Fórum - Zobrazit téma - Váš názor na tento uvedený názor na reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Váš názor na tento uvedený názor na reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Váš názor na tento uvedený názor na reiki
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uhlik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 23.6. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 12:47 pm    Předmět: Váš názor na tento uvedený názor na reiki Citovat

Moc by mě zajímal názor na níže uvedený článek.

Problém reiki

Teze:
Reiki je pozitivní vesmírná životodárná energie, která k nám přichází z univerza a kterou dostáváme darem, když o ni prosíme. Přístup k této univerzální energii má naprosto každý člověk.
Jakmile Vás jednou Mistr Reiki "znovuprobudí" k průtoku této energie, bude reiki Vašima rukama proudit zcela přirozeně - a Vy si udržíte tuto schopnost už po celý svůj život.
Je zcela bezpečné ji užívat kdekoliv, kdykoliv a pro cokoliv. Reiki je ta nejjednodušší přírodní uzdravovací metoda.


Když jsem zjistil, že polovina mých klientů se zabývá reiki, rozhodl jsem se vysvětlit zde, oč jde. Napadlo mne dříve, že mistři reiki maí snahu mne zbavit mých schopností vykládat karty na dálku, později jsem připustil, že to nedělají vědomě, i když s nimi přichází velké množství negativní energie, nyní to vidím tak, že reiki určitým lidem přináší problémy.
Reiki je systém velmi starý a byl vytvořen jako řešení sociálních potřeb vesmírných misí. Základní myšlenka je tato: část mise zůstane v duchovním prostředí, část se inkarnuje. Pro inkarnovanou část mise duchovní svět bude sbírat životní energii a lidé, mistři reiki, léčitelé univerzální energií tuto energii pak za finanční odměnu předají jinověrcům, zájemcům, tedy v podstatě nemocným lidem. Jde patrně o rutinní záležitost vyzkoušenou již v jiných časoprostorech a doplněnou další zkušeností.
Všeobecně se propaguje energie reiki jako vesmírná energie, ale není tomu tak, jde o energii sesbíranou zde mezi lidmi a možná i mezi zvířaty a stromy. Léčitelé reiki se nezabývají diagnostikováním, ani to asi neumí, stačí pouze, když předají energii nemocným lidem a tito se již uzdraví sami nebo pouhé dodání energie uspokojí jejich potřeby.
Na první pohled je tedy vše v pořádku a není co řešit. Snad by nás mohlo znepokojovat, že jde o energii sesbíranou zde, ale ani to nevidím jako problém. Problém zde však je. Podezírám síly reiki, že lidem berou více energie, než mohou lidé dát a tím působí bolesti hlavy a také nemoci. Předpokládám, že část energie dostávají členové mise, jde především o ženy-andělé a ty jsou pak krásné a štíhlé, protože nemusí tolik jíst.
Jde především o prosazení vesmírné moci, která se takto jeví jako velmi pozitivní, když uzdravuje lidi a krásně tančí. Reiki je pravděpodobně původu z Plejád, tedy ze stejného prostředí jako přišlo křesťanství a také ovšem se stejným cílem, prosadit zde cizí moc. Tato moc samozřejmě nejedná ve prospěch člověka a dokonce je z určitého důvodu člověku nepřátelská. Tím důvodem je obava s lidského ducha, lidské duchovní síly a proto dochází k zablokování duchovního a osobního růstu lidského ducha a to pomocí celého systému. Duchovní svět je pojat energeticky, zcela se opomíjí přenos informací, tedy invence, intuice a inspirace.
Zdánlivě je svět reiki otevřen i prostým pozemským lidem, kdy za několik tisíc korun mohou lidé získat "zasvěcení reiki" a stanou se "mistry reiki". Když jsem se však "mistrů reiki" ptal, co to reiki vlastně je, nedokázali odpovědět. Školení asi základní informace nedává.
Je zde ale velmi varující okolnost. Tito lidé vlastně prodávají svoji duši, vstupují do služeb vesmírných mocností a ty pak upravují jejich život, především jim zcela rozhážou vztahy a vážou je pouze na sebe. Ženy nejsou schopny navázat a udržet vztah s muži a mají problémy v práci, muži jsou na tom mnohem hůře. Mí klienti muži - reikisté mají vážné psychické problémy, pronásledují je démoni, trpí nespavostí a strachem. Vysvětluji si to tak, že reiki je výhradně ženskou záležitostí a je zde snaha muže takto deklasovat.
Co s tím? Pokud zjistíte jakékoli problémy, běžte je konzultovat se svými mistry školiteli a zeptejte se jich, jak jim reiki pomůže. Předpokládáme jistě všichni, že pokud se kdokoli obrátí k duchovnímu směru, že bude pod jeho ochranou. zajímalo by mne tedy, proč reiki působí svým souvěrcům problémy a proč souvěrcům nedokáže od jejich problémů pomoci. Kdesi jsem četl vzkaz od Boha: "posílám vás do boje, ale nezvítězíte pro své špatné vlastnosti." Když nemají schopnosti bojovat, ať se snaží prosadit své zájmy ve smíru. Já osobně však vnímám reiki jako velký sociálně duchovní problém a budu rád, pokud budete mít lepší zkušenost.

Odpověď na konkrétní dotaz

Přeji dobrý den,
problém, který řešíte je závažný především proto, že ukazuje na všeobecný problém v souvislosti s reiki a osobní karmou. To, co jste uvedla na úvod, jsou teze reiki, které můžeme přijmout jako základní orientaci, ale mám určitou pochybnost, která vychází z mé znalosti duchovní historie a znalosti entity, která reiki uvádí do praxe. Nemám ale žádné důkazy a proto mohou být mé teze pouze východiskem ke zkoumání. Jde o to:
1) v kosmu není tolik energie, jako zde na planetě, reiki bere energii v univerzu, ale na naší planetě a v některých případech odebráním energie působí lidem, zvířatům a asi i rostlinám, nemoci.
2) reiki je ucelený program mocenského působení, nikoli pouze program uzdravování. Přináší ho Plejádští andělé. V rámci svého programu vede souvěrce k určitému stylu života a upravuje (manipuluje) jejich vztahy.
3) souvěrci, tedy zasvěcenci jsou součástí programu reiki a v rámci vnitřních vztahů s nimi může být nakládáno jakkoli. Komunikace asi nebude zcela otevřená, tyto entity lidem dávahjí poznání pouze v rámci nerzušitelného zasvěcení.
Jsou to moje teze, důkazy nemám. Můžete se zeptat svého mistra, zda reiki podporuje vztah s manželem a se sestrou. Pokud odpoví, že NE, pak se můžete ptát dál na příčiny. Pokud odpoví, že ANO nebo dá odpověď nejasnou, vyhýbavou, mohu odstranit všechny bloku a překážky, ktetré Vám ve vztahu brání. Můžete se také zeptat, zda jsou adepti reiki podrobeni manipulujícím vlivům, které je mají harmonizovat s cestou reiki. V duchovní oblasti (v magii) platí, že odpovědi ANO-NE mají být pravdivé a jednoznačné.
Pokud budete reiki takto zkoumat a pitvat, pokud budete schopna se současně ubránit manipulaci a sankcím, ať již přicházejí odkudkoli, může se stát, že Vás síly reiki jako adepta nakonec odmítnou. Samozřejmě byste měla využívat důsledně všech výhod, které reiki nabízí, tedy přijímání energie pro vlastní potřebu i pro další osoby, například pro svoji sestru. Pokud příjem energie nebude fungovat, opět se ptejte na příčinu.
Toto jsou obecné rady, proto je zařadím nezi rady klientům.

A co s tím? Rada, kterou lze uplatnit pro všechny duchovní směry: snažte se co nejlépe poznat charakter duchovního směru a zkoumejte, zda podporuje vaše priority a vše, na čem vám záleží.

Reiki lze akceptovat za těchto podmínek:
1) jako uzdravovací metodu na základě předávání energie, pokud ovšem nebude odebíráním energie působit zdravotní problémy dárcům.
2) vztahem k tomu, že dekladuje pouze zájem o uzdravování a neřeší další oblasti lidského zájmu, nechť tedy ponechá svým adeptům duchovní svobodu a možnost přijmout kterýkoli duchovní směr, který nejlépe odpovídá jejich potřebám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 1:34 pm    Předmět: Citovat

Reiki pochází ze ZDROJE, který je nevyčerpatelný, z VĚDOMÍ JÁ JSEM, KTERÝ JSEM.



"Mí klienti muži - reikisté mají vážné psychické problémy, pronásledují je démoni, trpí nespavostí a strachem. "

Jeden duchovní mistr řekl: Světský člověk je jako zamrzlý záchod. Člověk na duchovní cestě je jako rozmrzlý záchod - smrdí, ale jen tak se může vyčistit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Uhlik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 23.6. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 1:46 pm    Předmět: Citovat

Díky za názor.
Ten článek jsem sem dala schválně, neb dle níže uvedené odpovědi v článku mi vlastně Reiki zničilo manželství a působí problémy s rodinou. Proto mě zajímají názory zkušených. A to jak na článek samotný, tak na působení Reiki na mezilidské vztahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 2:11 pm    Předmět: Citovat

Reiki a vztahy....
Reiki na nás působí na všech úrovních. Odpověď je dle mého stejná jako má minulá - rozmrzlý záchod smrdí - to kde máme problémy ve vztazích se jeví jasněji, či intenzivněji, vše rychleji vyplouvá napovrch. Jelikož my sami jsme v pohybu vzhůru, věci se začínají rychleji odvíjet - vztahy se podle mého stávají dynamičtějšími, neboť my sami jsme díky spirituální práci v pohybu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

Já nevím, když si představim červené jablko a potom mezi jablko a mé oči umístím průhlednou barevnou destičku, potom budu trvdit svoji pravdu, že jablko není červené ale dejme tomu zelené. Část lidí se bude dívat jiným směrem, takže jablko vůbec neuvidí.

Jsem přesvědčená, že víra/zdroj/Bůj je jenom jeden ale všichni se na něj díváme přes nějaké brýle a proto se jeví každému trochu jinak. Někdo potřebuje anděle jiný zase démony a temné síly, se kterýma bojuje. Pokud je pravda, že my sami jsme tvořitelé, tak jsme si tyhle entity vytvořili sami z vlastního rozhodnutí. A né, že jsme oběti, na které někdo zlý útočí a my ho musíme žádat, aby na nás neútočil. Myslím, že by člověk s hledáním příčin začínaz u sebe a ne trvdit, někdo nebo něco mi zničilo manželství.

Takže za mě: uvedenému dotazu a odpovedi moc nerozumím, oboje mi přijde trochu zmatené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 2:37 pm    Předmět: Citovat

Když to vezmu z mé omezené zkušenosti,
tak vždy jsem cítil kolem reiki určité pochybnosti a zmatky. Jak se všobecně ví, někteří lidé po zasvěcení skončili na psychiatrii (osobně nikoho takového neznám) a snad každý prochází určitým stadiem rozhozenosti a stavy zmatenosti.

Je fakt že mi tento článek připadá trochu ulítlý, ale na druhou stranu by mnohé vysvětloval.

Můj dojem je, že reiki opravdu "kecá" lidem do vztahů. Otázkou je, zda je to dobře či ne. A pak je na místě ta správná otázka: pracuje pro mne reiki v souladu s mými prioritami a přáními či naopak".

Jinak to zatím neumím posoudit, ikdyž mnohé by mi to vysvětlovalo. Proto díky za tento obsáhlý názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

Uhlíku, můžeš napsat, kdo je autorem toho článku?

Krabas napsal
Citace:
Můj dojem je, že reiki opravdu "kecá" lidem do vztahů. Otázkou je, zda je to dobře či ne. A pak je na místě ta správná otázka: pracuje pro mne reiki v souladu s mými prioritami a přáními či naopak".

Krabásku, já bych řekla, že reiki změní priority a pak pro ně pracuje.
Aspoň u mne to tak je. Otázkou ovšem zůstává, jak dalece je okolí schopno přijmout tuto mou změnu, respektive jak jsme tuto změnu priorit schopni skloubit s lidmi, se kterými nás svedly dřívější zájmy a názory.

Jinak mi připadá docela vtipné, když se někdo nimrá v tom, odkud jaká energie pochází. Ono je asi úplně fuk, co nám kdo řekne nebo si myslí.
Co si představujete pod Universem, Vesmírem, Bohem nebo Plejáďany?
Vpodstatě je to úplně jedno, protože si to stejně nijak osobně neověříme.
Podstatné je, jestli nám energie pomáhají k občasnému pocitu štěstí a radosti ze života. Myslím, že o tohle jde především, za tím se pachtíme všichni. Někdo k tomu potřebuje vilu, bazén,plazmovou bednu, bourák,tučné konto, dovolenou na Bahamách, pocit moci... Jinému stačí meditace, přátelé, láska, souznění s přírodou, pocit svobody ... obě party ale potřebují být zdravé, aby si mohly, každá to své, vychutnávat.

Přijde mi docela mimo mísu svádět osobní nezdary na reiki. A to dokonce třeba od reikistů. Jaký je rozdíl mezi zdrojem reiki a jiných energetických systémů? Třeba zrovna tady zmiňované Rec.? Kdo to může spolehlivě říct? A co ti, kteří vůbec nepracují s energiemi a jejich životy se rozpadají?
Za to může kdo? Kdo nebo jaká energie může za stále plnější ordinace psychiatrů?
Jsme předevší lidé spjatí se Zemí a při práci s jakoukoli energií bychom na to neměli zapomínat. Proto mi připadá fakt dost hloupé, když se tu lidé bijí kvůli tomu, jaká dobrá nebo špatná je ta která energie.
V tomto případě naprosto chápu šamanku, jak proti tobě, Krabasi, nemám vůbec nic Laughing . Můžu jen nesouhlasit se způsobem, jakým reaguješ na nesouhlasné názory na reconn. Zrovnatak chápu, že vítáš každý názor, který souzní s tvým. Je to celkem přirozené, jen nějak kvůli téhle energii přestáváš za názory vidět lidi....alespon tak to na mne působí. Ale kvůli tomu tě, samozřejmě, nikam nebudu posílat Very Happy . Kdysi možná ano, ale díky reiki už ne Very Happy . Mně reiki naučila především vidět nejdřív člověka a to, že všichni máme nějaké problémy. Že máme každý jiný, ten svůj, to nás a naše životy činí pestrými, zajímavými a inspirativními. Reiki mne učí hledat to, co mne s lidmi spojuje. Ne co mne rozděluje. To už ale někdo řekl přede mnou, žejo Laughing
P.S.
Trochu jsem to pomotala a spojila dvě vlákna do jednoho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Uhlik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 23.6. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

¨článek je z těchto stránek.
http://www.medy.cz/rady/reiki.htm
Autor je Petr Němec. Více je o něm na jeho stránkách http://www.medy.cz/ Vyhládá karty. Tak jsem si nechala vyložit. Zprvu dobrý, ale jak jsem mu napsala, že mám Reiki, tak za vše může ona. Tak odpověď za článkem patří mě. Pokud jde o manželství, byly problémy i před zasvěcením. Ale se sestrou mám zkutečně problémy až po zasvěcení. Pokud spolu mluvíme všeobecně, nic se neděje, ale pokud spolu mluvíme o mém manželství, či o Reiki, tak mě pálí hlava na temeni a jí strašně pálí čelo. To je zvláštní. Na to hledám odpověď.
Pokud skutečně má Reiki takový dopad na vztahy, proč mě na to nikdo nikde neupozornil. Třeba bych počkala a manželství mohlo přežít. Nebo bych si dávala pozor. Všude se jen píše, že Reiki pomáhá. To je moc hezké, ale teď mám pocit, že pomáhá i proti mé vůli. Vím někdo může říct, že třeba v budoucnu to ocením, ale co kydž ne. Co když je moje "lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše" Lepší manželství nic moc, ale dá se na něm pracovat, než žádné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 4:37 pm    Předmět: Citovat

Fr.Němec...medy, tak to jooo Laughing Laughing .
Tak to jsem před pár lety poznala z pár diskuzí a už ho neřeším. Tos mě uklidnila Very Happy .

Jinak by mne zajímalo, jak víš, že za rozpad tvého manželství může reiki?
Samozřejmě neznám důvody, ale připadá mi, že se snažíš přesunou odpovědnost ze sebe a manžela na reiki. Jestli jsi začala víc vnímat problémy, to je sice možné, ale jak víš, že bys je nezačala za rok vnímat i bez reiki? Nebo už za měsíc?

To se sestrou ti možná dokáže vysvětlit Damao. Já bych řekla, že jde o tvou snahu "energeticky přesvědčit " sestru o tvé pravdě. Děláš to podvědomě, ale o to intenzivněji. Samozřejmě se mohu plést...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 5:01 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Pokud skutečně má Reiki takový dopad na vztahy, proč mě na to nikdo nikde neupozornil. Třeba bych počkala a manželství mohlo přežít. Nebo bych si dávala pozor. Všude se jen píše, že Reiki pomáhá. To je moc hezké, ale teď mám pocit, že pomáhá i proti mé vůli. Vím někdo může říct, že třeba v budoucnu to ocením, ale co kydž ne. Co když je moje "lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše" Lepší manželství nic moc, ale dá se na něm pracovat, než žádné.


Uhlíku, kdo Tě před tím měl varovat? Nějaké ministerstvo? Nevím, kdy ses nechávala zasvětit, ale teď je na netu hodně informací a konkrétně i na RW několik vláken na téma Reiki a partnerství. Předpokládám, že zasvěcení bylo Tvé svobodné rozhodnutí. Reiki ovlivňuje tolik věcí, že si ani úplný seznam nedokážu představit.
Nemám moc ráda "kdyby" protože "kdyby jsou chyby" a spekulovat teď o tom, jak by bylo kdyby bylo mi přijde jako ztráta času a hledání viníka nebo lépe příčinu všude jenom ne ve mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Uhlik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 23.6. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 5:06 pm    Předmět: Citovat

Ale já netvrdím, že za to může jen Reiki. Třeba ne, třeba to byla shoda náhod. Třeba by to dopadlo tak i později přesně jak píšeš. Mě jde o to, že kdybych tušila, že se něco takového může dít, asi bych si na to dala pozor. A to jsem netušila. Proto mě to tak všechno zaskočilo. A nejhorší na tom je, že ty problémy, co jsem tenkrát viděla jako problémy, už tak dnes nevnímám. Takže kdybych byla tušila, a dala si pozor, tak to nemuselo takto dopanout. Zlom nastal přesně týden po zasvěcení do I.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Uhlik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 23.6. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

Uhlíku, kdo Tě před tím měl varovat? Nějaké ministerstvo? Nevím, kdy ses nechávala zasvětit, ale teď je na netu hodně informací a konkrétně i na RW několik vláken na téma Reiki a partnerství. Předpokládám, že zasvěcení bylo Tvé svobodné rozhodnutí. Reiki ovlivňuje tolik věcí, že si ani úplný seznam nedokážu představit.
Nemám moc ráda "kdyby" protože "kdyby jsou chyby" a spekulovat teď o tom, jak by bylo kdyby bylo mi přijde jako ztráta času a hledání viníka nebo lépe příčinu všude jenom ne ve mě.[/quote]

O tomto webu jsem našla info až po zasvěcení, a že se tu o vztazích píše, to jsem taky zjistila. Ale jak se říká bohužel pozdě. Bylo to mé svobodné rozhodnutí, to máš pravdu, ale bohužel na základě neúplných informací. Já vím, že je to moje vina, měla jsem chtít více informací, ale těžko můžeš chtít informace o něčem, když to nevíš.
Reiki má vliv na vztahy, ale jen v kladném směru, jen pomáhá, ovlivňuje věci ale jen k dobrému. Dostala jsem jen info tohoto typu, tak se nediv, že jsem byla zaskočená.
Jinak nemá cenu spekulovat, to máš pravdu, co se stalo, nejde odestát, to znám. Já taky nechci nic svádět na někoho, já hledám, jak to napravit, pokud je to ještě možné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 5:18 pm    Předmět: Citovat

že by bylo reiki tak rychlé Very Happy ? fakt nevím...

Citace:
Co když je moje "lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše" Lepší manželství nic moc, ale dá se na něm pracovat, než žádné.


já mám zase názor, že lepší žádné manželství než špatné, takže jsem raději sama.... příklady v mém okolí a osobní zkušenost mě odrazují od toho, být ve vztahu za každou cenu. ale je pravda, že dneska se lidi raději rozvádějí než aby se pokusili řešitelné problémy vyřešit.

na druhou stranu dobře chápu, že rozchod je těžká věc a než se s tím člověk srovná, může chvíli trvat. je ale fajn, když to neskončí na bodě "může za to zelený marťan a sousedka od vedle"

držím Ti palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 5:20 pm    Předmět: Citovat

myslím, že se největší probém je v tom, že to musejí musejí chtít vyřešit oba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Uhlik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 23.6. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 5:55 pm    Předmět: Citovat

Tak v tom s tebou souhlasím. Tedy v tom, že to musejí chtít vyřešit oba.

Možná máš pravdu i v tom, že je lepší být sama. No já byla sama od rozvodu víc jak 13 let. S tím co vím dnes, vím že i to první šlo zachránit, ale to jsem byla maldá a hloupá a těžce zásadová. Dnes vím, že nic není jen černé a bílé, a že se dá mnohé urovnat, vysvětlit. Jen se musí chtít. Možná bych to i zvládla, ale byla jsem po tom zasvěcení taková nějaká nesvá a měla naprosto nelogické reakce. Toho si všimlo víc lidí v mém okolí. Pak se to zas urovnalo. Ale manželství je v troskách a manžel kdoví kde.

Ještě jeden a dost podstatný dotaz.
Jak na vás ten článek působí?

Bylo mi právě zděleno, že je plný černé magie a zla. je v něm totiž zakotvená temná magie ve formě posthypnotické sugesce a byly zde použity i techniky woodoo.
Jaký je váš názor? Bude lepší ho tedy odstanit. Tedy pokud to jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund