Fórum - Zobrazit téma - Speciálně pro Krabase - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Speciálně pro Krabase
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Speciálně pro Krabase
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

Lindo já nepotřebuju řešit u sebe to, že je něco co se mi na jiných nelíbí. Máš dojem, že bych tě tady napadl tak, jako ty mne či šamanka? Nikoliv, mne vaše povahy nevadí, pokud se nepletu, tak jste tohle spustily vy dvě.

Jak říkám, nemám problém s tím, jaká je šamanka a ty. A vůbec jsi mě nerozčílila, máš snad dojem, že jsem naštvaný? Proč bych měl, dle mého si škodíš pouze sama sobě, ne mne. Prostě to tak vnímám a proto mne zanechává tvůj příspěvek klidný. Odkud to pochází, tam se to také vrátí.

Píšeš o mých příspěvcích. Nemůžu souhlasit, mám tu přes devět set příspěvků a řeknu třeba pouze třicet z nich je o reconnection. To že ti tohle téma nesedí neznamená, že to co o mě píšeš na základě diskuze o rec. je pravda o mé osobě. Kdybys mne znala osobně, tak to by bylo jiné.
Spíš bych bral argument že se ti nelíbí, jak diskutuju v sekci rec. Ale říct, že jsem špatný člověk na základě pár příspěvků mi připadá povrchní a ulítlý.

Ale abych řekl pravdu, nečekám od tebe zázraky. Člověk, který napíše že by nějakou knihu spálil je dle mého člověk, který má před sebou ještě hodně dlouhou cestu, že je opravdu někde na začátku startu.

A to že tu máš dva nicky, kdy můžeš své názory prezentovat jako názory dvou různých lidí, takže to pak vypadá, že tvůj názor sdílí víc lidí, ikdyž je to veskutečnosti jedna a ta samá osoba, už samo o sobě vypovídá, že něco není v pořádku.

Pokud ti připadá že jsem fanatik do rec., tak to tak klidně ber. Působí ti to problémy?

Bohužel pro tebe, mám tu na webu hodně kamarádů. A to že šamanka a ty do nich nepatříte mne nemůže trápit, protože je to jen vaše volba. Mé dveře k vám jsou vždy otevřené. A abys vstoupila nemusíš souhlasit s tím, co tu píšu. Mí kamarádi se mnou nemusí vždy souhlasit a ti kteří mi to dokážou i říct jsou ti nejlepší Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 9:55 am    Předmět: Citovat

mamko tachyony neznám Very Happy

víš, já žádný konflikt či problém nevidím. Šamanka něco uměle vytvořila.

Můj názor je, že se jí nelíbí když jí nědo klade otázky. Ona sama se velmi ráda ptá, pak tvé odpovědi využije pro prezentaci svého názoru a postoje, je jako bulvár, překroutí věty a snaží se to své napasovat na tvé odpovědi. Ale když jí člověk hned neodpoví s tím, že nejdříve musí ona odpovědět na otázky jí položené, tak se začne vztekat a láteřit, že na její téma nikdo nechce odpovědět ale že na to moje (které založil ale někdo jiný Smile) musí psát každý. Nepamatuju že by mi tady šamanka někdy odpověděla na můj dotaz. Zato já jí odpověděl snad stokrát Smile.

Člověk se musí naučit nejen brát, ale i dávat. A to je důvod, proč po mě šamanka vyjela. JInak je to vždy pouze jednostraně vedená diskuze či jednostranný vztah a to se mi opravdu pak moc nelíbí a ani nebaví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 9:36 pm    Předmět: Citovat

Gratuluji Krabasi,

Právě si přímo bravurně předvedl své umění „krucaj krucaj překrucaj“, jež praktikuješ na příspěvcích těch, jejichž názor ti nevoní.
Je úsměvné pozorovat, jak si výše uvedeným způsobem maněš své nezvykle přebujelé ego, jež se vine jako břečťan v pozadí tvých příspěvků.

Dokonce ve jménu svého „ospravedlnění se“ si nezapomněl vyzdvihnout moji zmínku o pálení knihy a zdůraznit moji dvojí identitu. Přihříváš si polívčičku, viď, ještě ti to chutná? Tu máš prosím tě, okořeň si: „Skripta a návody vyhoď“ …………. a neboj, neotrávíš se, vždyť si ho sám namlel, vzpomínáš?

Citace:
Bohužel pro tebe, mám tu na webu hodně kamarádů

Proč bohužel pro mně? ....... nerozumím, .............. vždyť je dobré míti kamarády, ne?

klid a pohodu
přeje
wendy alias linda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 10:57 pm    Předmět: Citovat

chutná, chutná, mňam mňam, moje polívčička - dobrá polívčička
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund