokineze - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Telekineze - Psychokineze
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Telekineze - Psychokineze
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zajímáte se o Telekinezi , UFO nebo nadpřirozeno?
Jj zajímám
100%
 100%  [ 2 ]
E-e nikdy jsem o niíčem takovém neslyšel a ani mě to nebere
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

Autor Zpráva
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 7:23 pm    Předmět: Telekineze - Psychokineze Citovat

Ahojky , máte někdo s telekinezí nějaké zkušenosti ? Už se jí snažím měsíc naučit a pořád nic moc. Každý den roztáčím PSI-wheel ( nebo se o to spíš pokouším ) Laughing a občas zkouším třeba pohnout tužkou nebo papírem. nemohl by jste mi pls někdo poradit jak na to ???? Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zetík
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 11:59 pm    Předmět: Citovat

zkuz se soustředit, velmi velmi silně, potom zvedni svou pravou ruku, natáhni ji, napni prsty a vzorně uchop onu tužku a pevně sevři dlan. Následně celou ruku přemísti do libovolné pozice, tím zapříčiníš ono pohnutí.

proč nosit tužku k hoře když může tužka k mohamedovi.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 1:22 am    Předmět: Citovat

Laughing
Návrat nahoru
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 7:33 am    Předmět: k Citovat

Moc ti děkuju.Zkusím to , jak jsi říkal a ještě se určitě ozvu Wink Myslela jsem , že mi odpoví více lidí . Vždyť toto je také práce s energii . Ale většina je tu zaměřena pouze na 1 věc... To nemyslím vůbec špatně. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 8:23 am    Předmět: Citovat

K čemu ti to bude?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 10:02 am    Předmět: . Citovat

K zábavě a dobrého pocitu z úspěchu Wink Prostě pro radost. Nemusí mít všechno smysl Smile
Návrat nahoru
zetík
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 10:14 am    Předmět: Citovat

Chápu to, taky sem chtěl být lepší než ostatní. Něčím vyjímečný a zajímavý.

Když sem viděl v televizi davida Coperfielda, věřil sem tomu že se mi to také povede, lehl jsem si na zem a zkoušel to.
Návrat nahoru
zetík
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 10:16 am    Předmět: Citovat

viděl jsem ho levitovat
Návrat nahoru
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 5:36 pm    Předmět: Citovat

Jj , ale schopnost pohybovat předměty silou vůle má uplně každý . je to naše přirozená dovednost.jenom se musí znovu probudit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 6:18 pm    Předmět: Citovat

Víš, často nezvládáme ani ty nejzákladnější situace v našem životě a chceme umět NĚCO MEGA. Spadni dolu a začni řešit skutečně problémy.

Položil bych si otázku. K čemu to chci umět? k čemu to potřebuju?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 2:21 am    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Víš, často nezvládáme ani ty nejzákladnější situace v našem životě a chceme umět NĚCO MEGA. Spadni dolu a začni řešit skutečně problémy.

Položil bych si otázku. K čemu to chci umět? k čemu to potřebuju?


Zlatá slova, zlatá slova. Jsem přesvědčen že až se ti podaří skutečná telekineze, zjistíš že to jde zcela mimochodem a lehce. Jen se mezi tím musíš dozvědět o sobě mnoho věcí o jejichž existenci zatím nemáš ponětí. Např.: dokážeš skutečně uznat, že každý má stejné právo na zdraví i nemoc? I když se jedná např.o člena rodiny? Dokážeš setrvat v meditaci? Té skutečné, bez jediné myšlenky? Dokážeš při předávání Reiki myslet jen na to co děláš bez další myšlenky? Dokážeš si představit že v každém těle je stejná duše bez rozdílu v barvě pleti či velikosti uší? Proč mě vždycky vytočí když ...

Ten seznam by se nevešel ani na sto stran. Po čase zjistíš že práce "na sobě" (viz výše) je podstatně dobrodružnější a hlavně namáhavější než hýbání s předměty. Telekineze jako taková ještě nikomu nepomohla "opravit" vlastní problémy.

P.S. S přeměty nehýbu, mám ještě pár životů co na sobě vylepšovat. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
XCL
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 21.2. 2005
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 3:38 pm    Předmět: Citovat

Kdo chce kam pomozme mu tam, aneb chce radu na telekinezi, tak proč to jenom kritizovat?

Nikdy jsem telekinezi nepraktikoval, ale pár návodů jsem viděl:

1. Zapalte svíčku. Vzduch v pokoji by měl být pokud možno nehybný.
2. Sedněte se ke stolu v 50cm od vzdálenosti proti svíčce. Uvolněte se. dívejte se nepohnutelně přímo do jádra plamene tak dlouho, dokud se úplně nesladíte s jeho pohybem, rytmem a energii.
3. Teď si pomalu přesuňte svůj upřený pohled na místo asi 2,5cm nad plamenem. Soustřeďte se na něj, ale zůstaňte uvolněný, dokud neucítíte, jak se plamen vytahuje vzhůru.
4. Jakmile se to stane, nasměrujte okamžitou dávku koncentrované energie do plamene; tím se umocní pohyb vzhůru a plamen se zvedne.
5. Držte ho tam tak dlouho, jak to jde.

příadně

1. Úplne se uvolnete a predem se rozhodnete, jestli má karta pristat lícem, nebo rubem nahoru.
2. Vyhoďte kartu do výšky, a jak letí, tak jí svou aktivní vůlí donuťte, aby padala na tu správnou stranu. Udělejte to dvacetkrát a poznamenejte si výsledek každého pokusu.
3. Teď proveďte kontrolu a hoďte znovu dvacetkrát.Poznamenejte si znovu výsledek, měl by se blížit průměrnému normálnímu rozdělení 10:10.
4. Sečtěte skóre pokusů. Jestliže jste dosáhli okolo 14 správných "dopadů", máte pozitivní schopnosti.

anebo

1. Vyberte si uzavíratelnou nádobu, nejlépe skleněnou. Ideální je skleněná nádoba s víčkem, protože můžete sledovat objekty uvnitř, aniž se jích dotknete.
2. Věc, kterou chcete pohybovat, vložte na dno nádoby. Nejdřív použijte například cukr, nebo mletou kávu, až později zkoušejte posunovat malí tvrdé předměty, jako je třeba jehla. Nádobu položte na stůl, aby jste na ní dobře viděli.

případně zkoušet na zavěšeném kyvadélku např. ze sirky a nitě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 5:57 pm    Předmět: Citovat

Po 20 letech se mi to konečně povedlo. Pohnul jsem sirkou.

Pak jsem si uvědomil že jsem se 20 let nesmál, že sem se neoženil ani neměl děti, že jsem svůj život zasvětil tomu že jsem chtěl pohnout sirkou. Možná kdybych tehdy pohnul sirkou mojí rukou nebo dechem mým, možná bych necítil tolik smutku nad 20 ztracenými léty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 1:53 pm    Předmět: Citovat

zeto : Idea Ty si myslíš , že jsi dokonalej a máš ve všem pravdu , že jo ? Tys byl vždycky perfektní je mi to jasný. Ty jsi nikdy nesnil , nikdy nic nezkoušel...Ty se prostě furt držíš při starým. To musí být docela nuda. Furt všechno omýlat dokola , ale nikdy si neudělat něco pro sebe . Pro radost Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 3:15 pm    Předmět: Citovat

katrin: To je mimo mísu. Nechápu jak jsi došla k takovému závěru který jsi napsala, respektive nefunguje to na mě.

Opravdu nechápu co tím myslíšSmile, krom toho že na mě zkoušíš své hry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund