Fórum - Zobrazit téma - Sen o zelve - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Sen o zelve
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Sen o zelve
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 9:03 am    Předmět: Sen o zelve Citovat

Behem jednoho tydne se mi uz podruhe zdalo o zelve. Pokazde to skoncilo tak, ze musela zemrit (to jsem nevidela, ale muselo to tak dopadnut). Poprve byla na dve casti, tj. krunyr a telo a ja jsem premyslela co mam udelat, aby mi prezila, jak ji pomoci. Podruhe jsem ji vencila az jsem ji dala do plechovky, kde jsem si myslela, ze ma dobrou travu a az pozde jsem zjistila, ze plechovka byla od hnojiva a taky s vodou, takze se malem utopila ale hlavne otravila, zacala se zmensovat a meknout, umirat.
Nevim, jestli to ma vubec nejaky vyznam, mam zelvu i ve skutecnosti, jenom me zaujalo, ze to je podruhe behem jednoho tydne, kdyz se mi o ni dosud nidy nezdalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

Já jsem se spojila se svými sny pomocí metody Židlí. Je a není to konstelace. Již jsem zde jednou popisovala.Máš-li zájem, mohu popsat mailem. papáčko, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:39 am    Předmět: Citovat

Smart zamysli se,co pro tebe osobně želva znamená symbolicky.Ve snech se nám objevuje často osobní symbolika.Třeba je to zvíře,které mam doma a znamená pro mě........a pak jsi najdi nějakou souvztažnost s tím,co se ti děje.Néébo možná dít bude....
Jak mi to přijde na první pohled a velice prostě - >pomoc někomu,kdo je součástí mého života a nebo,kdo má pro mě jakoby citovou hodnotu jako želva,kterou mam doma.Pomoc ale nepomáhá,protože nerozumím potřebě osoby,které pomáhám.


Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi, možná si uhodila hřebíčk na hlavičku!
Jak důlezité slyšet úplně nezaujatý názor!
Děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Smart zamysli se,co pro tebe osobně želva znamená symbolicky.Ve snech se nám objevuje často osobní symbolika.Třeba je to zvíře,které mam doma a znamená pro mě........a pak jsi najdi nějakou souvztažnost s tím,co se ti děje.Néébo možná dít bude....
Jak mi to přijde na první pohled a velice prostě - >pomoc někomu,kdo je součástí mého života a nebo,kdo má pro mě jakoby citovou hodnotu jako želva,kterou mam doma.Pomoc ale nepomáhá,protože nerozumím potřebě osoby,které pomáhám.
Džarmi

Džarmi, klaním se - to jsi napsala skvěle. Chtěl jsem k tomu tématu něco připojit a pak koukám, ona to Jarmilka už napsala - a SKVĚLE!!!
Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 9:42 pm    Předmět: Citovat

Jééé tak to je skvělé!!!Mam radost.Nu každý den si vykládám své sny,takže mam léta praxe. Very Happy
Paráda

Džarmi Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 2:14 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi, zdravim. Pekne vysvetleni. Me se sny nezdaji nebo jen velmi vzacne. Ale napada me ze Sting by o tom mohl neco vedet...vzdyt vydal i CD Dream of blue turtle. Smile))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 10:05 pm    Předmět: želvička Citovat

Smart,
mám za to, že želva ve tvém snu symbolizuje něco, co je třeba chránit, pečovat o to, ale není možné aby to žilo (zůstalo na živu), pokud to nemá odpovídající podmínky k životu a růstu.
Jedná se o city, které jsou pouze pod povrchem, nejsou projeveny ani zpracovány.
Nevědomý je i strach o to, aby se tyto city mohly projevit ve vědomí.

Nepřítelem citové složky je pudové jednání (vztek? lítost?...), a strach z něj, tj. strach z toho, že usmrtíš „želvu“ se prostřednictvím snu dostává takto na světlo.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 10:51 am    Předmět: Citovat

taky patřím k těm, kteří, když si svůj sen pamatují, což bývá zřídka, věšinou mám pocit že se mi nic nezdá, tak v tom hledám informaci, nějakou odpověď a to dost jasnou...
Jen včera jsem docela váhala..Zdálo se mi že jedu na slonovi nakupovat (to byste nevěřili, jak velkou síťovku ten slon utáhnul....)...největší zážitek bylo to, že jsem toho slona "řídila" a ukočírovala Smile)))

Hlavou se mi honilo: Slon - poznávání všechn aspektů života, symbol rodinného štěstí,.....
Pak jsem dostala od kamarádky malinký kamínek s kresbou slona a nečekaně poprvé řídila pro mne tak velké auto (Oktávku kombíka),když jsem se nabídla jako řidič, když si ostatní "řidiči" chtěli dát na túře pivko Smile))))Fakt mi to auto připadalo proti tomu našemu malýmu Pežůtku jako slon.....A "babo raď " Wink Třeba Džarmi napadne ještě jiné vysvětlení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 1:03 pm    Předmět: želva je super Citovat

Ahoj Smart,
díky Ti, díky za tvoji želvu.
Co to znamená pro Tebe, bez toho,abychom to rozebrali podle slovní nebo pocitové linie, a to čistě jen tvojí, k tomu se nedostanu, ale pro mne tvá želva byla suprovka.
Želva a její krunýř, má pro mne význam ducha a těla.
Péče o krunýř je péče o tělo a péče o vnitřní část želvy je péče o ducha.
Uvědomila jsem si tím tvým snem, že jsem si naplánovala pracovní neděli a že se to mému tělíčku vůbec nelíbí.
Díky Ti a hurá, jde se ke koním,pohladit jednu mooc krásnou alfakobylku, co má image - hi, jak z indiánského nebe a do lesa a s přáteli.
Pejsky sebou. Tak moc díky. s láskou Tobě, Dzarmince - rozlouskla jsi to excelentně, a ať každý najde pro svoji želvičku to nej nej,
všem želvičkám život ku prospěchu a v prospěchu jejích obou částí!
Lomikámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 8:51 am    Předmět: Citovat

dekuji za vsehny Vase postrehy, jsou pro me hodne zajimave.

a co vic, muj sen ma treti pokracovani: tentokrat zelva horela....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 9:40 am    Předmět: Stupňovaná tendence Citovat

Ahoj Smart,
stupňovaná tendence ve snu, hm, to už je hodně velká výzva od Tvého podvědomí.
Nechceš s tím něco udělat? Šli bychom krok po kroku, slovo od slova, ale byl by to takový seriálek na pokračování. Tak pa, toto bych už vážně ležet nenechala.
S láskou - Lomikámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:49 am    Předmět: Citovat

Hmmm to už je opravdu na pováženou.....

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

hmmm a nemůže to třeba být jako schoření něčeho, co bylo dlouho utajované a chráněné pancířem? Třeba symbolika opuštění starých bolestí a křivd, způsobů nazírání na svět,které se jeví jako neužitečné, nepotřebné?
Želva je taky hodně spojená se Zemí, je stabilní, rozvážná, i když jde pomalinku. Když potřebuje, dovede se ochránit, když potřebuje, jde pomalu kupředu. Svoje želvičky - ve vajíčku - klade do písku, kde v pravý čas vylezou na svět. Třeba i některé myšlenky jsou zatím v zárodku a čekají až přijde jejich čas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:13 pm    Předmět: Citovat

Já bych v tom spíše hledala něco osobního,snažila bych se tu želvu s něčím v mém životě propojit.Čeho symbol v mém životě by mohla želva býti?

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund